Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

słodycze mogłyby dla mnie nie istnieć, natomiast bardzo smakuje mi pizza, potrafię zjeść nawet całą a przed ciążą to ledwo 3 kawałki przełknęłam. Grill oczywiście jakaś karkóweczka, kiszka ziemnaczna - pycha. Co do wody mineralnej to dziś mnie gin opiep ..., bo pije tylko wodę z syropem z aronii lub żurawiny, nic innego mi nie wchodzi. Mam pić wodę z duża zawartością minerałów ale muszę gdzieś poszukać jakie wody mają te minerały bo są dobre dla fasolki. Bliźniaki to i my chcieliśmy, szanse były duże bo zdecydowaliśmy się na 3 zarodki ale niestety została tylko jedna kruszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.anna
Witajcie, dzwoniłam dziś do lekarza i opowiedziałam o dolegliwościach i wynikach badań. Powiedział, że wszystko jest w porządku, bo to normalne w ciąży, żebym się nie przejmowała i nie nakręcała, i najważniejsze - nie słuchała innych kobiet w ciąży oraz nie czytała niczego w internecie na ten temat!! Bo każda ciążę przechodzi inaczej, a w necie to 'głupole' próbują doradzać ;) Zgadzam się po części z tym co powiedział. Wizyta w piątek. Dziś jest i tak już lepiej, więc jestem dobrej myśli. Jak spędzacie dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Bbaolki :) dzięki za rady :) u mnie tak się wszystko spotengowało, bo już drugi tydzień leze, a synek nie rozumie-czemu raptem się wszystko zmieniło i mama ani się nie bawi z nim, ani nie chodzi na spacery, na plac zabaw....no i większośc dnia synek spędza z babcią -a wiadomo jak to babcie, chcą najlepiej, najczęściej przedobrzą bo na wszystko pozwalają....ach musze to jakoś preżyć i tyle :) Gratuluje Wszystkim, ktore widziały swoje kruszynki :) ja już w piątek-troche się denerwuje po tych plamiach, czy wszystko ok Mąż pojechał z synkiem na jezioro, a ja gnije w łóżku i już mnie coś nosi, bo nie potrafie tak bezczynnie leżeć Postanowiłam,że przed narodzinami kolejnego szkraba-chce zmienić wystrój w domu, pozmieniać troche kolory, troche mebli - i już przedstawiłam wizje mężowi, a on się śmieje,że jak jeszcze długo będę musiała leżeć, to zbankrutujemy, bo z nudów wymyśle zaraz wizję remontu całego domu hahha A mnie to szukanie pomysłów na wnętrze chociaż przy życiu trzyma :) szperam po sieci i jakoś dzień zlatuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Byłam dzisiaj u gina- dzidzia jest żywa, widziałam jak serduszko bije!!!! Co do krwiaka to jest już lepiej bo się wchłania. A tak to mam jakieś bakteryjne zapalenie pochwy i musze przyjmować leki. Najważniejsze że wszystko oki!!! Ufff ale się wkońcu uspokoiłam jestem taka szczęśliwa po tej wizycie że szok!!! A co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl! wiesz moze cos w tym jest, bo jak na poczatku tak strasznie wymiotowalam to az dwoch lekarzy pytalo sie czy juz mialam usg i czy to czasem nie blizniaki:) niestety usg mialam bardzo wczesnie i widac bylo tylko 1 pecherzyk wiec na pewno nie:( ale u Ciebie, kto wie? dziewczyny, mam te leki przeciwwymiotne i musze stwierdzic, ze widze poprawe. Wprawdzie wymiotuje nadal, ale znienacka i szybko po bolu, nie muli mnie juz tak calymi godzinami, jest lepiej:) uch, czuje ulge, chociaz momentami nadal kryzysy... co do grzeszkow i niezdrowej zywnosci z mniej wiecej tygodnia to ja mam za sobą: hot-doga, pizze, zupke chinska, bulki z nutella, ciastka sniadaniowe, delicje, a od wczoraj jem ziemniaki w skórkach z margaryną i solą.. takie dziwactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
czesc dziewczyny:) czy ktoraś z Was pomoże mi rozszyfrować wynik toxoplazmozy!!!! do gina ide za 2 tyg dopiero...... igG 760.2 igM 0,48 anty-HBS 668,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiołeczka89 cieszymy się razem z Tobą :) ;) trzeba być dobrej myśli :) i nie ma co się stresować na zapas (wiem łatwo powiedzieć ) ;) mamula28 ja też w piątek na wizytę i tak samo miałam nagle dziwne brązowe plamki ale nie panikuję bo to jeszcze gorzej dla dziecka :) spokojnie lekarz zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normyy
Normy IgG - 8.0-18.0 g/l (800-1800 mg/dl) IgM - 0.7-2.8 g/l (70-280 mg/dl) -kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
normyy dziekuje, ale nic mi to nie mówi:( nie mam wyniku podanego w jednostkach.... powinnam sie martwic Twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam sie dodać a tu duupaaaaaa blada na ten miesiąc transfer przekroczony ............🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask, może poprostu masz za dużą pojemność zdjęcia :P Pomniejsz, to może jeszcze je zmieścisz ;) No chyba, że faktycznie transfer przekroczony :P Polecam program FastStone Image Viewer :) A co do profilu na nk i wklejania zdjęć - ładne Te Nasze forumowiczki hihihihi ;) Pozdrawiam babeczki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
