Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

nio chyba ze predzej mnie górna tabelka wyprzedzi:D ja ogolnie nie miewam spoznien @...zawsze jak w zegarku, ewentualnie 1, 2 dni wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, no niestety nic z tego. Przetestowalam sie w sobote i nic. Nawet cien cienia sie nie pojawil. Do wczoraj tak mi ta @ chodzila po kosciach a teraz cisza. Pewnie sie zaczaila i przyjdzie sobie pod koniec tygodnia. Jak nie to moze jeszcze po weekendzie przetestuje cosik, ale to sie chyba czesto nie zdarza zeby tesy sie mylily :( Wlasnie ogladalam zdjecia USG dziewczynki mojej kolezanki z pracy. No i jak tu nie lapac dola....jeszcze pogoda psia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeee, dolow nie bedzie...i tak juz ten cykl przekresiliam :) Ale jak pojde do tego lekarz to normalnie tak nim zawine i na niego ponaciskam ze sie biedaczek pod biurkiem schowa :) My tam praktycznie od roku chodzimy a wszystko sie wlecze ze nie wiem. Ja chce konkretow! No to jak Ci sie nigdy nie spoznial to Karola jestes MEGA podejrzana. A dla M. twojego gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_poprasowals wczoraj? Ja nie, ale i tak się urobiłam. Ciągle coś jest do zrobienia. Teraz widzie ile mi M pomagał. Czyli Koralka w piątek sie testujesz? Oli_Kati też miałam negatywny test a za tydzien juz były 2 kreseczki. Nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie mozna wkurzyc, rok chodzic i w sumie pewnie nic nie wiedziec?! Wez mu powiedz dawaj recepte na dziecko i juz :O nie jestem podejrzana:P jak jutro nie przyjdzie to bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wyglada Radosna. Jasne, ze prasowalam:)dzisiaj w domu bede dopiero pozniejszym wieczorem, wiec nie mialabym juz sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze na mnie czeka cala gora prasowania na jutro. Dzisiaj spie u kolezanki i bedzie pidzamowe party :) Jak male dzieci! No ten lekarz to chyba juz ma mnie dosc, bo holendery to takie zrownowazone baby raczej. A on mnie pyta ostatnio czy jakies zazalenia mam do hormonow ktore mi podal. A ja mu ze jedno, NIE JESTEM W CIAZY :) Szczena mu opadla. Ale tym razem to powiedzialam mojemu M. ze mu nie popuscimy i ma konkretne kroki przedsiewziasc :) A z innej beczki, to nie wiem czy ogladalyscie ten "Dom nad Rozlewiskiem" ale poki co pierwszy odcinek mnie rozczarowal. Jak bym sobie to obejrzala bez czytania ksiazki to bym za ksiazke sie w ogole nie brala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Oli, co do Domu nad rozlewiskiem też się z tobą zgadzam. Jestem świeżo po przeczytaniu książki i powiem ci ze film książce do pięt nie dorasta ;/ Ale tak to juz u nas bywa, że zwykle film gorszy od książki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja książki nie czytałam, a pierwszy odcinek zrobił na mnie beznadziejne wrażenie i nie wiem czy zasiąde do kolejnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, ze w ogole sie nie bralam za ogladanie filmu bo jak bede miala duzo czasu (czyt: 8 i 9 miesiac ciązy) to bede czytac kasiążke :):):) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie. Jak to jest z kuciem jajnika przed czy podczas owulacji? Obserwuje swoj cykl tak porzadnie dopiero pierwszy cykl. Wczoraj czulam kucie w jajniku. Powinna mi sie zblizac owulacja. Czy kucie oznacza jej zblizanie sie? Robie testy owulacyjne i kreska jest coraz ciemniejsza ale jeszcze nie taka jak powinna byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam sie przywitac :-) Staramy sie od czerwca i narazie niestety bez owocnie. Podoba mi sie pozytywne nastawienie 🌼 mam 27 lat i marze o pierwszym dziecku. Moge sie dolaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jasne maadaa wskakuj do tabelki. Gdzies tam powinna byc na ostatnich stronach. Co do klucia jajnika to Ci nie pomoge. Mnie kluje nieregularnie, nie ma zasady i nigdy nie mam zadnych specjalnych objawow owulacji poza spadkiem temperatury i nalgym wzrostem. Dlatego mierze. Mnie lakerz mowil ze przy owulacji niektore kobiety maja uczucie jakby cos pekalo...ale jak sie juz tu przekonalysmy niejednokrotnie...Co kobitka to teoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 wiolkcia...............27.........6..........30.10...... .z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 Asia11...............29..........17..........22.09......War szawa.......0 Maadaa..............27..........5...........25.10........UK...............0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....18....