Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotkamigotka

Gorąco mi.........

Polecane posty

Gość Conflux
Nie, bo ja mam takie ogromne kompleksy patrząc na ten świat... takie ogromne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conflux,podziel sie nimi z nami to moze Ci jakos pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w miescie to zapytaj w sklepie sportowym jak nie wiesz takich rzeczy debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Dibo - bez wyzwisk, nie potzreba.. nowy - ja jako rasowa dresiara i solara jednocześnie, zakładam zaraz po proaniu, pognieciony jest bardziej sexy. patrząc na ten świat wydaje mi sie ze faceci myślą tylko o bzykaniu i oglądają sie za laseczkami super w mini, dekoltach i wymalowanymi a ja taka nie jestem i nie chce być.. nie wiem kurde poemat możnaby napisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamom mowie NIE a nawet OUT! Oj Conflux daj spokoj z tymi kompleksami kazdy je ma tylko moze ich nie okazuje na lewo i prawo do publicznej wiadomosci .... ja też je mam :) :D Nowy w miescie sory ale twoj temat sie mija z naszymi .... tak więc albo zmień forum albo nawin inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
już Was ludzie lubię. :) nie wiem nawet czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Więc może jednak nie roztrząsajmy tego zbytnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Conflux-bez wyzwisk,przepraszm bardzo,ale wkurza mnie,ze zawsze ktos musi komus,z czym pojechac,a tego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Też bardzo nie lubię... jestem osobą bez uprzedzeń, no może z delikatnymi ;) ale na pewno nie na anonimowym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Ty kotka obejrzyj sobie moda na suknie na you tube - absurdlany humor który mnie powala, nawet nie wiem czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conflux-jesli chodzi o myslenie facetów o bzykaniu to sie grubo mylisz.Nie mówie ze niektórzy tacy sa,ale nie wszyscy.Faceci tak samo jak Wy kobietki pragna miłosci,oparcia w drugiej osobie,a bzykanie równiez swoja droga.Ale to nie jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
a mi sie wydaje ze dla większosci jest i to wszystkich lasek po kolei :( nie wiem w sumie czemu tak mnie to mierzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety co mam do powiedzenia odbije się o twoją pustą główkę niczym piłeczka palantowa bo skoro nie potrafisz powiedzieć czy dres się prasuje hehehehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Jezu, człowieku, o co Ci chodzi? Weź wyjdź stąd hebanowymi drzwiami tylko nie trzaskaj za bardzo, bo ja się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conflux-Powiem Ci tak,facetom podobaja sie kobiety w mini,czy tam ubrane w jakies seksowne ciuszki,ale podchodza do nich jak do obiektu seksualnego i to wszystko.Ale jezeli chodzi o dziewczyne dla siebie,to przewaznie wola noramalnie ubrana dziewczyne,nie pokazujaca pół dupy zeby tylko faceci zwrócili na nia uwage.One sie podobaja,ale podejcie jest takie.Fajna,ale na jeden raz.A jesli chodzi o powazny zwiazek to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nieco nerwy cię ponoszą ale ta piana na ustach nie pasuje ci do oczu. Po za tym zniszczysz swój jak się domyślam przesadzony makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Dibo - właśnie o to chodzi. Faceci patrzą na laski jak na jeden raz i im się takie podobają i chcą sie z nimi bzykać... jak można tak przedmiotowo patrzeć na kobiety. I jak kobiety mogą robić z siebie przedmioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w miscie-po to wchodzisz na forum zeby komus jechac i sie kłócic.Widze ze jestes za mało inteligentny zeby normalnie rozmawiac z ludzmi dlatego robisz to co potrafisz najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Dibo, racje masz, ale olej freaka, to mu sie znudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Conflux,te kobiety które robia z siebie przedmioty sa traktowane jak przedmioty.A te które tego nie robia sa traktowane jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mody na sukces to ja ost. widziałam parodie ... obejrzałam i lezałam poprostu :D :D Nowy w miescie to nie temat pralnia i prasowalnia.... to twoj problem jesli o chodzi ci o dres specjalnie nie odpowiedzialam na twoje pytanie bo wiedzialam ze dasz niezly popis słowny czego mamy efekty ... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×