Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....33.....28.05.10..Agnieszka....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......34....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym....Wroc ław......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.....Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....15.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......12......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna słonko nic się nie martw- ja czułam od samego początku, że to chłopak, wszyscy którzy mnie widzieli też tak mówili, ale ja się upierałam ze będzie dziewczynka. No i jak lekarz powiedział, że jest siusiak to tak dziwnie sie poczułam. Mój M całe badanie gapił sie w monitor z wielkim uśmiechem,a ja tylko pytałam czy na pewno, czy to może jakaś skóra wisi:) Ale teraz się cieszę, ze będzie synek mamusi:) Normalnie moje 3 koleżanki są w ciąży i wszystkie będziemy miały synów- jakaś masakra, jak oni potem znajdą sobie żony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy mnie lekarka też namawiała na ten test Pappa, ale stwierdziłam,że skoro przezierność była ok, jestem młoda, i raczej nie w grupie ryzyka to nie ma sensu płacić tyle kasy. U mnie to koszt 580zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ciamcia :) Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jakie miałam myśli. Jak powiedziałam mamie co czuje to mi powiedziała, że nie jestem nienormalna tylko głupia, że moje wątpliwosci wyraziłam głosno, bo wiele kobiet tak ma, ale rzadko która mowi to głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna, czy lekarz kazał CI liczyć ruchy płodu? Bo mi nie, a moim koleżankom tak:( Pytanie do pozostałych dziewczyn- czy w ciąży macie badane piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) madaa- super ze zadowolona jestes po USG. rzeczywiscie pierwsze ogladanie ruszajacego se dzidziusia to niezapomniane wrazenie. Z tymi testami pappa to naciaganie ;/ zwlaszcza jesli usg w porzadku i nie jestes w grupie ryzyka. Nas dla odmiany lekarz na krew pepowinowa namawia.... jak dla nas za duzy koszt niestety..... jakbym spala na kasie to moze bym sie zdecydowala. Radosna - ja jak w 16TC usłyszalam ze syn na 90% to tez mialam mieszane uczucia. Pomimo tego ze od poczatku jestem 100% pewna ze syn bedzie. Potem cieszylam sie na rowni z moim mezem ;) Jak lekarz zmienil zdanie ze coreczka to z jednej strony usmiech bo córeczka, a z drugiej nadal siedzi we mnie przekonanie ze lekarz sie myli. Nie kupilam ani jednej typowo dziewczecej rzeczy ;) Teraz plec jest mi naprawde obojetna ;) Nie moge sie doczekac kiedy dzidzius bedzie juz z nami. I zeby bylo zdrowe, i porod bez powiklan - to najwazniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....35.....28.05.10..Agnieszka?....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......34....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym....Wroc ław......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....15.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......12......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_nie licze ruchów płodu i lekarz mi nie kazał liczyc, ale kontroluje czy conajmniej raz na dobe dziecko sie rusza (co nie jest trudne, bo Adaś jest bardzo ruchliwy). Co do badania piersi to jeszcze nia mialam, ale mam miec na nastpnej wizycie i ponoc przy okazji zalecenia odnosnie hartowania sutków. Moje kolezanki tez mialy takie badania w ciazy. Tysia_u Ciebie to naprawde zakręcone. Ja widziałam wyraźnie, że będzie chłopak i nie widze możliwosci, żeby się to zmieniło. Choć zawsze wiadomo, że dopoki sie nie urodzi to masz tylko 99,9% pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam badanych piersi :( ruchów tez mi nei kazal licyc, co za roznica czy by mi kazal czy nie skoro jak kazda z nas mam obsesje na tym punkcie i itak na biezaco to kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja USG mialam