Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Mi strasznie dziąsła krwawiły przy myciu zębów :( przejechałam raz szczoteczką i gotowe :/ Wiec zmieniłam szczoteczkę. Udało mi się kupić z mięciutkim włosiem i problem minął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek
Witajcie! Ale miałam dziś do czytania :). Cieszę się, że do was trafiłam. Jutro idę do gina...może jutro się dowiem czy będę miała córeczkę czy synka. To nasze pierwsze więc nie mogę się doczekać. Co do wózków to ja jeszcze się nie rozglądałam. Mama nadzieję, że uda nam się kupić coś w rozsądnej cenie. Przy pierwszym maleństwie można dać się wciągnąć w szał zakupów. Mam nadzieję, że nie odbierze mi rozumu i kupię wszystko rozsądnie. Zresztą myślę, że z takim wszym wsparciem nie zbłądzę :). Co do ruchów, na razie nic nie czuję. Już nie mogę się doczekać kiedy poczuje maleństwo. Skurczy nie mam...choć muszę uważać kiedy kicham, bo taki ból potrafi mnie złapać :(. Kiedy czuję, że się zbliża kichanie trochę się kurczę - zginam i to pomaga...choć wygląda komiczne. Ja biorę Prenatal Classic. Wyniki krwi mam dobre. Choć z badań hormonów wynika, że potrzebuję ich trochę więcej niż dotychczas. Mam niedoczynność tarczycy i jestem pod opieką endokrynologa. Ostatnio podniósł mi dawkę hormonów, tak by mi i maluszkowi niczego nie brakowało. Dziewczyny czy w 17 tygodniu na USG mam się o coś szczególnego pytać gina. Miesiąc temu powiedział tylko, że jak na ten czas mógł w części wykluczyć choroby genetyczne, że maluch jest dobrej wielkości, ma wszystkie kości czaszki, kręgosłup, żołądek i wszystkie kończyny. Trochę brzmi to sucho ale tyle się dowiedziałam. Doradźcie o co mam zapytać, by być spokojna przez kolejny miesiąc do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek
Jeszcze raz ja :) Wpisałam się do tabelki NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? engine30......30...........25.05....06.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie... chłopczyk nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... . chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26.......10.06....20.03...wroclaw/londyn . niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? Gosiaaa .........29.......14.06....21.03....podkarpackie.......? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie.. ..????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok .... .nie wiem Goyek………….31……….23.06……30.03….kuj-pom…..????? Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam męzus jest juz w domku ale to dopiero 2 tyg od operacji ,jakos kustyka ale noga boli i puchnie ..prawdopodobnie to normalne ale szkoda mi Go jak cholercia!!! Goyek co bierzesz na niedoczynnosc ? bo ja zazywam Letrox i mimo ze juz mam dobre wyniki to mam zazywac do końca ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek
Nikamo ja biorę Euthyrox. Prze ciążą brałam 100 i jeden dzień 75 (na tydzień). Na początku ciąży 100 i jeden dzień 125. Teraz biorę 3 razy 100 i 4 razy 125. Ja leczyłam się też przed ciążą więc będę się leczyć i po. Mój lekarz powiedział mi że u kobiet w ciąży często występuje niedoczynność tarczycy, ale nie każdy to kontroluje. To ważne by brać leki przy niedoczynności, bo one są też potrzebne maleństwu. Na początku jego tarczyca nie pracuje, a my musimy mu dostarczyć wszystko czego potrzebuje. Później musimy dbać o dobry poziom hormonów, bo to duży wydatek dla organizmu. A u kobiety z niedoczynnością trzeba je wyrównywać sztucznie - czyli lekami. A ty leczyłaś się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja dopiero w ciązy odkryłam chora tarczycę wiec nie wiem czy to jest tylko zachwiania hormonów czy juz się wczesniej zaczęło.Objawów nie miałam ale kto to wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek
