Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

wazka85 - no dokładnie, u mnie to samo. Patrzę na córcię (4.5 lat) i widzę jaka jest duża. Ale jeszcze pół roku temu jak syncia nie było to wydawała mi się jeszcze taka maleńka, a teraz jak leżą obok siebie to ciarki mi przechodzą że ten czas na płynie szybko..ech. Nie obejrzymy się a tu na ślubach własnych dzieci będziemy się bawić, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to ktoś kontroluje nasze błędy ortograficzne??? hihi :)))) To pewnie niespełniona nauczycielka języka polskiego??:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quasandra ja to bde szalec iichaaaaa...;) co do bledow, ok rozumiem np. mow napisac muw, czy zabka -rzabka badz blad wprowadzony NIECHCACY ale bez przesady szczegolnie z moja klawiatura i pisanie jedna reka..ty tez nie jestes idealem wiec gorzej sie poczuc nie poczuje:P a winko..fakt jedno to za malo na nas dwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... teraz jak końcę swoje winko to mogę patrzeć przez palce na wasze błęby :P .Następnym razem nie będę taka pobłażliwa :P .Kurde już ta godzina ? Lecę bo tesco do 10 . Tak a propos to złożyłam papiery do szkoły na woźną :) .Może mnie przyjmą .Wiecie następnie złożę papiery o nauczycielkę .Nic lecę bo tesco zamką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina wasnie zbieram swoja 'kopare'... Kubus to nasz geniusz:classic_cool: podaj adres , wysle kiedy Amele po szklanke cukru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze, lawina, czy on na pewno pół roku tylko ma???? to jest niewiarygodne... Jakby nie filmiki to bym nie uwierzyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina ,niezły ten Twój mały "chodziarz" :) Super! Mój jest na razie na etapie że przybiera pozycje do raczkowania jednak nie wie co dalej wiec się kiwa w przód i tył:) My juz po zakupach kupilismy w teściowej zegarek w Aparcie a teściowi whisky ciężko było cos wymysleć w ostatniej chwili a wszystko przez to wszyscy zapomnieli o tej rocznicy. Więc jutro jedziemy na imprezkę :) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ... nikt mi nie che wierzyć :/ .Lekarze,znajomi myślą że sobie tak gadam.... Dopiero jak widzą młodego w akcji to mówią cyt " faktycznie " i" kopara" im opada .Rozmawiałam kiedyś z dermatologiem o nim .No i mówię co i jak .Jak młodego położyłam na leżance jak przybrał pozycję do raczkowania i chciał czmychnąć to wtedy pani dr. powiedziała "no faktycznie" z miną jakby doznała oświecenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaser
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Mam 4 miesięcznego synka i każdy grosz się liczy tym bardziej że wychowuje małego sama i obecnie nie mam pracy. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina normalnie szok, jak on zapiernicza:)naprawde pieknie sie rozwija Pomaraczko, pomaranczko, pomaranczko:)Ty moja droga pomaranczko, jak z Toba jest tutaj wesolo:)zarciki sa przednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina-ale z Kubusia-torpeda:) a najlepiej podobal mi sie motyw jak doczlapal sie do wozka,obmacal kolo-stwierdzil:malo interesujace i poszedl dalej w poszukiwaniu przygod.no iznalazl-wiadro he he to bedzie maly brojarz! ale moj tez ma juz zagrywki,tez juz pelza.umie juz wstac na czworaka.ale jak chce kroka zrobic to gleba.ale cwiczy dzielnie dalej. tez cos czuje,ze lada chwila nam ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra ja myślałam że skoro dziecko nie jest wsadzane do chodzika to nie będzie mieć problemów .Możesz mi jakoś łopatologicznie wytłumaczyć ,bo do końca nie zrozumiałam (chyba mam problemy jak pomarańcza z czytaniem ze zrozumieniem :P) . I jeszcze jedno za co ty mnie przepraszasz? Za to że w dobrej wierze zwracasz mi uwagę? Koja to teraz ząbki się posypią :) Nikamo fajne prezenty .Ja raczej spotkałam się z kupowaniem obydwojgu jednego prezentu . Zwykle to było coś do domu .Mężowie zwykle nie mieli pożytku z tego . Mój mały jak zaczynał raczkować do kiwał się w przód i tył. Do tego doszedł w kolejnym etapie ruch rączkami :) . Przeczytałam mężowi co pisałyście o Kubusiu. Jaki jest dumny z niego :) :) :) . Co do podejścia do dzieci .Spotkałam się z różnymi sytuacjami. Jedna była tak mądra ,że nie dała wcześniej jeść niż co te 3 godziny :/ .Jak dziecko płakało (moim zdaniem z głodu ) to ona twierdziła ,ze ma kolki :/ .Jasne .Miało kolki przed jedzeniem :/ .Kolejna też ciekawa była .Odstawiła dziecko od piersi bo nie zrobiło 4 dni kupy :/ .Nic za to nie pobije następnej .Jakąkolwiek dzieci mają infekcje ona od razu woła antybiotyk :/ .Najgorzej cierpi na tym dziewczynka ,którą momentalnie jakby odparza . Tak ją kiedyś załatwiła jak miała koło roczku ,że to odparzenie zainfekowało się i doszło jej prawie do kolana :/ .Jak to dziecko płakało jak sikało :/ Najgorsze było to, że ona nie zmieniła jej pampersa dopóki jej nie zaczął przemakać :/ Ta pielucha obcierała jej skórę między nogami :/ .Przy mnie raz spadł jej pampers :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki nie mam pojęcia jak was nadrobię ale postaram się ;) nie mieliśmy neta w nowym domu dopiero wczoraj naprawili usterkę Strasznie brakowało mi forum, zaczeliśmy wprowadzać nowe jedzonko ale z moim małym alergikiem strasznie ciężko idzie a tu zawsze można się kogoś poradzić ;) teraz np zatwardzenie i już nie wiem co robić podaję śliwkę z jabłkiem i nic, soków nie dam rady wcisnąć próbowałam wiele razy ehh w końcu wracam do świata żywych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