czesc dziewczyny czy ktoraś z Was pomoże mi rozszyfrować wynik toxoplazmozy!!!! do gina ide za 2 tyg dopiero...... igG 760.2 igM 0,48 anty-HBS 668,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mala_31, ja na pewno nie pomogę, bardzo mi przykro :/// Ale jestem pewna, że wszystko będzie dobrze i nie martw się na zapas !!! :) Zobaczysz ! Wszystkie jestesmy z Tobą :))) Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała z tego co widze to zetknełaś się z toxo. Ale nic więcej nie napisze, bo lekarzem nie jestem :) Przynajmniej od ludzi :)) Na n-k został wykorzystany transfer dodawania fotek ;/ buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie: co pijecie i w jakich ilościach? częściowo ten temat już został poruszony, ale szukam czegoś też dla siebie do picia bo jakoś piję herbatkę, ale zaraz się średnio czuję, a wiadomo pić trzeba. W poprzedniej ciąży piłam Nestea brzoskwiniową i soki pomarańczowe - tylko to mi pomagało, a teraz od nich mnei odpycha. Sama woda też już przestała mi smakować, a na dodatek bardzo często biegam do wc, wystarczy że łyk się napiję i już po 2 minutach biegnę, to straszne jest. Poradźcie co pijecie i ile litrów dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
dziekuję za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
czesc dziewczyny czy ktoraś z Was pomoże mi rozszyfrować wynik toxoplazmozy!!!! do gina ide za 2 tyg dopiero...... igG 760.2 igM 0,48 anty-HBS 668,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Qassandra :) Co do picia w ciąży to już tak jest :) Ja do momentu, gdy się dowiedziałam o moim maluszku piłam dużo gazowanych świństw typu: Coca Cola, Hop Cola itp itd ... :/ Ale piłam też zdrowe soki, żeby nie było ;D Herbata? Ja pijam codziennie, choć powinno się ograniczyć przynajmniej do jednej i to słabej. Lepiej pić np. soki lub mleko bądź kakao :) Ja pijam także wody mineralne i dla odmiany wody mineralne owocowe, bo stale pić mineralną zwykłą to też nie za fajnie :/ Polecam Ci również soki z Marvita np marchewkowy no i soki pomidorowy i buraczany. W sumie sama widzisz, ile tego jest :) Co do oddawania moczu ... hmm ... nie mam za specjalnej rady, bo sama często goszczę w toalecie :/ szczególnie w nocy :/ Ale co do picia, to sama widzisz, no i byle z rozwagą :) Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo gratuluje maluszka, tez sie strasznie cieszyłam jak zobaczyłam serduszko :) a i zazdroszcze krokietow :))) bo od dluzszego czasu mam na nie ochote a nie mam sily zeby je przygotowac :( co do wody to ja pije górska nature gazowana, bo po niegazowanej jest mi niedobrze a ta jakos mi smakuje. Kiedys piłam hektolitry herbaty a w ciaży niestety mnie po niej muliło i bee brrr, ale powoli, powolutku zaczynam do niej wracac. Niezdrowe zywienie- pizze moge jesc, wegetarianskiego rollokebaba ale od 2 miechow juz nie moge patrzec na mieso. Jak ktos mi powie słowo "GRILL" to od razu mi niedobrze...i mam ochote na cole, ale to najwyzej łyczka.. no moze dwa :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm ... Ja to kebaby i tortille mogłabym kilogramami chłonąć ;D hehehehe ;) Apetyt to ja mam ... Ale cóż, lepiej apetyt, niż męczyć się przy klozecie (dziewczyny jestm z Wami!;)) Ja na USG idę 13stego, już nie możemy się z mężem doczekać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
Kamila Witamy serdecznie:) czy ktoraś z Was pomoże mi rozszyfrować wynik toxoplazmozy!!!! do gina ide za 2 tyg dopiero...... igG 760.2 igM 0,48 anty-HBS 668,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE BARDZO WIDZE ZE WAS TU DUZO. JA W SUMIE DWA TYGODNIE TEMU DOWIEDZIALAM SIE O DZIECKU ALE CIESZE SIE BARDZO TERMIN MAM NA 5 MARCA A MIJA CORKA TEZ URODZILA SIE 5 MARCA 2008 PRZEZ CC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie kolejna mamuske :) Dziewczyny normalnie juz mnie plecy bola od lezenia :( ale w pozycji lezacej brzusio mnie tak nie boli. jak tam minal dzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień jak dzień ... mnie jakoś szybko zleciał :) Ja tam idę do wyrka, bo senna jestem cały dzień. Elakl, no skoro brzusio mniej boli, to jakoś dasz radę, chociaż nie wątpię, że jest Ci już ciężko, bo ile można ehh ... Mam nadzieję, że już wkrótce będzie lepiej :) Pozdrawiam też nowe marcóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×