Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Wiolkcia - szalejesz z tym jedzonkiem :-) Ja w tym roku jakoś nie czuję magii świątecznych przygotowań... Wprawdzie dziś po pracy umyłam okna na jednym piętrze, ale to raczej dla uspokojenia emocji niż z okazji zbliżających się świąt ... Jedzenia jeszcze nie robię, w ostatniej chwili będę szykowała, ale niewiele, bo dopiero drugi dzień świętujemy w domku; teściową mam kucharkę z pasją, więc nie tylko u niej rozkuszujemy się wybornym jedzonkiem, ale i do domku z kartonami wracamy zwykle ... konkurencja nie do pokonania :-) Sprzątanie i ubieranie choinki planuję na weekend. córka zajęta, mąż w papierach ... zrobię sobie herbatkę i poczytam Wasze posty Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
HEJ! Co slychacu was? Wiolkcia ty nadal w pracy??? Wspolczuje, trzymaj sie tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Ja wlasnie usiadlam z herbatka na kafe, mezus moj oglada tv;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Szkoda ze nikogo juz nie ma:-( Ale coz, taka pora, pewnie odpoczywacie po ciezkim dniu. Do uslyszonka jutro, ja juz dzis zycze wam milego dzionka (na jutro):))))) PAPATKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki:) Ja wlasnie wyszlam z kapieli i zajrzalam na chwilke zyczyc wam kolorowych snow:-) W nastepny wtorek jade na badanie hormonow - dostalam skierowanie na TSH, PRL i FT4, prl to prolaktyna a reszta nie mam pojecia;) BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak w pracy jeszcze. ale pół godzinki i koniec nareszcie- czasami Ci klienci a raczej klientki do szału mnie doprowadzają ale cóż zrobić- nauczyłam sie cierpliwości o opanowania. miłego wieczorku dziewczynki i przyjemnej nocki :D:D:D buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia to trzeba czasami anielskiej cierpliwosci do klientow... Te pol godzinki zleci szybciutko i niedlugo bedziesz w domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH jest hormonem wydzielanym przez przysadkę mózgową i steruje pracą tarczycy. Po poziomie TSH wiadomo, czy tarczyca pracuje prawidłowo. Niski poziom TSH może wskazywać na nadczynność tarczycy, wysoki na jej niedoczynność - przysadka przy pomocy TSH próbuje "zmusić" tarczycę do wydzielania odpowiedniej ilości hormonów. Tarczyca wydziela dwa hormony T3 i T4. Jeżeli poziom TSH jest nieprawidłowy, lekarz może zlecić dodatkowe badanie tych dwóch hormonów. Badanie wykonuje się poprzez pobranie krwii i oddanie jej do laboratorium. Hormony tarczycy sterują pracą praktycznie całego organizmu. Od przemiany materii po krążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie FT4 zleca się przy obecności objawów sugerujących nadczynności lub niedoczynności tarczycy, najczęściej przy nieprawidłowym TSH. TSH (norma 0,270 - 4,20) FT4 (norma 0,932 - 1,71) FT3 (norma 1,82 - 4,62) późno już, pewnie wszystkie forumowiczki wygrzewają się w łóżeczkach ... też zaraz uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Hej. Wpadam jak burza zeby wam zyczyc milego dzionka;) IGA, w takim razie lekarz nie dal ci skierowania na zadne badania ktore sugerowalyby ze cos moze byc nie tak:) prolaktyna jest - ale to pewnie tez tylko kontrolnie. Bo w sumie jesli cos jest nie ten teges to zlecaja duzo wiecej badan chyba i nie tylko takie 'podstawowe jak TSH:))) Tak mysle. Dzis mam kupe pracki ale postaram sie wpasc tu jeszcze kolo pory obiadowej a jak nie to wieczorem sie pojawie. CALUSYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Mrozik chwyta, może wirusy wymrozi i mi się polepszy wreszcie, wrrrr. Żolinka pytałaś mnie o zdanie na temat szpitala Ujastek. Powiem tak: na porody bez komplikacji super miejsce! Ale ja jestem bardzo ostrożna, zwłaszcza że już raczej starszą mamą jestem, rodząc będę miała 37 lat. Na wszelki wypadek wolę rodzić w klinice na Kopernika, tam w razie nie daj Boże jakichś powikłań i ja, i dzidziuś znajdziemy odpowiednią opiekę. Wprawdzie mam ubezpieczenie, które pzwoli mi za darmo rodzić na Ujastku, ale... Za to chodzę do lekarza stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ dzięki Sralis :) ja tez chodze do gina stamtąd :) moze chodzimy do tego samego ?? :D hehe słuchaj to za poród w Ujastku się płaci??? :O no chyba żartujesz???!!! musze sie lepij poinformowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ;) ale dzis u nas mroz scisnal ;) ale to dobrze, moze wymrozi te zarazki ;/ Milego dnia zycze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żolinka, Ujastek to prywatny spzital, ale moze mają kontrakt z NFZ-em? tego nie wiem, bo rodziłąm prawie 8 lat temu ;-) a wtedy to był nowy prywatny