Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

witam ja juz po obiadku dzis zjadlam roladke wołową (taką nadziewaną ogórkiem i cebulką) z ziemniakami, sosem i czerwoną kapustą:) a na wynos wzielam sobie krokiety z miesem, to na pozniej:) dzis wypas. powiem wam z tymi witaminami to mam całą paczkę Feminatalu i Pregnacare, ale nie biorę nic, nie moge sie zmusic, ble:( No i mam jeszcze w domu 3 paczki Duphastonu, jak bylam w polsce to dostalam od mojej pani ginekolog "tak na wszelki wypadek, gdyby cos sie dzialo", ale nic sie nie dzieje na szczescie i tak te leki leżą, chyba je w koncu gdzies odsprzedam na czarnym rynku:) brzuch mi rosnie jak na drozdzach, a szczegolnie wypchany jest po obiedzie, hehe hmm natka23 jak tak patrze na Twoj termin to mysle sobie ze to juz najwyzszy czas zeby te zakichane mdlosci Cie opuscicily. ilez mozna. powiem wam ze mnie mdli teraz tylko jak jestem glodna, czyli jakby z zegarkiem w ręku: co dwie godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izebell powinny juz dawno ale teraz czekam na 16tydzien, moim znajomym w tym okresie przechodziło:-) i ble i mdłości, także poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell z tym jedzeniem to ja tez tak mam;/ normalnie musze miec cos na przegryzke bo inaczej 3 h miedzy wiekszymi posilkami nie wytrzymam ale na szczescie na razie tylko kilo na plusie...we wczesniejszej ciazy to jakos to jedzenie mi sie unormowalo po 3 miesiacu, taki wilczy glod chodz brzucho wypchane i zobaczymy ale mam nadzieje ze za niedlugo teraz tez sie unormuje i waga bedzie znosna:O hehe natka i nawwet teraz bedac najedzona to zesz mi smaka narobila na ten gulasz, chyba jutro zrobie i nawet mam tam jakas taka przyprawe specjalnie do gulaszu..wyprobuje to cudo... Natka i mam nadzieje ze szybciutko ci katarek minie, ja nienaiwdze kataru i szczescie za mam go rzadko a w tym stanie moglabym wogole nie miec...oby a inne dziewczynki to co LENIA SIE hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja umieram na bol glowy, do tego doszly mi zawroty, jak sie podniose nagle to strasznie. malo sie nie przewrocilam jak wstawalam wylaczyc gaz :-( do tego jestem non stop glodna ale posmak w ustach mam taki nieciekway, raczej na nudnosci niz jedzenie. no i badz tu madra :-) uciekam sie polozyc, postaram sie jeszcze zajrzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja tez sobie Was podczytuje. Jak bylam u rodzicow to troche przytylam a teraz znowu mam wstret do jedzenia i znowu waga jak przed wyjazdem tylko brzuch wiekszy :) a maz to kurcze przytyl, smialam sie ze ja w ciazy a jemu brzuch rosnie :D no ale sam zauwazyl ze mu ciasniej w spodniach. Co do ruchow to tez bym chciala juz poczuc no ale jeszcze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc milego wieczorka :) i nocki bez koszmarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer, mogę się podpisać rękami i nogami pod Twoimi objawami, mam wrażenie, że zamiast być lepiej, to jest coraz gorzej.... ale czytam Was na bieżąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie także nękają bóle głowy. Czasami wytrzymuje, a czasami nie i biore paracetamol,apap.Mozna brać bez zastrzeżeń- oczywiście w niewielkich ilościach. U mnie nadal są bóle brzucha. Lekarz powiedział, że przyczyn jest wiele i ciężko określić dlaczego. Nie kazał też łykać non stop no-spy. No-spa to odrębny temat i zdania lekarzy są podzielone.Moja siostra ciot. do 4,5 mca brala duphaston plus no-spa forte , a później do końca ciąży kazał jej jeszcze brać no-spę. Różnie z tym bywa. Dzisiaj była u mnie pomidorowa, ale dzisiaj serwowana przez mojego M, więc była słabiutka i mało kwaskowata. Twierdzi, że jak ja ostatnio coś dokwaszę to szok :) U mnie mdłości są już mniejsze, ale w ciągu tygodnia witałam 3 razy muszelkę. Myśle,że to ostatnie podrygi mulenia. Nigdy przed ciążą nie lubiłam ogórków kiszonych a teraz zajadam ze smakiem. Ach Ciąża ma swoje zalety :) Życzę wszystkim spokojnej nocki! Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan990
Witajcie Postanowiłam dołączyć, bo tez w marcu 2010 zostane mamusia po raz pierwszy :) mam nadzieje, ze bedzie wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rano:) Megan witaj u Nas i wpisz sie do tabelki:) Kurcze ja tez mam bóle głowy i to juz od rana ,nie wiem moze to nerwy . Ja dzis mam przeprowadzke wiec czeka nas troche roboty ale mieszkanko cud -miód:) Miłego dnia wszystkim Brzuchatkom zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan witaj! Nikamo no to życzę szybkiej przeprowadzki no i chyba dzisiaj masz imprezkę ;) a głowa mi pęka ledwo co oczy otwieram :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarzeszów
