Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

noemi bardzo mi przykro z powodu twojego synka-ale to juz duzy chlopiec wiec da sobie rade...wiadomo napewno to nic przyjemnego dla niego ale miejmy nadzieje ze to nie zlamanie i wszytko bedzie OK!!! Trzymaj sie kochana-napewno bedzie wszytko w porzadku! 🌻 na dobre samopoczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
babeczka przy kosci🌼 Dzięki serdeczne 👄 Ja też mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirynka_oo
hej :) polecicie mi jakies dobrea al nie mega drogie suplementy diety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dzien dobry!ja juz przy kubeczku kawy czarnej oczywiscie:) musze od dzis cos odkrecic z dieta tzn znow musze zaczac jesc znacznie mniej i cwiczyc bo cos waga nie spada-ale tyle dobrego ze nie idzie do gory:) noemi?jak synek? pebi jak samopoczucie? aspirynka-nie polece ci nic za bardzo bo nie stosuje suplementow ale na innym topicu dziewczyny chwala l-karnityne+koenzyn q10 wiec moze jednak cos daje-sama sie zastanawiam nad kupnem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, ja jeszcze w łożeczku:) Noemi przykro mi z powodu syna, na pewno dobrze się skończy🌻 Babeczka jeszcze nie robiłam badań, będę je robiła we wrześniu, bo za nim ustaliłam temat i plan pracy to już był czerwiec, wiec koniec szkoły:P Nasz promotor jest trochę do tylu i dopiero nam kazał przynieść pierwszy rozdział, jak druga grupa już dawno oddała:O a pierwszy i drugi rozdział to teoria, trzeci to badania, postulaty, analizy itp. A wczoraj skończyłam już pierwszy rozdział:) tylko wstęp jeszcze, a drugi rozdział tez już prawie skończony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wraz z upalami jakie do nas doszly stracilam ochote na wszytko-normlanie mam lenia jak 150:( ale dietkowania sie trzymam-tylko z cwiczeniami leze-no nie moge sie zmobilizowac:(( Pebi tak czasami jest z tymi pracami-ale czeto tez bywa ze ostatni sa pierwszymi:)wiec nie przejmuj sie! noemi daj znak zycia co z twoim synem... buzki dziewczyny,nie tule was bo mi goraco hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka zaraz kopniaka dostaniesz na rozpęd do ćwiczeń:P Noemi jeszcze śpi pewnie:) no a ba no złoty:PTrzeba jakoś wyglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije cały czas:) coś tam na pewno pomaga, ale wiadomo, że od samej herbaty nie schudniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi to jedyny kochany grubasek :P ;) który mnie polubił :P ;) reszta jest nieprzychylna bardzo :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, muszę zejść do 84kg, żeby nowe zdjęcie zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi🌼 Babeczka przy kości🌼 Kochane, mam problem z netem ,wiec późno na forum wchodzę. Ostatnio mam dość...stres mnie dopadł, że nawet po nocce nie mogłam dziś spać :( Z moim synkiem to dłuższa historia...wczoraj byli tam(na wsi) na pogotowiu, gdzie po prześwietleniu nie potrafiono stwierdzić co sie dziecku w palec stało...Założono mu szynę i skierowano do ortopedy. Dziś moja mama pojechała z nim do ortopedy i ma pęknięty(ale nie złamany - na szczęście) mały palec :( Po przyjeździe, a wracają w piątek musimy u nas kontynuować dalsze lecznei. Chcieliśmy jechać po niego tam, ale chce jeszcze zostać.. tyle tylko, że mnie serce boli bo dzwoni do mnie i płacze :(:( że go bardzo boli....:( Mam nadzieję, że wkrótce to minie... Z tego wszystkiego nawwet jeśc mi sie nie chce, ale akurat to dobrze dla mnie ;) Dzis waga pokazała około 1 kg mniej :) Trzymajcie się dzielnie, grunt to nie przytyć :P Babeczka...co to za leniuchowanie :P cwiczonka czekają :) Buziaczki Kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?ja lubie cieplo ale nie takie tropikalne upaly...normlanie szok,jak jest takie cieplo to sie nic nie chce czlowiekowi naprawde! noemi-poboli,poboli i przestanie...cale szczescie ze nie zlamal sobie twoj synek palca!nie mozezs sie zadreczac-co sie stalo to sie nie odstanie:( napewno z dziadkami mu tez dobrze i oni umieja go pocieszyc a z toba juz bedzie niebawem wiec usmiechnij sie troszeczke:) a kg mniej gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