szpital z niewielką ilością inkubatorów ;-) wiem, ze tam się sporo zmieniło, ale intensywnej terapii nie mają, ani dla dzieci, ani dla dorosłych, a ja jakaś przewrażliwiona jestem. Ja chodzę do Wróbla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ale u nas pada snieżek:) na www.28dni.pl jest są takie rozne fajne artykuły m.in wlasnie o hormonach.Nie podam wam linka do tego artykułu bo mi stronka nie wchodzi ale wystarczy, ze sobie tam wejdziecie i poszukacie.Polecam bo artykuł jest wyczerpujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kasiula, ja tez poczytam o hormonach. Ja dzis na cytologi bylam a wyniki dopiero w styczniu. I dlatego nie lubie na ubezpieczenie chodzic wrrr... Miesiac czekania! W sobote hormony - ale juz prywatnie :) Piszecie o Swietach. Ja w sobote choinke ubieram i po prezenty sie wybieram. Radosna - daj znac co u Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho....? Ja zaczynam powoli czuc juz swita. Powyciagalismy wczpraj ozdoby choinkowe, zeby zobaczyc co jeszcze mamy dokupic ewentualnie. Powoli tez zastanawiam sie na menu zeby porobic zakupy, juz teraz w hipermarketach są tłumy, a co dopiero bedzie w przyszlym tyg..... Niestety czekaja jeszcze zakupy prezentów, ale to w sobote i niedziele......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia- twoj maluszek juz ma 1/3 wielkosci :) otworzylam suwaczek :) Julka- widze ze Ty specjalistka od hormonow jestes. Jak bede miala wyniki to sie zglosze po interpretacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prezenty tez zostawiłam na weekend, jakos nie mma teraz ani głowy ani czasu na łażenie po sklepach, wolę się po pracy "relaksować" sprzątając dom ;) jakie ciasta Panie pieką na święta??:D ja spróbuje upichcic PIJAKA i jakiś serniczek dla męża :) chociaz od serniczkow to raczej on jest...i w pieczeniu i jedzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do specjalistek w badaniach i interpretacji wyników: ja dzisiaj odbieram plik moioch wyników już się boję :( więc chetnie tu wrzuce cyferki w celu przeprowadzenia analizy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNA - gdzie jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Bratka - jak tam samopoczucie????????????????? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka koniecznie zglos sie z wynikami tu do nas na forum to ci zinterpretujemy ;) nie ma sie czego bac, badania maja pomoc, żebys wlasciwie dbala o siebie a co za tym idzie zeby maluszek mial wszystko co mu potrzebne do rozowju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tysia, że to dla naszego dobra, no ale i tak jakies obawy są ze cos moglo wyjsc źle :P a najbardziej to mnie ciekawi jaką mam grupe krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli, a czego Ty się boisz kobieto ? Dostaniesz wyniki to tam będa wszystkie normy. U mnie po staremu, żebra nadal bolą i nadal mam problemy ze snem - pewnie zostanie tak już do końca. No i chyba włączył mi się syndrom wicia gniazdka ;) Poprałam i poprasowałam pościel dla malucha, wyprałam dwie pralki ciuszków tylko za to nieszczęsne prasowanie się nie mogę zabrać, bo przy desce też mnie zebra napierniczają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko. Słyszałyście może cos na temat firmy?/producenta Early Days? Na allegro jest mase ciuszków tej marki - wzory rewelacja i ceny bardzo niskie. Zastanawiam sie tylko czy te ubranka nie są przypadkiem jednorazowe..... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych firm jest tyle, że ciężko znać wszystkie :o To taka trochę loteria, ale tak naprawdę te najmniejsze i tak nie zdążą się zniszczyć, bo maluszki szybko rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam o tej firmie ale od producenta zawsze są smiesznie niskie ceny i to nie oznacza, ze to będą jednorazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych firm jest tyle, że ciężko znać wszystkie :o To taka trochę loteria, ale tak naprawdę te najmniejsze i tak nie zdążą się zniszczyć, bo maluszki szybko rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to są ciuszki sprowadzane z USA (tak mi sie przynajmniej wydaje, z tego co wyczytałam). Za komplet 6 body w rózne wzorki placi sie 35 zł plus przesyłka kilka zł. Gdzie normalnie jedne body od 10 zł w górę... Nie mam pojecia ile tych obranek powinno być, ale wiadomo ze im wiecej tym rzadziej trzeba prac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych firm jest tyle, że ciężko znać wszystkie :o To taka trochę loteria, ale tak naprawdę te najmniejsze i tak nie zdążą się zniszczyć, bo maluszki szybko rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×