Hej Ja też będę w marcu po raz kolejny mamą, bo u mnie to juz 3 dzidzius. Mam córkę 3 latka i synka 15 miesięcy. Fajnie jest poczytać jak wy sie czujecie i co przeżywacie. Miałam straszne mdłości już od 6 tygodni ale ostatnio jest wiele lepiej, na szczęści. NIe jest łątwo bo nie ma czasu na odpoczynek, dzieci dają wycisk, do tego gotowanie i sprzątanie. Mąż mi pomaga ale większość domowych obowiążków na mojej głowie. Rok temu skończyła studia dzienne (germanistyka), więc miałam zajęcie oprócz domu a teraz tylko dzieci i dom i zaczyna mnie to już nurzyc, dlatego planuje za rok dzieciaki najmłodsze dac do żłobka a sama iść do pracy. Teraz skupiam się na mojej rodzinie i na swoim zdrowiu, no i próbuje jeszcze prawko zrobić, ale z tym kiepsko. POZDRAWIAM WAS GORĄCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, Megan, witaj Aga:) dziś znów miałam koszmary i było mi w nocy na przemian zimno i gorąco i wstałam z bólem głowy.... apetytu nie mam, zmuszam się do zjedzenia jogurtu:( chyba sobie zrobię listę, co mnie boli i pytań do mojej gin, bo w gabinecie to amnezji dostaję i jestem zła, że nie zapytałam o coś w moim przekonaniu ważnego:( u mnie dziś słoneczko, po południu pójdziemy na spacer, a w niedzielę pojedziemy na obiad do mamy, już zamówiłam rosół(robi taki pyszny), mielone i buraczki:) mam nadzieję, że do niedzieli mi się nie odwidzi pozdrawiam brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga witaj:) Ja tez jestem z Rzeszowa :) Może sie na porodówce spotkamy:) a apropos w jakmim szpitalu rodziłas może mi cos polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan990
Powiem wam szczerze, ze ja od 5 tyg, lece co rano do kibelka az do dzis na szczescie tylko rano jak jestem glodna- jak sobie pojem to jest w porzadku - mam nadzieje ze to sie skonczy bo juz poczatek 4 m-ca - dobrze ze glowa nie boli ale za to wieczny katar mam, podobno to ciazowy u mnie wystapil heh Nikamo prosze daj mi wskazówke gdzie ta tabela bo nie moge jej znalezc, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki no i witamy nowe mamusie (tabelke skopiujcie ze strony 136). Ja dziś od rana objadam się krówkami heh a potem się dziwie że tyle ;) miłego dzionka brzuszki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan990
no i jestem w tabelce :) NICK...............WIEK..........OM......TERMIN..... .....SKĄD Blask................24............19.05..........27.02. ........śląskie Qanchita...........26............24.05..........27/28.02 . ......... Majek123...........24............21.05..........28.02. ....Zakopane karolajna...........29............21.05..........28.02. ...ok Wrocł Nikamo74...........35............26.05..........01.03. ....Rzeszów. Mała Ewa...........33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23......23............21.05..........01.03. .............. lulu2008.............31............25.05..........01.03. ...Warszawa savanna89..........20............26.05..........03.03. .....Chorzów Kas1ek..............26.............27.05.........03.03. .....Szczecin Marcys..............21...............??............03.03 . ..Irlandia-Maldor anecia i olcia ......27............30.05..........04.03. ....Kraków kamila2404.........27............29.05..........05.03. .....łódzkie SZCZĘŚLIWA.......28.............30.05.........06.03. ..Szczecinek ja-mala-ja..........38.............31.05.........06.03. ............. koja2121...........24.............27.05.........06.03. ....Cieszyn aaaaat..............26.............28.05.........06.03. ...ok.Zamościa joanna84...........25.............31.05.........07.03. .....Wrocław rundelduda.........30.............01.06.........6tc.(*). .. ...Irlandia Fiołeczka...........20.............01.06.........08.03. ....ok. Malborka dorotka.............29.............01.06.........08.03. ......Gdańsk michalka25.........25.............01.06.........08.03. ....Midleton nika34..............34..............01.06........08.03.. ...mazowieckie karro................31............-----............09.0 3. ......Szwecja Wazka85...........24.............03.06.........09.03. ....Irlandia Pln. engine30............30............25.05..........10.03. .......zach-pom badka...............28.............04.06.........11.03. ....Piaseczno mysikrólik..........34.............02.06.........10.03. .............. natka23............23.............30.05.........10.03. ...Włocławek motylek_85........23.............06.06.........12.03. .......K-ce/M-ce ewcia30............30.............08.06.........13.03. ....Białystok Krismam............34.............06.06.........14.03. ............ eluśka...............24............07.06..........14.03. .....Szczecin Qassandra.........29.............08.06.........15.03. .....małopolskie LATTE MACCHIATO..26..........08.06 ........ 