Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby @ przylazla tydzien wczesniej. ale lipa. ooojjjj widze ze mamy nowe kolezanki:-) witam dziewczynki!!! od razu sie przyznam ze jutro nie zajrze - mam w szkole zebranie wiec pojawie sie pewnie dopiero w pt albo w sobote. no chyba ze jutro dopadnie mnie mega dolek to przyjde sie wyplakac;) pozdrowionka kochane, milego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam sobie co napisalyscie i jest tego tyle ze az sie gubie hehe szkoda ze nie moge byc z wami na biezaco:( ale mysle o was czesto:)))) papa do uslyszonka. ide pod prysznic i wskakuje do lozka. za duzo wrazen jak na jeden dzien;) jak sie jutro obudze z @ a pewnie tak bedzie to chyba dopadnie mnie wieeellllkiiiii doł:( buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iguś słonko moze to nie @ jednak?kurcze smutno sie czyta takie zdanka...zawsze taka optymistka, a dzisiaj...ah...kazdy ma takie dni przeciez, 3maj sie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum uzaleznia to trzeba przyznac, jak tylko bedziesz chciala sie wygadac wal jak w dym, mam nadzieje, ze szybko ktos zaraz Cie pocieszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ znow pisze sama do siebie:P temp. 36,93 up! @-brak brzuch boli, ale mam sensacje zoladkowe bo tym wczorajszym jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie kupilam, wiec jezeli w pracy @ nie przyjdzie zrobie popoludniu:) narazie to sie zastanawiam jak wytrzymam tu do 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc 🖐️ zyję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D ja tez Ci koralka machałam złapałaś testa??? rzuciłam Ci pre-test!! doleciał??? korala nie pij tej smecty... nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Witam :) Temp. 36,7, czekam na jakies skoki pod koniec tyg :) :) i na seksy też :P Od kiedy M jest uszkodzony nie mam czasu, zeby z Wami pogadać popoludniu. Wczoraj po lekarzach z nim jeździłam, bo krwiak mu się straszny zrobił na kostce i stopie. Dostał nowe leki i moze już zacznie się polepszać. Koralinka_może to mdłosci ciążowe tylko od dupy strony :P :P Ciamcia_kiedy przewidujesz owulkę? Bo ja kolo pon i nie wiem kiedy zaczać testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemeooo27
Koralinka ja Cie nie chcę nakręcać, ale mnie w tygodniu, w którym miałam dostać @ okropnie bolał żołądek i tez biegałam co chwila do WC. Ogromnie życzę Ci takiego rozwoju sytuacji jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ladowanka - samolocik taki minimini 8 osob leciał z powrotem 13 :/ od pilotów nic nas nie dzieliło, widać było wszystkie guziczki, dzwignie i inne, a głośno jak fixxxx, nawet zatyczki do uszu rozdawali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja dziś spóźniona, bo musiałam sobie trochę krwi upuścić ;) Koralci, ale u Ciebie to wszystko ładnie wygląda, ta tempka i nawet te sensacje żołądkowe ;) To wszystko wygląda na ciąże ;) Tylko dlaczegot testu nie było ?? Smecty nie bierz. Co do moich cycków to zawsze były spore, ale teraz to już mnie przerażać zaczynają, bo mam problemy z doborem staników, a jak pomyślę, że w trakcie karmienia będą jeszcze większe to boję się jak będą wyglądały po skończeniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemeooo27
Nie brałam, ja to od początku podejrzewałam ciąże. Jakieś miałam przeczucie, a może dlatego, że do ginka trafiłam dokładnie dzień przed owulacja - pęcherzyk był już dojrzały. Po prztulanku, aż do tygodnia po planowanej @ bolał mnie jajnik - nigdy tak wcześniej nie miałam. I tak jak pisałam wcześniej w tygodniu spodziewanej @ rewolucje żołądkowe. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test :) Ja zrobiłam w dzień po spodziewanej @, rano i wyszła blada, ale widoczna druga kreska :) Życzę Ci powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M mowi, zebym wziela, ale Wy przeciez na tym znacie sie o wiele lepiej, bo jestescie babki:) postaram sie wytrzymac....chociaz łatwo nie jest:P dziekuje Vilemoo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobie zrobie moze dzis nawet, albo w ostatecznosci jutro rano trzymac kciuki za moje zdrowie i za jego wynik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej ;) rany, u nas leje od rana, ciemno, szaro i ponuro... Zasypiam z nosem na biurku ;/ Objway ciążowe od dupy strony ;)))) ale sie uśmiałam ;) dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bratka, wczoraj znow patrzylam sie jak szpak w dziuple w moja tabelke i gdyby nie 3 temp wyzsze po @ (pierwsze w mierzeniu) to tempka rosla juz w polowie cyklu...ale nie chce sie nakrecac, bo przyjelam zasade 6 nizszych i dopiero wyzszych..no zobaczymy co mi to wszystko przyniesie, pewnie @:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×