Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

gwiazdka, ja kupowalam ten wklad antyaler.za 36 zł - i jestem zadowolona. Wiadomo jak kupisz kocyk za 19.90 - jest bardzo milusi ale cieniutki, http://allegro.pl/item883408654_milutki_kocyk_z_aplikacja_cieply_koc.html kupowalam tez ten za 32 pled i jest super http://allegro.pl/item883408638_pled_kocyk_70x100_drewex_mis_hippo_lew_nowe_wzory.html zreszta zalezy kto co oczekuje, wiadomo sa tez kocyki za 40-50 zł dziewczyny podawaly tez linki do innych sprzedawcow - porownywalam ceny i faktycznie niektore rzeczy sa tansze ale znowu inne drozsze wiec sie wyrownuje - zalezy co komu potrzebne, ja ja wybrala ze wzgledu na łózeczko z materacem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki:) U nas noc jak zwykle ciężko Nie wiem co się dzieje, zasypiam na ok godzinę budzę się i nie mogę znależć wygodnej pozycji no i w ogóle zasnąć jest problem dopiero ok 3 mi się udaje, wykończy mnie to Póżniej odsypiam pół dnia ale to już nie to samo:( Wazka ja biorę 3 razy dziennie magnez no i dzięki temu brzuszek prawie w ogóle nie twardnieje chyba, że przegnę z wysiłkiem;) mnie też dziś w nocy suszyło jakbym była po imprezce;) megan ale mi smaka narobiłaś tymi parówkami w cieście dziś zaopatrzę się w składniki i jutro będziemy działać;) m się ucieszy, uwielbia takie jedzonko:) monikadddd na te cholerne rozstępy chyba nie ma rady Brzuch mam dość spory a rozstępów brak ale za to na piersiach mam ich mnóstwo!! co mnie szokuje bo zawsze miałam małe A i ciągle noszę staniki sprzed ciąży tyle, że są w końcu wypełnione a nie do połowy puste;) nawet na b się nie załapuje a rozstępów pełno:( smaruję się od początku ciąży i nic to nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w koncu dostałam swoje 3 paczuszki. Także pokój zagracony równo :) Mamula ja mam kołyske coneco simplicity czy jakoś tak i ma głeboką gondolkę. I byłabym zadowolona z jej zakupu ale okazało się że ma wadę fabryczną na budce. Więc budka idzie do reklamacji. A i tą paczkę z wanienką o której chyba Latte pisała również otrzymałam. To ta wanienka z termometrem od razu w środku. http://www.allegro.pl/item882327405_wanna_wanienka_z_odplywem_z_termometrem_disney.html Odnośnie wagi to nasz mały ważył w 29 t.c. 1364 g. Także wychodzi mniej niz Twój Olena w 28 :) Ale my z mężem oboje 2900g :) Co do kremów na rozstępy to owszem dostałam taki i się od jakiś 4 tygodni nim smaruje. Z serii AA mama i ja czy jakos tak :) Wcześniej zwykłe balsamy i na razie odpukać nic nie ma. Za to uda mi si ę jakieś takie zwiotczałe robią :( Ale to po ciąży się troche poćwiczy bo teraz nawet nie mogę. Ważka ja również Mg 3 a wczoraj nawet 4 razy dziennie, bo bez tego ani rusz. Twardnieje mi brzuch nawet gdy leże i nic nie robię. Dobra idę robić przekąski na jutrzejszą imprezę dla koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena119 ja wpisałam termin porodu wg. pierwszego USG Saskiana wielkie współczucie z powodu tak częstego odwiedzania toalety. Ja na szczęście wstaje tylko raz i to najczęściej ok.3 gwiazdkagda89 ja robię mięsko mielone jak do spagetti po bolońsku z sosem potem wykrawam z ciasta kwadraty i układam ten farsz. Zlepiam i do piecyka. Mąż sie zajada a miło patrzeć. Jakie włosy będzie miała szkrabusia to nie wiemy, coś koło ciemnego blondu, chociaż jako dzieci z moim M. bylismy blondynkami. Ale napewno będzie zielonooka bo oboje z mężem mamy taki kolor. Rozstępów narazie brak a smaruję się Fissanem z apteki, tłusty jak diabli ale widać, że dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki:-) Ja już po spacerku w mroziku. Stwierdziłam że jak się tak będę ekspolatować pchając wózek przez zaspy to będe miała kondychę że hej:-) Urodze w 5 sekund;-) A co do włosków. My oboje ciemni. Ale oboje w dzieciństwie byliśmy blondynami...no i nasz skarb tez jest na razie blond Czytalam że włosy dojrzewają do 7 roku życia. Dopiero potem są już takie docelowe-fakt mi wtedy ściemniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na brzuch nie mam co narzekac-jeszcze;), nie mam rozstepow, jest fajniejszy w dotyku, milszy niz przed ciaza- efekt smarowania. No ale pupa i uda tez mi jakos tak zwiodczaly, co mnie denerwuje. Przed ciaza 2-3 miesiace bardzo intensywnie cwiczylam- silka, aerobic, basen, tance towarzyskie, latino no i ladnie zeszczuplalam, bo przez zmiane trybu zycia sobie przytylam. Teraz mi brakuje cwiczen. Przeprowadzilam sie i mam teraz silownie z 5 min drogi, z okna widze budynek i chcialabym chodzic ,no ale to po pologu. Duzo daja - tak mi sie wydaje- spacerki z dzieckiem no i karmienie piersia. Moja mama to w ogole ma takie cialo, ze pozazdroscic. W ciazy tyla po 24 kg, ale byla za chuda. Po ciazach 0 celulitu, 0 rozstepow i do tej pory ma super cialo, jest po 50.-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1ek26 no i jak ta wanienka ładna ?? jaki masz kolorek no to ja o taką pytałam :) na fotkach wygląda super a jak w realu ?? :) makaronik08 ja mam ból pleców i to coraz bardziej dokuczliwy ale za to nie puchnę tfu tfu odpukać DZIEWCZYNY mam takie pytanko czy któraś tez może tak ma jak siedzę przed kompem i w ogóle jak siedzę drętwieje mi ciało skóra zaraz pod piersiami :( takie dziwne uczucie wręcz to boli ;( na początku myślałam że to skóra się rozciąga ale nie teraz jeszcze myślę że może mały coś tam nogami psuje ;) eh coraz ciężej się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tym zamowieniem na allegro bo niektore rzeczy sa całkiem całkiem :) mozecie mi wyjasnic krok po kroku ??? bo ja az sie wstydze przyznac ale nigdy nie zamawiałam nic :( a sa ciekawe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte-ja tak mam. dretwieje mi skora pod piersiami-szczegolnie jak na wpol leze,wpol siedze-ale sobie to tym tlumaczylam,ze macica mi tak wysoko pod zebra juz wchodzi. tez jestem ciekawa co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-najpierw musisz zalozyc sobie konto i sie zalogowac. a reszte to sama zobaczysz...prosta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widzę że w temacie kompletowania wszystkiego :) Ja jak Nikamo, oprócz ciuszków mam NIC :) A mieszkanie rozkopane, ściany poburzone i masa roboty przed nami :) Na raze robotnicy walą młotami i wynoszą gruz. Także dopiero od lutego będe wszystko chyba hurtem kupowac :) W pasie jak się ostatnio mierzyłam to mam na pewno ponad 110 :D Jak narazie rozstępów brak, a smaruję się od poczatku Mustela, niestety nie chce mi się codziennie, ale zuzłyałam do tej pory 4 tubki + 2 inne na piersi. Może działają ... sama nie wiem czy to zasługa genów czy kremów. Latte - podaję Ci ręke - ja jestm +18 juz :D lekarz powiedział delikatnie ze nie jest tragedia, ale widac było po minie ze powinnam uwazac z waga :/ Pytałam tez o ten ból krocza - powiedział ze to taki urok 3 trymestru. Całe szczescie, że szyjka zamknięta, nic się nie dzieje, dzidzia wysoko. Posłuchaliśmy bicia serduszka :) A za 2 tyg. usg - lekarz stawia, ze bedzie młody wazeł ze 2200 :D Kolos byłby :) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny włąsnie wróciłam od mojej siostry i normalnie sie tak ciesze jak nigdy:) Siostra mi dzisiaj powiedziałą ze ....jest w ciązy:) To znaczy okres jej sie spóźnia 3 tygodnie ale robiła 6 testów i wsyztskie pozytywne:P 19 stycznia ide z nia do lekarza potwierdzić ciążę:) Ale normalnie moji rodzice by się cieszyli w jednym roku dwoje wnucząt:P Ale nie chce zapeszac takze narazie czekamy do wizyty:) Jesli chodzi o obwód w pasie to ja was niestety przebijam:( bo mam aż 125 cm:(:(:( Ale zawsze byłam osobą niezbyt szczupłą takze nie jest źle.Pocieszam się narazie ze mam tylko 10 kg na plusie a wiadomo po porodzie ostro biore się do roboty :)Przynajmniej taki mam zamiar. Jeśli chodzi o rozstępy to chyba sprawa genetyczna bo ja mam na dole brzuszka dużo rozstępów i moja mama też tak miałą w ciązy:( Smarowanie nic mi nie daje a próbowałąm różnych kremów. megan to ja się wtedy