Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotkamigotka

Gorąco mi.........

Polecane posty

aha :) orzech do zgryzienia jest mianowicie taki ze trzeba pióro lekkie dostać i napisac komuś parę miłych sentencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jak liścik :) prawie miłosny .... a może erotyk :D :P kto to wie .... Pióro się rozpisało po całości Ulala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisac coś z wyrazem to nie jest łatwa rzecz ale mysle ze podołam zadaniu bez porazki słownej .... :) no no ale szkła w góre :D nie obijamy się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Dibo i Conflux nadrabiasz:D hihih :) jestem z siebie dumna ruszyłam swoje zwoje mozgowe a biorac pod uwge ta h. to ciezko z piorem lekkim i juz sie sentencje same sypia jak Asy z rękawa na papier.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zeby byla ze mnie jakaś zawodowa alkoholiczka ale teraz juz wiem czemu wiele tekstow powstaje pod wpływem dobrej jakosci trunku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to raczej kwestia pisarska :P :D hihi nie żebym była jakąś druga Grocholą bo daleko mi do niej ....ale jakies tam swoje mysli ładnie i składnie potrafie ujać w odpowiednie zdania....A co do drinka to.... drink potęguje tylko słowa mnożace sie jedno po drugim w moim piórze .... ok koniec tych moich wywodow.... Nawinac sie temat może do gadki równie i inny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmiar to ja mam kiedy plus to i to sie równa mieszanka wybuchowa :D na szczescie mi sie to nie czesto zdarza w okresie pitnym hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały woz ... lepiej powiedz jak ci sie weekemd rysuje w grafiku na jutro..... Pytam tylko o jutro bo życie było by piekniejsze bez poniedziałków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy jak sobie go zagospodaruje... mysle ze udam sie nad wode bo pogoda ma byc w miare. a reszte jakos roztrwonie na lewo i prawo..;) a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u ciebie bedzie z pogoda bo ja nie wrozka ale mnie raczej aura jutrzejsza( biorac pod uwage ze dzis lalo jak scebra cholerna) nie zacheca do wyjscia plenerowego typu latanie po miescie i przemokniecie do suchej nitki i dorobienia sie zmoklej kury na glowie i nie tylko :O ..... Pewnie zajrze do przyjacioleczki na pogaduszki babskie powspominamy lepszejsze czasy naszej minionej mlodosci obejrzymy jakies kino bambino :D w wersji dla dorosłych haha < oczywiscie zartuje > co bedzie to bedzie jutro gdybac teraz nie ma co ...no i wroce na swoje tereny domowe by oblukac kafeterie w nowe tematy powtarzane setny raz z kolei .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×