Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

ale dziś pospałam, do 10 , normalnie szok, już nie pamiętam, kiedy tak długo spałam:) tak Was czytam i co raz bardziej wątpię w moją gin... za 2 dni zacznie się 17 tc, a ona ani razu nie badał mojej szyjki, nie wiem, czy jest dobra, czy za krótka..., usg miałam dopiero 2 razy, następne w listopadzie (połówkowe), ruchów nie czuję i nie wiem, czy wszytko jest ok, czasami boli mnie brzuch, robi sie twardy i jak jej o tym mówiłam, to powiedziała, że to normalne, na moje bóle głowy tez nie umie poradzić i nie wie skąd się mogą brać... po poronieniu (2 lata temu) stwierdzono u mnie cytomegalię (pamiętam, jaklekarz powiedział, ze mogę się leczyć, ale już tego nie wyleczę, bo te wirusy ma się na całe życie, a skąd pojęcia nie mam), a ta ginka nawet nie raczyła wysłać mnie na kolejne badania.... co raz poważniej myślę nad zmianą lekarza (dziś moja kumpela, która jest w ciąży i też ma tę gin za prowadzącą, idzie do innego gina, bo boli ją nerka i ma białko w moczu - miesiac temu też miała, a ginka nie reagowała....) więc dowiem się jakie wrażenia i też ewentualnie pójdę do niego.... ale się rozpisałam, pewnie troche panikuję, ale to moja 2 ciąża (pierwsza obumarła, nie miałam żadnych dziwnych objawów, a serduszko nie biło od 2 tygodni, więc wywoływano poronienie...) i wolę dmuchać na zimne i boję się, bo to chyba nromalne, że chciałabym aby wszystko było ok no to się wyżaliłam o łóżeczkach, wózkach, ciuszkach na razie nie myślę (część rzeczy dostanę od siostry, wieć o zakupach zacznę myśleć w styczniu) całuję w brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika masz racje ja od soboty własnie piore ciuszki od kuzynki zeby potem miec juz wszystko gotowe!! Dziewczyna -Bonda witaj u Nas i wpisz sie do tabelki. A wogóle gdzie podziała się reszta dziewczyn ? dajcie znac przynajmniej czy wszystko u Was ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Bonda witam:-) Ja dziś rano musiałam zawieźć mocz do badania, zobaczymy czy u mnie wszystko ok czy też się coś przyplątało. Kupiłam sobie glukometr więc teraz będę się kuła w domku, ale tylko od czasu do czasu, bo cztery razy dziennie na pewno nie dam rady, zresztą nie ma takiej potrzeby. Ja o wózku jeszcze nie myślałam, o łóżeczku też w sumie nie ale pewnie kupię takie jak ma moja znajoma z wysuwaną szufladą na dole. Miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek - pomyśl nad zmianą lekarza. Lepiej mieć pewność, że wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle pospalam do 11 :) ale wczoraj bylam tak zmeczona po pracy ze juz o 22 lezalam w lozku co rzadko mi sie zdaza. Asiulek ja jestem w 18 t i 3d i tez w raczej nie czuje ruchow dzidzi ale nie ma co sie stresowac wszystko przed nami, potem bedziemy prosic zeby tak mocno nie kopalo hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek
Hej dziewczyny! Cieszę się,że udało mi się Was znaleźć. Ja termin mam na 30 marca. To nasze pierwsze maleństwo. W środę kolejna wizyta u gina, pierwsze USG przez brzuch - wcześniej miałam dopochwowe i pierwsze na którym będzie mój mąż. Zastanawiamy się jak maluszek będzie wyglądał. Od czwartku ubiegłego tygodnia do środy jestem na zwolnieniu lekarskim - lekarka podejrzewa zatoki i coś z gardłem. Mam więc siedzieć w domu i się wygrzewać. Dała mi też antybiotyk...ale chyba ze strachu przed nim następnego dnia poczułam się lepiej, więc go nie wzięłam. To już kolejna moja niedyspozycja przeziębieniowa, więc myślę o poproszeniu lekarza gina o dłuższe zwolnienie z pracy. A Wy dziewczyny pracujecie? I jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was robiła już USG 3D lub 4D? Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja też tak mam że jak długo siedzę albo chodzę to brzuch mi twardnieje i boli, a po drugie to mnie boli kręgosłup tak nisko, a to przecież jeszcze tak daleko do porodu, aż się boję co będzie potem. We środę idę do gina więc wypytam o te bóle bo mnie trochę niepokoją. A co do seksu to mam większą ochotę i u mnie finisz jest szybki, a kiedyś m musiał się porządnie napracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Goyek Ja już od 3tygodni na zwolnieniu jestem ,ekarz ppowedział że lepiej przez te jesienne miesiące siedziec w domu bo ludzie chorują i zarazają... A co do usg 3d ja mam co wizyte usg i za karzdym razem lekarz przełącza choc na chwile na 3D:) jest superowe ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka ruchy na samym dole to ja mam szczegolnie wieczorem bo leze na boku ...kolo pepka tez sa ale czesciej w dzien....takze kopie raz tu raz tu ale gdy duzo chodze to wtedy dzidzia najmniej sie rusza, jakby wtedy odpoczywala a kiedy poloze sie badz usiade to zaczynaja sie harce ehh DZIEWCZYNA bonda witaj:) i tez mam nadzieje ze ten porod wypadnie mi z tydzien wczesniej jak bylo za pierwszym razem, taka fajna niespodzianka , czekasz do terminu a tu bach zaczelo sie ehhh co do obumarcia bez boli, krawawien plamien itd, to znaczy ze ogolnie wszytsko bylo ok, losysko, szyjka tyle ze plod nie:( tak slyszalam:( ale jak bylo nikt sie nie dowie... badka w dzien rowniez mi sie to zdazy, w pachwinie wlasnie np, jak kichne badz kaszlne to musze juz z tym uwazac hehe co do pochwy to na razie jakis tam dziwnych uczuc nie mam, wczesniej cos tam czulam , uczucie jak pod koniec okresu:O ale na razie z tym spokoj Nika co do ciuszkow itd, tez mam walsnie jakoes doswiadczenie i juz wiem co zrobie a czego na bank nie:) takze zgadzam sie w tym co napisalas, tez nie widze sensu w pajacykach bez stopek, chyba ze lato jest hehem co do koloru wozka, jest z tego modelu xcursion tez czarny ale mam granatowa spacerowke i wszytsko widacc jak cholera co np, malec jadl, wiec trzeba prac tak czy inaczej takze teraz i na wyglad stawiam:) co do biegania po ludziach , tutaj to nawet z noworodkami do sklepow przylaza, ja to chociaz z miesiac na to poczekam hehe moja znajoma 2 dni po porodzie nad ocean pojechala z malcem i swoja mama:O:O nie chcialo mi sie wierzyc jak ona szla wogole yyyyyy i dobrze ze nic sie jej nie przypletalo, a dzieciak zdrowy po tym wiatrzysku ;) na mleku sztucznym , zabierany doslownie wszedzie , ubierany jak te irlandzkie dzieci i raz katar mial a ma roczek:) a czapeczki NIENAWIDZII NIEZLE CO Aga jak ja cie zlapie zaraz, teraz bedziesz wiedziec ze lekarz uspokoi najszybciej;) Asiulek przez usg widac szyjke! nie trzeba paluchow wkladac, tak szlyszalam takze jak teraz bede na badaniu to sie lekarza spytam jak tam moja szyjka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki, tylko przez weekend mnie nie było, a czytania miałam co niemiara ;) Po pierwsze witam nowe mamuśki ;) Ja nienajlepiej się czuje, kręci mi się w głowie w dalszym ciągu od dłuższego siedzenie przed komputerem, miałam iść na L4 od grudnia ale chyba pójde od konca października, akurat wtedy mam wizyte i porosze o L4 nie będę się męczyć. U nas od miesiąca sexu "0" też niestety mam infekcje a wiadomo co zakazane to pożądane - tak więc chęci są ... ;) Dziewczyny z tymi antybiotykami to uważajcie ... moja sąsiadka ma syna, który ma poważną wade wzroku, praktycznie nie widzi, jak się okazało - to przez antybiotyki, które jadła będąc w ciąży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolki :) oj nie było mnie przez weekend a tu tyle do czytania i jeszcze tyle nowych mam nas znalazło :) wpiszcie się do naszej tabelki.... wiecie co mam w domu poprostu sajgon :) tak jakby było 7 niemowlaczków....zostawiliśmy szczeniaczki, dzwoniłam po różnych fundacjach dla zwierząt, do schroniska- szukając pomocy, bo przecież są ludzie którzy mają czas i serce i mogliby się zająć takimi kilkudniowymi maleństwami...to wiecie co "fachowcy" mi odpowiadali - proszę uśpić szczeniaki...aż mi się serce kraje, jak mogłabym wziąść 7 piesków i je poprostu uspić. Postanowiliśmy z mężem,ze je odchowamy, kupiliśmy mleko dla niemowląt no i karmimy co 3 godziny, masujemy brzuszki - już pięknie jedzą z butelki. Siedzą w dużym pojemniku przy kaloryferze i są poprostu słodkie :) bardzo to karmienie jest czasochłonne,ale co zrobić i tak leżę...mam nadzieję,że przeżyją-oby jeszcze dwa tygodnie przetrwać, to już będą same jadły....