Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotkamigotka

Gorąco mi.........

Polecane posty

Gość Conflux
Moze tak, może nie... co dla kogo. jua się nawet nie wykąpałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
jest tu ktoś dziś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam neta.... tak do wiadomosci odezwe sie jak bede w sieci na stale....conflux zaopiekuj sie tematem ..pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Łaa muszę sie opiekować :) niech ktoś tu przyjdzie i mi pomoże!! :( i pogada ze mna bo mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
a to kurcze co? Lepiej sie napij ze mną do monitora, a nie zboczeństwa opowiadaszD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
nikt nie chce ze mną pic a ja już 2bro pije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conflux ja tylko na chwile wpadlam....nie mam neta....ale sie zjawie na dluzsza pogawedke wkrotce :) z kwiatkiem to lepiej nie miec nic wspolnego ....widzac po jego wpisach... a ty sie tak moja droga sama nie rozpijaj bo ja nie nadaze jak tu powroce... :) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
cześć Wam :) ja dziś niestety nie mogę, jutro mam badanie krwi z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech sadzac po tym co pisałem malo wiecie ale nie takiego zainteresowania potrzebowalem .ja tez lubie napic sie browarka by było miło ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciaz bez neta :( pisze z doskoku w podskoku ...z obcego komutera nie mojego ja niestety nie mam humoru do swietowania i podbijania parkietu jakiegokolwiek aa le wczoraj zapodalam sobie piwko :D dla ochlody ....ale co ja sie tu bede rozpisywac na lewo i prawo....trzeba z usmiechem i chodz by sie walilo , palilo i z klodami pod nogi podchodzilo isc przez zycie i z optymizmem patrzec w przyszlosc co nie ukrywam czynie to codzien mimo tego i owego nie najlepiej idącego :) buziak i pozdrawiam. P,S fajnie ze jeszcze ten temat trzyma sie jeszcze grupy stałych bywalcow :) Conflux mnie tez pewnie bedzie czekac badanie krwi ehh :O no ale muss to muss ... Kwiatek to nie jest forum o erotycznym zabarwieniu :P :) chociaz moze sie o takie ocierac niekiedy ... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę bo jest się z czego pośmiać. I co najważniejsze po komentować. Nie wyklepane blachy rdzewieją. Kolega, teraz uwaga "Kwiatek6" też nie mogę w to uwierzyć ale wszystko na to wskazuje, że to zniewieściała stuleja, która na żywo chciała przekazać swoją chwile prawdy sam na sam. Zrozpaczone Dildo, przepraszam "Dibo" jeszcze wpadnie przez was w alkoholizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jeszcze zapomniałem o "Conflux", która teraz zburzy teorię o czarnych nickach. Pomarańcza, która znalazła sposób jak być prawie jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Ale doopa, nikogo już tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×