Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość nie bedzie wstydu
nie martw sie,nie twoja sprawa zreszta :P kazdy ma prawo robic co chce.zyjemy w wolnym kraju,czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pebi...
Oczywiscie ze kazdy moze robic co chce, ale czasami moze to prowadzic do nieprzyjemnosci. Tylko o to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym ty mowisz
jakiej nieprzyjemnosci?jak ci nieprzyjemnie to nie patrz,proste! Pebi akurat ma sie czym chwalic bo osiagnela duzy sukces o ktorym ty pewnie mozezs zapomniec. I uwazam ze fakt pokazania prze nia zdjec nie jest niczym negatywnym a pozytywnym.To duza motywacja. Mowisz o jej znajomych.Ja mysle ze nawet jesli ktos ze znajomych znajdzie w sieci jej zdjecia to chyba sie nie zdziwi bo tak ogromna utrate wagi widac golym okiem... ponadto czego ma sie wstydzic?tego ze dobrze wyglada?nago tez sie nie pokazuje a wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cóz sie nią tak podniecacie
zdjęcia,które wrzuciła sa tak złej jakości,że gdyby naprawdę były ostre i zrobione aparatem foto niskiej klasy, to byście widziały jak ten potworek na prawdę wygląda:D:D:D Masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze znow nalot pomaranczek na temacie...ehhh...tylko tyle powiem... ja juz wlasnie posprzatalam cale mieszkanie lacznie z poscielka:) i zajadam jogurcik z otrebkami w ramach kolacji juz oczywiscie. 5 dni na proteinkach minelo sama neiwiem kiedy:) od jutra znow warzywka:) fajnie juz sie ciesze:) na weekend mamy odwiedziny szwagra wiec pewnie malo bede zagladac ale bede sie starac:) buzki Pebi i nie przejmuj sie wpisami powyzej (niewiem po co to pisze bo i tak wiem ze nei bedziesz hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pebi
Ja nie chcialam byc niemila, nie taki mialam zamiar, mam nadzieje ze tak mnie nie odebralyscie. Zycze powodzenia w dalszej diecie i wielu sukcesow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi, wez Ty sie w czolko puknij. I to tak zdrowo. Najpierw placzesz, ze ktos cos prywatnego o Tobie na kafe napisal, a potem swiecisz golizna? Zastanow sie chociaz chwilke nad soba. Figurka super, szkoda, ze w glowie siano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D ale ruch Na necie można spotkać dużo gorsze zdjęcie, a na tym nawet mojej twarzy nie widać :P Babeczka to się cieszę że wynik wyszły dobrze 👄 A gołąbki bez ryżu robi się tak samo jak normalne, tylko nie dodaje ryżu, no i z mięsa drobiowego lub indyczego, a mi wyszły pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się na prawdę nie przejmuje, każdy może wyrazić swoje zdanie i nawet napisać że jestem gruba, a ja się cieszę z tego co mam, bo nie pokazała bym się ważąc te 40kg wiecej, no i ja tu żadnej golizny nie widzę, mało to dziewczyn w lato chodzi w bikini, a na plażach toples? Tu widać tylko moje plecki :) A za kolejne 10kg mnie oczywiście też się pokaże, nie mam się czego wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, wmawiaj to sobie dalej. I dorzuc jeszcze kilka takich swietnych zdjatek na nasza-klase. Pewnie nawet nie widzisz, ze gro ludzi ma z ciebie niezla zwale. Wiem, ze napiszesz mi, ze masz to w dupie, ale prawda jest taka, ze musisz sie strasznie niekomfortowo czuc jak wszedzie takie zdjecia wrzucasz. Co innego plaza, co innego net :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo nie ma sens, ale przynajmniej po tym co napisałas wiem jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOPERKOWA ty żałosny
kaszalocie. po prostu zazdrościsz jej wyglądu !!! Pebi SUPER !!!! :) tak trzymaj i uważaj na psełdokoleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny bardzo was przepraszam ze nie odzywalam sie bo wyskoczylam na 3 dni domu i odcielam sie od swiata .jestem juz u siebie we wroclawiu z powrotem i na 14 do pracy lece:) widze ze kolorowi sie mieszaja tu ja na to nie zwracam raczej uwagi-staram sie.jutro sie zwaze zobaczymy czy cos sie ruszylo w mojej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dajcie spokoj Pebi...nie udzielacie sie w temacie,nie znacie jej a najwiecej ja oceniacie. ja uwazam ze Pebi to super dziewczyna o wielkim sercu,ktora osiagnela duzy sukces a swoja motywacja do nielatwej utraty wagi wrecz zaraza... zdjecia tez sa jak najbardziej OK.jak wam przeszkadzaja to nie ogladajcie ich...i juz:)) i pilnujcie lepiej ''swojego nosa''. Ciekawa sprawa ze tyle ''pomaranczek'' zna szczegoly z zycia fikcyjnych dla nich osob z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokaldnie i kazda wie na jaki temat pisac jakby niewiem czytała forum kazda wypowiedz...