Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Mamula dzis chyba taki dzień ,ja też czuje sie fatalnie głowa mnie boli i nerwy tłuka przed wizytą... Znudzona... mam prośbę jesli tez masz termin na marzec to wpisz sie do tabelki i przedstaw się .Jeśli nie to znajdź topik na którym bedziesz mile widziana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23.........23............21.05..........01.03.. . ............. lulu2008................31............25.05..........01. 03....Warszawa agneskapineska......24............23.05..........02.03.. .....Toruń savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys.................21...............??...........03. 03...Irlandia-Maldor anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121..............24..............27.05..........06. 0 3.....Cieszyn aaaaat..............26...............28.05...........06. 03....ok.Zamościa joanna84..............25............31.05...........07.0 3......Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Irlandia Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka dorotka................29.............01.06..........08. 03... ......Gdańsk karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton wazka85................24...........3.06............9.03 .......NI badka.................28............04.06............11. 03.....Piaseczno mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ eluśka.................24............. 7.06...........14.03......Szczecin Qassandra............29............08.06...........15.03.......woj.Małopolskie LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ....... ok.Wawy kamila 220579........30............07.06..........16.03...Niemcy< br > figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin **tina**................34.............28.05..........17 .03.......Niemcy elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie mala_31................31.............13.06..........20. 03......wielopolskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3........śląskie Gosiaaa ............29 ..........14.06 ............ 24.03 .....podkarpackie rok.sana..............23...........17.06.............24. 03........podlaskie H.anna .............. 30 ............ 10.06 ......... 26.03 ....wielkopolskie Karolcia...............24..............19.06..........26 .03.....pomorskie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26.............22.06..........29. 03....Starogard Almeria35............35..............24.06..........30.0 3...świętokrzyskie kubeczek80..........29............25.06...........31.0 3....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula jak dasz radę to chętnie :) chociaż jedno opakowanie. znudzonaaa bo wkurza mnie jesli masz cos to pisz pod swoi czarnym nickiem.Co do zarobków to nie porównuj cen i zarobków,bo tu więcej sie zarabia niż w PL ale tez wiecej sie wydaje na zycie i opłaty.A z tym mlekiem to nie ośmieszaj samej siebie ,,mleko jest dla dzieci,, chyba w Twoim rozumowaniu.Ja piję od czasu do czasu mleko i co w tym złego.Nie powiesz,ze skoro piję mleko to jestem dziecinna :D Ty taka mądra? Chętnie posłuchamy Ciebie jak załozysz nowy topic ,,znudzonaaa daje dobre rady,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jedna porcja dzemów zrobiona, ale rano pochwaliłam się że czuję się świetnie a teraz już niestety nie, mdli mnie okropnie. Ja też niedawno jadłam rybę wędzoną aż się przestraszyłam. Ja takwczoraj denerwowałam się przed wizytą u gina aż mnie brzuch bolał więc Was dziewczyny rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietnióeczek mało jak narazie.Tak mi sie wydawało,że widziałam ten wątek i mi uciekł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam nalesniki i jeszcze nie lece do kibelka hahaha. Figleaves olej te co pisza na pomaranczowo i staraja sie w jakis sposob zaczac klotnie szkoda nerwow :) Motylek milych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki miłego weekendu!! Ja juz się zbieram do domku i potem do gina:) Do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wcinaniem sie to zauwazylam ze czesto ktos czepia sie od tak przeczytajac jedna wypowiedz wyciaga pochopne wnioski... jestem tego samego zdania co Fgleaves ze skoro czuje sie dobrze to nie ma powodu do paniki, usg do szczescia