Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extazzka

powiekszamy rodzine .....wielkie starania o dzidziusia

Polecane posty

hej dziewczyny juz jestem wpadla do mnie nie spodziewanie sasiadka i same wiecie....nie moglam nic napisac): ewik trzymam mocna kciuku :) obecnie mieszkam w angli i mam 22 latek i nie jestem jeszcze mezatka ale mam wspanialego faceta i narazie jest tak nam dobrze :) a Ty ewik skad jestes?? extazza jestes :)ty tez mieszkasz w angli a moge wiedziec gdzie :)i tez mi nie dlugo puknie dwa lata jak okupuje anglie :) jutro nie niestety do pracy a tak mi sie nie chce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
WITAM padlam wczoraj jak kawka oj jestem troszke starsza 30l i mieszkam w PL I postaram sie zlapac z wami wieczorkiem bo monolog nie jest moja mocna strona hi hi hi MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
witaj aga , matka zalozycielka to chyba tylko dla prowokacji go zalozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
zainteresowanych tez jakos nie ma , poza nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewik ciesze sie ze chociarz ty jestes????umie narazie oki tylko zapracowana:( ze na ic nie mm czasu :( od wczoraj mam bolace piersi bol brzucha tak jak na @ ale narazie nie mam jutro rano robie test zobaczymy:) Co tam u Ciebie jak samopoczuie ?? jutro napisze wynik .... postaram sie jeszcze dzis zajrzc a jak nie to do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
hej aga ja na jutro umowilam sie do lekarza ,zobaczymy czy cos bedzie widac na usg , moze jakies drobne zmianki w endometrium, rano jade na bhcg, napisze po , czy cos jest czy nie ,i tak tyle samo wydalabym na testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam mocno kciuku :)aby wyszlo pozytywnie :) Ja dopiero jutro chyba ze przyjdzie@ mam nadzeje ze nie:) odezwe sie jutro Ty tez jak juz bendzie po napisz co i jak ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
czesc wam laski sorki ze mnie nie bylo ale bylam w pracy malutka aga mieszkam w sheerness to jest kent kolo dover...wiesz gdzie???aty skad jestes witam nowe osoby na profilu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
ewik niezalozylam go dla prowokacji...mylisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
.....dziewczyny pzieoprostu niemam czasu tam gdzie pracuje to 12 godz jak przychodze to naprawde niemam ochoty juz odpalac kompa dlatego wybaczcie mi czasami moja nieobecnosc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
ewik jak masz na imie??/ja monika i juz od 1,5 roku staramy sie i narazie nici..... ost tak sobie mysle ze niema zabardzo sie stresowac czy bedzie czy nie okresik bo jak tak bedziemy wciaam to sie stresowac to zostanie to w glowie bedzie blokada,,,,,,,jak bog da.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
aga agdzie ty pracujesz???bo aktualnie tam gdzie ja to niema zabardzo ost pracy lipa chyba tak wszedzie skad mi widomo..... aczesto latasz do polski\////askad jestes z polski......\ pozdrawiam rodaczko ty moja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
.................................................................................................................................. ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................... ok laseczki widze ze nikogo niema........ dobranoc kolorowych snow......... .................................................................................................................................................................................................................................................................................................... :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
odezwe sie jutro......... pa pa :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazza ja mieszkam w Trowbridge nie daleko Bristolu jesli chodzi o prace u as to byla straszna lipa od stycznia do kwietnia maja ale teraz jest juz duzo lepiej ja pracowalam do tej pory w fabryce ale przez agencjie i jak byl sezon to mialam prace ale pozniej sie skonczyl i siedzialam w domu bo nigdzie doslowniw nigdzie nie bylo i doszlam do wniosku ze przez agencjie pracowac juz nie bende i dostalam sie do hotelu i jak narazie nie narzekam jesli chodzi o moje wizyty w Polsce to co jakies pol roku a z polski jestem z okolic lodzi :) wiem ze jest trubno z praca ale moze porozgladaj sie za czym innym teraz jest juz lepiej moze znajdziesz cos lepszego bo wykonczysz sie ....:( ewik mam nadzeje ze u Ciebie wszysto dobrze czekam na Twoj wpis co i jak :) Ja dzis zrobilam test ale wyszedl negatywny :(ale @ nadal nie mam moze dzis kupie jeszcze jeden i powtorze jutro juz sama nie wiem :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
oj agus to daleko odemnie a szkoda fajnie by bylo miec znajomo tutaj....bedzie dobrze niemartw sie w koncu beda te 2kreseczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
halllo laski jest tu ktos.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
aga jestes??? :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
dziewczyny zapraszam na moj profilek razem razniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja nadal bez @ brzuszek boli piersi tez jutro powtorka z testem ach... ewik co sie z Toba dzieje mialas dac znac a tu cisza mam nadzeje ze wszystko jest ok:)odezwij sie prosze..... extazza szkoda ale nie ma rzeczy nie mozlliwych wiec zawsze jest jakas szanasa na jakies spotkanie w przyszlosci :) A jak sie czujesz ... jak praca? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
hej agus aniedawno wlasnie wrocilam z pracy na chwilke weszlam zobaczyc co sie dzieje....w pracy dobrze...aco u ciebie ja jaeszczed jutro i mam wolny wekend juz sie ciesze na sama mysl....aja czekam na okres...mam nadzieje ze niebedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
ale czemu tutaj taka cisza czyzbysmy same tylko zostaly tutaj???hmmmm ....szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazzka
.....ok laseczki zapraszam was.....odezwijcie sie....czekam...... :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki aby nie przyszla:) Martwie sie o ewik bo miala isc do lekarza i dac znac co i jak a tu cisza od dwoch dni hmmm miejmy nadzeje ze wszystko ok... Ja jutro mam wolne caly dzien odpoczywam i testowanie mnie czekam mam nadzeje ze zobacze te dwie kreseczki:) buziaki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzis zrobilam test niestety negatywny a @ nadal nie ma juz sama nie wiem co mam myslec :( jestem zalamana .... pogoda wogole tez do d.... ach.... a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIK79
czesc jestem jestem tylko dolek mam bo chyba nic z tego czekam cierpliwie na @ i zaczynamy maraton od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam zbyt wiele patriotyzmu w sobie a tak na powaznie to poprostu mam tu wszystko poukladane w miare i szkodaby bylo zaczynac od nowa mieszkam pod warszawa ok 37km od .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ SIE POMYLILAM . PODCZYTUJE JAK WAM IDZIE I KIBICUJE . JESZCZE RAZ SORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×