żenujace sa takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi co do golabkow to ja nie umie ich robic hehe nawet tradycyjnych:P choc w sumie w kuchni nie jestem az taka lewa hehe ale golabkow jakos nigdy nie robilam... ale moze sprobuje kiedys:) od dzisiaj mam wprowadzone warzywka w dietce.mamy dzis wizyte szwagra wiec musze uwazac na jedzenie hehe ale jestem twarda:) magma fajnie ze wrocilas:)pozdrowki dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Dziękuję kochane👄 Nie każdy musi mnie lubić, a dziękuję za wsparcie🌻 Zrobiłam trochę kolczykow, później zrzuce na bloga :) Później napisze wiecej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymam maialam male odstepstwa ale jem mniej z pewnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magma no to super,najgorsze sa poczatki wlasnie ale jak sie je przebrnie to jakos to leci pozniej:) mam nadzieje i zycze ci tego ze na wadze ujrzysz mniej:) Pebi nie ma za co dziekowac-wyrazilam tylko co mysle...bo po to wlasnie jest forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski no i weszlam na wage po tygodniu mam -1kg wiec nie jest zle ja dzis siedze caly dzien w pracy eh...8-22 niby sama sobie zawze grafik ustalam ale spac mi sie jakos mocno chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Magma gratuluję kilograma:) A wiecie co jest najlepsze, że jak piszemy tak sobie normalnie to cisza:) Wstawiłam zdjęcie i taki ruch:D widać że sporo osób nas czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek:) magma to super ze waga ruszyla w dol...jak bedziezs sie trzymac dietki,przede wszytkim ograniczysz lub najlepeij zrezygnujesz z pieczywa,makaronow i ziemniakow,slodyczy,bedziezsz pic duuuuuzo wody (1.5l min) i od 18 nie bedziezs nic jesc to waga napewno ruszy z kopyta:) ja juz po kawce i ciasteczkach dukanowskich na sniadanie. pogoda jakas smetna u nas-mgliscie i nijak jest i sama czuje ze jestem senna... mimo to milej niedzieli zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Tak moja golizna zrobiłam furore :D Ale zawsze tu były pustki, a jak wrzucałam zdjęcia to ruch :D Ja po obiadku i pije drugą kawke :) Miło że ktoś na pomarańczowo się wstawił za mną❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam wam jakis czas temu juz o tym ze mam problem u mojego faceta w rodzinie powiedzcie co mam zrobic..... sytucja wyszla taka ze moj fecet napisal smsa do kazdego z rodzenstwa(6cioro ich jest) ze mam niema na opał a byly mrozu mega no i jeden z braci zbiera na wesele i powiedzial ze zbiera i nieda(w rezultacie mysmy wylozyli cala kase)no i moj facet napsial do tego swojego brata ze do mamy raz czy wdwa w miesiau na weekendy to fajnie jezdzic ale by pomoc to nie i wyszla wojna mala bo potem jego nazeczona zadz do mnie czemu moj facet tak mowi ze przesadza itd(pytanie czemu wogole do nie zadz a nie do mojego B)no i w rozmowie powiedziala ze nie bedzie urzymywac mamy ich i olki(siostra bezrobotna chlopakow-szukajaca pracy ale wiadomo)no i poklocilysmy sie .zadzwonilam do olki mowie jaka sprawa co powiedziala ta nazeczona jej brata.. nastepnego dnia brat i jego nazeczona (mojego b) zadz i napisalai ze jestem prymitywna itd ze ogolnie ta laska zaczela sie wykrecac ze nic nie powiedziala na mame chlopakow i ogolnie wojna itd itd a teraz kolejna rzecz oni hajtaja sie w czewcu i my mieszkamy z kuzynami mojego b i dzis jedem mowi dzwonil do mnie tomek(brat mojego b)i o 14 maja byc z zarpszeniami i ogolnie wszytaskich obdzwonili tylko nie mojego :( i teraz idiotyczna sytuacja oni przyajda a moj b co ma zrobic jak tamtym beda dawali zaproszenie;/ i on biedny siedzi w domu teraz a ja w pracy i martwie sie co ja mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Magma kurcze troche skomplikowana ta sprawa i ze tak powiem niemila...moze niech twoj po prostu wyjdzie w domu?zeby nie bylo jakiegos niemilego starcia?sama neiwiem co ci poradzic:O i wierze ci ze sie martwiisz,bo najgorsze sa takie sprawy wlasnie...jakies niedomowienia,telefony...ktos cos powie,potem sie wymawia...niefajnie ale jakos to trzeba przebrnac...🌻 nie przejmuj sie...niektorzy ludzie maja chyba wode zamiast mozgu i nie zmienisz tego chocbys niewiem jak chciala.... pebi mi sie podoba twoja ''golizna'' hahaha ja dopiero przed obiadem.gotuje wolowinke.i mam pyszne buraczki.na kolacyjke grillowana rybka i warzywka:*buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Magma to nie zaciekawa sytuacja, najgorsze są takie zgrzyty w rodzinie... Brat Twojego B jeszcze pewnie bedzie żałował swojego postępowania! Słuchajcie przez te pomarańcze myślałam że to któraś z dziewczyn z zamkniętego topiku i zrobiła się nieprzyjemna atmosfera :( Pisałam z dziewczynami że wchodzę tu ze względu na was, bo się z wami bardzo związałam ❤️, dziewczyny zaproponowały, żeby was zaprosić na forum zamknięte, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi jak uwazasz...szkoda troche topicu ale tez cie rozumiem bo niby po co masz sie uzerac z pomaranczami...jesli chcesz to mozezs napisac do redakcji ze zadasz usuniecia tego tematu i po problemie. Ja tez sie z toba zwlaszcza zzylam i jest mi to w zasadzie obojetne gdzie bede pisac.Nie chcialabym jednak zeby na zamknietym temacie dochodilo do jakichs nieporozumien.wiesz dopiac sie do obcego topicu jest raczej ciezko mysle...ale mozna chyba sprobowac:) mozna tez zalozyc nowy...ten zlikwidowac...ale to twoja decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×