nie jest potrzebne... ja bylam w Polsce wiec mialam mozliwosc pojsc wiec poszlam, jesli bym nie miala tej mozliwosci dobrze sie w miare czula to za nic w swiecie nie chcaloby mi se tluc do innego miasta aby zrobic usg:O a co do mleka, ja na mleku od dziecinstwa , dzien w dzien pije mleko, kakao badz jakies platki rano, dzien w dzien i co , za to mam byc jakas dzecinna hehe a moze znudzona rowniez nie je slodyczy, bo przeciez one sa dla DZIECI...do takch wypowedz zawsze goruja pomaranczowe nicki dlatego takimi nie trzeba sie przejmowac!! a co do kredytu to swpolczuje dziewczynki, to jest straszne obciazenie psychiczne i utrata pewnej fnansowej wolnosci ale coz w Polsce wiekszosc ludzi aby cos miec juz teraz a nie za 30 lat musi sie tak zapozyczac:( My wlasnie aby tego uniknac jestesmy na razie tutaj i wszystko idzie w jak najlepszym kierunku:) a co do mdlosci kochane,, mi prawie minely huraaa za to cycki uuuu bola i jakes takie pelniejsze sa hehe tyle ze sie troszke przezieblam buuu:( juz sie nie moge doczekac II TRYMESTRU....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo Tobie równiez miłego weekendu :) Daj znać co u lekarza :) elakl :) ja dzis zle sie czuje,mam gorszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka nic dodac nic ująć.Poprostu ktos mysli innymi kategoriami.Ja mam wydatki i sprawy ważne i wazniejsze. A nie z byle czym będe biegac po lekarzach.Ja sama z brzuchem nie jestem ,nie jestem znudzona ;) mam dzieci,dom,prace i obowiazki.No i was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem szczerze, że wiele lat nie piłam w ogóle mleka i potem zawsze kiedy sie napiłam, bolała mnie strasznie głowa i lekarz mi powiedział dokładnie to, co pomarańczowa osoba-dorosły człowiek nie powinien pić mleka, jeśli przestał na więcej niż 2 tygodnie pić mleko, nie ma już enzymów do trawienia go i z mleka tworzą mu się kamienie kałowe-zabronił mi pić mleko, tylko w formie maślanki, kefiru, jogurtu mi wolno. Do zona ginekologa_ dziekuję za wyczerpujący opis, ale jednak tego mleka pić nie będę-moja ginekolog pozwoliła mi tylko po przegotowaniu, a tez najlepiej w formie jogurtu czy kefiru, nie takiego zwykłego mleka. Ale uważam, ze każy powinien robić to, co sam uważa za słuszne-jeśli ma ochotę pic mleko, mimo iż nie pił od roku, niech pije. Mi szkodziło, więc wolę unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, to normalne :) ja też wciąż jem. A tak a'propos zaczernij się w preferencjach, bo każdy moze się pod Ciebie podszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobietki ciężki to był dzień, ale już po wizycie N sczęście wszystko idealnie :) jestem taka szczęśliwa, ginka ma super sprzęt pokazała nam (bo oczywiście mąż uparł się iść ze mną) naszą kruszynkę w przybliżeniu, macha sobie rączkami, ma 2 cm, tętno 180- którego też posłuchaliśmy - cudne przeżycie. Nie wiadomo skąd się biorą u mnie te plamienia, kosmwka się nie odkleja, przepływ krwi jest prawidłowy- więc taki chyba urok. termin porodu zgadza się z terminem z usg- więc dzidzia rośnie prawidłowo. No i najważniejsze,że nie musze leżeć jużplackiem- oczywiście zero seksu, dźwigania-oszczędny tryb życia, ale spokojnie mogę spacerować. Następna wizyta za miesiąc na 12tc i wtedy badania "przepływowe" już sama nie wiem bo z nerwów nie pamiętam co mówiła do mnie haha Zwolnienie dostałam na miesiąc -chodzone, więc zusu tez nie muszę się obawiać. Figleaves- kurcze nie chciała jakoś dodatkowo wypisać recepty, ale kochana zapisała mi dwa opakowania i jeślio plamienia się nie powtórzą to mam brać tylko tydzień, więc drugie by mi zostało zbędne i mogłabym Ci wysłac- ale to się okaże w przyszłym tygodniu, więc narazie przykro mi,ale musisz gdzieś szukac po necie. Dostałam też dodatkowo w połudnue luteinę pod język... Dziewczyny nie wiem jak to możliwe, bo przecież nie wymiotuje i wcianm co popadnie a przez dwa tygodnie schudłam ponad 0,5 kg troche mnie to w sumie martwi bo zawsze miałam kg na plusie wiec tymbardziej w ciąży nie powinno ich ubywać, ale oczywiście oprzytomniałam dopiero w domu i nie zapytałam jej, czy tak moze być....aj w tym gabinecie to się tak zawsze zestresuje,że o nic nie zapytam :) Nikamo74 - pisz kochana jak u Ciebie wizyta obszernie opisałam mój wypad do gina- ale wiecie jak to jest, jak jest