Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Lulu witamy serdecznie Napisz nam cos o sobie :):):):) Zapraszamy gorąco oczywiście i wpisuj się do tabelki :):):):) Życzę spokojnych 9 miesięcy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74.............35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa.............33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask....................24...........19.05..........27.02.. ...........? MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita..............26------------24-05----------27/28.02. ......... elakl.....................27............11.06..........18.03. ............... karolajna..............29............21.05...........28.02.. ..............?? lily white..............29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..............25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.............38............31.05............06.03. ........... Krismam..............34............06-06...........14.03... .......... figleaves .............30............10.06...........17.03............... .? ysikrólik...............34............2.06..............10.03.. ............ Majek123............24............21.05.............28.02.. ........... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu widzę ,że tego samego dnia widziałyśmy serduszka naszych fasolek :):) chciałam wyprostować ta naszą tabelkę ale widzę ,że chyba mi nie wyszło :o A gdzie się podziała reszta mamuś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe czy Wam pomogę
Nikamo74 35 26.05 01.03 Zobaczymy Mała Ewa 33 22.06 01.03 Oby zdrowe było Blask 24 19.05 27.02 ? MaKaReNa-2323 21.05 01.03 ? Qanchita 26 24.05 27/28.02 ? Elakl 27 11.06 18.03 ? Karolajna 29 21.05 28.02 ? lily white 29 18.05 01.03 ? SZCZĘŚLIWA 28 30.05 05.03 ? joanna84 25 31.05 07.03 ? ja-mala-ja 38 31.05 06.03 ? Krismam 34 06.06 14.03 ? Figleaves 30 10.06 17.03 ? ysikrólik 34 02.06 10.03 ? Majek123 24 21.05 28.02 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe czy Wam pomogę
ehh zgłosiłam do usunięcie posta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe czy Wam pomogę
Nikamo74…………35……26.05……01.03………Zobaczymy Mała Ewa…………33……22.06……01.03………Oby zdrowe było Blask………………24……19.05……27.02………? MaKaReNa-23…23……21.05……01.03………? Qanchita…………26……24.05……27/28.02…? Elakl……………….27……11.06……18.03………? Karolajna……….29……21.05……28.02………? lily white……….29……18.05……01.03……… ? SZCZĘŚLIWA…..28……30.05……05.03………? joanna84…………25……31.05……07.03………? ja-mala-ja………38……31.05……06.03………? Krismam………….34……06.06……14.03………? Figleaves…………30……10.06……17.03………? Mysikrólik……….34……02.06……10.03………? Majek123……….24……21.05……28.02………?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74…………35……26.05 230;…01.03………Zobaczymy NICK-------------WIEK----------Ostatnia @----------------Termin Mała Ewa…………33……........22.06….........01.03………Oby zdrowe było Blask……………….24…........…19.05……....................27.02………? MaKaReNa-23….23……........21.05…....................…01. 03………? Qanchita………….26……........24.0 5……..................27/28.02…? Elakl………………..27… ;….......11.06……..................18.03………? Karolajna………..29…….........21.05R 30;…..............28.02………? lily white………...29……........18.05…̷ 0;................01.03……… ? SZCZĘŚLIWA…...28…….........30.05…….................05 .03………? joanna84…………25…….........31.0 5…..................…07.03………? ja-mala-ja………38…….........31.05R 30;…...............06.03………? Krismam………….34……........06.0 6……...................14.03………? Figleaves…………30……........10. 