Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Tez marcówka witaj:)) Ha ha oj zleci nam te 8 miesiecy szybciutko :) A dziewczyny jeszcze jedno ,mój gin mówił mi zeby szcególnie uwazac na siebie w dni w które przypadała by mi kolejna miesiaczka(jakbym nie była w ciazy) I Radził zebym ztedy jak najbardziej na Siebie uważała.Nie wiem co to ma do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dziwne tego jeszcze nie słyszałam :D też nie znam odpowiedzi na to pytanie :) a co do witamin mój gin zalecił mi żebym sobie kupiła i tak zrobiłam Centrum Materna--->dla kobiet w ciąży :) Ja po obiadku :) a jak u Was dzień mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie zjadłam obiadek:-) Póki co nawet nie mam mdłości:-) Tez nic nie slyszalam o tych dniach w ktorych mialaby byc miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie już powoli bierze na sen, kolacyjka i do łóżeczka Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask ślicznie Ci dziękuję :)))))))) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wszystkie marcówki. Natka gratuluję! Figleaves ja biorę dokładnie te co Ty:) ja tylko będę zaglądać rano i wieczorkiem, bo zanim dojadę do pracy i wrócę z niej (daleko mam:( ) to cały boży dzień mija. Ale nadrabiam i tez słyszałam o herbatkach imbirowych, tylko nie próbowałam nigdy, bo za imbirem nie przepadam. Ale jak będzie Wam pomagać na mdłości, to dajcie znać, też się zaopatrzę zawczasu:) chociaz na razie czuję się świetnie i apetyt mam jak nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore witaminy FEMINATAL 800 METAFOLIN mój lekarz mówił że są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy na tych różnych kalendarzach kiedy sprawdzacie w którym jesteście tyodniu ciąży to wychodzi wam inaczej sprawdzałm przed chwilą i jeden pokazuje 6 tc a inne 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj najlepiej to powie mi lekarz mam na 22. lipca więc za tydzień a jak się czujesz? mnie mdli całymi dniami tak jak w pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dziwne te kalkulatory bo na jednym mi nawet 7 tc. wyszedł :) A moim zdaniem jestem w połowie 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kas1iek 26 u Ciebie to dopiero różnica wyszła :) ale lekarz rozwieje nasze wądpliwości. Nikamo 74 pisała o tym że lekarz kazał uwarzać gdy będą dni w których miałaby wystąpić miesiączka ja w pierwszej ciąży podczas właśnie takiego dnia miałam plamienie ale bardzo małe następnego dnia pojechałam do gin zrobił usg i powiedział, że właśnie czasami tak się zdarza w takie dni ale wszystko było ok a potem już nigdy nie miałam plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze troszkę musisz poczekać:) ja idę jutro do lekarza pierwszego kontaktu zgłosić ciążę:) na razie czuję się świetnie, ale niestety spodziewam się najgorszego:( przy pierwszej ciąży było po prostu okropnie, nawet niechcę wspominać, bo byłam nie do życia. Brałam tabletki na hamowanie wymiotów:( Tutaj na razie wszystko ok, ale dopiero wczoraj odkryłam ciążę:) i myślę że jeszcze troszkę za wcześnie. Jeśli tak źle znosisz, to serdecznie Ci współczuję.. Ps. Też jestem z Wrocławia:) Jaka tam u Was pogoda?? :) Kas1ek26 kalkulatory liczą chyba od dnia ostatniej miesiączki, tak sądzę, tak to się chyba liczy, ale to dobrze, bo dopiero sie dowiedziałam, a tu wychodzi ze juz jestem w piątym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie od ostatniej miesiączki a nie od pierwszego przytulania :) Ja tam sobie licze po swojemu ale nawet tego pewna nie jestem. A dwa to ja bardzo źle znoszę to wszystko. Najgorszy ten brak apetytu;/ jakbym mogła to bym nic nie jadła ale wtedy większe mdłości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam,że każdy kalkulator w necie oblicza inaczej date porodu. Ja wam powiem prawdziwa data porodu to od daty ostatniej miesiączki dodaje się 7 dni odejmuje 3 miesiące i dodaje 1 rok. Czyli jak dla przykładu ja mialam okres 10 czerwca to termin porodu mam 17 marca 2010. Co do pytania