wszystko super- to człowiek chce się tym dzielić z innymi i cieszyć się :) życzę wszystkim miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula najważniejsze,że wszystko jest dobrze,że maleństwo rozwija sie prawidłowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo:) No i bylam u polskiego lekarza, ale uwazam ze byla to strata i czasu, i pieniedzy. Co prawda zrobil mi usg (chociaz mialam robione 4 dni temu w szpitalu) i kruszynka mi sie powiekszyla do 15 milimetrow. Poza tym spytal, w takim razie w czym problem? Zaskoczyl mnie tym pytaniem i mowie, ze sie martwie, bo poprzednio poronilam, ale tak naprawde to chce jakies leki przeciwwymiotne bo te od angielskiego gp nie pomagają. Obejrzał je i powiedzial ze mam najlepsze z mozliwych. Ostatecznie zdecydowal cos mi przepisac, ale od razu powiedzial, zeby realizowac w Sainsbury's Pharmacy (apteka supermarketowa), no i musze zaplacic za lek mimo ze mam karte ciezarnej i leki mam za darmo, bo powiedzial ze on nie ma uprawnien zeby mi normalną receptę wypisać. Zwolnienie z pracy kończy mi sie w przyszlym tygodniu i chcialam zeby przedluzyl, to tez powiedzial, ze nie ma uprawnien. I za to wszystko 100f, o maj got, skoro i tak po tym wszystkim musze isc do mojego internisty, to po co mi to bylo... ale teraz bede wiedziec czego sie po polskich lekarzach spodziewac. Powiedzial tez ze przy takich wymiotach to w Polsce dalby mi kroplówkę, a tutaj... tylko rozłożył ręce. ufff wypatrzyl jakiegos malego krwiaka i kazal lezec, ale co mi z tego, skoro on nie jest w stanie wypisac mi zwolnienia. uch, mowie Wam, pierwszy i ostatni raz poszlam. Mowi sie, ze nadgorliwosc gorsza od faszyzmu:) widze, ze zaczynają nas pomarańczówki atakować, najlepiej ignorowac. Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula bardzo sie cieszee, super ze wszystko ok w pierwszej ciazy tez juz w tym okrese jak teraz mialam plamienia i tez wszytsko bylo ok , ale przemeczac to sie ne moglam bo wtedy wlasne te plamenia sie nasilaly a po 4 miesiacu ustaly ale i tak bralam luteine...wiec tak jak napisalas moze taki urok:) teraz u mne jest wszystko ok mam nadzieje ze tym razem mna mne te plamienia hehe Lulu co do mleka to tak maja niektore osoby ze slabo toleruja mleko a tym bardziej gdy pija raz na rok:O ja pije mleko od zawsze, wogole nabial w roznej postaci tak jak moj maz jak moi bracia sostra itd. wychowalam sie na nalesnkach z kakao, kluskach lanych mannie ktora lubie do dzisiaj nie chwalac sie...maslance, a najbardziej lubilam bialy ser mniammm....niby jestem zdrowa osoba rzadko chorujaca z dobra kondyzja a jednak jak bede pic gazowany napoj caly tydzien to pod koniec bede jak balon, moim jelitom to nie sluzyy i tak nienawidze gazowanego...chyba dlatego ze od zawsze mamuska robila kompot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell wiem ze sie martwisz i to cholernie pewnie ale skoro czulas sie dobrze po ostatnim usg oprocz wymiotow to faktycznie niepotrzebnie do tego gina pojechalas:O na razie musisz byc dobrej mysli ... za to ze raz tak bylo nie znaczy ze bedze drug raz chodz chuchac trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell wiem ze latwo jest pisacc , ale teraz to potrzebujesz jak najwiecej odpoczynku, lezenia, zaniechaj czesciowo sprzatania na 9 miesiecy hihih a tak wogole to wszytsko zwracasz czy cos ci w zoladeczku zostaje i najlepiej bierz witaminy wtedy kiedy wiesz ze po czyms tam nie zwymiotujesz, chocaz witaminki zostana i jakas przetrwasz ten okres...najwaznejsze to DUZO ODPOCZYNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK ZWYKLE PISZE SAMA ZE SOBA, no coz musze se chyba przyzwyczaic, Figleaves bo co to da tydzien w ta czy w tamta do usg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka masz racje ja glownie poszlam po jakis lek, konkretna polską lekarską radę no i przedłużenie zwolnienia. nic z tego nie dostalam wiec niepotrzebnie poszlam:( ale co do dzidzi to jestem dobrej mysli, rzygam jak kot i ogolnie zle sie czuje, a kruszynka rosnie mi 1mm dziennie, wiec chyba jest dobrze:) dziewczyny, jesli ktos ma jakas rade na te cholerne mdlosci, to poprosze, bo juz zycia nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell1982 - Kochana w Polsce z krwiakiem zaraz by Cię położyli, bo trzeba to przeleżeć żeby się