Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

"A jak nie było Trybuny tylko np. Zwierciadło takie kolorowe" - Latifa... Nie było TRYBUNY? NIE BYŁO? ;) Poza tym ona tak szybko się nie kończyła, stopień zasilania dwudziesty to i srać po ciemku się nie chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
OMG dzieci się dziwnie na mnie patrzą jak się sama do siebie śmieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka roześmiana siedzę, że listonosz dziwnie patrzył jak przyniósł poczte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Pszczółkę Maję, BiL, Krecika itp już wspominaliście?? I Teleranek i 5-10-15???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taka roześmiana siedzę, że listonosz dziwnie patrzył jak przyniósł poczte" - same listy czy GAZETY też? ;) Ja pamiętam Barbapapę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Moja ulubiona to " Przygody kota Filemona" A Wasza ulubiona bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, brak telewizji (albo telewizja w wyznaczonych godzinach) miał swój sens. Mnóstwo czasu spędzało się z rówieśnikami na dworze, albo z rodziną. I jaki urok miało oglądanie tej jednej bajki dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak po jakimś moim fochu leciał w TV Miś Uszatek i są tam słowa w piosence - misie lubią dzieci, dzieci lubią misie - wołalam, ale ja nie lubię misiów!!! A to nieprawda bo Miś Uszatek był bardzo Ok :) Ale mój dzieć nie chce go oglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Czym się różnią dziewczynki w wieku lat 8, 18, 28, 38 i 48 ??? 8: Idziesz z nią do łóżka, a potem opowiadasz jej bajki. 18: Najpierw opowiadasz jej bajki, a potem idziesz z nią do łóżka. 28: Nie musisz opowiadać żadnych bajek, żeby pójść z nią do łóżka. 38: Ona opowiada tobie bajki, by pójść z tobą do łóżka. 48: Ty opowiadasz bajki, by uniknąć pójścia z nią do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna tak się wciągnęliście, że powoli nie ma o czym pisać ja pamiętam jeszcze wspaniałą komunistyczną zieleń na ścianach ( wersja hard-core- kakałko) i piękne niedorobione wałkowe wzorki zwłaszcza coś na kształt odwróconej kotwicy utkwiło mi w pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jest lilitka ze wszystim :( czy czekolada jest taka dobra jak kiedyś? a cytrusy? a cukierki?? Pewnie tak ,ale mamy tego w piz.. i dlatego się przejadły.. Podobnie z bajkami.. Znam tylko jedną rzecz która się nie znudzi ;) Ale to inna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak wałki na ścianach malowanych farbą kredową... pomarańcze, zielenie i róże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
A ile razy byliście w kinie na "Poszukiwacze Zaginionej Arki " ja 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam program antena a po
nim la linea.ten ludzik rysowany przez pana co mial rozne przygody.barbapapa to bylo swietne...pszczolka Maja...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiele razy ogladalam Poszu
kiwaczy Zaginionej Arki na vhs juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ludzik tak pluł jak ja dzisiaj ;) Jakiś czas temu w reklamie go wykorzystywali - nie Plusa przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ile razy byliście w kinie na "Poszukiwacze Zaginionej Arki " ja 12" - Ja byłem ze trzy, ale pamiętam gdzie byłem na tym!!! :D Jeden z moich pierwszych "poważnych" filmów:D Po powrocie kleiłem z plasteliny arkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×