pod koniec marca. Teraz tylko po raz pierwszy sprawdzali mi bicie serduszka takim urzadzeniem. Mialam troche stracha bo polozna jezdzila po brzuchu i jezdzila i nie mogla bicia znalesc. Ale w koncu udalo sie :) Okazuje sie ze nasze malenstwo strasznie ruchliwe i trudno go uchwycic :) Czyli jak narazie chlopaki gora. Ja musze jeszcze miesiac czekac do polowkowego USG i moze uda sie podpatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_co ty teraz robisz? Bo chyba już nie pracujesz? Znalazłas inna prace? Madda_no jak widac dziewczynek jest mało. Dziewczynki któras kiedys wrzucala chinski kalendazr płodnosci i faktycznie sie zgadza :) I mnie i moim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sralis ja właśnie dlatego między innymi nie chcę robic tego badania raz to bardzo drogie a dwa to jak się nawet okaże że dziecko ma większe szanse na chorbę to przecież go nie zabiję to moje dziecko i tak będę chciała je urodzić... Radosna nie mart się ja też bym bardzo chciała córcię ale mam na to małe szanse jak wcześniej pisałam i pewnie jak będzie syn to też będę zawiedziona trochę ale to normalne ludzkie uczucie przecież a dziecko jak się urodzi to i tak tak samo będziemy je kochać beż względu na płeć więc nie ma się czym przejmować po to ludzie mają uczucia a że u ciebie początkowo to zawiedzenie to nie twoja wina przecież kochasz swojego synusia... ciamcia- masz rację tak nie może być muszą w końcu tu jakieś laseczki male się pojawić!!!!:):):) i co do testu tez tak myślę w końcu za niedługo skończę dopiero 24 lata bez przesady zdrowo żyję na wsi mieszkam co może nam zaszkodzić :):):) (żartuję) Radosna mi z chińskiego kaledarza tez wychodziła dziewczynka :):) i tata mówi że on też chcial żeby ja była pierwsza a potem mój brat i mówi że ze mną też tak będzie ale chyba mąż nie wierzy w to bo jego bracia też maja samych synów teraz już 3 wnók syn w czerwcu się urodzi w rodzinie męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kalendarz pokazuje chlopaka, zobaczymy. Szef zaczyna mnie dopytywac jak dlugo chce pracowac i w sumie sama nie wiem. Myslalam ze moze do konca sierpnia. Dziewczyny blizej koncowki albo te juz po :) jak to jest? Da sie pracowac w 9 miesiacu czy lepiej w domu poodpoczywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna- teraz siedze na L4- bo zatrudniłam sie u znajomego i zastanawiam się nad otwarciem własnego interesu. Przeprowadzam się za 3 tygodnie, wiec pakuję cały dobytek w kartony i ogólnie lenie się. CZuję się super i wiem ,że to jedyny taki czas w moim życiu gdzie mogę siedzieć na tyłku i nic nie robić. Za 4 miesiace będę wstawac w nocy i ogólnie będe zmęczona wiec wyrzutów sumienia nie mam, żę tak sie obijam:) Polecam każdej kobiecie w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_nam w czerwcu/lipcu maja dac klucze do nowego M i czeka nas wykanczanie na wariackich papierach :) Pewnie nie zdążymy przed uridzeniem dziecka, ale teraz już zajmuje sie szukaniem wszystkiego od płytek,przez drzwi po meble, bo potem nie wiem czy bede sie mogła ruszac :P Co masz już dla dziecka? Bo ja narazie nic nie kupiłam, a miedzy nami chyba niecale 2 tyg róznicy. Amarantowy_to napewno bedzie dziewczynka :) Zobaczymy ilu z nas sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnaja już mam: -wózek, fotelik - wanienkę, takie pierodłki jak szczoteczka, nozyczki, reczniki, tetrowe pieluszki, butelki, smoczki itp. -ubranka tak do 6msc też mam już wszystkie9 chodzę po lumpeksach, kupuję na allegro, mam od znajomych dużo) Teraz zamierzam kupić łożeczko, kołderkę, kocyki. Nie martwię się o jakieś "zapeszanie" i kompletuję wszystko, bo pód koniec ciąży będę juz gruba, bedzie lato i po sklepach nie będę łazić- poza tym ta przeprowadzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_co znaczy "wszystkie" ubranka? To znaczy tak mniej wiecej co już masz i w jakich ilościach? Jeśli oczywiscie chcesz napisac :) Ja mnie mam pojecia od czego