Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

monikaddddd byl weekend wiec mysle ze wiele z nas gdzies poza domem wypoczywalo albo poprostu odpoczywalo od kompa;) a teraz, w srodku tygodnia, poprawimy sie hehe. zaraz tu zapelnimy kilka stronek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Cześć Kochane, witam nowe starające się o dzidzię no i gratuluję kolejnej mamusi:-) Kala, super wieści od rana!!! Acha i jeszcze ci napiszę że ja też byłam nad jeziorkiem w weekend i to obok obok Koła:-) Ta miejscowość to Brdów:)))) Iguś ja myślę że musisz się wygrzać a przy takim słonku nie będzie chyba problemu no i duuuużo pić - słyszałam że wodę mineralną najlepiej albo herbatę z cytryną. Przejdzie ci:-) Urosan jest ok ale dobry też jest urosept - takie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, siedze w domciu owinieta w... koc; pije litrami urosan i mam nadzieje ze mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hej co slychac kobitki? ja po weekendzie nie moglam sie zwlec z lozka do pracy:-( a bylo tak fajnie, bo tez grilowalismy nad jeziorkiem. iga, idz do lekarza z tym pecherzem - powinnas to dobrze wyleczyc a nie zaleczyc bo bedzie wracać ta infekcja. to jest moje zdanie. o jaaaa mamy kolejna dziewczynke w drugiej tabeli - kala SUPERRR!!! czesc szaramyszo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
sralis m. kazda z nas sobie wmawia objawy... no niestety tak bardzo chcemy mieć dziecko ze doszukujemy sie wszystkiego co by choc na chwile potwierdzilo ze jest tak, jak oczekujemy. a pozniej dół... no ale coz, nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes kamilsien, jesli mi do jutra nie przejdzie to wybiore sie do lekarza. masz racje, po weekendzie ciezko sie wstaje do pracki ale jak trzeba to trzeba. ja na szczescie mam dzis wolne wiec moge leniuchowac do woli. tylko co mi z tego kiedy nawala mnie ten okropny pecherz..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki, iguś szczerze mówię, bo zapalenie pęcherza to naprawdę moja przypadłość, musisz isc do lekarza po furaginum i brać to 3x dziennie z witamina c. i nawet jak już ci przejdzie to trzeba wybrac całe opakowanie furaginy do końca, bo to bakterie wiec nie ma lekko jak nie doleczysz to zaraz wróci. a bez lekarza to urinal (ale to pomaga jak jest slabe zapalenie jak już ocno boli to nie pomoże) no i dobrze jest brać żurawinę czyli urinal, i to tez mozna profilaktycznie pobrać nawet jak już przejdzie zapalenie bo to wypłukuje bakterie.możesz też wziąść jakąś dużą dawkę witaminki c bo zakwasza i pomaga i duzo pić wody i herbatki z cytrynką. buźki doskonale wiem co przezywasz z tym pęchrzem ale nie ma nic ponad furaginę jeśli chodzi o zapalenie, więc idz do lekarza:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
kala czy dobrze widzę to był twój 24 cykl starań????? jeśli tak to jeszcze bardziej gratuluję :) ale musisz się cieszyć po takim czasie. trzymam kciuki za wizytę u lekarza:) suuuuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrr. jesteś już naszą 4 mamusią w ciągu tego miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi dzieki:-) :* :* :* pojde dzis do tesciowej po furagin i zeżre cale opakowanie hehe zeby sie raz na zawsze pozbyc tych cholernych bakterii;) no i zaraz skocze tez po cytrynke i witamine c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
aha iguś jeszcze coś mi się przypomnialo od mojej pani ginekolog na zapalenie pęcherza krem dopochwowy (bez recepty) vitagyn c na noc tez mówiła że mozna sobie zrobić kurację nawet jak nie boli i raz na tydzien wpuszczać krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiullaaa
