Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extazzka

powiekszamy rodzine .....wielkie starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość EWIK79
DO ORCIO -to mila pomylka ,moze dolaczysz do naszego grona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
TY z pod ja z warszawy wiec powinno mam byc razniej bedziemy wspierac dziewczyny bo one daleko .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZAKLIMATYZOWALAM SIE W INNEJ TABELCE ALE WAM NADAL BEDE KIBICOWAC POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
AGA jestem a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
oj chyba juz nie ,trudno moze jutro sie zlapiemy. szkoda ze tescik negativ moze przelamalabys passe nasza w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
jestescie dobrywieczor......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow nie zdarzylam Was zlapac :(bende probowac jutro:) Mam nadzeje ze u Was lepiej niz u mnie ,zycze milego dzionka Wam jutro a dzis kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
malutka ga jestes jeszcze???ja mam jutro wowlne wiec sobie tak jeszze siedze.....aty jutro masz wolne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co u Was ,jak samopoczucie ... Ja niestety nadal bez okresu i zaczynam sie martwic co jest wczorajszy test negatywny powtorze w niedziele jak wyjdzie tak samo jak poprzedni to sie chyba zalamie bo mam ciagle jednak nadzeje ze moze sie udalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
agus jestes i jak wyszedl test?hm......... ja niestety wczoraj dostalam okres.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
hm......taka cisza ,,,,,niema nikogo awiec sie klade spac moze jutro..... dobranoc laseczki...kolorowych snow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony sie ciesze ze juz mam @ bo zabardzo sie denerwowalam ze testy sa na nie a ja nadal nie mam miesiaczki No coz bendziemy dalej probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
CZESC AGA jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
ja tez wlasnie przedwczoraj dostalam @, WIEC znow caly proces od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik nie martw sie w koncu bendziemy mialy malego szkrabra :) widocznie to jeszcze nie nas czas a ja dzis w nocy myslalam ze umre nad ranem sie obudzilam z strasznym bolem brzucha jajnika wszystko doslownie mnie tak bolalao ze myslalam ze wyladuje w szpitalu nie mam pojecia skad dostalam takich bol teraz jest lepiej ale zazylam z rana tabletke przeciw bolowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
no ja wlasnie tez jakos dogorywam ale to pewnie ze stresu... takie moje babskie humorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
czesc laseczki...jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
oj niemartwie sie ja tez znowu zaczynam nowes starania..wiecie co ja w sierpniu to minie mi w sumie 2 lata starania i pow wam ze ost duzo nad tym myslalam niby biore te tabletki pomagajace ale nici porozmawialam z mezem i postanowilismy ze jak do pazdziernika nici to idziemy do lekarza razem i pierwsze co to zapytam o badanie droznosci jajnikow moze dlatego???trzytalam ost o tych badaniach ponoc sa bolesne ale zrobie wszystko bo juz troche dlugo to trwa aja sie martwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
Hej dziewczyny!jestem tu nowa przyjmiecie mnie do swojego gronka starających się??może napiszę coś nie co o sobie>>>jestem mężatką od 5 lat i od początku staramy się o dziecko!moja historia jest długa tak samo jak lata które mijają na staraniach.Mogłabym książkę napisać jak wyglądało i wygląda moje życie teraz.Moje początki były podobne do waszych.nie wiem czy chcecie abym dalej pisala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazza nie zwlekaj z lekarzem do pazdziernika tylko jak najszybciej bo dwa lata to dlugo .... ja dzis padnieta po pracy wlasnie mam zamiar sie chyba polozyc bo nie daje rady dobrze ze jutro wolne :) tera 31zapraszamy w kupie zawsze razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
kiedys spróbowałam analnego, ale to nie dla mnie...potem moj partner miał kupe na penisie, którą potem przy oralu zjadłam...Masakra, mówie wam dziewczyny...byłam tak rozpalona ze zapomnialam ze wczesniej był anal i zaczelam oral.....O tamtej pory robimy to tylko po bozemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
EXTAZZKA?mam pytanie do ciebie bo jeszcze nie jestem w temacie tak do końca.w czym masz problem że nie możesz zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
malutka aga a ty ile się starasz o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
mój facet nigdy we mnie nie skończył...Moze dlatego nie moge zajsc w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×