Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Figleaves ja na snach sie nie znam ale moja babcia mowila ze zeby to choroba ale nie wiem czy Twoja czy w rodzinie. Sprawdz w senniku chociaz jak wiadomo sny jak horoskopy nie zawsze sie sprawdzaja. Dzis w nocy pobilam rekord trzy razy na siusiu:-( Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabeleczka,bo zoastanie w tyle :) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23.........23............21.05..........01.03.. . ............. lulu2008................31............25.05..........01. 03....Warszawa savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121..............24..............27.05..........06. 0 3.....Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03....ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka................29.............01.06..........08. 03... ......Gdańsk karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton wazka85................24...........3.06............9.03 .......NI badka.................28............04.06............11. 03.....Piaseczno mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy kamila 220579........30............07.06..........16.03...Niemcy< br > figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17 .03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie mala_31................31.............13.06..........20. 03......wielopolskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ............29 ..........14.06 ............ 24.03 .....podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24. 03........podlaskie H.anna .............. 30 ............ 10.06 ......... 26.03 ....wielkopolskie Karolcia...............24..............19.06..........26 .03.....pomorskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26.............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29............25.06...........31.0 3....wielkopolskie Nowe mamuski dopisujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzikowo podobno mdlosc trwaja przez pierwsze 3 miesiace , potem ustaja ale ne martw sie, ja w pierwszej cazy czulam se super, mdlosci bardzo zadkie od poczatku a teraz to jakbym chorowala cos strasznego chodz powiem ze juz dni sa lepsze, u mne to juz 10 tydz. mam nadzieje ze za 2 tyg. wszystko sie unormuje hhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za stronke,to sobie poczytałam i tak nic nie wiem :) Różnie można zinterpretować.Nic zyję dalej,zobaczymy co się wydarzy w kolejnych dniach. Mój szef obniżył mi godziny pracy i co za tym idzie bede mniej zarabiac :( nie wiem czy prawnie to zrobił,ale w poniedzialek jestem umowiona z radca prawnym i sie zobaczy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves a to D.... sprawdz to sobie bo u nas w Polsce nie moga tego zrobic a jesli masz nizsza pensje bo zmienia stanowisko to i tak musza placic wyrownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 - ja mam karte ciąży już dwa tygodnie, lekarka nie pozwoliła mi się bez niej ruszać z domu ;) Jeśli chodzi o niezdrowe jedzonko to kebaby, hamburgery i pizze niam uwielbiam ;) dobrze wiedziec że nie jestem sama z tymi moimi niezdrowymi zachciankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves koniecznie spotkaj sie z prawnikiem,nie wiem jak jest w Uk ale w Polsce nie ma prawa pracodawca w trakcie ciazy Ci obnizyc pensji. Dowiedz sie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja tez nie mam karty a mialam juz dwie wizyty. Gdziesz czytalam ze zakladaja pozno bo jest duzo poronien i karty ida do smietnika. Chociaz ostatnio zalozyli mi wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy co jutro mi gin powie ,juz sie nie moge doczekac. No i wreszcie musze szefa uświadomic bo tez jeszcze mu nie mówiłam... Jestem ciekawa reakcji bo pracuje niecały rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babulki Co do kart ciąży to właśnie lekarze tak na dzień dobry jej nie zakładają u mnie jest tak ,że robisz wyniki badań jaki ci lekarz zleca i dopiero jest zakładana czyli ok.10 tyg ciąży. Co do żarełka normalnie chce mi się śmiać kiedyś mogłabym wsunąć np 3 kawałki pizzy a teraz jak zjem 1 to jest dobrze .W ogóle mam takie śmieszne uczucie jakby mi się żołądek zmniejszył :D:D: Co do mdłości mają się stracić wraz z 12 tyg. - czyli koniec I trymestru, ale z tym to bywa różnie .........niestety Pozdrawiam mamuśki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek mam pierwszą wizyte z położną i załozy mi kartę (chyba) no i mam nadzieje,ze skieruje mnie na badania i usg wkońcu. Co do jedzenia to z tych niezdrowych to zjem tylko frytki.Zadnych kebabów,pizzy,hamburgerów itp;itd Frytki uwielbiam,bo to ziemniaki a ja ziemniaki uwielbiam od kiedy zaszłam w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaaa
