Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Gość monika3737
lody z automatu, napoje w woreczkach ( żółty i czerwony) plastikowe klipsy, bluzki tzw nietoperze, telewizor rubin z dwoma progamami, zabawy z kolegami w "dwa ognie'... gra w gumę.. hula hoop, serek homenizowany waniliowy.... pamietam ten smak mama zawsze przywoziła go z delegacji z warszawy.. dzisiejsze tak nie smakują.... napój pryś ( zawsze obowiązkowo u mnie na świeta) magnetofon grundig i kasprzak. Opaski na czoło ( sama nosiłam).. cudowne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
A pamiętacie teleturniej Wielka Gra w soboty był i uczestnicy w słuchawkach siedzieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspominajcie sobie :D Ja tymczasem ładnie sie pożegnam :D 🖐️ miłego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam jak w pewnym momencie pojawily sie jaskrawe kolory "jazeniowki" A co do czapek, to pamietam te narciarskie :))))))))) Farbowalam potkoszulki (wiazac najpierw wezly) Mialam uszyta spodnice z bandazow elestycznych (ale raczej dla zabawy) Czeszek niestety nie mialam i to bylo dla mnie straszne! Ale za to mialam z wegier duuuuzo slodyczy i paste "GABI" ze slonikiem smakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiedle bylo pelne dzieciakow! Gralismy w gume, kolaza i w noza! :))) Robilismy kawaly przez telefon, albo poprostu na ulicy przypadkowym ludzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnice z tetry byly szyte a
czapki to byly takie tylko na czubek glowy...hehehe wiele dziewczyn takie niosilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o filmy to byłem kilkanaście razy na "klasztor shaolin" - za którymś razem niechcący na dwóch seansach pod rząd, miałem iść na dwa różne filmy:) Niedawno ściągnąłem sobie ten film, pamiętałem 90% treści:) Łącznie z niektórymi tekstami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kominów nigdy się nie przekonałam czułam się w czymś takim jak idiotka za to pamiętam wcześniej takie czapki i opaski 3 kolorowe, które nosiły wszystkie dziewczyny- a mama nie chciała mi kupić i pamiętam jak weszła moda na buty ze szpicem- nie było mojego rozmiaru to kupiłam rozmiar o bagatela 3 numery większy- te noski były puste i uniosły mi się do góry i wyglądałam jak krasnal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kawałów przez telefon to koleżanka zadzwoniła na "chybił trafił", odebrał facet a ona tak "dzień dobry, tu pogotowie wodociągowe. Proszę sprawdzić czy jest zimna woda" - facet krzyczy do żony "Halinka, sprawdź czy jest zimna woda! No jest" - A ciepła woda jest? - Halinak, sprawdź ciepłą! - to prosze napuścić ciepłej wody do wanny.... -Halinka! Napuść ciepłej wody do wanny!! -... bo przyjdzie brygada remontowa się wykąpać:) Facet prawie posikał się ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam duuużo czasu, dłuższe dni i lata, teraz wszystko umyka... Po szkole lekcje i na dwór do wieczora :) Te ferie po pas w śniegu i lato upalne.. I książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaj się- to ty byłeś tym facetem:P pozdrów halinkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Mąż mi przed chwilą wkleił taki kawał on się śmieje a ja nie :( Siedzi facet w samolocie i wymiotuje do torebki. Widzący to pasażerowie wesoło komentują sytuację: - Jeszcze, jeszcze ! Facetowi już się przelewa z woreczka, widzi to stewardesa i idzie po następny. Gdy wraca widzi, że facet ma pustą torebkę, a wszyscy pasażerowie wymiotują. - Przelewało się, to upiłem - komentuje facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Ohydaaaaaaaaaaaaa Komp mi się muli czy ta kafeteria tak się kiepsko odświeża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochida !!!!!!!!! a dzieci z bullerbyn czytałam niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie urodzilam w 77
ale slabo pamietam te lata 80te, jak przez mgle... oranzadki w foliowej torebce, pierwsze jeansowe ciuchy. jakos glownie pamietam jednak lata 90te i z nimi sie utozsamiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
A ja własnie w domu siedze i obiadek juz gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam wierszyk-chcesz cukierka idx do gierka i zawsze sobie wyobrażałam, ze ten gierek to taki odpowiednik świętego mikołaja........ i jeszcze visolvit , który za przeproszeniem wpieprzało się na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×