śmiejemy się z mężem,że mamy zaprawę przed marcem, do nocnych karmień i dyżurów hehe wiecie co jak u Was jest z ruchami? czujecie je codziennie? ja się już bardzo denerwowałam, bo 3 dni nic poprostu była cisza...ale wczoraj maleństwo się odezwało,więc odetchnęłam z ulgą..okazało się,ze najwięcej szaleje ok 23 - a ja przeważnie wtedy śpię i dlatego nic nie czułam mała - jak u Ciebie? ta Twoja szyjka na 2,5cm to trochę niepokojąca....nie dostałaś leków, ani nie kazał Ci lekarz leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważka, dobrze wiedzieć, bo faktycznie nie było żadnych problemów, w ogóle nie było bicia serca, więc najprawdopodobniej wada i nic się nie rozwijało. Zazdroszcze wam zwolnien, ja pracuje na swoim i pewnie w robicie urodze :) Sama nie wiem jak to bedzie, bede musiala zwolnic tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam DZIEWCZYNKI Witam nowe mamusie :D Ja już po weselu , ubawiłam się , wczoraj poprawiny byliśmy z młodym , też potańcował , jedynie co to mnie boli brzuch i i plecy i bądź tu mądry czy to naciąganie czy zakwasy lub coś innego , zobaczymy , troche poczekam biorę laktomag b6 może przejdzie . Co do seksu to u mnie libido 0 czasami wzrośnie do 1 w skali od 0 do 10 , ale młody tak daje popalić że o seksie o 22 lub 23 nawet nie myślę , może za kilka dni kiedy prześpię chociaż z 5 godzin a po całym dniu to stawia mi się brzuch robi twardy i ogromny , musze chwilkę poczeka , wiem m na głodzie ale cóż . Co do wózków to na tę chwilę wybieram CONCORD FUSION , suuuuper materiał , lekki gondola bomba regulowany zagłówek nie trzeba kombinować z poduszkami i jest pas zabezpieczający i maluszka można przewozić w gondoli , spacerówka dua rozkładana całkowicie d pozycji leżącej , duży kosz na zakupy i fajnie wózek wygląda a i fotelik samochodowy spory , jedynie to kółka sa piankowe , ale podobno można już spotkać pompowane Mebelki z ikei łóżeczko komoda i regał z przewijakiem a do sypialni kupimy turystyczne aby nie wędrować z łóżeczkiem , pościel chyba kupię z internetu na allegro a co do usg 4 d to dzwoniłam i najlepiej je robić w 23 tyg ciąży podobno dziecko nie jest za duże a już ma wygląd noworodka . Asiulek , ja bym chyba zmieniła lekarza , ja szyjkę mam badaną zawsze , a co do białkomoczu to jest to niebezpieczne , tzn że coś może być z nerkami lub początek zatrucia lub infekcia , ja tak miałam w pierwszej ciąży , jak tylko pojawił sie białkomocz to od razu mi robili usg nerek aby wykluczyć kamienie oraz dobowa zbiórka moczu , a i duuuuzo odpoczynku laktomag b6 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda89
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie:) Czytam juz od jakiegoś czasu wasze wypowiedzi i w końcu sama postanowiłam się przyłaczyć. Ogólnie mam termin na 23 marca, nie znam jeszcze płci ale mam nadzieje ze będzie to zdrowa dziewczynka. Idę teraz do ginekologa 15 października to mam nadzieję się dowiedzieć czy dziewczynka czy chłopczyk. Na zwolnieniu jestem już od 3 tygodni a to dlatego że 3 razy bylam w ciągu ostatnich 2 mieisęcy przeziębiona i raz miałam zapalenie ucha gdzie przyjmowałam antybiotyk, pozatym pracuje w Banku przy komputerze i źle znosiłam moją prace. Wiem że niektóre z was zaraz powiedza ze jestem leniwa bo nie chce chodzic do pracy ale początki ciązy miałam naprawde kiepskie a potem te przeziębienia spowodowane pewnie klimatyzacją w pracy. No nic ogólnie moja lekarz do której chodziłąm w Gdańsku do przychodni swissmed nie chciałą słuchac tego że źle sie czuje i ciągle choruje i w pracy mdleje wiec nie puściła mnie na zwolnienie co zmusilo mnie do zmiany lekarza. Teraz mam super lekarza tyle że sprzęt mają do USG kiepski i na samo USG musze wrócić do swiss medu. Jeśli chodzi o zwierzatka to mam w domu od 4 lat psiaka nie dużego kundelka którego przygarnełam jak miał zaledwie 2 tygdnia, znalazłam go jadąc do szkoł← na przystanku autobusowym i od razu pokochałam:) Drugi to kotek od 12 lat z nami w domku również przygarniety. Do tego