hej laski...FURAGIN jest swietny na pecherz..No i rozkurczowo nospa-Forte.Mi to lekarz przepisal jak dostalam tego zapalenia. Matko czy ja dobrze widze,ze Kala zaszla w ciaze po 24 cyklach staran???Dziewczyno gratuluje-dalas mi WIELKA NADZIEJE KOCHANA!!!!Napisz mi prosze co u Ciebie bylo nie tak,ze tak dlugo sie staralas... Ja tez wlasnie teraz zaczelam leczenie i nie wiem ile potrwa zanim zajde w upragniona ciaze.. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bibi - w tym miesiacu to my mamy statystyki na naszym forum;) oby tak dalej, no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
iguś proszę bardzo :****** ale jak już tyle razy to przechodzilam że wiem co czujesz. vitagyn ok 24zł na 6 razy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie kochane:-D buziaczki dla was!!! kasiula a dlaczego ty sie leczysz? co jest nie tak? pytam bo u mnie to 5 cykl i na razie nie myslalam pod tym katem, tzn ze moze byc cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no:D !!!! ohhhhhh gdyby ta częstoliwośc utrzymala się przez lipiec i sierpień :) ale by było fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie dziewczynki i po co mi lekarz??? jak ja na forum wejde i mam tu swojego, prywatnego:P bibi sie nazywa:-D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie oby sie tak utrzymalo...ale ja wierze ze tak bedzie bo sa wakacje, jest fajna pogoda, będą urlopy no i my tu jestesmy fajne babeczki wiec dlaczego mialoby byc inaczej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiullaaa
Iga Koana.Ale u mnie jest jeszcze gorzej,bo ja 2 lata zylam z Mezem bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.Coprawda nie myslalam o dziecku.Kiedy sie chcialo-czasem raz na miesiac,czasm 10 razy w miesiacu czasem sie nie widzielismy miesiac...ale sluchaj NIE ZASZLAM W CIAZE!!!Wiec 4 cykle tylko w plodne i znow nic i zaczelam sie zastanawiac.W piatek bylam u lekarza(zmienilam specjaliste bo tamten tylko ze jest ok)..Mam grube endo,ale bylam przed okresem..choc stwierdzil,ze moze byc tam polip jakis..Wiec bede miala histeroskopie-krotki bezbolesny zabieg:) No i mam dwurozna macic-co wlasnie moze powodowac trudnosci w zajsciu w cize;((( No a po histeroskopii zrobi mi HSG na droznosc,wiec sie zobaczy.Ale zaczelam dzialac bo juz psychicznie nie moge jak sobie pomysle,ze przez 2 lata nie bylo kochanej"wpadki":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
uda sie dziewczyny, napewno sie uda:-) najtrudniej jest zacząc a my mamy juz to za soba, druga tabela rozpoczeta teraz trzeba tylko czekac na reszte;) iga biegnij po ten furagin kochana i nie mecz sie:-) sluchaj bibi, ona wie co mowi:-D wlasnie kasssiula dlaczego ty sie leczysz? czy cos jest nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiullaaa
Dziewczynki ja jestem dobrej mysli,bo mam jajniki calkowicie w porzasiu po laporo-4 lata temu mialam torbielka.Nic sie nie odnowilo:)Szyjka ladna,zadnych zapalen,nadzerek.Mam owulki co miesiac bo mierze tempke,wiec tez ulatwilam to ginowi.POza tym lekarz juz kazal mi brac kwas foliowy,wiec chyba daje mi jakies szanse co??? Ojej kochane ja wiem,ze swoje trzeba odczekac..ahh bedziew dobrzee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, kasssiuula to rzeczywiscie dobrze zrobilas ze poszlas do lekarza bo im wczesniej tym lepiej ale zycze ci zeby wszystko bylo o k i zeby nie musial ten lekarz za bardzo interweniowac. u nas bylo inaczej bo my sie zabezpieczalismy dosc dlugo (ale nie bralam zadnych tabletek) . a teraz zdecydowalismy sie i kicha - na razie nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