chyba zdecyduje na ten wkłąd do pościeli bo ta allegrowiczka ma dosyć tanio (bettina) a skoro mówisz ze dobre to musi być dobre:) kocyki mam już 3 bo moja mama nie mogła się powstrzymać w hurtowni materiałów i kupiła i uszyła:) michałka ja niestety mam tak jak ty jesli chodzi o noce i spanie:( niestety ale zasypiam o 22.00 budze się o 12.00 i potem co godzine aż do rana wstaje a to do łazienki a to zatkany nos i tak na okrągło:( Potem w dzien odsypiam i przez to na nic czasu nie mam:( tina narobiłaś mi teraz smaka tym ciastem francuskim z mięskiem mielonym:) I teraz nie wiem co lepsze czy na słodko czy lepiej z mięskiem:P Do jutra się na coś zdecyduje i będe działać:) Moje maleństwo pewnie bedzie blondynką, ja mam ciemny blond ( troche wygląda jakbym miała pasemka) a mój M tez ma ciemny blond takze chyba blondyneczka będzie:) latte jeśli chodzi o drętwienie to ja już wcześniej pisałąm żę mi drętwieje w dole brzucha, też czasami jest to bolesne, sa to takie chwilowe drętwienia, mozę moja malutka na coś naciska bo nóżki ma w dole. monikaddd a masz założone konto na allegro? Jesli nie to moze ktoś w twojej rodzinie ma takie konto i mógłby ci zamówić przez allegro. Oczywiscie załozenie konta jest bezpłatne ale troche to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka:)to super-gratuluje siostrze:) ale zbieg okolicznosci:) co do konta na allegro to ja zamawialam juz bez pelnej aktywacji-jesli sprzedawca sie zgodzi to nie ma problemu no i az tak dlugo to tez nie trwa.po kilku dniach jakos przyszedl do mnie list-do Niemiec-z tym kodem. czasem zamawiam cos na allegro-przysylaja nawet do niemiec i przesylka wcale duzo wiecej nie kosztuje. chce sobie lozeczko kupic na allegro,bo sa o wiele fajniejsze niz na ebay i tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, że monikadddd masz możliwość odrazu zrobienia przelewu żeby założyć takie konto, nie trzeba wtedy czekać na list aktywacyjny do domu i odrazu można aktywować ale to kosztuje, monikaddd niestety wytłumaczenie tego tak na sucho jest trudne. ja jak siedzę jakby przy biurku też mam takie dziwne uczucie pod piersiami jakby mały mnie bombardował i wtedy jego ruchy są znaczenie jakby boleśniejsze :) a ja narazie ( odpukać) rozstępów brak, tylko na jednej piersi mam jakby coś czerwonego ale smaruję to , teraz już pod koniec ciąży smaruję się rano i wieczorem, a piersi też mi zbytnio nie urosły noszę te same staniki tylko są ładnie wypełnione, a co do kg mam 10 na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena-ja nic nie placilam dodatkowo-normalnie zamowilam bez pelnej aktywacji-nie pamietam teraz czy jedna czy ile rzeczy mozna zamowic bez aktywacji. ale tak jak mowie-list przyszedl dosc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena dzieki za info, no to tez bede brac 2 dziennie skoro i tak to sie wypplukuje to przeciez zaszkodzic nie zaszkodzi;) a w razie co moze pomoc... Kasiek super ta wanienka i fajnie jest kupowac u jednego sprzedajacego, ma sie wszystko pod nosem dzieki czemu nie ma szans czegos ominac i za wysylke mozna zaplacic tylko raz;) Monika musisz zalozyc sobie konto, oni ci do domu przesla (chyba w ciagu 2tyg) taki kod aktywujacy( tak bylo kiedys jak ja zakladalam) , aktualizujesz swoj adres na ktory w razie co sprzedajacy bedzie wysylal paczke...co do tego ze sie kupuje kilka rzeczy a placi raz to jest tak ze zaznaczasz kupuj teraz poszczegolne aukcje u Jednego sprzedajacego np. a to smoczki , druga aukcja wanienka 3 aukcja butelki i w efekcie koncowym sprzedajacy wysyla ci wiadomosc(na email np.) z podliczeniem tego wszystkiego i jak masz zaplacic a nastepnie wysyla ci to w jednej paczce;) eh raz drugi 3 kupisz i jak sie wciagniesz to hoho heheh ja to na ebay np. zamawiam , i sprzedaje co tam moge;) aa i wiecie co tak sobie wszystko podliczam, i wychodzi ze w 350f sie lekko zmieszcze moze nawet mniej bo juz wydalam 270f (wiekszosc rzeczy uzywanych jest;)) i to ze nie wiem co bede miec tez mnie blokuje w wydatkach hehe dobra lece na miasto, jest 7 stopni na plusie i ladnie sloneczko swieci;) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte moim zdaniem ta wanienka identycznie wygląda w rzeczywistości :) My mamy ziolonkawą :) Ja jestem zadowolona- prosta, bez udziwnień a zarazem ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-to nie takie proste,zeby cos spieprzyc przy rejestracji:)musialabys sie postarac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REJESTRACJA W W ALLEGRO