moge doliczyć jeszcze 4 konie które często odwiedzam (jeździć z powodu ciązy niestety nie moge) więc pozostaja mi odwiedziny w stajni. Brzuszek mam oczywiscie większy niż przed ciążą ale sama z natury jestem troche grubsza więc tak bardzo brzuszek nie wystaje.Ubrania zamieniłam oczywiście na luźniejsze. Wózek jaki mi sie bardzo podoba to między innymi Implast Volant4 , X-lander i implast bolder. Ale nie kupie nowego bo zbyt duży wydatek , używane można kupić z tych modeli za ok 700-800 zł oczywiscie 3 in 1 Pozdrawiam i postaram się częściej odzywać na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, witajcie nowe mamusie heh od rana was czytam w przerwach i nie moglam skonczyc - ja tylko na chwilke bo zaraz do domku zmykam :) cos mnie nachodzi znowu, juz raz bylam przeziebiona a tu kolejny katarek i dreszczyki jakis brrr :( rano bylam po wyniki, na hiv i zoltaczke ujemny - ok, mocz w porzadku, tylko anemia mi sie zaczyna wkradac malymi kroczkami - ciekawe co mi w piatek moja gin. powie Koja, dziekuje za dane, ale to tez rozumie prywatne labolatorium? na razie wszystko robie w Skoczowie bo tam mam lek.rodzinnego, a i tak place za badania - od roku mieszkam w Cieszynie wiec chyba czas na zmiany jak dzidzia przyjdzie to musze sie rozgladnac za osrodkiem w Cieszynie natka, elakl, asiulek ja tez nie czuje jeszcze ruchow, na USG wszystko ok serduszko bije dzidzia sie rusza - moze mamy duzo miejsca w srodku i jeszcze nie czujemy, w srode zaczyna mi sie 20-sty tydz. wiec cos moglabym juz poczuc :) pewnie lada dzien sie odezwa nasze bobaski :) musze powiedziec, ze tez od kilku dni poboluje mnie podbrzusze i robi sie takie twarde, po przeczytaniu waszych wypowiedzi to ciesze sie ze nie jestem sama ale to takie nieprzyjemne - niby nie skurcz ale takie uklucie - Nikamo, Mawika84 - chyba faktycznie sie tam naciaga bo brzusio nam rosnie :) Pisalyscie o gofrach przez weekend i tak smaka se narobilam tylko nie mam dobrego przepisu - moze mawika czy olena moglybyscie mi zdradzic dobry przepis? Gosiaaa uwazaj na siebie a ruchami sie jeszcze nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) witam dziewczyna_bonda i Goyek :) dzisiaj rano w lazience zauważyłam że na moim biuscie nie dosc ze pojawiły się jakies pojedyncze malutkie rozstepyto to do tego wszystkiego zaczela mi sie skora łuszczyc! ale tylko na piersiach :/ w sumie dziwie sie bo co wieczór po kąpieli smaruje sie dokladnie oliwką a w ciagu dnia kremem dla mam... co do ruchów ja nigdy nie miałam ich powyzej linii pępka. na początku nie były regularne i mialam chyba dwa dni "ciszy". teraz juz codziennie czuje maluszka a najbardziej bryka rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gwiazdka wpisuj się do tabelki :) a co do zwierzątek to ma dwa chomiki , psa i rybki , full serwis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to lekarz nie badał szyjki....no chyba, że ją sobie przez USG zobaczył i nic nie mówił :O Ogolnie to już tęsknię za wizytą u gina, potzrebuję potwierdzenia że wszystko jest oki....bo od ostatniej wizyty minął ponad miesiąc ...i zaczynam się bać, że coś może być nie tak. dziewczyno Bonda - też bywam na kwietniówkach, tam jets tak cicho....kameralnie ale cicho. Tu nie mogę ogarnąc wszytskich przyszłych mam ...i niestety rzadko po nikach się zwracam...bo jak skończę czytać zaległości to już nie wiem co która pisała :P ja ostatnio odczuwam kłucia w pochwie....az zaczęłam się zastanawiać czy to nie jakaś infekcja. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdkagda89 witaj:) Wpisz się do tabelki. Nikt się wcale nie ma czego dziwic że jestes na zwolnieniu! kazda z Nas ma do tego prawo i to tylko nasz wybór kiedy z niego skorzystamy.Ja tez ide na zwolnienie od połowy tego miesiąca i pewnie juz nie wrócę do pracy przed udodzeniem dziecka. Choc mój szef dzis mnie prosił żebym popracowała jeszcze do konca tego roku ale powiem wam szczerze ze juz nie mam siły byc 9 godzin poza domem a 8 h siedziec przed kompem !!! Tym bardziej ze mój M jest na zwolnieniu do konca roku i siedzi bedak połamaniec sam w domku ! Tym bardziej że ja przez całe zycie nie byłam ani jednego dnia na L4! Mamula ale masz złobek w domku. Trzymam kciuki zeby wszystkie psinki sie wychowały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda89
