Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryśka..

czy lekarz jest w stanie zauwazyc 4 tyg ciaze

Polecane posty

Gość maryśka..

na usg niewidac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ha hi
widać, u mnie było widac, mam zdjęcie usg z taką fasolką 4 tygodniową. Wiem dokładnie, ze to był 4 tydzień, bo znałam dokładną datę poczęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ha hi
aha, no i lakarka tez potwierdziła wiek ciąży na podstawie rozmiarów zarodka i daty ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam test
ale 4 tygodniowa ciaza czy 4 tygodniowe dziecko? bo to roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka..
u mnie niebyło nic widac mysle ze to byl 3 ,4 tydz ale moze i byc wczesniej skoro nic niebyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka..
niewiem:( mialam stosunek 1 maja u lekarza byłam 28 i powiedziała ze jeszcze nic niewidac ,jutro ide znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia101
nie przejmuj sie .u mnie tez nie bylo widac w 4 i 5 tygodniu tylko sam pecherzyk dopiero w 6 tc bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka..
a czy to mozliwe ze jezeli niebylo jeszcze nic widac to dlatego ze bylo wczesniej niz 4 tydz? bo lekarz nawet niweidział pechezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia101
mozliwe,ja bylam w 4 tygodniu u lekarza i jeszcze nie wiedzialm ze jestem w ciazy, on mnie badal robil usg i nie stwierdzil ciazy nawet o tym nie pomyslal dopiero po tygodniu od tego momentu zrobilam bete i okazalo sie ze 5 tydzien ,nie wierzylam poniewaz tydzien wczesniej bylam u gin i on nic nie sugerowal,znowu poszlam do niego ale widzial tylko pecherzyk ,kazal przyjsc za tydzien i dopiero wtedy zobaczylam bijace serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×