wchłonął...nieraz znika już w ciągu kilku dni - o ile to możliwe jak najwięcej leż i odpoczywaj, kurcze nie wiadomo czy zwolnienie dostaniesz :( nie przemęczaj się ja temu lekarzowi za takie odzywki nie zapłaciłabym, poprostu zabrałabym się i wyszła- palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka85 - na to wygląda,że taki nasz urok :) ale w pierwszej ciąży tego nie miałam, a teraz wyrwało się z kosmosu hehe i przyczyna nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dziewuszki leżę cały czas bo od tych wymiotów i tak ruszać się nie mogę:( więc przeleżę, ale jestem pewna ze dostane nastepne zwolnienie, moj angielski lekarz powiedzial ostatnio ze jakby co to zebym sie nie rejestrowala i nie czakala 3 dni na wizyte, tylko zadzwonila pod ten i ten numer i zostawila wiadomosc, to on juz cos poradzi. Tak tez zrobie. A gdybym jednak nie dostala zwolnienia, to i tak nie pojde do pracy, u mnie w pracy bardzo przestrzegają praw pracowniczych i wiem, ze nie mogą mnie zwolnić ani nic nawet powiedziec, co by mnie moglo zmartwić. kamila, masz racje, bo wlasnie wode mineralną pije, i ta bez gazu to jedyna rzecz, ktorej nie zwracam:) za to wcinam teraz czekoladki tzw. trufle, mam duzo, jesli macie ochote, zapraszam! tak mi wlasnie zasmakowaly, mam nadzieję, ze zostaną na dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell to mnie zaskoczyłaś.Tyle biorą a nie mają uprawnień do bezpłatnych recept czy zwolnień. Ja tez umieram od tych mdłości.Zrobiłam małe przemeblowanie w szafie a mianowicie wyrzuciłam do walizek moje stare ciuchy,których juz nie ubiorę i teraz mam prześwity w szafie :) Trzeba na zakupy iść :D A pochwale się,że zdobyłam 3 op duphastonu :D odezwała sie dobra duszyczka :D Ogromnie się ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, a jednak udalo sie zdobyc! masz racje, tez musze w szafie porządki zrobic, ale poczekam, az mi troche sił przybedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginekologa
z tym odnoszeniem sie do natury to troche nie tak. Lekarz mowi, ze mleko nie jest dla doroslych - czy ktos widzial dorosle zwierze pijace mleko ??? No niby jest tu troche racji. Ale spozcie na wczesniej juz rzeczona krowe nieby wegetarianka a jaka tlusta wiec idac za tokiem myslenia wegetarianizm i wcinanie salat wcale nie musza wiazac sie z utrata wagi ale pamietajcie ze porownujemy tu organizm ludzi z organizmem zwierzecym - dwie rozne sprawy ! Jezeli zas mowimy tu o mleku to to co pisza niektore w swych postach zgadza sie poniewaz czlowiek traci w wieku juz 4 lat czyli wieku wczesno dzieciecym zdolnosc tolerowania laktozy az w 70% Niektorym jednak to wcale nie przeszkadza a inni maja przeboje zoladkowe i wtedy trzeba spozywac inne produkty dostarczajace bialka. NIetolerancja laktozy nie ma nic wspolnego z zawartoscia bialka. Laktoza i bialko to dwie rozne pary butow ! Mozna np jesc jajka ! Bialko to bialko nie zalezy czy otrzymywane jest z mleka z miesa czy jaj ! Ale prosze nie zapominac, ze wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam, dziękuję za pamięć. Na szczęście wszystko ucichło i mam nadzieję, że jest ok. Nie mogę się doczekać USG i jeśli nie zrobi mi go irl gin, to będę zmuszona iść do tego polskiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzeniec mi zabral kompa na caly dzien, wiec nawet nie moglam pogadac z Wami :( dzien nawet mi minal jak narazie bez bleeee i mam nadzieje ze tak zostanie. Izabell ladnie cie skasowal za wizyte i do tego jeszcze nie pomogl zabardzo :( Zmykam spac dziewczynki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.anna
Dzień dobry dziewczęta! Byłam wczoraj u lekarza i... wyniki badań rewelacyjne, 1,6kg więcej, ciśnienie książkowe. Kropka rozwija się i ma już 11,2 mm długości, bijące serduszko(!), zalążki rączek i nóżek. :) Wciąż objawów 0, jednak dostałam zwolnienie do końca miesiąca, bym odpoczęła od pracy, wyspała się i niczym nie martwiła. Jest mi szczęśliwie! Dziś jedziemy do rodzinnego miasta - odwiedzić moich rodziców i teściów. I mam nadzieję, że nikt tego szczęścia nie zepsuje! :/ Rodziny powiadomimy za tydzień, podczas jednej z imprez. Życzę Wam udanego i beztorsyjnego weekendu ;) W poniedziałek nadrobię zaległości i przeczytam poprzednie strony. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×