Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotkamigotka

Gorąco mi.........

Polecane posty

Gość Conflux
ale jak sobie potem myślę, że np mój facet patrzy na inną kobiete i myśli sobie ze chce ją bzyknąć to mi serce ściska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdania że mężczyzna najpierw widzi obiekt sexualny a potem kobiete co jest w jakims sensie dla mnie normalne ,,,, ale facet za zone sobie takiej panny nieciekawie sie prowadzącej za zone nie wezmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt,ale pamietaj Conflux nie wszyscy faceci sa tacy sami.Nie kazdy mysli o bzyknieciu innej.Jezeli jestem z kobieta,kocham ja i ona mi pasuje to po co mi inna.Olewam je. :) A tak w ogóle to coraz bardziej Cie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
O :) a czym zasłużyłam sobie na Twoją sympatię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz racji Kotkamigotka.Myslisz ze facet patrzac na kobiete mysli odrazu,ale bym ja bzyknoł.Wcale nie,mysli np ale fajna laska.Fajnie by było zeby była moja.I nie chodzi tylko o seks.Chodzi zwiazek,ona mi sie podoba jako kobieta nie jako obiekt seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Wszytsko amcie rację, kotka, też masz, ale ja nie mogę, mi się wydaje, ze facet się mną znudzi, albo jak np bedę jego zoną i jestem normalna to fajnie a jak urodzę mu dziecko to on będzie chciał jedrnej panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conflux,tym co piszesz.Im wiecej Twoich wypowiedzi tym bardziej podoba mi sie Twój charakterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
no widzisz, móisz, ze niektóre są przedmiotami, to z każdą solarą i tipsiara chciałbyś "byc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
ajaj, jeszcze nie wiesz jaka potrafie byc okropna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie mówie tu o kazdym facecie .... bo jeden patrzy na figure inny na charakter a jeszcze inny na co innego.... ale nie zmienia to faktu ze ładna kobieta zwraca uwagę mężczyzny w sensie fizycznym.... a taka szara myszka musi sięgnąć różnych sztuczek by facet ją zauważył -wyłowił z tłumu ładnych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli facet cie szanuje i kocha mimo tego ze np nie bedziesz już miała figury typowo modelkowej to nie bedzie myslal o innych kobietach .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
dla mnie to wszystko abstrakcyjne jakieś. Ja chyba jestem za głupia na to, czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie chciałbym.Nie mówie ze niektóre mi sie podobaja,ale wiekszosc takich lasek ma w głowie nie bede mówił co.Nie bede tez owijał w bawełne.Jesli chodzi o laske dla mnie,to fakt chciałbym zeby była ładna,ale nie pudernica w miniówie która flirtuje z kazdym facetem który na nia spojrzy.Po prostu musi mi sie podobac z wygladu i z charakteru.Nie lubie laleczek,tylko zwykła normala dziewczyne która siebie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conflux,kazdy ma swoje dobre cechy i złe.Nikt nie jest idealny.To ze czasami jestes okropna nie zmienia faktu ze i tak Cie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm temat trudny nie każda kobieta która ma tipsy , makijąz i chodzi do solarium jest flirciarą.... poprostu lubi być zadbana ....co nie oznacza ze sie nie szanuje .... Takie ktore wygladaja normalnie też sie prowadzą na lewo i prawo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
rozumie, rozumiem :) niezmiernie mi miło :) ale jakoś ostatnio odnaleźć sie nie mogę sama ze sobą. Eh koniec tych żali. Chyba czas spać. Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Conflux,czas spac.Mam nadzieje ze jeszcze kiedys pogadamy :) A Ty Kotkamigotka tez masz racje,nie ma na to reguły.Sa i takie i takie i dlatego tak ciezko trafic na ta jedyna :( Dobra to spijcie słodko dziewczynki.Dobrej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
mam nadzieje, ze napijemy się jeszcze razem kiedys :) odwiedzajcie czasem ten topic :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz raczej bedzie często gęsto odwiedzany ConFlux bo pora gorąca się ku temu zbliża :P :D :) buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotakmigotka
Halo jest tu kto>???? Kto popije ze mną dziś ? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×