jej,LAWINA jak czytam twojego posta to mnie ciarki przechodzą i krew zalewa..co to za matka?żeby tak zaniedbać swoje dziecko:(ta kobieta jest bez serca,co jej zawiniło takie maleństwo????????a oto moja wiki:)http://nk.pl/#profile/18041908/gallery/album/6/330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina w tym linku wdała sie spacja, musisz ja zlikwidowac kiedy to wkleisz adres strony w pasku w przeglądarce.. Mamo Wiki śliczna pannica;) Lawina bo to tez zalezy jak komu 'zalezy' na czym kolwiek wlasnie, odparzenie jest przykladem.brak słów..rozumiem ze przy pierwszym dziecku jest sie zielonym ale nie rozumiem ja mozna na tak glupie pomysly wpadac, jest rodzina a jak rodziny nie ma to jest lekarz , badz net gdzie mozna sie czegos pozytecznego dowiedziec.. nikt nie jest idealem ale idiotyzm i brak zainteresowania tez poteguje 'lenistwo'..jak np. moja znajoma ktorej to juz 10 dniowe dziecko dobija w nocy ehh nie mialabym serca sluchajac przez godzine jak dziecko wyje moje, zanosi sie moje czy nie moje bo same wiecie ze to nie jest lagodny placz...to jest nawolywanie o mame ktora ma je w dupie ...a jak mu dojda kolki ..po prostu nie chce o tym myslec:O mam nadzieje ze takich mam jest jak najmniej... no ale co wychowaja sie dzieci czyz nie? wczoraj wogole to zakupilismy pare zabawek dla szymka, pilka do skakania, pilkarzyki do grania, i taka gre jak to ten pegasus byl tylko tez z funkcja jak wifi ze sie macha hehe takiee sobie ale dla dzieciaka ok ..juz dzis od rana wojowalismy z nia ;) szymek dzis tez skaczac na pilce juz zdazyl sobie guza nabic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię .... nie umiem z tym linkiem :/ Może ktoś mi go wysłać na maila .? Ładnie proszę :) libiaz1@wp.pl Co do tej mamy od odparzenia . Ile ja się nagadałam jej o tym , to samo jej matka .Nic nie skutkowało :/ . Taki człowiek :/. Wiecie ja lubię większe pampersy używać młody nie miał jeszcze 7 kg a już te od 7 używaliśmy .Minus był taki ,że wydawało się że ten pampers nawet nie osikany jest już trochę pełny .Wyobraź sobie, że ta mamusia potrafiła mi uwagę zwrócić ,że dziecko ma pełny pampers :/ .Zabawne . Szkoda ,że na swoje dziecko nie zwracała uwagi jak miało pampers do kolan ,albo mocz tej dziewczynce bokiem leciał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawina wiem o co chodzi w sensie 'pelny' ..jak np. tescowego malej zaloze to juz wyglada jakby nasikala hehe po prostu ma grubsze warstwy... co do uwagi , zadziwiaja tacy ludzie:/ wlasne dziecko doprowadzic do ran ktore widac golym okiem a komus zwracac uwage na niby jej zdaniem zasikany pampers...pokazówka i to jest najgorsze no i tacy bezczelni ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za przesłanie poprawnego linku :) i wytłumaczenie mi o co chodzi :) Mamo Wiki córeczka ślicznotka :) Ważka właśnie o czymś takim mówię . Ostatnio ona mi gada coś w sensie ,żeby młodego do chodzika włożyła :/ .Mówi to tak : " mam by ci kupiła chodzik Kubusiu .Biegał byś po mieszkaniu (:/) ....mama by ci kupiła ta piłkę z biedronki bo u nas się tak ładnie bawiłeś...ojjj... jaki ty masz pampers wielki...pewnie tam nasiurane mama by ci go zmieniła :/ :/ :/ .O ja jak mnie to wkurza :/ .Teraz doprowadziła dziecko do pleśniawek Patrzę co ona robi .Wyciąga spod wózka butelkę którą karmiła dziecko 4 godziny temu .Opłukała ja i daje mu jedzenie w niej :/ .Dziecko ma niecałe 4 tygodnie ,a pleśniawki ,aż ma w kącikach ust :( .Lekarka była tą jego pleśniawką przerażona. Straszyła ją że dziecko dostanie grzybicy przewodu pokarmowego :/ .To jest jej 3 dziecko :/ .Aaaa.. próbowała włożyć smoczek tego dziecka Kubusiowi jak płakał . Mówię wam mało się nie porzygałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
BOSZE,CO ZA BABSKO:(A JEJ CHŁOP?????????NIE WIDZI CO SIE DZIEJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jest totalne przegiecie ..zal dziecka moze sosuje sie o tej reguly ze przy pierwszyn sie skacze a przy trzecim wszystko olewa , no ale chyba nie AZ DO TAKIEGO STOPNIA:/ spadam bo cos dzis przesadzam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×