Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ciezarna, teraz to pewnie sobie juz nie zdajesz sprawy jakie to szczescie jest tak sie meczyc;)))) ale tak na powaznie, rzeczywiscie mi jest czasami ciezko znosic taka pogode chociaz uwielbiam upały a co dopiero kobitki z duzym brzusiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia super mezus:D jaka pogoda jest u was dziewczynki? czy w waszych miastach tez zrobilo sie pochmurno i ma sie na deszcz? lolcia u ciebie lało tak? a mialo byc dzis przepieknie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do staranek to staramy sie, staramy. pewnie dlatego takie pustki na forum są:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
Witam serdecznie właśnie zaczełam sie starać o dzidziusia z mężem, bedzie to pierwszy cykl, okres mialam 19 czerwca do do 23 czerwca, wczoraj 2.07 zaczelismy sie przytulac i bedziemy to robic co 2 dni przez najblizszy tydzien, staram sie nie nakrecac zabardzo, mam nadzieje ze uda nam sie dosc szybko zajsc, folik i falvit biore od miesiaca, mam 24 lata :) Zycze powodzenia wszystkim co sie staraja, by fasolka pojawila sie szybko, Bede tutaj zagladac codziennie i pisac o zmianach u siebie, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc melhira:-D zycze ci powodzonka oby sie jak najszybciej udalo, chocby za pierwszym razem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
hej dziewczynki, WITAM nowe kolezanki:) dziewczyny ja tez trzymam kciuki - oby za pierwszym podejsciem sie udalo zebyscie nie musialy przezywac tych wszystkich rozczarowan. u mnie ok, test powtorzony i grube bordowe 2 krechy:D sluchajcie tak bardzo sie ciesze. martwi mnie jedynie to ze pobolewa mnie brzuch i ze mialam delikatne plamienia - moj lekarz mnie uspokoil - powiedzial ze to bardzo wczesna ciaza i tak sie zdarza zwlaszcza w terminie spodziewanej @. ale ja i tak sie boje jak cholera:-( no nic, nie uzalam sie, bedzie dobrze:-) wazka, bratka a wy gdzie sie podziewacie??? co u was? jak sie czujecie? dajcie znac dziewczynki! BUZIAKIIIIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ lolcia - gratuluję zdanego egzaminu :D Melhira - witam i zapraszam do tabelki :) No i oczywiście życzę powodzenia :) A ja właśnie wróciłam od lekarza :D W prawdzie nie zobaczyłam jeszcze wiele, ale pęcherzyk 0,57cm jest i umiejscowił się prawidłowo wewnątrz macicy :) Dostałam zdjęcie \"kropki\" i zaproszenie na za tydzień, aby posłuchać serducha - lekarz chyba chce mnie na kasę trochę naciągnąć ale chyba się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
MoniaKr moje gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Monia Monia super slyszec ze zobaczylas w koncu tłuste krechy:) czyli mialysmy racje, te bledziutkie oznaczaly ciaze:))) JUPI! a co do plamien... nie napisze ci nic w stylu 'mnie przejmuj sie' bo wiem ze gdybym ja tak miala to bym chyba ze stresu po scianach łaziła:( ale skoro lekarz twierdzi ze tak ma byc to raczej nie jest to nic groznego. a dostalas jakies leki? duze masz te plamienia? sciskam cie mocno kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKr - mnie też ciągle coś pobolewa w brzuchu ale lekarz powiedział, że to zupełnie normalne i teraz już tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo bratka w koncu... juz myslalam ze nas opuscilas;) ale masz fajnie:) wiesz, ja bym sie tez skusila na posluchanie serducha;) zreszta ktora by sie nie skusila z tego forum hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
eh.... jak ja juz bym chciala byc po przytulaniach i zebybyl 17 lipiec... wtedy zrobie test o ile @ nie przyjdzie..... bardzo milo sie czyta takie dobre nowiny jak komus sie udaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
u mnie jest tak ze mam znajomego lekarza - super babeczke ktora bardzo spokojnie wytlumaczyla mi ze musze poczekac bo w tak wczesnej ciazy wszystko sie moze zdarzyc... plamienia byly niewielkie, dzis znow mam taka brazowawa plamke i jesli tak bedzie do jutra to ide znow na wizyte. powiedziala mi ze jesli nie miną to bede przyjmowala luteine albo duphaston. ale mam sie nie stresowac poniewaz to sie zdarza, każda kobieta jest indywidualnością i każda inaczej przechodzi ciążę. tyle ze to sie łatwo mowi... jak moge sie nie przejmowac i nie stresowac??? na sczescie rzeczywiscie nie byly to jakies wielkie ilosci wydzieliny ale ja od razu spanikowalam i polecialam do lekazra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka wiesz mnie nic nie boli teraz a te paly nadal są:-( oczywiscie ja nawet nie dopuszczam do siebie mysli ze moze byc cos nie tak - nie ma takiej opcji poprostu. dobrze ze mam was i ze moge sie troszke pouzalac:-) kochane jestescie! melhira, zobaczysz juz niedlugo bedziemy wszystkie rozmawialy tu o rosnacych brzuszkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia bo u ciebie to inna sprawa, ty jestes w ciazy. wiec tak pewnie moze byc skoro znajomy lekarz ci to mowi. a u mnei palmienia przed okresem moga oznaczac wszystko.... a ciagle sie zdarzaja i lekarz twierdzi ze jest ok a ja i tak swoje ze torbiele i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wcielo mi caly post... napisalam wam o brazowych uplawach ale w sumie moze i dobrze bo po co mam sie tu uzalac i wprowadzac smetna atmosfere. trzeba byc dobrej mysli i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, cos sie dzieje z tą stronką bo ja tez napisalam przed chwila dosc dluga wiadomosc i nie ma po niej sladu... wcielo:-(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.................3....................... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0 wskakuj do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja bylam u lekarza odnosnie tych plamien o ktorych wczesniej pisalysmy, dowiedzialam sie prawdopodobie taka moja uroda ale musze porobic badania bo one czasami oznaczaja torbiele... albo problemy hormonalne i dlatego sa problemy z zajsciem w ciaze. boje sie bo np w tym miesiacu bardzo mnie bolal brzuch przy @ i te wstretne plamy na 3 dni przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie qmam - wyslalam post wczsniej a on dopiero teraz sie pojawil mimo ze wyskoczyla mi info ze sa klopoty z serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie plamien Moga byc normalnym zjawiskiem ale zawsze lekarz powinien wykluczyc ciaze i przyczyne organiczna plamienia np. nadzerke, polipy, miesnikai. Brudzenia lub plamienia z dróg rodnych w początkowym okresie stosowania antykoncepcji hormonalnej są zgłaszane 5 %-20% pacjentek. Zazwyczaj mają one miejsce w trakcie stosowania pierwszych kilku opakowań leku. Lekarz powinien o tym uprzedzić oraz poinformować, że nie jest to powód do niepokoju. Ale plamienie/brudzenie to również zapowiedź zbliżającej sie miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotfile.info.
KLIKAJ I CZYTAJ - PEŁNE WERSJE SUPER KSIĄŻEK - ZERO WIRUSÓW! http://hotfile.com/dl/4551183/05ee675/Tracy. Hogg-Jezyk.Dwulatka.rar http://hotfile.com/dl/4554755/e2e4850/Grazyn a.Banaszek-Rozwoj.niemowlat.rar http://hotfile.com/dl/4556437/4a5b808/Longin .Marianowski-Od.poczecia.do.narodzin.rar http://hotfile.com/dl/4548292/413beb8/Barbar a.Kowalewska-Kantecka-Pierwszy.rok.razem.pdf http://hotfile.com/dl/4564569/9bbe77f/Joanna .Rodziewicz-100.zabaw.dla.dzieci.3-letnich.pdf http://hotfile.com/dl/5387015/429c720/Treyor .Weston-Atlas.anatomii.pdf Chcesz więcej książek? Zarejestruj się z tego linka: http://hotfile.com/register.html?reff=79849 ...i napisz do mnie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotfile.info.
KLIKAJ I CZYTAJ - PEŁNE WERSJE SUPER KSIĄŻEK - ZERO WIRUSÓW! http://hotfile.com/dl/4551183/05ee675/Tracy. Hogg-Jezyk.Dwulatka.rar http://hotfile.com/dl/4554755/e2e4850/Grazyn a.Banaszek-Rozwoj.niemowlat.rar http://hotfile.com/dl/4556437/4a5b808/Longin .Marianowski-Od.poczecia.do.narodzin.rar http://hotfile.com/dl/4548292/413beb8/Barbar a.Kowalewska-Kantecka-Pierwszy.rok.razem.pdf http://hotfile.com/dl/4564569/9bbe77f/Joanna .Rodziewicz-100.zabaw.dla.dzieci.3-letnich.pdf http://hotfile.com/dl/5387015/429c720/Treyor .Weston-Atlas.anatomii.pdf Chcesz więcej książek? Zarejestruj się z tego linka: http://hotfile.com/register.html?reff=79849 ...i napisz do mnie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melhira, skąd jestes? kiedy nasz termin nastepnej @? STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Melhira........... ?.........1......?????..............?........................? BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.................3....................... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Melhira........... 24.........1........17.07...........wrocław............. .0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.................3....................... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melhira
Widze ze 3 kobitki maja @ na 17.07 hihhi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wczoraj stwierdzil ze pamieta czasy kiedy czlowiek wrecz sie modlil zeby @ przyszla a teraz... ile by sie oddalo zeby bylo odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosiaa23
Witam wszystkich!! Mam 23 lata i nigdy nie myslalam o dziecku az do czasu kiedy moj partner zaczol mi mowic ze bardzo chcialby zostac tatusiem. 11 czerwca mialam @, 19 i 25 kochalismy sie do konca bez zabezpieczenia. @ mam co 26/28 dni, powinnam dostac 8.07 jednak wczoraj od 15 mialam plamienia- koloru kawy z mlekiem. Dzisiaj rano robilam test- negatywny. Niestety dostalam tez @ i rano wylecial mi taki 1,5 cm skrzep. Wystraszylam sie ze to moze byc poronienie, co o tym myslicie? Od tygodnia bolaly mnie bardzo jajniki, ale ja myslalam ze to moze dlatego ze jestem w ciazy, bardzo chce miec dziecko, ale teraz jestem zalamana. Moj ostatni cykl trwal tylko 23 dni czy to jest normalne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×