Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

fleaves my z mezem chcemy dwojke ale jakby w przyszlosci nam sie dobrze ukladalo to i trzecie mogloby wpasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry wazka,skopiowałam ostatnia tabelkę więc ktoś wcześniej musiał skopiowac nie tą co powinien i ciebie ominął :) Tak się zastanawiam gdzie podziały sie te,które założyły topic? Te co na początku pisały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planowalismy na początku tylko jedno,pózniej chielismy drugie i mamy pareczke.Trzecie chcielismy dopiero za 3 lata,ale znów byłaby zbyt duża róznica wieku (jak między pierwszym a drugim dzieckiem) więc wyszło spontanicznie :) długo sie nie zastanawialismy tylko wzieliśmy się za pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie uwielbiam huczne swieta, moja mama mala nas piecioro:) wec przerozne swieta cata zapchana hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Dziewczynki życzę miłego dzionka :) i tylko uśmiechu na buziach i dnia bez dolegliwości . Hanna , prawdopodobnie masz grzybka , bardzo częsta dolegliwość w ciąży , a to za przyczyną hormonów , prawdopodobnie dostaniesz czopki na zwalczenie , maść może złagodzi ale chyba nie wyleczy całkowicie , ale jedno jest pewne wizyta u gina Cie nie ominie , podobno na taką infekcję trzeba reagować i to szybko w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves wielkie dzięki :) Buziaczek :* Ja z partyzanta w pracy do was zaglądam:) Życzę milusiego dnia wszytkim zaglądne wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Babaczki. aaaaat nie chce straszyc ale ogladalam ostatnio program "ciaza bez opryszczki" i mowili tam ze nalezy zglosic sie do lekarza jesli sie pojawi bo nawet ta wargowa w jakims stopniu szkodzi, wpisz w google i sprawdz co tam pisza. Wlasnie czekam na sniadanko wiec poki co bez mdlosci. Ja tez chcialabym dwojke i mam nadzieje ze sie nie zniechece:-) milego dnia bez mdlosci i blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wrocilismy z Polski i moj maly im starszy(3 latka w listopadzie) tym bardzej smutny jest jak wracamy od dziadka i babci i dzieciakow, wczoraj caly czas marudzil , dzisiaj tez, wstal wczesnie rano z tatkiem(tata na 8 do pracy) i teraz spi dalej, plakal wiec zasnal mi na kolanach, smutne to, pierwsze dni sa zawsze najgorsze a tym bardzej jak dziecko ciagle wola baba i dziadzia:( jeszcze z rok i wracamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babolce :D co do śluzu to ja tez mam go dużo, na początku miałam grzybicę dostałam globulki ponoć jest lepiej ale coś jeszcze nie tak :o czy wam też się tak chce spać, nie ma słoneczka i zasypiam praktycznie na stojąco ważka współczuję, pocieszające jest to, że za chwilę mały się przestawi trzymam kciuki :) miłego dnia i jak najmniej bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! h.anna, naprawde nie znam sie:( dziewczyny, powiem wam, to ma byc moje pierwsze dziecko, ale juz mowilam mezowi, ze jak tak mam byc chora jak teraz, to to bedzie pierwsze i ostatnie! nic nie odpowiedzial, tylko smutną minkę zrobil... naprawdę podziwiam te z was, u ktorych to zplanowane drugie, a nawet trzecie! o maj got:) bardzo prosze o haslo na nk, tez chce sie dokleic:) moj gg 3050693 dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell druga ciąża może być lepsza :) Ja w dwóch pierwszych czułam się idealnie a teraz ... to samo z porodami szbykó ,gładko a teraz pewnie poczuje co to poród :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Ponawiam prośbę o hasło i login na nk :) Pisałyście o spaniu...ja śpię jak male dziecko wczesnie chce mi się spać i mogłabym spać do nie wiadomo której ,:):):):) mimo że w nocy non stop kursuje na siu siu :D:D:D Nie wiem co mi jest ale mam straszne bóle brzucha .......boli strasznie nie biorę nospy ani nic , bo wolę przetrzymać ból. dLa uśmiechu : Oda do muszli : Oddaje tobie co kryję w sobie :classic_cool: :D:D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha:D Blask oda jest super:D:D taka dosłowna:D:) Dziewczynki ja też poproszę o dane na NK, majeczek18@interia.pl 🌼 Zajadam właśnie chrupki kukurydziane. ktoś chce?chętnie się podzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
