Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Badka wszytskie ciuchy mi sie podobaja a najbardziej ta tuniczka, szkoda ze tylko na allegro takie cuda, dzisiaj bylam polazic po sklepach ale nic fajoskiego nie widzialam a jak zobaczylam to ceny zwalaja z nog,wiem ze moze cos rownie ladnego kupic i tanszego, ach ta oszczednosc no ale tak trzeba, nie ma zamiaru przeplacac, kupi sie co potrzeba i juz. Z reszta trafily mi sie spodnie ciazowki z niska gumka rureczki za 12 f przecena z 25f takze kupilam taniej jak 3 lata temu kiedy to kupowalam w pierwszej ciazy spodnie:O pare koszulek za 2 f (smieszna cena co) i na razie wystarczy, w pazdzierniku czy pozniej trzeba bedzie kupic jakis sweterek i takie tam co potrzeba...wszytsko inne odbije sobie na ciuszkach dla dziecka hehe co do slonca to sie zgodze, grzalo dzisiaj strasznie ze im tym sloncu stalam to tym gorzej sie czulam;/ tak zle i tak nie dobrze a te zmiany apetytu i wogole to wlasnie dziewczynki chyba moze od tego dhupastonu;/ ale coz jak trzeba to i z tym sobie czlowiek poradzi... Latte machiato no ladnie, rosnie dzidzia jak na drozdzach hihi i tak ma byc... summer no to juz sa nas dwie co do swedzenia brzucha;/ mnie juz jakis czas swedzi... AGATANOW hmm a leciutko scie ten praqd porazil, tylko w palec, to pewnie nic nie bedzie i bedzie ok z dzidzia ale w razie co zadzwon do swego ginka aby przestac sie zamartwiac... wyslalam zaproszenie:):):)::):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer a napewno nie mylisz tego z jelitkami,, mnie ostatnio tak i podbrzusze i cale brzusio bolalo a potem do lazienki mnie zagonilo i bol zniknal, takze teraz juz wiem ze to nie macica ale jelita, najlepiej sie poloz na lewym boku i rozluznij, byle brzucha nie sciskac, bo mnie czasem wlasnie brzuch pobolewal przez bezmyslne sciskanie go glupimi spodniami, jednak odpinanie guzika i suwaka przy siedzeniu nie byl za wygodny:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer i wazka,no ja mam dokladnie to samo-takie ciagniecie.I jelita to tez na pewno nie sa:( ciagnie mnie tak po srodku i promieniuje az na nogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka, wlasnie juz sie kilka razy zastanawialam czy to nie ma cos wspolnego z jelitami, bo bardziej czuje brzuch tak raczej nisko, ale czy cale podbrzusze czy po bokach to sie zmienia. a czasem mam wrazenie jakby mi przy tym nacisku cos tam bulgotalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje moja stopke. moze jak naciskasz to czujesz ruchy baby. Bulgotanie tez 2 razy poczulam-podobno na poczatku czuje sie cos takiego,a potem to juz kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, mi ostatnio ginka powiedziala ze na tym etapie macica jes na wysokosci spojenia lonowego (chyba nie pomylilam) a nizej bolami nie trzeba sie bardzo stresowac, chociaz oczywiscie obserwowac.. wiec moze cos w tym jest.. sama nie wiem. saskiana wydaje mi sie ze nie ma sie co przejmowac tymi bolami, po bokach sa wiazadla i jak sie poruszasz to macica sie rusza i bol moze promieniowac :-) ja to mam schizy bo wkolo tylko sie mowi, ze nie moga byc bole jak na okres i ja juz schizuje ze moze juz zapomnialam jakie sa te na okres i teraz nie rozpoznam :-( ech, koszmar dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saskiana, ruchow nie czuje a tez nic nie naciskam bo nie chce naciskac brzuchola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer jesli cie boli i czujesz bulgotanie to mogas to byc jelitka! a co do ruchow to ja swoich raczej do bulgotania nie porownam bo jak mi bulgocze to ja juz wiem ze to jelita, te rabane gazy a ruchy, kurcze nie ma do czego to przyrownac;/ ale buglotsanie to napewno nie jest i napewno nie naciskam sobie brzucha by poczuc ruchy:O samo na to przyjdzie czas... i summer masz racje macica jest jeszcze nisko i tez tam nisko mnie te spodnie ciazowe uwieraja troszke, wiec jak tylko brzuch urosnie i sie podniesie to bedzie idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promieniuje ci az na nogi, nie to mnie cmi tylko brzusio czasem ale na szczescie rzadko a czasem tylko po to abym o ciazy pamietala hehe ale raczej tym sie nie martwie, mialam tak w pierwszej ciazy i raczej cos strasznego to nie jest....byle nie bylo plamien i ostrych boli, skurczow, i twardnienia brzucha to bedzie gitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka, Tobie to sie teraz juz na luziku mowi :-) Ty po ciazy juz wiesz jak rozpoznac skurcze, twardy brzuch ... a ja sie wlasnie boje, ze ja tego nie poznam, np takich skurczow :-( zastanawiam sie tez czy u mnie to nie przez to, ze sie dzis najadlam sliwek... a przed chwila mnie pogonilo i nawet w toalecie czulam jak mi cos tam w brzchu bulgota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja również wysłałam zaproszenie na nk, mam nadzieję , że zostanę przyjęta :-) U nas dziś ok, co jakiś czas lukam sobie na fotki naszego maleństwa gdyż lekarz uprzejmie mi wydrukował nawet w 4 D, a widać tam rączki, nóżki po prostu cudo :) A ja dziś zrobiłam gołąbki i tak się zastanawiam czy zjeść sobie z bułeczką. Oglądacie mam talent ? ja narazie się chce zmusić do obejrzenia choć godzina 20 i zawsze śpię:) Ja również zamówiłam spodnie na allegro pożyjemy zobaczymy, bo ceny u nas w mieście szokujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydra, ja zaczelam ogladac mam talent ale jakos mnie nie wciagnelo, jednym okiem patrzylam a drugim przysypialam :-) teraz nie wiem o co kaman bo na gorze u sasiada takie odglosy, jakby odpalal jakies ladunki wybuchowe :-D :-P teraz sie przelaczylam na tvp1 na KATYN ale chyba mocno depresyjny film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia na NK już dodane :) jak chcecie hasło i login do naszecafe celem dodawania zdjęć w galerii i podpisywania nickiem z cafe to piszcie wiadomości na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa....
