Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotkamigotka

Gorąco mi.........

Polecane posty

No racja Conflux :) :* ty rozbujałas temat ja to weszłam już w połowie jak byś tego nie zrobiła to pewnie by umarł smiercią naturalną -niepisaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod jednym wzgledem ten weekend byl wyjatkowy, znowelizowalem moje podejscie do wiary, i dostrzegam swiatelko w tunelu. a to wazne bo nie znasz dnia ani godziny. lepiej byc gotowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Moze powiedz coś więcej, mniej enigmatycznie... Kotka - ale to był feler, bo ja napoczątku se myśle "Ty, następna napalona lasencja" :D ale potem zaczęłaś z tym drinkiem tak sympatycznie pisać ze az mi sie zachciało to rozwinąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam starszych braci a szkoda a miedzy mną a siostrą jest przepaść bo 7 lat starsza ona jest,,,, Ja mam 22 a ona 29 ona obiadkach snidankach itd przedszkolu bo ma juz dziecko a ja o facetach ....masaQQrraaa :O tak myslałam że to jest jakaś gra :) pewnie jeszcze na joystic za dawnych lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabą przynęte miałes ! hihi albo słabe wody ... Pisałam go dziś 3 h na laptopie bez drinka :) Jestem zadowlona z moich wypocin Nie to nie był erotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego wczesniej to sprobuje troche ze starym testamentem(poczytac) i moze tam znajde jakies wskazowki. generalnie od dawna mialem problem jak temat ugrysc bo wiadomo ze wywodze sie katolikiem jak 95% polakow. ale zawsze mi sie nie podobalo co sie unas dzieje z czarna mafia. a przyszedl moment fascynacji reggae i stad ten stary testament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak sie to rozwinie;) pewnie terazmacie mnie za niezle nawiedzonego. .. ale to tylko pozory;) mowie wam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już zachaczamy o temat to ja czytałam w Bibli Księge mądrośći ...:) fajnie gdyby uaktualnili tą Biblie i napisali życiowym językiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na 2-3 tygodnia mam inne auto , a potem rower;) na chwile taka przerwa od samochodu mi pasuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
nie, kąpałam sie :P ale chyba nic tu po mnie, bo tematy o ktorych pojecia nie mam, pewnie jakieś wczorajsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta co ja robie , zeby z kobietami na forum erotycznym o motoryzacji gadac- to chyba jakies zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest Eko - Logiczne :D popieram :) ja tam chasam sobie na stopkach w balerinkach albo conversach po ulicach nie odmowie tez sobie jazdy tramwajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
nie martw sie, tu wszyscy są zboczeni pod jakimś względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta aleeee to forum erotyczne jest bo my tu pikantne szczegóły wspołżyc omawiamy z dziką przyjemnością .... :D Conflux każdy temat dobry .... :) daj dzisiejszy by pozniej nie być opoznionym w tyle bo sie nikt nie do czyta wkoncu :D hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
ja to wstydliwa jestem więc nie zaczne o erotic fantazjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
no dawaj dawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×