Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość Pebi
Ale że co mam z nimi nie robić? Jessu za 12dni mam obronę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,Pebi,zajrzalam na pierwsza i ostatnia strone - gratulacje,tyle osiagnelas! Ile teraz wazysz? Mam tylko jedno pytanie :D Jak na poczatku udalo ci sie zrezygnowac ze slodyczy (od ktorych bylas uzalezniona)? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, to dla was:D http://i49.tinypic.com/2v1wab9.jpg Babeczka a co Ty nas oskarżasz o obiadanie? Jak mozesz pff Obrona już niedługo, a ja mam strasznego cykora:( Taka jedna dzięki, to chyba wszystko leży w psychice, ja bardzo chcialam schudnąć, a uzależniona to raczej byłam od cipsow i w sumie nadal jeste :D Ale nie daje się, obiecałam sobie że będę szczupła i dam radę, oczywiście czasem pozwolę sobie na małe co nie co, a teraz to nawet częściej :P Ale cieszę się już z tego co mam, bo czuje się o wiele lepiej niż te 40kg wiecej, jak bedzie mniej to będę jeszcze bardziej zadowolona:) Ja miałam na prawdę silne samozaparcie, nie wierzyłam że się uda, a jednak marzenia się spełniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wagi to niecałe 76kg, ale w tym miesiącu było już 75kg i 78kg :P Tak sobie lata ta waga, a ja mam manie i codziennie się waże... Babeczka zaczęłam robić naszyjnik dla Ciebie i zrobiłam pod koncepcje kolczykow, na jednej igiełce czarne czerwone czarne, na następnej czerwonej czarne czerwone, później Ci pokaże zdjęcie jak to wygląda :) Branzoletke też chyba tak zrobię zobaczymy, bo może bedzie za bardzo naćpane, a i tak będę musiała zrobić, bo kolczyki są posrebrzane, więc musi wsio pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki slonce;*🌻 a jak myslisz lepsze sa te matelowe czesci(nie znam nazwy) zlote czy srebrne?bo juz sie pogubilam:)i oczywiscie czekam na zdjecie:) Ja sie cos ostatnio wciagnelam w vitalie:)fajnie takie bazgrolki sobie tam powpisywac i obrazki powklejac:) Znalazlam nastepna slodka porcje paczkow dla was:)) a macie-jedzcie:))smacznego! :D http://imworld.aufeminin.com/dossiers/D20091230/paczki-lukier-131948_L.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja tez sie cos waze osttanio jak glupia (nie taka byla moja koncepcja) ale dzis na mojej wadze 75,6kg a wiec leci leci:) supcio!niezla motywacja na dzis! zaraz ruszam na miasto i do mojej nieszczesnej szkoly z ktorej nie moge sie doczekac informacji co do kursu,ktory mam niby od 1.03 a niewiem nic:O w kulki sobie leca...ale ich tam zdziele:P a wychodzic mi sie nie chce bo sypie sypie i sypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski ja tylko wpadlam sie przywiac i powiedziec ze zajrze do was poludnie bo o 14 mam egzamian i musze sobie cos powtorzyc..3majc cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka ale kusisz, ja zjadłam paczki takie domowej roboty, 3 takie małe, ale za to śniadania nie jadłam, ale są takie dobre że mam ochotę na jeszcze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Magma 3mam kciuki🌻 I co tam babeczka dowiedziałas się o kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
A kolczyki mają srebrne zawieszki, nie mam taki złotych, więc resztę zrobię srebrną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi, to masz wymiary chyba lepsze niz wage, bo ja waze 67kg przy 1,7m wzrostu i mam wymiary (biust,talia,biodra) wieksze od ciebie ;) (97/77/97) Szczegolnie z brzuchola nie moge zrzucic :P Tak wiec pewnie masz duzo miesni (ktore troche waza) - to tym lepiej :D Moglabys mi jeszcze strescic swoje odchudzanie,jesli masz chec? Duzo cwiczylas? A moze gdzies masz ladnie opisana swoja historie? Wiesz,te 60 stron..mnie przeraza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takajedna ćwiczyłam po godzinie dziennie, przeszłam całą a6w :p Teraz mam lenia na ćwiczenia :P Sadełko jeszcze niestety jest :( W stopce są prawie aktualne zdjęcia, a kilka stron wcześniej wrzuciłam aktualne, które zostało uznane za golizne :D Nie mam nigdzie streszczonego odchudzania, ale pisałam już kilka razy, później napisze jeszcze raz, bo zaraz wychodzę do sklepu :) Napisze tyle że od sierpnia 5regularnych posiłków, ograniczam węgle, które jem zazwyczaj tylko rano, a później same białka, pije dużo wody :) Teraz to już trochę odstępuje od diety:P Wcześniej potrafiłam wypić 6herbat zielonych i czerwonych, ale to było lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ja sie wlasnie zalamalam.Z tym kursem zrobili mnei jednym slowem w bambuko:((((( :O caly czas mnei zwodzili za nos ze w styczniu,ze w lutym...poszlam juz wkurzona co jest grane bo rzekomo mialam zaczac 1.03(tak facetka w sekretariacie powiedziala mezowi) a oni mi dzis mowia ze na moj poziom nie maja tylu chetnych i moze sie przeciagnac