z tymi mdłościami to nie ma reguł, niektóre ich wcale nie mają, a niektóre nawet do 6 miesiąca!!!!!!! a karty ciążowe, to powinni zakładać odrazu po usg-,przecież lekarze dostają je za darmo i mają całe szuflady od producentów różnych leków, przecież to żywa reklama........wiec nie wiedzieć czemu oszczędzają tych kartek niektórzy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego ,że tak jak jedna napisała na początku jest najwięcej poronień...........i karty lądują w koszu. Co do mdłości nie ma reguły moje koleżanki miały różnie : jedna miała tak jak ja raz na jakiś czas spotkanie z muszlą na 5 minut-raz dziennie ,druga do 5 mc , trzecia do samego końca.........aż mi dziewczyny było żal....:(:(:( A właśnie nie napisałam.....kebaby--kiedyś uwielbiałam ,teraz odrzuca mnie , co jest dla mnie strasznym szokiem... hamburger....był taki grzeszek :) zjadłam pół z mc donalda (a tam jak wiecie duże one nie są :)) i miałam dość , frytki ...kiedyś lubiłam raz na jakiś czas , teraz nie są dla mnie specjalnie smaczne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do karty ciąży - w Polsce dostałam na pierwszej wizycie ok 6 tygodnia. W drugiej ciąży (już w Irl) też na pierwszej wizycie ale w 16 tygodniu i miała format grubej książki A4! W siódmym miesiącu wróciłam do Polski i pani doktor założyła mi nową kartę ciąży. Teraz jeszcze nie mam karty. figleaves nie czytaj senników, nie warto się denerwować. To że śnił Ci się ząb oznacza, że rozmawiałaś z kimś lub myślałaś na ten temat. Albo gdzieś słyszałaś mimo woli. Mi się śniło że miałam w domu USG i oglądałam dzidzię. Ona uciekała mi na plecy :D a tam nie mogłam dosięgnąć głowicą. Ale się rano uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuchy, Ja kartę ciąży miałam założoną na 3 wizycie u lekarza ( 7 tc 4 dc), na drugiej dostałam skierowanie ma badania (mocz, krew). Na pierwszych dwóch spotkaniach mialam robione usg, ale był widoczny tylko pęcherzyk bez zarodka. Na trzecim spotkaniu i usg był już widoczny zarodek i wtedy założoną miałam kartę. Wyniki badań były już zrobione więc mogł wszystko wpisać. Co do zmniejszania liczby godzin pracownic w ciąży to może zdarzyć się taka sytuacja, natomiast nie można wtedy obniżać pensji! W Polsce każda zmiana wynagrodznia na niższe jest niedopuszczalna i stanowi podstawe rozwiązania umowy bez wypowiedzenia. Jeśli chodzi o sny, to ja także mam je bardzo dziwne, a czasami wręcz drastyczne jak z kryminału (chociaż tych ostatnio już nie oglądam). Jeśli tylko ja sama wystepuje w moich snach to zawsze jestem z brzuszkiem i grozi mi jakieś niebezpieczeństwo. Dzisiaj nawet śnił mi sie kolega z liceum, którego nie widziałam ładnych pare lat, który mi napisał smsa, że ma nowotwór złośliwy... Wogóle ostatnio aż boję sie usypiać, bo jak zasnę i mi sie coś śni, to jak sie przebudze jestem cała mokra a serducho o mało mi nie wyskoczy... Hmm nie wiem może jakaś melisa przed spaniem by się przydała :) Dodatkowo zauważyłam,że nie moge już oglądać filmów, gdzie leje się krew, horrorów, thilerów itp. zeschizowanych. Co do samopoczucia widzę chyba poprawę. Dzisiaj co prawda mija u mnie 9 tc, ale nudności są tylko rano. W ciągu dnia czuje się dobrze. Dodatkowo od 3 dni wstaję w nocy jesć kanapkę. Dzisiaj już zrobiłam sobie na noc zawiniętą w folii :)) Mój mąż się śmieje, bo co sie przebudzi w nocy to ja coś chrupie i zajadam, albo herbatniki czy rodzynki, no albo wcinam kanapkę. Buziole Dziewoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dawno nie pisałam, bo męczą mnie mdłości okrutne... :/ Jeśli chodzi o kartę ciąży, to mi gin założył od razu jak byłam na 1 wizycie w 6 tyg. A teraz chcę iść do innego lekarza - ponoć jest najlepsza (tak mówią). I wiecie na którą godzinę mnie umówiła?? na 22.00 !!! no ale cóż, pójdę, bo zwolnienie jest mi potrzebne :D To będzie 9 tc więc już na pewno usłyszę serduszko Dzidziusia :D Miłego dnia bez mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula dobre na 22 hehe i moze jeszcze z pol badz godzinke czekania:O ja w pierwszej ciazy jak chodzilam i mnie umawiala na konkretna godznke to jakos jej te wizyty sie przedluzaly i zawsze o pol badz godzne czasu pozniej wchodzlam za dziewczynami... no coz ale warto bylo czekacc:) ja dopiero sie umówie na wizyte do GP TEZ MOZE TO obowiazkowe ugs w 12 tyg. bede miec pozniej bo mozliwe ze sie nie beda spieszyc z wyznaczeniem mi wizyty a moze bedze dobrzee :) najwazniejsze to abym sie dobrze czula, usg do tego mi nie jest potrzebne ale najwaznejsze te badania... wczesniej wszystko mialam idealnie to mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie... oj bedzie dobrzeeee... nie ma co sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie - może głupie, bo nie sledzę każdej stronki z wpisami :) Ale nie daje mi to spkoju. Co się dzieje z zalożycielką naszego topiku - MaKaReNa23?? Wtedy byla pomarańczowa, może się zaczernila pod innym nickiem?? Czysta babska ciekawość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pytały o Nią dziewczyny.Nic nie wiadomo ,moze pisze pod jakims innym nikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny macie pewnie terraz duzo wolnego czasu jesli potrzebujecie troche kase szczezre poacam, ta stronke naprawde szczerze poelcam. bedac w ciazy rok temu tez mialam sporo zcasu wchodzilam codziennie na kilka minut i dorabialam sobie meisiecznie ok 200zł. niby nie duzo ale zawszer cos juz mowie o co chodzi. wystarczy sie zalogowac podac tlyko imie nazwisko i nr konta. na ktore ma byc przelewana kasa. Klika sie na reklamy trwaja one 30sekund. za kazda reklame jest 15gr. klika sie kilkadziesait lub kilkanascie dziennie zalezy komu ile sie chce i kase macie w 100% pewna. naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche Wam pomarudze.. na poczatku wrzesnia mam oddac prace mgr. Napisałam 41 stron a tak mi sie nie chce pisac, ze ehh :(( a zeby było fajniej, to mam temat o nabywaniu pierwszego jezyka, analiza rozwoju jezykowego u dziecka od 0 do 20 miesiecy ( po niemiecku). Kurcze tak bym chciała juz to miec za soba a tu brak checi, sily, jeszcze kupujemy mieszkanie wiec troche tego jest.. ehh no to pomarudzilam a teraz zrobie sobie kanapke i ide pisac :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki ojjj duuuuzo piszecie ojjj :) co do kart założył mi gin na pierwszej wizycie jak i przy pierwszej ciąży tak i teraz. co do napojów piję wszystko na co mam ochotę nawet kawę , 1 raz dziennie , nie mam problemu z nadciśnieniem , co do jedzenia nie mogę nic tłustego , kebab pizza, hamburger , fryty itp nie wchodzą w grę . ogólnie nie jestem fanem mięs . jestem notorycznie zmęczona i taka leniwa , aż wściekła na siebie . miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluśka współczuję , no to moc pracy przed Tobą , życzę weny twórczej i niech się sama pisze ta praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozwólcie babeczki, że się dopiszę :) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23.........23............21.05..........01.03.. . ............. lulu2008................31............25.05..........01. 03....Warszawa agneskapineska......24............23.05..........02.03.......Toruń savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121..............24..............27.05..........06. 0 3.....Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03....ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka................29.............01.06..........08. 03... ......Gdańsk karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton wazka85................24...........3.06............9.03 .......NI badka.................28............04.06............11. 03.....Piaseczno mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy kamila 220579........30............07.06..........16.03...Niemcy< br > figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17 .03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie mala_31................31.............13.06..........20. 03......wielopolskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ............29 ..........14.06 ............ 24.03 .....podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24. 03........podlaskie H.anna .............. 30 ............ 10.06 ......... 26.03 ....wielkopolskie Karolcia...............24..............19.06..........26 .03.....pomorskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26.............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29............25.06...........31.0 3....wielkopolskie Krismam, jestem z Tobą w bólu z tym wiecznym zmęczeniem i lenistwem, ale niestety zaraz czeka mnie potężne pranie, więc się nie polenię ;) Blask kochana, to ja też ładnie poproszę o zrobienie mi takiej dzidzi :)) Ostatnią miesiączkę miałam 23 maja :) No, ale najleszym pocieszeniem na to wszystko, że już w sobotę jedziemy z mężem nad morze, więc się polenię do woli O! ;) Buziaki marcóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski :) Mam nadzieje ze zbliza sie koniec naszych dolegliwosci i za kilka tygodni bedziemy tryskac energia i jesc wszystko na co mamy ochote :) ja dzisiaj troszke lepiej nawet z lozka sie ruszylam :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elakl, ciężki kurde masz do zapamiętania ten nick hihihi ;) Za każdym razem się głowię, jak go piszę, żeby błędu nie palnąć ;) :P Cieszę się, że już się lepiej czujesz, bo to najważniejsze :))) Ja również trzymam kciuki za wszystkie dziewuszki, które się troszkę męczą :) Będzie dobrze! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha agneskapineska nic sie nie przejmuj nawet jak zle napiszesz :) moze uda mi sie nawet obiad ugotowac, bo chlop musi mi sie zywic poza domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Elakl :)) Eeee no to jak coś, to mogę wysłać placki ziemniaczane kurierem, to tylko odsmażysz hehe ;) Ugotuj bidulkowi jak dasz rade, bo nie ma to jak ciepły obiad od żony hihihi :)))) Ja miałam dziś placuszki i zupke warzywną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×