zacząc i ile czego kupic. Tez troche rzeczy dostane od siostry. Wózek musze kupic napewno. Najgorzej jest z ciuszkami i drobniejszymi rzeczami kompletenie nie wiem ile czego kupic zeby nie przesac i co jest tak naprawde potrzebne. Chyba dopiero teraz dociera do mnie, że ciąża konczy sie porodem i dzieckiem :P I ze na to trzeba sie przygotowac nie tylko psychicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana już Ci piszę:) - mam ok 12 park body z krótkim rekawem, ok20 pajacyków, jakieś kaftaniki, spodenki dźinsowe, sztruksowe, ogrodniczki, skarpeteczki (ok.10par), teraz kupiłam 3 czapeczki bawełniane w lumpeksie za 4zł:)a śliczne nowiutkie.Bluzy rozpinane z kapturem też ok 10szt, jakieś 4 kombinezony, pełno śpiochów. Naprawdę warto przejść sie do dobrego second handu, bo jak masz za nowiutkie body z metką firmy mothercare albo gap, zapłacić 3 z-5zł to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Radosna oby się spełniło ... a co do obijania sie masz absolutna rację bo nawet w 2 ciąży już tak samo nie będzie bo już pierwsze dziecko będzie na świecie więc trzeba się lenić jak ma się okazję:):) a co wyprawki to jak byłam w markecie któregoś razu to trafialm na promocję tych butelek antykolkowych mała i duża były za 30 zł więc kupiłam i parę pierdułek typu termomet do wany łapki- niedrapki i takie tam...strasznie się cieszyłam ciuszków dostanę trochę od kuzynki parę kupiłam w peweksie bo były takie śliczne i jak nowe i znalazlam super komis z ubrankami i sprzętem dla dzieci są tam super wózki za grosze droższych niż 500 zł nie widziałam z a z reguły są po około 250 zł... a jak nowe i niektóre naprawdę fajne i obok jest też sklep z zagraniczną używaną odzieżą dla dzieci są tam fajne firmowe i dobre gatunkowo ciuszki..w końcu sobie nie będę ciuchów już kupować bo będę miała w czym chodzić a dziecku tak fajnie kupować!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ciamcia :) Wybieram sie bo mam niedaleko fajny ciucholand z ciuchami z anglii, ale wczesniej nie było czasu. Teraz jak jestem na zwolnieniu to sie przejade i moze uda mi sie cos uchodzic :) Na Allegro wlasnie oglądam ciuszki i chyba zaczne kompletowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, żę takie maleństwo szybko wyrasta z tych rzeczy i moim zdaniem nie warto przesadzac z iloscią i kupowaniem spiochów po 50zł na 2 tygodnie. JA zainwestowałam w wózek prawie 3000zł, bo będe go używać pewnie ze 3 lata i na to warto wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie ciamcia o tym pisałam ciuszki jak nowe albo całkiem nowe za grosze potem się dobrze wypierze i są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że tak Amarantowy, te ubranka są firmowe, z dobrej jakości bawełny , anie takie badziewie jakie często są w sklepach dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_ a na rozmiar 56 tez kupowałas? Zakochałam sie w niektórych ubrankach. Myślalam, ze dla chłopaków nie ma super ciuszków, ale są .......Dzwonił M i mu powiedziałam, ze oglądam i kazał kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w rozmiarze 56 i new born- to chyba najmniejszy. Ciężko powiedzieć jaka dzidzia będzie duża, ale myślę, ze taki maluszek nie czuje sie dobrze w za dużych ubrankach. Tak naprawdę kupowałam wszystko co mi się spodobało, nie patrzyłam na rozmiary, bo jak coś kosztuje mniej niż 10 zł to juz sie nie zastanawiasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi teściowa mówiła że najstarszego syna dziecko urodziło się ok 55 cm a wszystko kupili na 62 i musieli szybko dokupić mniejsze bo wyglądał jak w worku więc myślę że warto kupić chociaż kilka mniejszych ciuszków bo my też nie lubimy w za dużych ciuchach chodzić to pewnie maluszkowi tez nie wygodnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_dobre:) W koncu musze zacząc przygotowania do pojawienia sie dziecka :) Amarantowy_mata fajna. No i cena tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×