nawet do polowy kwietnia:O chyba ich poje.balo mowiac brzydko! jakos mam zalame teraz:(bardzo liczylam na ten kurs i na to ze podszlifuje jezyk.Zupelnie neiwiem co mam terza z tym fantem zrobic... To nie jest chyba moj dzien:( juz dawno sie tak nie zdolowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam skierowanie do szpitala neurologicznego sesja mi sie sypie mam juz dosc dosc dosc placze jak durna neiwiem co robic juz jak to ogarnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Tuli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Dzieki Pebi :) mi juz troszke lepiej,nerwy mi puscily,moze jutro bedzie lepszy dzien... ale dietowo wytrzymalam...paczka jednak kupilam ale dla meza:)zjadl z ochota...:P ja wpierdzielilam reszte tiramisu.Dzis smakowalo niebo lepiej niz w 1 dzien... Pebi gadalam z siorka wiec ona wysle ci kaske tylko zgadamy sie na NK.Mi jest obojetne czy wykonczenie bedzie zlote czy srebrne ale fajnie jak przeslesz wlasnie gotowa fotke jeszcze:) Magma a co ci sie dzieje ze na neurologie musisz isc?a z sesja tez dasz rade...tak to jest na studiach raz do przodu a raz w plecy:O no ale przeciez sa jeszcze poprawki:)trzymaj sie dzielnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka może jeszcze uda się z tym kursem :) Trzymam kciuki :) Komplecik Ci pokaże przed :) Ja mam 19 obronę, ale się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki jak samopoczucie?🌻 Magma co się dzieje? Co za problemy masz? Nauczyciele powinni być wyrozumiali i dać drugi termin na zaliczenie wiedząc jaka jest sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej....ale ja mam samych skurwysynow na uczelni (chodzi o dziekana ) bo wykladowcy jak najbardziej nawet do konca marca daja mi terminy;/ a tu co dziekan mi sie niezgodzil gdzie mialam go za pozadnego czlowieka. niedlugo bede budzic mojego b i idziemy na izbe przyjec zapytac sie kieddy jest wolny termin by isc do teg szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieciekawie Ja miałam fajnego dziekana i pomagają w razie jakiś problemów, ale moja to prywatna uczelnia, więc w końcu brał kasę za to :P U mnie dziś niecałe 75kg:) Kto mi zrobi owsianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki:) moj humor z rana dzis nie najgorszy ale ja juz jestem takim typem czlowieka,ze najpierw sie wkurwiam ale potem zlosc przechodzi. Z kursem udac to sie uda-ja jestem na niego zapisana caly czas,sek w tym ze termin jest przekladany co chwile bo nie maja tyle ludzi zeby otworzyc C1.Kursy B2 sa przepelnione podobno i ludzie czakaja a na C1 pustki...:Oa mi sie rozchodzi o moj czas-nie moge przeciez siedziec w domu i czekac nie wiadomo na co.Wczoraj rozeslalam chyba z 15 cv-ek.Skoro oni mi nie moga zagwarantowac kursu to moze chociaz jakas praca wpadnie:/choc ja chce koniecznie w zawodzie a do tego niestety potrzebny mi jest ten cholerny deutsch!No ale odpowiadam na takie oferty bo moze akurat sie jakos uda... Pebi ty sie naprawde nie boj obrony bo nie jeden egzamin na studiach jest ciezszy,serio.Ja to mialam taki light ze smiechu warte.Dasz rade! Magma ty rowniez.Skoro ci dziekan nie dal przedluzenia to jak to sie mowi ''wyrzuca cie drzwiami,wejdz oknem''.Idz do niego az sie w koncu zgodzi.przedstaw mu sytuacje,powiedz ze wykladowcy tez na to ida...ja tez mialam takie jazdy nieraz...dziekana tez mielismy dosc surowego i kazdy sie go bal,ale dal sie ubladac zawsze.Przeciezon tez czlowiek...Trzymaj sie dzielnie i daj nam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze że dziś masz lepszy humor:) Ja też tak mam że sio złoszcze i denerwuje na wyrost, ale przechodzi mi szybko:) Gniewac na kogoś też się nie mogę długo :) Ja już po owsiance, na obiad będzie pierś z kurczaka z warzywami na patelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no generalnie nie jest zle,choc nie powiem-liczylam bardzo na kurs tylko czuje niesmak bo liczylam na niego a tu widze musze chyba znalesc inne rozwiazanie problemu.ale dam rade.musze byc silna. jutro mam gosci wiec kurcze musze cos przygotowac.generalnie jestem goscinna ale jak sie jest na diecie to jakos ciezko myslec o przekaskach dla innych:P w niedziele mysle wyjsc z domu z moim mezusiem.nie podjlismy jeszcze decyzji gdzie ale napewno nie robimy sobie zadnych prezentow... nawijam go na termy i dzien w aqua parku.mam nadzieje ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie macie:) Do mnie R przyjeżdża, ugotuje mu pyszny obiadek i prezent kupiłam, no cóż zimno jest i niestety nie mogę jechać do niego :( Ale w przyszłe walentynki jakoś nadrobimy:) Zaraz będę piekła ciasto dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pracy ja też czegoś szukam, może od marca pójdę na staż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×