06……...................17.03………? Mysikrólik……….34……........02.06 230;…..............10.03………? Majek123……….24……..........21.05̷ 0;…................28.02………? Lulu2008........31..............25.05.......................09.03????? A o mnie? Jestem z Warszawy. Staraliśmy się z mężem o dziecko jakies 4 lata-2 pod opieką lekarza, a w sierpniu ubr. zrezygnowałam, bo leki źle na mnie działały, ale zapisałam się do akupunkturzysty-lekarza wykładowcy z Chin. 9 miesięcy mnie nakuwał i choc pogodziłam sie z myślą, ze nigdy juz matką nie zostanę i zapisałam sie na kolejne studia (psychologia), to ujrzałam te dwie kreseczki (tak bardzo upragnione), a właściwie pierwszy ujrzał je mój mąż prasujac koszulę i mi oznajmił nowinę :D Trochę jestem przerażona,żebym tylko nie poroniła. Po tych wszystkich latach byłoby to okrutne. Czuję sie bardzo dobrze. wciąż tylko sikam i piję wode. Nie mam zachcianek, ale ogólnie o czymkolwiek pomyśle, mam na to ochotę. Słodycze mogłyby teraz dla mnie nie istnieć, ale jak zjadłam dziś kawałek czekolady, tez mi smakowało. A teraz moje pytanie do Was- a podejrzewacie juz, jakiej płci będzie dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz wklejem tabelkę, bo przez przypadek na górę wysłałam Nikamo :D NICK-------------WIEK----------Ostatnia @----------------Termin Nikamo74…………35……..........26.05 230;…01.03………Zobaczymy Mała Ewa…………33……........22.06 ….........01.03……Oby zdrowe było Blask……………….24… ;........…19.05……....................27.02 ………? MaKaReNa-23….23……........21.05…. ...................…01. 03………? Qanchita………….26……... .....24.0 5……..................27/28.02…? Elakl………………..27̷ 0; ;….......11.06……..................18.03……? Karolajna………..29……........ .21.05R 30;….................28.02………? Lily white………...29……........18.05;.........................01.03……… ? SZCZĘŚLIWA…...28…….........30.05… ;….................05 .03………? Joanna84………….25…….... .....31.0 5…..................…07.03………? jJa-mala-ja……….38……......... 31.05R 30;…...............06.03………? Krismam…………..34…….... ....06.0 6……...................14.03……… ? Figleaves………….30……... .....10. 06……...................17.03……… ;? Mysikrólik………..34……........ 02.06 230;…..............10.03………? Majek123………...24…….......... 21.05̷ 0;…................28.02………? Lulu2008..........31..............25.05................... ....09.03?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lulu2008! gratuluje, że wam się w końcu udało :) miło się czyta takie posty 🌼 w ktorym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu jak fajnie się czyta ,że jest nadzieja ,że ludziom się udaje :):):):) a co do płci maleństwa mi marzy się syn :):):):):) ale nie ważne jakiej płci będzie i tak będzie kochane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulla
HEJ! Wiajcie. Ja zrobiłam wczoraj jeden test clearblue i krecha ciążowa wyszła natychmiast zanim zwilżyło się okienko kontrolne. Ale dziś test wysechł i trzeba się przyjrzeć. Ale jak to ja dzisiaj poleciałam po inny test i na tym są 2 tłuste krechy i ta ciążowa ani trochę nie wyblakła. Na pozytywny wynik nawet nie czekałam 1 min. Dodam, że oba były robione po południu. Jeden w 28 dniu a drugi w 29 dniu cyklu. Więc chyba ....zaciążyłam. Są tu może ciężarówki z Norwegii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Porada
Dla "Marcyś" Kobiety chore na padaczkę mogą rodzić zdrowe dzieci, ale w ich przypadku ciążę trzeba dobrze zaplanować. Ryzyko rozwoju wad wrodzonych u dziecka jest najwyższe w początkowym okresie ciąży (4-6 tygodni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki), czyli w czasie, gdy kobieta nie zdaje sobie sprawy ze swojego stanu. Dlatego o zdrowiu dziecka trzeba pomyśleć jeszcze przed zajściem w ciążę. Jeśli odpowiednio wcześnie zgłosi się Pani do lekarza, będzie mógł zastosować tzw. profilaktykę wad wrodzonych. Polega ona na podawaniu kwasu foliowego na co najmniej 4 tygodnie przed poczęciem dziecka oraz w początkach