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18....14......25.03.10....Białystok... 18.06...0. bibi2206 .....26....5 .....10......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3......7....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..27....3 ....7....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 tysia123......27...5.......7......27.05.10....Lublin ........20,08....0 AAAAA1980...28...3.............01.06.10.....POZNAŃ...... 23.08......0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10....W awa.....1.09.09......0 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????.....Po zn ań..............1 kamilsien.............29.........8.........???????...... .Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Magda_witaj :) Fajnie, że do nas dołaczyłaś. Dziewczynki ja też jestem zawiedziona serialem Dom nad rozlewiskiem. Książka jest fajna, a serial (przynajmniej pierwszy odcinek) beznadziejny, szkoda czasu na oglądanie, lepiej coś poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
bratka - mam pytanko i do dziewczynek w ciąży. Pijecie herbatę czarną? Gdzieś wyczytałam, ze jest niewskazana, a ja jak nigdy teraz herbatą sie zapijam. Różną zieloną, earl grey, ale i czarną. Co sądzicie o piciu herbaty w ciąży? Dodam, ze na kawę nie mogę patrzeć, a był to moj ulubiony napój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję max. 2 dziennie. Teoretycznie jest niewskazana, bo zawiera teinę, ale wydaje mi się, że to już lekka przesada. Mam ochotę to piję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja piję, ale niezbyt mocną. Kawe tez raz na jakis czas wypije z mlekiem. Nie ma chyba co popadac w przesade, gdyby rzeczywiscie herbata albo kawa szkodziły to nie wiem ile dzieci by sie zdrowych rodzilo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie czarna hernate, ale jesli juz ja wypije to słaba, ale przerzuciłam sie na owocowe herbaty :) Pewnie dlatego teraz chce mi sie spac, bo tak to wypijałam ze 4-5 dziennie takich herbat. Teraz robie słaba i dodaje cytrynke, ale mam tez owocowa SAGI tyle ze jest paskudna i przerzuce sie na LIPTONA piramidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_a były staranka jak miałaś "skoki"? Dużo razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dolaczam sie do pytania o ten usmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do herbat to wypijam dziennie litry roznych od zielonej przez szara do zwyklej :-) Ala jak narazie moge pic do oporu - niestety. Karolina82 nie przyszla????? doczytalam wlasnie w tabelce ze na dzis masz termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem tak sie do Was usmiecham:) Radosna no ogrom skokow, tzn raz ale materiał cos taki jak ostatnio "straciłaś" maada moj termin tak dzis -jutro, obecnie nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralina, to my tu mocno trzymamy kciuki. Kiedy teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Kobietki. Pozwólcie, że się dołączę:) a my z męże juz 2 latka się staramy, a ta paskuda @ non stop przychodzi :/ wprawdzie w tym miesiącu idealnie celowaliśmy ale nie wiem czy się przyjęło:) faszeruję męża cynkiem i miąższem z aloesem - szkoda , że na to wczesniej nie wpadłam, oj głupia ja głupia hehe może to cosik pomoże? zestresowany chłopak jest to i żołnierzyki mogą być słabsze, no nie? a ja sobie kupiłam specjalne ziółka stymulujące owulację i jajniki - trzeba wypróbować wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×