Nikamo najważniejsze żebyś brała leki i wszystko będzie dobrze :). Może to tylko spadek hormonów w czasie ciąży. I po będziecie zdrowi jak rybki :) . Ja jestem jeszcze dodatkowo na zastrzykach z B12, bo jej nie wchłaniam przez żołądek - to było już przed ciążą. Ale mam dobrego endokrynologa. Dba o mnie i maleństwo. Czuwa, by nam niczego nie brakowało. Mam nadzieję, że maluch będzie silny i zdrowy. Bo ja to raczej chorowita chudzinka :) mam nadzieję, że po maluszku zostanie mi trochę kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko jak rozpoznać te skurcze jak ja nigdy nie miałam bóli miesiączkowych:-) Savanna ja kupiłam na apteo.pl, przy zamówieniu powyżej 200zł nawet nie płaci się za przesyłkę więc zrobiłam trochę zapasów i witaminek mam na trzy miesiące. Mierzyłam cukier po obiedzie i tym razem za niski, czyli wychodzi z tego że rano nie powinnam prawie nic jeść, za to popołudniu znacznie więcej niż w tej diecie którą dostałam w szpitalu, ciężko to opanować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuszki!!! Ale was tu dużo :):):) Super, u mnie bardzo leniwy dzionek troszke tylko ogarnełam bałaganik, objadek mam jeszcze z wczoraj i tak sobie leże i nic nie robie o przepraszam, czekam na męża:) To jednak robię:) Jeśli chodzi o witaminki ja też od 13 tc biore feminetal400 i płace za niego 55pln, Wózek wybrałam ale przecież teraz nie bede jeszcze kupowac,:/ Buziaki w brzusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka23 dzieki za stronke :) Ja właśnie mam ten sam problem nie potrafie rozróżniać bóli. Kłucia już (odpukać) dawno nie miałam za to nagłe bóle tak bardzo nisko owszem i to np. wczoraj jak wieszałam pranie - strasznie sie z tym goniłam bo chciałam szybko iść spać i chyba za gwałtownie wszytsko robiłam i się stało... Wtedy usiadłam, wzięłam pare głębszych oddechów i minęło, ale starsznie się przestraszyłam bo to był taki dziwny ból.... Silnych bóli miesiączkowych nigdy nie miałam, raczej takie "większe odczuwanie podbrzusza" co mi też towarzyszyło na początku ciąży. Dwa razy to miałam później, ale ponieważ nie jest to ból to to zbagatelizowałam. No-spy ani razu nie wzięłam i oby tak zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki normalnie piszecie jak najęte, uwielbiam Was czytac, wszystkie bez wyjątku, ale tez najbardziej rozsmiesza mnie Klempa - jestescie fantastyczne! Ja nadal tyję w oczach i twarz mi puchnie, w poprzedniej ciąży juz w 5 miesiącu wyglądałam jak Chinka:( pewnie teraz tez tak bedzie. Kas1ek przeczytalam Twoje wypowiedzi i jestem przerazona. Juz nagadalam sie na ten temat wczesniej, ale w poprzedniej ciąży zaczely mi sie skurcze znienacka w pracy (takie jak miesiączkowe), a po poludniu juz mi wody odeszly i musialam rodzic i stracilam dzidziusia, nie bylo nawet szans zeby liczyc skurcze do dziesięciu dziennie, nie za bardzo rozumiem o co tu chodzi, co ci lekarze radzą, ale cóż, ekspertem nie jestem, wiem tylko ze jakbym jakies skurcze poczula to jechałabym do szpitala w te pędy i na pewno dostałabym szew, tak mi powiedziala pani doktor. Nie bede juz przymulac na ten temat bo nie chce nikogo wystraszyc. Witam nowe marcóweczki i cieszę się, ze nas coraz więcej:) U nas niestety w mieszkanku w polsce tylko dwa pokoje:( Szczesciary z Was, kto sie wypowiadał, wszystkie macie po 3:) Natomiast liczę na teściową, która sama zaoferowała ostatnio, ze jak bedziemy potrzebowac, to chetnie sie zamieni na mieszkania:) Cieszy mnie ten pomysł, co prawda nie wiem czy skorzystamy, ale zawsze dobrze wiedziec, ze ktos przychylny czeka za rogiem zeby nam ułatwic zycie gdyby co:) Ona ma o 1 pokoj wiecej i rzeczywiscie taki uklad bardzo by pasowal, gdy dzieciaczek podrosnie:) Pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell, wiem, wiem, gÓpie mam teksty. :) Ja jak czasem czymś walnę to jak łysy grzywą o kant kuli. :D Faktycznie biorę Feminatal N, a wcześniej miałam Feminatal 800 metafolin. :) To może jak mi się skończą obecne to se zaszaleję i kupię ten podwójny, wypasiony. :) Ja se dziś farbnęłam pióra. Kij z tym, że w ciąży podobno nie można. Już naprawdę wyglądałam jak rasowy wypłosz, a teraz jest od razu