nie wymieniajcie sie profilami na NK z Kamila!!! Juz nie jedna dala sie nabrac na jej slodkosci, a potem zalowala. Ona wykorzystuje to potem na forum i podaje dane osobiste publicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer pewnie po wyproznieniu bol brzucha ci minal... a co do twardnienia brzucha, to da sie latwo rozpoznac po prostu twardnieje brzucho i nie jest to przyjemna sprawa, moga to powodowac skurcze ktorych nie czuc i trzeba to powiedziec swojej ginekolog, co do skurczy, ja mialam w poprzedniej ciazy i twardnienie i skurcze i plamienia w 4 miesiacu, siedzialam 3 dni na patoligi ciazy i czemu tak sie dzialo lekarze nie wiedzieli ale wiedzieli ze na bank mam zrezygnowac z pracy, duzo odpoczynku i od tamtej pory do konca ciazy bylo dobrze, nie to ze lezalam non stop, robilam wszytsko w domu tyle ze nie stalam w robocie 8 h a w domu kiedy chcialam to sie polozylam i tyle, w 6 miesiacu ciazy poszlam na miasto do ginekologa na piechote, zajelo mi to 40 min, i jak wlazlam do gabinetu to az sie Pani ginekolog przerazila, bo to upaly byly a ja se chasam(oczywiscie co laweczka przystanek mialam hehe) , musialam dlugo na poczekalni odpoczywac, bo sie niezle zmachalam;/ az mnie troszke brzuszek bolal, i to byl moj ostatni taki wypad... a te skurcze co mialam byly bardzo nisko i byly naprawde bolesne;/ teraz jestem dobrej mysli:) kazda ciaza jest inna, wogole inaczej sie czuje jak w pierwszej, duzo lepiej , moze dlatego ze nie pracuje od poczatku i jedyne moje zajecie to zajmowanie sie domem w czym bardzo mi maz pomaga,kiedy chce to sie klade i tyle, nie przemeczam sie na maxa jak to bylo we wczesniejszej ciazy, wtedy to nawet dzwigalam(w 7 tyg dowiedzialam sie ze jestem w ciazy)takze po pracy padalam na pysk a po tym plamien dostalam:( na szczescie dobrze sie skonczylo a teraz to ja sie tym nie zamartwiam ale ciesze tym ze juz niedlugo 5 miesiac, oj leci nam ten czas kochane lecii:):):) summer nie martw sie, bedzie dobrzee :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Nikamo po ślubie:-) Czekamy na wieści:-) Dopiero co sie obudzilam, dzis sama w domku bo M pracuje niestety:-( ale mam nadzieje ze szybko dzien zleci. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę. NiKAMO wszystko naj, dużo miłości i radości na przyszłe wspólnie spędzone lata! 🌼 No to zabieram się do sprzątania bo popołudniu znajomi przychodzą. Szarlotka już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo serdeczne gratulacje!!!:) Wazka ja właśnie teraz tak się załatwiłam, pracowałam ciężko na samym początku ciąży no i pózniej same nieprzyjemności były:( krwawienia, plamienia odklejająca się kosmówka potem łożysko no i krwiak:( teraz już do końca ciąży muszę bardzo uważać i dużo odpoczywać Niby wszystko jest ok ale jak tylko za długo na nogach to coś tam wylatuje:( no i jak na razie chodzić nie mogę bo krwawienie murowane a mi tak spacerów brakuje-migreny wtedy rzadziej się pojawiają No ale trudno sama się załatwiłam, przy drugim dziecku od początku będę się oszczędzać;) Co do bólu brzucha ja mam zawsze przy zaparciach:( jest wtedy taki twardy i bolesny Dopóki się nie wypróżnię to mnie męczy Używał ktoś Bio Oil na rozstępy? tutaj go polecają, a ja się zastanawiam czy jest dobry bo kosztuje aż 20euro i nie wiem czy warto wydać tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka, bardzo dzieki za obszerna odpowiedz o skurczach i innych paskudztwach :-) masz racje, mnie wczoraj po wyproznieniu przeszlo, pozniej jeszcze skojarzylam ze mialam dwa dni fasolke po bretonsku, a to tez nie dziala super na jelita chyba. dzis poki co jest ok. dziewczyny, ja nie wiedzac jeszcze ze jestem w ciazy sama przytachalam ze sklepu cholernie wielki worek z ziemia, kwiatki i doniczki, oraz raz fikalam na jodze tak ze az sie ze mnie poty laly. na szczescie chyba mi to nie zaszkodzilo, ale dalej staram sie uwazac. z racji pracy w szkole jestem juz na L4 i kiedy tylko sie gorzej poczuje, odkladam wszysatkie domowe sprawy i sie klade. moim zdaniem ostroznosci nigdy za wiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