powiedzcie mi prosze jak wpisac się do tej tabelki to chętnie to zrobie:) Taką prostsza instrukcje poprosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka i nawe mamusie skopiujcie tabelke i sie dopiszcie wg terminu porodu NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....niespodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06...12.03.....śląskie...... chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn. niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32.......23.06......30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda89
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06...12.03.....śląskie...... chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn. niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32.......23.06......30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak Gwiazdkagda89......20.......16.06....23.03...pomorskie....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma mnie w tabelce , to i się wpisuję gwiazdka i nawe mamusie skopiujcie tabelke i sie dopiszcie wg terminu porodu NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06...12.03.....śląskie...... chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? krismam........34.........06.06....13-03.....wielkopolska ??????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn. niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32.......23.06......30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda89
juz sie wpisałam:) wychodzi na to że jestem jedną z najmłodszych przyszłych mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka to by Ciebie nie było lub mnie to jeszcze raz NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06...12.03.....śląskie...... chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolska.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26......10.06....20.03...wroclaw/londyn. niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32.......23.06......30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak Gwiazdkagda89......20.......16.06....23.03...pomorskie.. ..?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nowym brzuszkom:) Mamula no nic mi nie powiedzial:( staram sie przeczekac kilka dni i isc na wczesniejsza wizyte. W necie wyczytalam, ze przy szyjce 2,7 lekarz polozyl dziewczyne do szpitala, a Ja mam 2,5 o ile tyle jeszcze mam:( Dziewczyny a o co chodzi z tym stawianiem sie brzuszka? Odnosnie ruchów to moje malenstwo juz coraz czesciej mnie laskocze:) To takie cudowne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula-to masz teraz przeboje ze szczeniaczkami, ale cudownie, że nimi się opiekujecie. Są takie bezbronne. savanna - niestety u mnie też na piersiach pojawiły się rozstępy. Na jednym 2 większe ,a na drugim malutkie 2. Od poczatku smarowałam oliwką. Teraz kupiłam Perfecta Mama do biustu z wyciągiem z liści kapusty przeciw rozstępom+na obrzmiałe i bolesne piersi. Nie wiem czy to pomaga. Chyba komu mają się pojawic rozstępy to się pojawią - tylko może mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_31 - no dlatego jestem zdziwiona bo leżała ze mną dziewczyna w szpitalu i miała szyjkę 2,5 cm to miała bezwgledny nakaz leżenia i tabletki jakieś....po 4 dniach szyjka się jej przedłużyła chyba do 3cm...więc skoro lekarz dziwnie nie zareagował, to poprostu leż jak możesz najwięcej.... a ona mówiła,że objaw skracania u niej, to było takie ciągniecie w szyjce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstępów to mi sie wydaje że to w dużej mierze zależy od skóry jaką mamy, jak będą miały się pojawić to się pojawią i tyle, ja się smaruję kremem, ale nie do końca wierzę w jego działanie :) czy wam też się odbija, beka i tym podobne? co zjem to masakra, moj M się smieje ze przeze mnie gada dzidziolek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×