wchodzisz na stronę www.allegro.pl u góry strony na siwym pasku -kliknij - rejestracja tam wypełniasz wszystkie swoje dane, jesli nie masz poczty, to załóż sobie obojętnie gdzie i podaj tam meila, wymyśl sobie jakis nick i hasło i gotowe. Na meila przyjdzie link od allegro na który trzeba wejść i potwierdzić,ze zakładasz konto. W ciągu tygodnia na adres domowy przyjdzie do Ciebie hasło i i nstrukcja, gdzie je wpisać, od tamtej pory bedziesz mogła w pełni korzystac z serwisu sprzedawac i kupować. A teraz jak założysz to mozesz odrazu dziś kupować, tylko nieliczni sprzedawcy maja ograniczenia dla niezarejestrowanych do końca użytkowników. coś sobie upatrzysz - to poprostu klikasz ilość przedmiotów i kup teraz - na meila przyjdzie reszta instrukcji jak dopełnic transakcji- czyli numner konta i dane, wplacasz pieniadze i czekasz na przesyłkę :) jesli nie ma ceny kup teraz, to poprostu dajesz swoją oferte- tyle ile jestes wstanie za dany przedmiot dać i albo wygrasz bądź nie. Na początku to moze czarna magia, ale wkręcisz się jak większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REJESTRACJA W W ALLEGRO
a i pamiętaj by zawsze przed zakupem kliknąć na nick sprzedawcy i sprawdzić jego komentarze - czy jest uczciwy i nie ma wielu negatywnych komentarzy - juz prosciej i jasniej nie potrafie wytłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey a ja dzisiaj mialam isc do dentysty, ale na szczescie udalo mi sie jakos przelozyc wizyte, bo jakos nie mialam ochoty dzisiaj na borowanie wrrrr a dzisiaj pakowalam sie znowu, bo jutro jade na nartki:)tzn ja bede patrzec jak inni sie bawia, no ale przynjamniej pooddycham swiezym powietrzem. A potem szybciutko wracam i jade do szkoly rodzenia na pierwsza lekcje. Ja juz powoli wdrazam sie w tematy szpitalow, w ktorych moznaby bylo rodzic, no i we Wrocku, to jakos kiepsko wyglada.np w jednym daja znieczulenia od pon do pt w godzinach 7 - 15, bo w inne godziny nie ma anestezjologow. Super nie?:) slyszalyscie o tym, ze znieczulenie jest refundowane?i nic nie trzeba placic? taka ciekawostka buzka brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja będę we wtorek u gina to się dowiem czemu jest takie dziwne uczuci epod piersiami :) a swoją drogą zauważyłam że sporo z nas chodzi do facetów ginów nie do kobitek hmmm :) śmiesznie zwłaszcza że żaden przecież nie rodził :D a takie doświadczenie mają ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos tak...chyba faceta jest miec lepiej miedzy nogami niz kobietke:):) zartuje,pewnie to nie od tego zalezy:) ale slyszalam,ze kobiety giny potrafia byc okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale jest mi zle:(:(:( wlasnie nasz najlepszy Przyjaciel ktory z nami mieszkal polecial do swojej lubej ktora tez jest w ciazy...lzy mi kuzwa leca (nie dalo rady peklam)i tyle na pocieszenie ze jak zjedziemy do PL to on rowniez kiedys zjedzie i bedziemy kontakt utrzymywac.(my zjedziemy wczesniej a on moze za 2 lata:() tez byl zbity ale czeka go nowy rozdzial w zyciu no i rodzinka o ktorej marzyl..oby mu sie tam ulozylo...jestesmy z M zbici normalnie, myslalam ze lepiej to jakos przezyjemy ale dupaa...w takich chwilach( juz nie raz ktos z bliskich znajomych wyjezdzal) chce wracac ale juz niedlugo bedziemy u siebie... MELANCHOLIAAAAA Monia nie shcrzanisz, wszystko tam jest dbrze opisane, po kolei instrukcja cie porpowadzi takze nie boj zaby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×