Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

A Ty się Pebi wcale nie przejmuj pomarańczami, tylko Ty i osoby, które tego dokonały wiedzą co przeszłaś. Taki los, jedni przez całe życie będą się obżerać i nosić rozmiar 36, a innym każde nieprawidłowości żywieniowe będą się odkładać. Nadwaga nie zawsze oznacza łakomstwo, każda z nas dokładnie wie dlaczego tak wygląda, ja np. zaczęłam tyć przez siedzącą prace i przez wieczorne obiady, często późno kończyłam prace - 19,20,21 i niestety pzesz cały dzień jadłam niewiele, a wieczorem jadłam obiad, dużo tłuszczu ziemniaków i chleba. Przy tym prawie nie jem słodyczy, no ale na szczęście zmieniłam swoje przezwyczajenia, mam nadzieje że nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie byłam idealnie chuda Przed ciążą ważyłam jakieś 80kg, ale było mi z tym dobrze i nie narzekałam na brak facetów;) ale niestety wybrałam nieodpowiedniego:( Przed sama ciążą trochę przytyłam, a w ciąży ciągły stres i nerwy przez faceta, ciągle awantury itp. Były dni, że nie jadłam, a w kolejnych zajadałam się by zapomnieć o problemach:( przed samym porodem doszłam do wagi 118kg, po porodzie było 109, spadłam do 104kg, ale znów stres i nerwy, siedziałam cały czas w domu z mama i tak skoczyłam do 117kg:( Ale gdy trochę mi się w życiu ustatkowalo powiedziałam dość i się wziełam za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
North Yorkshire, a którą Fitellę jadłaś? Ja mam do testów Smaki Lata z żelkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi, naprawdę super Ci idzie to odchudzanie. Co do liczenia kalorii, to można kupić specjalną wagę. Poza tym, na diecie nie można być wiecznie, w końcu trzeba zacząć normalnie jeść i wtedy takie niskokaloryczne przepisy bardzo się sprawdzają. Tak czy tak, życzę powodzenia. Naprawdę świetnie Ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czuje, że już cały czas będę musiała się pilnować:( a co to za waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki jesteście? Ja właśnie jem zupę, trochę mi wyszła za pikantna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wczoraj już nie wchodziłam bo miałam dziewczynki u siebie, i padnięta byłam po 2 dniach generalnych porządkow.... dzisiaj na wadze odnotowałam kolejny spadek jupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to juz 3 kilogram w tym tygodniu.... chociaz u mnie to norma.... mniej się je więc mniej się waży no i woda schodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję🌻 a mi waga lata między 90, a 91:( Muszę chyba schować wagę, żeby nie ważyc się codziennie, bo to już moja mania:O Raz na tydzień bym się zważyła, to by była uciecha jakby spadała:) Zaraz się biorę za ćwiczenia, muszę trochę posprzątać w domku, wykąpie się i idziemy na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstawiłam zapiekankę makaronową dla dziewczynek, czekam jak mąż wróci, wykapię sie i pojadę do pracy po pieniązki i później na zakupy..... A codzienne ważenie.... ehhh to mój nałóg jak się odchudzam.... i jestem zaskoczona tymi 3 kg bo wczoraj @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy ze
@ przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mnie dzisiaj wzięło na sprzątanie, wysprzatałam wszystko w domku, zrobiłam ćwiczenia, wykapałam, zrobiłam peeling z kawy i byłyśmy na spacerku, a teraz jesteśmy na działce u znajomej i niedługo do domku:) zjadłam dzisiaj 2miseczki zupy i kilka śliwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje agavka🌻 ja to jakos nie lubie liczyc kalorii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gratulacje Pebi i dla pozostalych tez :) oj zebym ja miala tyle wytrwalosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lobelia🌻 dziś drugi dzien kapuscianki, właśnie wcinam ogórka i pije kawke:) a u was jak dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny_bravo__183cm
Pebi bardzo bardzo duży szacunek :) Widzę że kg badzo ostro w dół:) podziwiam takie osoby:) ja zaczynałem ze 116 i teraz mam 85,6 mój index bmi już prawie jest normalny :) jeszcze 3kg :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hueheuiheu
Pebi ślicznie wyglądasz :):) Ja póki co jeszcze za słabo się chyba staram :/ Schudłam dopiero około 8 kg od połowy czerwca, ale nic po mnie nie widac i to mnie dołuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny dziękuję i tez gratuluję utraconych kilogramów🌻 Mi do prawidłowego bmi brakuje jeszcze minimum 18kg:( Huehue 8kg w półtora miesiąca to dużo, trzymaj tak dalej, a na pewno osiągniesz swój cel i to pewnie bez efektu jojo:) A ja się boję, że go będę miałam, bo ostatnie 5kg za szybko straciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey żyjecie? Ja właśnie wróciłam z zakupów:) zjadłam dzisiaj miseczke zupy i papryke, a teraz gotuje mi się kalafiorek na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jestem.... u mnie na wadze bez zmian... ale czuję, ze jestem opuchnięta.... może dlatego.... na zupę powoli patrzec nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już wróciłysmy z kolejnego spaceru, dzisiaj mam jeszcze trochę do zrobienia, więc się zabieram za pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siostrzenicę męża odwiozłam do domu, mieszkanie po tajfunie ogarnełam, pranie się pierze, jeszcze tylko zmywanie no i zaległe prasowanie wrrrr, ale to jak Mała pójdzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja muszę jeszcze klatkę zmyć i naczynia, zaraz mała wykąpie i się wezmę za zmywanie, a jeszcze ćwiczenia muszę zrobić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparararar
schudnijcie, przestancie sie obżerać albo przestancie jezdzic komunikacja miejska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×