lepiej. Jeszcze zaraz idę se walnąć opaleniznę z tubki i już całkiem będę zajebista elooo ziooom stjuningowana foczka. :D Mój Mąż kurde zgubił dziś obrączkę. Aż się popłakał. Obiecałam Mu nową, taką samą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, jeszcze jedno. Lekarz mi mówił, że problem z szyjką mają najczęściej kobiety filigranowe. No i oczywiście ja jak zawsze muszę odstawać od reguły, bo filigranowa jestem co najmniej jak betonowy filar z mostu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tak czytam was czytam i powiem wam, że wczoraj to faktycznie miałam tak mi się wydaje twardnienie brzucha, fatalne uczucie które na szczęście zdarza mi się rzadko i przeszło w nocy, i najdziwniejsze jak się zdarzy to zawsze wieczorem. No ale jak mówiłyście rzadko i nieregularnie nie jest niczym niepokojącym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam planuje w piatek, caly czas mam sie na bacznosci, ale chce troche odczekac by wiedziec jak przebiega w czasie to skracanie. Faktycznie naleze raczej do filigranowych babek niz postawnych czy wysokich:( Krismam jaki szpital masz wybrany?, widze ze z tego samego woj. jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż znalazł obrączkę. Ależ uhahany jest od rana. :) Przetrzepał wszystko w pracy i znalazł. :) Idę w piątek do lekarza i postanowiłam zmolestować lekarza o płeć dziecka. W końcu już spokojnie można określić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagulaga
ja też bym się chciała dopisać, trochę późno znalazłam temat OM 15.06 termin 22.03 białowieża. płeć nieznana :) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tę paskudną pogodę! Co do warunków mieszkaniowych to my mamy dwa pokoje. Smodziewamy się pierwszego dziecka. Póki co planujemy mieszkać wszyscy razem w sypialni, a duży pokój zostawić jako gościnny. Jak dziecko urośnie to pewnie w dużym będziemy spać, a mały zostanie dziecku. Na razie o zmianie na większe nie myślimy....ale może, kiedyś, coś.... W każdym razie dzieci mamy w planie dwoje ;) Trochę te dwa pokoje to ciasno będzie....szcególnie jak wstawimy łóżeczko, wózek, i inne jakieś pierdołki które będa potzrebne badź się przydadzą, jakiś chodzik czy coś....dojdą zabawki,\...masakra hehehehe Ale co tam, my z bratem też wychowani do nastolatków w dwóch pokojach i było OK, więc i my damy rade! ;) Dobrze, że mamy swoje dwa...i nie musimy mieszkać kątem u teściów czy po jakiś stancjach się włóczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagulaga
ja się wychowałam w kawalerce z rodzicami i bratem więc u ciebie nie najgorzej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? engine30......30...........25.05....06.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie... chłopczyk nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... . chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26.......10.06....20.03...wroclaw/londyn . niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? Gosiaaa .........29.......14.06....21.03....podkarpackie.......? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie.. ..????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak agulagulaga.....26.......15.06.....22.03...podlaskie.....nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, sporo ;) tak popatrzyłam, że z tych co znaj.ą już płeć to większość chłopaków oczekuje. Ciekawe co u mnie będzie. We wtorek mam wizytę, może dziecko pokaże swoje wdzięki i będzie już wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało - czarna, wiesz, ja czasem jęczę, że nie mamy się jak pomieścić. A to dlatego, że jeden pokój przeznaczyliśmy na sypialnię. Ale i tak zostają mi jeszcze dwa. :D W ogóle wstyd, że marudzę, bo przecież kiedyś ludzie żyli z dziećmi w kawalerkach i nie narzekali. Nam się tylko tak dupy rozbestwiły. :D :P Zawsze śmieszy mnie jak wspólnie z Mężem rozmyślamy jakby wszystko urządzić, żeby się pomieścić hahah. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×