ciąży. Najlepiej, gdyby trafiła Pani pod opiekę wyspecjalizowanego zespołu lekarskiego (epileptologa i położnika). Są takie przy wszystkich większych szpitalach położniczych. Stosując się do zaleceń lekarza, będzie Pani mogła spokojnie czekać na narodziny dziecka. Ciąża nie pogarsza zdrowia, jeśli regularnie przyjmuje się leki. Odstawienie ich bez konsultacji z lekarzem może wywołać napady epileptyczne, które bywają bardzo niebezpieczne dla dziecka. Nie jest prawdą, że kobiety chore na padaczkę muszą rodzić przez cesarskie cięcie. A także, że nie powinny karmić swoich dzieci piersią, bo przekazują im wraz z mlekiem leki przeciwpadaczkowe. Przecież już podczas ciąży dziecko „przyjmowało” te leki przez łożysko. Wszystkie zalecane przez lekarza kobietom w ciąży i karmiącym są bezpieczne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Widzę , że grono nam się poszerza :) Dziękuję serdecznie za rady dot latania. Musze w tyg isc do lekarza i sie z nim skonsultowac. jesli chodz o ta prace to tam gdzie jade a jest to niedaleko Paryza :D bardziej odpoczne psychicznie niz w swojej pracy.No i lot nie jest taki długi a ciaza bedzie dopiero 3 tydz... ale zrobie jak mowicie, popytam sie lekarza. Co do płci to nie mam bladego pojecia. Zawsze chcialam miec parke, mam synka wiec fajnie byloby miec córeczke :) Ale jak bedzie drugi chłopak to tez bedzie super.W pierszej ciązy dowiedzialam sie płci na usg pod koniec 4 msc :) Z objawów teraz to boli brzuch i piersi. Nie wiem tez czy do objawow można tez zaliczyć zamartwianie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babulki :):):)🌻 Jak się czujecie??co u was??? Ja dziś znów w pracy.......ale mam lenia strasznego :) Czuję się w miarę dobrze , ale cały czas mam takie uczucie ,że mnie mdłości ciągną wiem głupio brzmi ,ale to takie głupie uczucie , wiesz na co czekasz chcesz mieć to za sobą a tu nie nie pomęcz się :D:D mniej więcej cos takiego o brzusiu i obrzękłych cycuchach nie wspominam :) A jak u WAS z weekendem ??Wyjechałyście? A jak tam wasi mężowie, partnerzy , przyszli tatusiowie reagują na wasz nowy stan?? Mój mnie wczoraj zaskoczył na allego znalazł wanienkę z Fisher Price w kształcie wieloryba i stwierdził ,że on właśnie taką chce kupić naszemu maleństwu :D:D:D:D:D: A ja myślałam ,że to ja pierwsza będę miała takiego hopla:D:D:D a o wózkach nie wspominam .... stwierdzenie mojego: ma być mega wypaśny:D a kółka ala felgi innych nie chce--->mój mąż maniak samochodowy :D stąd stwierdzeni o felgach :D:D:D a się rozpisałam :D Piszcie babeczki co u was Pozdrawiam cieplutko i buziam w brzusie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie niedzielnie :) elakl Ja jeste z Gloucester czyli mamy do siebie jakąs godzine :) Ja wczoraj miałam gości i pozno poszlam spac.Dziś jeste nie wyspana. Nie wiecie czy można w ciąży pić zieloną herbate? Mnie tez piersi bolą i pobolewa brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) jak tam sie czujecie?? Ja wporzadku nadal zero dolegliwosci :) wlasnie sie szykuje do pracy, wiec tak spedze niedzielne popoludnie :( zerkne na forum po pracy. Buziaki i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia:) U nas dzis wyjatkowo piekna pogoda:) wyszlam sobie na taras z zamiarem,ze sie poopalam,ale niestety slonko nie jest juz dla mnie:( zaraz mi niedobrze:( Blask ja z FP w pierwszej ciazy chcialam wanienke z takim jakby hamaczkiem i zabawkami...wiedzialam,ze mamy jej nie polecaja,bo jest malutka,ale ja jak sie upre to nie ma mocnych:) musze miec i juz:D no,ale ze stalo sie jak sie stalo to nie mialam potrzeby kupna...i kiedys pojechalam z mezulkiem na zakupy do zabawkowego, bo chcielismy sobie kupic jakies mega puzzle i wlasnie zobaczylam moja wanienke na zywo...o masakra jakie