natka23 dzieki za info... pogrzebałam troche w necie i juz sie nie martwie wargowa opryszczka to inny wirus niz ta narządów płóciowych, ale i wargowa moze byc niebezpieczna jesli uprawiamy sex oralny i nasz partner ma taką opryszczke :p moze nas wtedy zarazic.. ja nigdy tam na dole nic nie miałam takze jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie dziewczyny, czy któraś z Was miała znieczulenie zewnątrzoponowe? Ja już dwa razy rodziłam bez znieczulenia ale teraz zastanawiam się czy warto je wziąć dla poprawienia komfortu... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) z tego leżenia to już nawet nie mam siły pisać hehe nic mi się totalnie nie chce. Na szczęście plamienia ustały, troszkę boli mnie brzuch bo akurat przypada termin @, w piątek mam drugą wizyte i mam nadzieję,że usłyszę,że nie muszę już leżeć. Dziś skończyłam drugi miesiąc, tak myśle- że jeszcze tylko 7 - ten czas tak zleci :) Izabell1982 - ja pierwszej ciąży 3 miesiące leżałam plackiem, potem co chwilę w szpitalu i też mówiłam, że nie chce przechodzić tego drugi raz, a jednak czas wszystko zmienia. Mój synek we wrześniu kończy dwa latka, wiec uznaliśmy,że czas najwyższy na rodzeństwo. :) O ile dzieci są szczęśliwsze jak mają w domu rodzeństwo. W ogóle tak jakoś ostatnio myślałam,że nie chciałabym by mój synek został kiedyś sam- bez najbliżej rodziny...wiec kolejne dziecko w sumie najbardziej ze względu na niego :) Figleaves - tez sie zastanawiałam gdzie się podziały dziewczyny z początku topiku...z resztą jest nas tak dużo w tabelce- a pisze może połowa. Za jakiś czas trzeba będzie chyba ją od początku stworzyć.... Pisałyście o kresce na brzuszku - ja jej w poprzedniej ciąży wogóle nie miałam, wiec nie zawse ona jest :) nie wiem od czego to zależy... Dziewczyny co mają już starsze dzieci, piszcie proszę- cz był u Was w domu tkz. "bunt dwulata"???? ja nie wiem jak sobie z tym poradzić. Od ok. 2 tygodni mój aniołek jest nieznośny :) na wszystko krzyczy nie, tupie, terroryzuje i ogólnie buntuje się na wszystko.... nie wiem już jak mu tłumaczyć, że tak nie wolno-bo nie reaguje. Ile coś takiego może trwac? idę coś wcinać bo znowu napadł mnie atak głodu haha buziaki i miłego dnia - szczególnie tym, które męczą się w pracy (no chyba,ze to bardzo lubią ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babolki! Blask - wez lepiej no-spe, bo działa rozkurczowo i zapobiega poronieniom. Ja pytałam sie gina czy moge brać w razie bólu, powiedział ,że nawet trzeba. Lepiej zapobiegać.Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno -prośba do Kamili- pisałaś coś tam w tym swoim poscie o jakiejs mamuli, mam podobny nick -więc wolałabym byś się tu nie wypowiadała o kimś, o kim nic nie wiemy i nie chcemy rozmawiać - tymbardziej,że ktoś może pomyśleć-że to ja mam z tymi dziwacznymi intrygami coś wspólnego patrząc na mój nick.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka - czy ginekolog powiedział CI ile można przyjąć nospy dziennie? bo ja właśnie nie wiem jak to jest..w poprzedniej ciąży ginka kazała mi ją brać kiedy tylko boli brzuch, w szpitaliu dawali 3razy dziennie, a teraz mój nowy ginekolog przypisując nospę forte zaznaczył,że można ją ewentualnie wziaść raz na jakiś czas i to tylko jedną na dzień- już sama nie wiem co o tym myśleć? denerwujący są ci lekarze, co jeden to coś innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda ja tez rodziłam bez znieczulenia,teraz nie mysle jeszcze o tym,ale raczej tez bez znieczulenia bede rodzic. mamula nie pomogę w sprawie buntu,bo nie przechodziłam tego ani z jednym ani z drugim dzieckiem. Za to przejde bunt nastolatek juz niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula na opakowaniu no-spy jest napisane,ze 3 razy dziennie ale forte a zwykła do 6 tabletek.Ja brałam wg ulotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves dziękuję 🌼 Ja też myślę nad zzo i chyba się zdecyduję,czytałam opinie na ten temat i babeczki są zadowolone..ja to po 1 porodzie chciałam teraz cc,ale sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula28 - Lekaarz nie określił ile mam brać tabl. Przepisał mi no-spe fortę.Mnie bolał bardzo brzuch na początku (koniec pierwszego mca - początek drugiego). Lekarz wiedział, że wcześniej miałam cp i mówił, że po operacji będzie mnie bardzie boleć. Ja z no-spą nie przesadzałam, bo sama się bałam. Wiem,że niektóre dziewczyny brały nawet 3 razy dziennie( i było ok), ale ja sobie dzieliłam forte na pół i bralam rano i wieczorem przez tak ok.2 tyg. Czasami jak ból był niedozniesienia wziełam na raz całą rano i wieczorem. Powoli odeszłam od tego, bo z czasem ból był mniejszy, aż prawie ustąpił. Od czasu do czasu biorę ją jeszcze jak mnie boli, bo nie wiem , czy to tylko zwykły ból czy np. coś się dzieje innego, wiec wole nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×