16.03. ...... ok.Wawy kamila 220579.....30............07.06..........16.03. .....Niemcy figleaves............30............10.06..........17.03. .........Anglia Mamulka28.........28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia.............38............09.06..........17.03. .....Szczecin **tina**..............34............28.05..........17.03 . ......Niemcy Barbra77...........32..............???............17.03. ....wielkopolskie elakl.................27............11.06..........18.03 . ...Birmingham madzikowo.........25............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86.............23............13.06..........18.03. .......Gdańsk saskiana............29............12.06..........19.03.. ......zach.granica szczęśliwa Gosia..22............12.06..........19.03. ........Łódź Izabell1982.........26............10.06..........20.03. .......Londyn Ola_26..............26............10.06..........20.03. .......śląskie mala_31.............31............13.06..........20.03. .....wielopolskie Minea777...........35............14.06..........21.03. .......śląskie Gosiaaa .............29 ...........14.06 .........24.03. .....podkarpackie rok.sana............23............17.06..........24.03. .......podlaskie H.anna ..............30 ...........10.06 .........24.03. ....wielkopolskie Karolcia.............24............19.06..........26.03. ....pomorskie asiulek29...........29............20.06..........28.03. ......Białystok andzia-26...........26............22.06..........29.03. ...Starogard Almeria35...........35............24.06..........30.03. ..świętokrzyskie Klempa..............26............24.06..........31.03. .....Śląsk kingap..............28............22.06...........31.03. ......małopolskie kubeczek80........29............25.06..........02.04. ....wielkopolskie Biało-czarna.......32.............23.06..........29.03.. ....Białystok summer ........... 28 .............04.06 .........11.03 ........ Katowice megan990..........27.............02.06..........09.03.. .....śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki Uśmiałam sie ze snów Waszych , są booooskie Tunika extra , trudno wybrać kolor bo każdy coś w sobie ma . Witajcie Megan I Aga :D NIkamo dziś twoja impra , suuuper chociaż kup sobie szampana PIKOLO. U mnie dziś brokułów cd, chyba jajca do tego , i ogórkowa , a i teściowa mi dała naleśniki z mięsem . Piękna pogoda słoneczko świeci szkoda , że w robocie trzeba siedzieć . U mnie mdłości są ranne po umyciu zębów to trochę porozmawiam z muszlą i koniec , a później jak mi M podniesie ciśnienie to powracają oraz dostaję wzdęć , to jakaś kombinacja wiązana , było by fajnie gdyby w robocie mi tego nie robił , my razem pracujemy a to czasami nie jest korzystne . Pozdrawiam życze miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam juz mam piwka bezalkoholowe zakupione :) Boże ja odkad jestem w ciazy jeszcze nie umyłam żebów zeby nie darło mnie na wymioty zmieniłam juz 4 pasty i nic to nie daje boje sie szczoteczke do ust włozyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja dopiero sie obudzilam ale numer! i teraz nie moge dojsc do siebie. nikamo ale masz fajnie, zobaczysz w nowym domku duzo lepiej sie poczujesz:) powiem Wam ze cos dziwnego sie ze mną dzieje, jak jem slodkości. Na przyklad po jakiejs czekoladce albo lodzie z miejsca robie sie gorąca i na twarzy purpurowa, kręci mi się w głowie i tylko leżę i czekam aż to przejdzie. Nie wiem co to ma znaczyć ale po ostatnim razie nic slodkiego nie tykam:( co do szczotkowania zebow, to caly rytual: zanim sie zbiore w sobie, zeby isc umyc zeby, to tez czekam az trafie na lepszy moment. A jak juz szczotkuje to usilnie mysle o czyms innym, zeby tylko mnie nie zemdlilo:) i odkąd wybrałam żelową pastę, jest jakos lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja dzisiaj tez pospałam, do 11.10. pobiłam swój rekord dotychczasowy. Witam nowe mamuski. Nikamo baw sie dzis dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) oo widzę jeszcze nowe marcówki rewelacja :) Nikamo zaszalej za nas wszystkie :) :) ;) ja już po pracy po obiedzie i tylko teraz na łóżeczko i iść spać wypada :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe brzuszki ! Zamiast mycia zębów proponuje płukanie płynem i nitkowanie-zawsze to coś. Dzisiaj szykuje na obiad pieczarki w sosie pieczarkowym z piersią i makaronem rurki:) Bratowa M robi coś takiego i uparł się,że dzisiaj chce to zjeść na obiad . Robię to pierwszy raz :) Oczywiście M jest nadal cały czas na urlopie i robi prawie wszystko w domku, także chwilowo mi dobrze :) Nikamo życzę szalonej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obiadku to ja mam dzis swoja ulubiona zupe grzybowa na obiad, z prawdziwych lesnych, mam nadzieje, ze na moje oko z samych jadalnych hihi Natka i Izabell - wam to dobrze ja codziennie o 6 wstaje brr dobrze, ze praca do 15 :) Nikamo - baw sie dobrze, zycze zeby glowa nie bolala mnie dzis kontrola u dentysty czeka - do ksiazeczki wpis musze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×