Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extazzka

powiekszamy rodzine .....wielkie starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość extazzka

czesc wam dziewczyny nazywam sie monika. postanowilam zalozyc ten nowy temat gdzie razem z wami chce dzielic sie swoimi relacjami i odczuciami.od 1.5 roku staramy sie z mezem o dziecko jak na razie nic.....zapraszam was.....mam nadzieje ze zawrzemy przyjaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
oj wiem ze jest pozno...ja tak wlasnie siedze przed kompem i czytam niektore powiedzi dziewczyn ktore zostaly mamusiami....nawet niewiecie jak ja o tym marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Ja też bym chciała mieć dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
abd czesc dziekuje za to ze wpadlas na moj profil,,,jak dlugo sie staracie??bierzesz jakies tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Ja hyba wiem jak Ty o tym marzysz mnie też ciągnie do macierzyństwa. Po prostu marzę by mieć takiego małego szkraba którego się kocha bez względu na wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mów nigdy44
no to witajcie w gronie starajacych, j ana razie tylko w planach mam bejbika, ale wiem już na starcie będzie trudno, także przyłaczam się, a jak z badaniami? jakie trzba robić jezeli nie można przez tak długi czas zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Już prawie rok. Przedtem btałam tabletki antykoncepcyjne przez trzy lata od 16 roku życia. I teraz wiem że to właśnie był mój błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
abd wiem wiem sama tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Żebyśmy wczesniej były takie mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
nigdy niemow nigdy dobry wieczor...ja juz tak mam 1.5 roku moj maz byl na badaniach spermy wyszlo ok.ja tak samo ...i nic biore tabletkki z luteina i duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Nie mówię nigdy... o nie!!!!!!!! Będziemy tak długo się starać aż będzie dzidzia... W sumie to może nawet całkiem niedługo... Ale ciiiiiiiiiiiiiiiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
abd ja tez bralam tabletki na wyregulowanie okresu bo duzo schudlam co spowodowalo ze niemialam okresu dlatego do dzis biore tabletki ale pomagajace zajsc w ciaze po odstawieniu anty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
czyzby cos juz bylo??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
A brałaś kwas foliowy po odstawieniu anty...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Nie wiem czy coś już jest... Możeeeeeeeeeeee...... Okres mi się spóźnia drugi dzień, ale wcześniej już tak miałam o jeden dzień... więc to pewnie tylko moje nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
tak biore caly czas kwas foliowy...aty jakies tabletki bierzesz\////???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
abd trzymam mocno mocno kcuki zeby bylo.....dwie wypragnione kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Mam ich mnóstwo. Kwas foliowy to już mój nawyk :) Ostatnio po badaniach w klinice u ginekologa powiedział że mam się przestać martwić bo możliwe że organizm musi się oczyścić z tabletek bo od 16 roku życia kiedy mój organizm się kształtował został zakłóconty antykonceptami i teraz potrzebujemy trochę czasu. A poza tym oby dwoje bardzo ciężko pracujemy i to również może mieć na to wpływ dlatego jedziemy na dwa tygodnie do Tunezji aby odpoczywać i płodzić maluszka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Tak tak już mnie korci żeby zasięgnąć do mojego skladziku testów ciążowych, aby sprawdzić ale tak się boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
mi ost pow ginekolog ze jak dlugo sie mysli o tym to w psychice blokuje sie i wtedy nici......a ponoc wakacje to najlpsze lekarstwo....bo tak to wciaz w biegu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
a korzystalas moze kiedys z testow plodnych dni slyszalam ale jakos nigdy z nich nie korzystalam ile to kosztuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
i dlatego mamy nadzieję że właśnie wtedy.... Moja znajoma miała dokładnie tak jak ja i na wakacjach im się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Właśnie ostatnio o nich czytałam w jakiejś ulotce ale nie zastanawiałam się bardziej nad tym jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
abd jak masz na imie???skad jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
mam na imię Roxanee jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
w moich wielkich staraniach o bejbika pomaga mi nawet mama i tata ale jak na razie nic!! :( a tak bym chciala juz zafasolkowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
szczerze mowiac, uprawiam glownie seks analny, tzn przytulanko analne z mezusiem myslicie ze to pomaga na bobo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
aja mam na imie monika i jestem z polkowic z woj dolnoslaskiego mam 25 lat...niewiem czemu jeszcze tutaj siedze bo za 4 godz wstaje z mezem do pracy...razem spedzimy troche czasu bo ost sie tylko mijamy,,,a czy ty sie zajmujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABD
Wszystko co miłe może pomóc... Podobno pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×