Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Koralinka u mnie SEKSY w tym tygodniu,a właściwie w weekend. Do piatku może będzie troche dobrego "towaru" :P Zastanawiam się czy testy owulacyjne robić i jeśli tak to kiedy zacząc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Witaj Kasia :) Jakie to ziółka na tą owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralci, chyba Ci dziewczyny nie dadzą spokoju jak nie napiszesz w końcu kiedy testujesz :P Witam nową koleżankę i zapraszam do tabelki 🌼 Dwa lata to długo ... Badaliście się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczydusze:P jak jutro nie przyjdzie to w czwartek postaram sie rano zrobic:P i cicho mi juz bo zapeszycie sprawE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_daj adres to ci wysle, bo mam 10-ciopak w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Kupilam duzo, bo co cykl kusi, zeby sie przetestowac, wiec teraz mam zapas na pare cykli :) Wyśle ci tylko daj adres. Maja duża czułość już od 10ulm/ml to moze coś pokażą? Mazaka ci w komplecie wyśle jakby była potrzeba dorysowania drugiej kreski :P :P Chociaż pewnie nie ma potrzeby, bo zaciążona jestes :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ide dziś na poczte to moge serio serio wysłac. Np na gg możesz adres mi napisac to wysle, tylko zeby 2 kreski były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Miałabym swój udział w twojej ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ty sie tak nie udzielaj u Karoli bo Ci zabraknie energi na wlasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide dzis na poczte, moze juz odbiore hihi nie spoko kupie sobie jak bedzie trzeba, zartuje :* ale dziekuje za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam Wam coś do obejrzenia ;) http://www.fothost.pl/show.php/2504919_18tc.JPG.html http://www.fothost.pl/show.php/2504920_18tca.JPG.html Fotki zrobione w zeszłym tygodniu czyli 18tc. Może zachęci to inne dziewczyny i też się pochwala swoimi brzuszkami :D Mam gdzieś w domu zdjęcia zrobione przed ciążą, specjalnie po to żeby można było porównać. Jak je znajdę to też wrzucę żebyście nie myślały, że zawsze taka gruba byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Oli_tobie też chyba wysle,bo tez by ci sie przydal tescik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
rany, bratka, jak ja ci zazdroszcze, ja tez już chce mieć widoczny brzuszek!!!!!!!!!!!!!!1 Cudnie wyglądasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tymi zdjęciami :) Zrobie sobie tez poki mam w miare płaski brzuch ;) Dzis powiedzialam w pracy o ciąży!!! Szef powiedzial: No nareszcie!!! :) hehe Teraz kombinuje tzn, mysli o tym jak zoranizowac prace jak ja znikne na troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
AAAAAA sorki, że takie pytania zadaje, ale nie bałaś się tak wczesnie mówić o ciązy? Kurcze, ja póki nie usłysze serduszka jakos boje sie mówić innym, żeby nie zapeszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a w pracy to wogóle powiem jak bedzie juz widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina, ja też mam ale udało mi się znaleźć taką stronkę której nie zablokowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartka :D:D:D:D:D:D Ale fajniiiiiiiiiiiusienki brzucho :) Jejku! Reszta ciezarowek, dawac brzuchy :D :D :D Bedziemy porownywac cotygodniowe postepy :D Bratka nie wiem czy juz o tym mowilas ale jesli tak to przegapilam. Chcesz znac plec? Radosna, ja tez jestem zaopatrzona na dluzzszy okres czasu :D Ale z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że chcę znać płeć, ale na ostatnim USG się maluch na mnie wypiął tyłkiem i tyle było z podglądania. Ale nic straconego za tydzień kolejne USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1711
czesc dziewczyny chcialabym dolaczyc do tematu dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
serduszka idziemy posłuchać 29 października. Jak dla mnie to wiecznośc.... Aż 3 tyg jeszcze....... Chce wtedy poprosic lekarza o zdjęcie USG maluszka, żebysmy, jak powiemy rodzicoom, od razu mogli pokazać im pierwsze zdjęcie wnuczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej aneczka ;) opowiedz cos o sobie i dopisz sie do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio długggoooooo :( kurde przez Was zaczelam myslec o tescie i piersiaki mnie pobolewaja....wyimaginowane objawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×