to malenstwo...masakra...ta o ktorej wspominasz tez wpadla mi w oko,ale jak pomysle o tamtej to od razu mi przechodzi:) a wozeczek chcialabym ten http://allegro.pl/item675598406_wozek_bolder_sd_implast_fotel_parasol_spiworek.html Buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek tez mu to powiedziałam , ale on ale zobacz jaka fajna :D:D:D ja cię proszę :D:D:D Wózek nie powiem fajny i podoba mi się , ale jak dla mnie to za drogi :) Szukam czegoś podobnego ale tańszego , widziałam już gdzieś coś podobnego i o połowę tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask no bo fajna jest wanienka:P bedziemy musialy zalozyc topik odnosnie jej i zaraz sie dowiemy jakie mamy maja opinie:) moze akurat:D a wozeczek jest w tanszej wersji:> bardziej okrojonej,ale w sumie duzo rzeczy nie bedzie potrzebne:) ale mamy jeszcze mase czasu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się podziały wszystkie mamusie ????? nikomo,mała ewa,karolajna????? Gdzie jesteście ??Halooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
Witam wszystkie "CIEZAROWECZKI" kolezanki ja sie wpisze do tabelki jak juz przejde te najtrudniejsze 3miesiace...obaw zadnych niema ale wole w jakims tam stopniu dmuchac na zimne. Do Dr.Porada Bardzo dziekuje za informacje.U mnie ciaza tak naprawde to niebyla nawet planowana kwas foliowy bralam raz na jakis czas.Teraz lekarz przepisal mi troszke mocniejsza dawk leku foliowego i jak robil mi 2 raz usg mowil ze wszystko jest dobrze a fasoleczka bardzo szybko sie rozwija.W ciagu 3 dni urosla 2,4mm:) GRATULUJE WSZYSTKIM NOWYM MAMUSIA:) Dzisiaj czuje sie dobrze ale nadal mnie mdli na mieso jak tylko poczuje to kaplica. Milego dnia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcys bedzie dobrze.Nie ma sprawy dopisz sie kiedy bedziesz chciala.Zazdroszcze wam tych wczesnych usg.Ja musze czekac do 12 tygodnia. Ja ciagle kimam heheh gdzie głowe położe tam przysne choc na chwilke.Za to w nocy zamiast spac to sikam i ciezko mam ponownie zasnac. Juz bym chciala byc w 12 tc i miec zagorzenia za soba.Dowiedziec sie,ze z malenstwem wszystko dobrze :) Od piatku mam urlop 2 tyg wiec odpoczne byle pogoda dopisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
Figleaves a bylas juz napewno na wizycie u gin.to on Ci nierobil zadnego usg??A mam pytanie sa moze mamusie z Irlandii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkamw Anglii i tu byłam u lekarza GP,ale tylko przeprowadzil maly wywiad ,zmierzyl cisnienie,zwazyl i kazal umowic sie z polozna i mam wizyte 11 sierpnia. Ginekologa tu sie widzi przy porodzie tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
To niezle ja mieszkam w Irlandii i bylam w polskiej przychodni.I tutajwizyty w szpitalu tez dopier sie ma od 12tyg.I wtedy w szpitalu wizyty sa co miesiac,a w polowie kazdego miesiaca mam wizyte tez u mojego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu polskiej przychodni nie mam,ale słyszałam jak sie cenia w Londynie 120 funtów za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
U na w polskiej przchodni to nawet za wizyte mozna zaplacic z 220e zalezy w jakiej przychodni.Ja teraz place za wizyte 60e bo 4 usg mam za darmo.A potem bede placic po 90e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie tak...
o jej dziewczyny wy tak dużo płacicie .Szok! przecież 90e to ok.360 zł jakie zdzierstwo. ale dużo was z zagramanicy :D:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcięło mi posta to zdecydowanie nie jest mój dzień od wczoraj mam jazdy w domu kłócę się z mężem, hormony mi walą na maxa :o męczą mnie nudności i wymioty ale powinnam zacząć od powitania nowych mamusiek :) Lulu supeer optymistyczna historia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×