Witam, w piątek ide na usg... juz nie moge sie doczekac, mam takiego stresa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala31 czemu się boisz? To kurcze radość ogromna pooglądać maluszka w środku jak sobie fika:) cudowny widok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mi smaka narobiłyście gulaszem,że dziś tez sobie gotujemy i kluseczki śląskie mniamm Cudownie się dziś czuje GŁOWA MNIE NIE BOLI!!!!!! jupii aż się żyć chce:) Mam tylko pytanko do mamusiek które miały krwiaka czy tez wam leciały takie żółte upławy-ciecz nie wiem jak to określić? ja mam tak jak pochodzę i trochę mnie to martwi :( mam jednak nadzieję,że wszystko tam jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
michalka25 zgadza sie ze to ogromna radosc:) tyle ze czekaja mnie badania przeziernosci karkowej i sie martwie:( Jezeli chodzi o upławy, które opisujesz to mam to samo, zwłaszcza jak sobie pochodze. skąd: wielkoplska wiek: 32lata tc: 12 waga: 55 + 0kg płeć: ? tp: 20.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer ja też w szkole pracuje, ale nie poszłam na zwolnienie, do pracy mam 100 metrów także się nie męczę drogą. Oczywiście muszę bardzo uważac żeby jakieś dziecko na mnie nie wpadło, i nie mam dyżurów na korytarzu. Nie chcę siedziec w domu bo mnie to przygnębia, muszę byc między ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, damy radę przede mną też to usg ale ja mam dopiero 25 września, także jeszcze sporo czasu. nie ma się co denerwowac na pewno wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalka i o to chodzi, ja wiem ze sprzatnie czy praca to wszystko da sie w zyciu nadrobic, i jesli mozna to trzeba teraz korzystac z odpoczynku bo po urodzeniu bobo juz bedzie go mniej hehe tym bardziej jak sie ma juz jedno.. a co do uplawow, powiem ci ze im wiecej sie bedziesz ruszac tym wiecej tej wydzieliny wycieka, bo jesli lezysz to ona jakos sie tam w srodku utrzymuje i wycieka przy np. wyproznianiu ze tak napisze jesli zauwazylas? a wydzielina moze byc mleczna a na wkladce po czasie zmienic odcien na zoltawy i tu raczej nie powinno byc niepokoju, jesli wydzielina ma nieprzyjemny zapach to trzeba to skonsultowac z lekarzem a takze aby zapobiec glebszej infekcji...moja ginekolog mi powiedziala ze infekcje pochwy sa jakby zewnetrznymi infekcjami, nie dzialaja na dziecko, oczywiscie trzeba im zapobiegac aby sie cos bardzo groznego nie rozwinelo ale to chyba kazdy wie, takze dowiedzialam sie ze basen przewyzsza te infekcje! Michalka dlatego ja teraz jak bylo trzeba to odpoczywalam , jak wiem ze sie dobrze czuje, a czuje sie dobrze juz dluzszy czas to robie wszytslo byle z umiarem i tyle, a nie jak za pierwszym razem... summer widzisz, a to rabana fasolka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podówjna_mama
Witajcie , Jeśli macie ochotę to zapraszam was na forum Bobaskowo -www.bobaskowo.phorum.pl Jest to forum, które założyły mamy z kafeterii, chciały zrobić coś swojego i wyszło im to całkiem nieźle Przede wszystkim wszystko jest tam poukładane i przejrzyste. Nie trzeba szukać danego wątku pół godziny - od razu widać kto odpowiedział na dany temat itd. No i do podpisu można dodać sobie suwaczek, zdjęcie itp. Jest to forum stworzone przez samouków, ale całkiem nieźle to wszystko wyszło, więc zapraszam chociaż do odwiedzenia i zobaczenia czego mogą dokonać mamuśki Pozdrawiam wszystkie mamy - te przyszłe i obecne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_31
Almeria35 to oczywiste:) skąd: wielkopolska wiek: 32lata tc: 12 waga: 55 + 0kg płeć: ? tp: 20.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×