babeczka przy kosci Dzieki za słowa otuchy :) Z samą babcią syn pojechał bo dziadka już nie ma...1,5 roku temu tata mi zmarł. Martwie sie o syna też z tego względu, że znowu coś mu się przydarzyło...jak nie skręcenia kostki to złamania...(to akurat było okrobpne z przemieszczeniem kosci) a teraz znowu palec...:( Nie wiem, czy to normalne, że w okresie wzmożonego wzrostu dzieciom takie rzeczy sie zdarzają. Będę musiała z nim do lekarza pójść jak wróci. Miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemi niektore dzieci tam maja wlasnie-ja sama mialam sasiadow co ich syn cale wakacje mial zlamana jak nie jedna reke to druga..inne dzieci natomist mja silniejsze kosci-np.ja jak bylam mala (odpukac) bylam chyba jedyna z klasy ktora nigdy nie miala nic zlamanego ani zwichnietego-az po dzien dzisiejszy...pfu pfu...:) przykro mi z powodu smierci taty-ale gafe popelnilam...no ale babcia napewno doda otuchy synkowi i bedzie wszytko dobrze:) boze a ja nadal podjadm-wezcie mnei kopnijcie w 4 litery zebym sie opanowala! aaaaaaaaaaaaa glupia jestem bo nie trzymam sie planu:((((( to wszytko przez to siedzenie w chacie. na jutro i pojutrze zalatwilam sobie dodatkowe prace-ciesze sie bo sie poruszam,nie bede siedziec w domu ani podjadac a na dodatek jakies € wpadna:)) buziaki kochane!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi bardzo mi przykro z powodu synka🌻 boboli go i przestanie, duży już jest a taki duży chłopczyk nie powinien już płakać:P Babeczka ja tez dzisiaj podjadłam:( pomidorka koktajlowego, kawałek bułki i co najgorsze kilka kanek czekolady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry przy kawce i serku:) babeczka, noemi🌻 Chyba zostałysmy same na tym topiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny! ale jestem zlaaaaaaaaaaaa dzisiaj no normlanie masakra! nie dosc ze wczoraj przegielam z jedzeniem i nawet piwo wypilam:/ to dzis mialam niemile zdarzenie-jechalam tramwajem i byla kontrola-jak gdyby nigdy nic wyciagma bilet-ale zapomnialam ze mam wazny od 9 godz a bylo przed i mnie kur...skasowali 40€!nie dosc ze nie pracuje i licze sie z kasa to tu takie cos!plakac mi sie chce tyle kasy!ale za swoja glupote i skleroze trzeba placic....:((( dzisja chyba bede glodowac zeby odkupic to wszytko...ehhhh... biednemu zawsze wiatr w oczy wieje.........szlag by to trafil!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi wlasnie widze ze sie inne dziewczyny wycofaly albo po prostu sa na urlopach jakichs albo wlasnie pracuja i nie maja czasu klikac... pozostalysmy same sobie.... zwazylam sie i waze ciagle tyle samo....chwala Bogu ze choc do gory waga nie idzie... buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka współczuję na prawdę, ja tez bym się załamała jakby mi tyle kasy skasowali, a nie dało rady się z nimi jakoś dogadać? ❤️dla Ciebie na pocieszenie:) Ja już po ćwiczeniach, wykapana i się opalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie dalo kurde...z nimi sie nie da pogadac-najbardziej mnie wkur..ze bilet mam tylko taki tanszy bo od 9-skoro nie pracuje to mi taki odpowiada-a dzis potrzebowalam gdzie dojechac ale na smierc zapomnialam o tej godzinie:(( przeciez moglam kupic normalny...ale madry polak po szkodzie jak sie to mowi... musze sie przynac mezowi-jak juz mam kwit to watpie ze cos sie z tym da zrobic chyba ze moze jakies odwolanie czy cos...ale watpie... no trudno:(( 40€ nie moje...fuck fuck fuck!nawet niechce myslec co moglabym miec za te 40€ bo sie pochlastac idzie...zakupy spozywcze na caly tydzien np...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym się załamała to jakieś 160zł na nasze, nie wiem po ile euro teraz, ale dla mnie to majątek:( na prawdę ci współczuję🌻 Ja nie mam pojęcia ile waże a kurcze, nie mogę bez tej wagi już wytrzymać:O Daleko nie mam do domu, żeby się zważyć, ale ja zawsze waże się rano przed jakimkolwiek piciem czy jedzeniem, więc to nie ten sam wyniki:P Więc zważe się w niedzielę i zmierze, ciekawe jakie będą efekty tak po tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis tez upalnie i sie zastanawiam czy by sie nie przejsc na basen albo nad rzeke troche sie poopalac...ale to jak zejdzie te najgorsze slonce-ono normlanie u nas zabija od paru dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Pebi a jak tam twoj problem?rozwiazal sie jakos?mam nadzieje ze tak... tez sie waze zawsze rano jak juz...bo najlepszy jest wynik wtedy-wieczorem sie woda zbiera wiec sie jest ciezszym... tutaj 40€ to moze nie az taki majatek ale malo to tez nie jest...szkoda mi zwlaszcza ze nie pracuje terza i nie szastam kasa na prawo i lewo a tu takie cos!brak slow! noemi a ty jak tam?pewnie jeszcze smacznie spisz po nocce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do porownania podam kilka przykladow... za 40€ mozesz miec: -karte miesieczna bez ograniczen godz.na miesiac lub -zakupy spozywcze na tydzien (srednie) lub -oplata za tel+internet miesiaczna lub -12 calodziennych wejsc na basen nie mowiac o ciuchach,kosmetykach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×