Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

W jakich krajach nie można pokazywać się

Polecane posty

Gość

Gdy to ma związek z religią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można pokazywać
się nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakich krajach, dlaczego nago? Już u mnie w domu grozi za to niebezpieczeństwem. Wystarczy ubrać się tak żeby było widać a tak naprawdę nic nie widać i już zaczynają się "kłopoty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne pytanie, przecież nawet w Polsce nie mozna! Była glosna afera jak dwie laski opalały sie top less! Na całe szczescie sie nie dały, podały sprawe do sądu i wygrały!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To zależy od miejsca gdzie się opalasz:). Słyszałam o tych dziewczynach , które opalały się w miejscu nietypowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W krajach Unii Europejskiej możesz obnażać wszystko z wyjątkiem piersi, narządów płciowych i pośladków właściwie we wszystkich miejscach z wyjątkiem obiektów urzędowych i sakralnych. Odwiedzając kraje muzułmańskie (Afryka północna, Bliski Wschód, Półwysep Arabski, Irak, Iran, Afganistan, Pakistan oraz republiki Azji środkowej) powinnaś chodzić z zakrytym całym ciałem za wyjątkiem twarzy i dłoni. Powinien ci też zawsze towarzyszyć mężczyzna (twój partner lub krewny). Wychodząc na ulicę sama, sugerujesz że jesteś puszczalska. Nigdy nie wyprzedzaj mężczyzny z którym idziesz - idź obok, albo za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe jak modelki mogły pracować w takich krajach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mogą. W nowoczesnych centrach miast krajów muzułmańskich można żyć w stylu zachodnioeuropejskim i amerykańskim. Jednak większość ludności krajów muzułmańskich, to tradycjonaliści. Dlatego nie wskazane jest abyś - nawet jako chrześcijanka i Europejska - dopuszczała się rażącego łamania zasad Koranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×