masz racje kasssiulla bedzie dobrze! skoro lekarz kazal ci brac folik to cos oznacza, prawda? oby ci sie szybko udalo!!! trzymam kciukasy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiullaaa
Iga ja wiem co czujesz...Kiedys chcialo sie tak tego okresu,by przyszedl..modly i wszystko,a teraz modly by nie przyszedl..Ale porabane jest to wszystko:(( Ale moje slynne powiedzenie-mamy zdrowe jajniki i macice,to dziewczyny bedziemy mieli dziecko..Kazda z nas predzej czy pozniej zaskoczy!!! NIe ma sily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
iga ty lecz się szybko z tego zapalenia bo my mamy dziś 9 dc i niedługo musimy zacząć sie przytulać ostro :D do końca tygfodnia musisz być sprawna już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kassiula i tego sie trzymajmy:-) predzej czy pozniej i do nas usmiechnie sie szczescie! bibi no wlasnie, nasz czas sie zbliza a ja??? zaraz biegne do tesciowej po leki i rozpoczynam kuracje hehe. ale bibi ja nie wiem czy chcialabym zeby sie w tym miesiacu udalo... glupia jestem, wiem ale wybieramy sie ze znajomymi za granice i przeraza mnie ta droga autem taki kawal i te wysokie temperatury... a przeciez nie bede rezygnowala z wyjazdu bo kto wie czy sie uda... dziewczyny ja juz wariuje - sama nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam o moich obawach mezowi i on stwierdzil ze kiedys kobiety pracowaly w ciazy, ze prowadzily normalne zycie i bylo ok dlatego nie musze sie przejmowac tym wyjazdem nawet gdyby nam sie udalo. ale on jest urodzonym optymista, a ja zupelnie odwrotnie i dlatego tak sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiullaaa
Musze wam dziewczynki powiedziec,ze ja sie wlasnie zaszczepilam na zoltaczke -1 dawka,druga za miesiac,bo bede miala ten zabieg,wiec kazal mi lekarz.Ale o dziwo -powiedzial,ze przez 2 miechy do tego zabiegu lepiej bym nie zaszla w ciaze.Chcial mi nawet tabletki przepisac..Kurcze zastanawiam sie czy to przez ta szcepionke na WZW czy aby przypadkiem jak zajde nie naruszyc juz plodu podczas histeroskopii???Ale to dziwne wszystko..hihi Nie mniej jednak za 7 dni mam plodne i chyba nie wytrzymam nie kuszac meza..hehehe Jak myslicie??Ja juz sama nie wiem.. Dziewczynki zobaczecie jak wkrotce ciaze sie posypia;))Zycze tego Wam i sobie :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassiula, nie ryzykuj. masz racje, wstrzymaj sie te 2 miechy bo po co masz sie pozniej denerwowac. tymbardziej ze lekazr wie co mowi:-) pewnie ze jakby sie wam udalo to byloby super ale jesli mialabys pozniej przez 9 miesiecy martwic sie czy z dzidzia wszystko ok to chyba nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiullaaa
Iga Kochana masz racje..:)) Dobrze.Poslucham rady :)) Tego specjaliste znalazlam w necie-ma swietne opinie!! Podobno beznadziejne przypadki leczy,wiec ja mu 100 procent ufam! Iga u mnie jest to samo-Maz na maxa optymista,ja na maxa-pesymizm. Ale co tam dziewczyny.Powiem Wam,ze tu jeden taki topik byl pt Jedno marzenie.Autorka powiedziala,ze jej maz nie ma zadnych plemnikow i ze juz tyle sie staraja i nic,a tu kurcze wczoraj patrze,a ona....w ciazy:))) I tym pozytywnym akcentem sle buziaki i pozdrawiam wszystkie nas-czyli-przyszle mamusie;)):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassiulla chyba najwazniejsze to nie tracic nadziei - chociaz czasami bywa ciezko. dziewczynki ja zmykam na razie - ide po ten furagin bo jest zle ze mna:-( pojawie sie pozniej, BUZIACZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×