Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotkamigotka

Gorąco mi.........

Polecane posty

Conflux ,,, nie wiem jak ty ale ja sie tylko ogarne i potem do was dołącze ale bez drinka jutro poniedziałek trzeba tydzien zacząc z trzezwym podejsciem :D A mówiłam ze życie było by piękniejsze bez poniedziałków... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jak wrocila z działki to az sie mascia nasmarowac przeciw oparzeniu musiała bo na raka sie zrobiła :o dlatego ja nie korzystam z tego słonca na lewo i prawo bo potem są takie efekty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie ja i tak mam ciemna karnacje no a teraz brazowa, tylko cholera widac roznice gdzie nie opalone..he he. jak Twoj weekend tzn niedzielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Witam Was! Ja tam idę po drinka, jutro trzeba wstać o 6, ale co tam, tak na dobre zakonczenie weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
ja póki co znalazłam piwo i sączę. a ja bym faja zapalila, ale nie ma co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
podróżujesz mówisz ;D bo mnie wczoraj nie było i Cie nie znam jeszcze ;] Gdzie jesteś kotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
eh, niedługo spania czas... idę jeszcze lvl w wowa pykne 🖐️ i lece spać... pzdr dla wszystkich co będą dziś pić do matryc laptopów swych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy sie malo , prawie wcale.. to ja moze kilka slow o sobie. urodzilem sie w lipcu, tzn w polowie lipca , to znaczy 17;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po weekendzie w miare poszłam do przyjaciółki oplotkowałsymy towarzystwo :D ahh te kobitki :D , kino bambino w wersji dla dorosłych nie przeszło pora nie ta ...hihih .Jadłysmy sałatke z kurczaka a potem dobrałysmy sie do lodów :D w pudełku , sączyłysmy drinki no a teraz mnie głowa boli :O za dużo tych %%%% Nie ja juz dzis nic nie pije :)bo jutra w innym stanie nie do żyje ... Zioło to ze mną w parze nie chodzi , a fajka jak najabrdziej Wczoraj sie dowiedziałam ze podrożały :O i czas zęby zacisnac i rzucic :O ....w cholere ... jestem jestem Conflux... :) tylko poszłam cos sobie upitrasic na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
widzę ze i Ty jesteś zwolenniczką późnymi porami jedzenia 🖐️ a ja se nie żałuje - wypije bo wczoraj była abstynencja, starczy :D Co będzie jutro, nie myśle... muszę wstać o 6, phi tam, a moze wolne se jutro zrobie w ogóle...? Mały wóz - world of warcraft 🖐️ nie było tu Dibo od przedwczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
ja tam byłam pierwszą osoba która na ten tamet odpowiedziała :D jestem wielka :D haha Super wóz, ze jesteś. Dobrze jak nas duzo :) no, taka gierka - chodzisz i rozwalasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
dżiz, w warcrafta 2 i starcrafta grałam kilka lat :D to było coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Kotak, ja mam kilku braci starszych, którzy wychowali mnie jak należy - na szczęście nie na różową tipsiarę :D no offence, jakby wsród nas była jakaś różowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×