dlaczego trzeba uważać w dzień przypadajacy okres dlatego poniewaz w tym czasie moze wystapic plamienie lub krwawienie dlatego trzeba uwazac.Czytałam o tym w mądrych książkach ;) Ja po pracy.Brzuch mnie juz tak nie boli.Coraz rzadziej i to mnie cieszy :D :D :D Musze się pochwalić,bo mnie duma rozpiera :D Moja córka dostała dziś świadectwo jak moża to tak nazwać w kazdym razie jest wykaz ocen,obecnosci i opinia o uczniu jak pracował przez cały rok i .... Jest najlepsza w klasie !!!!!!!!! Ma same A 🌻 Nawet w angielskim jest na bardzo dobrym poziomie prawie na rózwni z angielskimi dziecmi :D Uczy się krótko bo zaledwie 2 lata i już taki postep.Jestem taka dumna z niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves gratulacje dla ciebie i zdolnej corci :) Ja wlasnie biore sie za czytanie ksiazki, bo w tv nie ma nic ciekawego :( mnie dzisiaj bolal troche brzusio ale juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam dodać,że dyplomy dostała.Dyplom z gimnastyki,pływania,za wzorowe zachowanie.Nagrodę w postaci książki i podziękowanie na forum szkoły.Tak bardzo się ciesze,nawet sobie nie wyobrażacie aż łzy mam w oczach. W zeszłym roku nie mogła sie zaklimatyzowac a tu taki postęp. Jak dyrektorka powiedziała ,że są dumni,że Natalia chodzi do ich szkoły to aż ,,urosłam,, hehehe Mi równiez pogratulowali jejku jak się wzruszyłam :D Sorry,że tak się chwale ale duma mnie rozpiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy bylby dumny na Twoim miejscu :) no ja musze jeszcze troche poczekac na takie przyjemnosci hahaha bo to bedzie moje pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kurcze figleaves naprawde super gratuluje córci! taka duma Ci w domu wyrosła:) no i dobrze niech pokaże tym anglikom!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nadzieję, ze zdążę się jeszcze do was dołączyć. Jeśli okaże się że w tym cyklu udało się to będę miała termin na 31 marca:) pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla przyszłych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to trzymam kciuki za Ciebie :) Daj koniecznie znac jak zrobisz test :) Córcia sobie poradziła zobaczymy jak synek sobie poradzi,ale będzie miał łatwiejszy start niz miała córka. Synek ma od wrzesnia obowiazkowe przedszkole a od września przyszłego roku szkoła :) Tu dzieci zaczynaja edukacje od 4 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania powodzenia i trzymamy miejsce dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam tyle na kolacje,ze na bank kg w góre pójdą. Ech no cóż dzidzia chce jeść hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dzisiaj ochote na hamburgera no i co oczywiscie zjadlam wielkiego i do tego jeszcze frytki a teraz wyrzuty sumienia hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciągle na cos ochotę ajk głupia. Najbardziej chodzi za mną kwaśne mniam. Zauważyłam,że zaczęłam sie zaokrąglać.Ale nie martwie się tym zbytnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mam pracujących.Jak długo chcecie pracować? Wiem ciąża to nie choroba,ale ja zamierzam od września siedzieć w domu,bo pracuję w niezbyt bezpiecznych warunkach i najpierw wykorzystam urlop a pozniej bede zalatwiac zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam prace dopiero tydzien temu ale bede pracowala tylko 2 dni w tygodniu i do tego jeszcze w sklepie wiec nie jest ciezko, takze zobaczymy na co mi zdrowko i brzusio pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) no to fajnie.Mój pracodawca to świr nie z tej ziemi.Uważa Polaków za głupich.ech dlatego chce jak najszybciej odejsc. Pracuje u niego rok i mam go serdecznie dosc. A gdzie reszta marcówek? Spią czy uszy dorabiają? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to wspolczuje, ja narazie podpislam kontrakt na 3 miesiace i pewnie mi go nie przedluza przez ciaze ale coz :) jakos sie bardzo nie przejmuje. Dziewczyny pewnie w lozeczkach grzecznie lulaja bo w polsce juz po 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×