Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witajcie dziewczyny, cześć Kas1ek! Super sprawa! Takich emocjii nie dostarczy nawet Hollywood! Super masz lekarza, naprawdę :) A czy przybyła już do Was moc II trymestru? Wczoraj przyjaciółka przyniosła mi małą robótkę i wzięła córeczki na kilka godzin. Przyznam, że odpoczęłam trochę w ciczy, ale potem brakowało mi tego gwaru. Lecę, bo muszę skończyć na dziś :) Pamiętajcie o kremowaniu brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek :) Masz już wygodną kreację na wieczór? :) Kiedyś byłam na weselu w 8 m-cu ciąży i miałam na sobie sukenkę w kształcie namiotu ;) Wyglądałam "uroczo" i świetnie się bawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! U mnie dziś leje ale jakoś mnie to nie martwi, miałam już dość słonka. Nawet energię od razu jakąś poczułam :) Napiszcie proszę jakich kosmetyków używacie do smarowania brzuszków i nie tylko :) Jestem bardzo ciekawa, bo ja narazie to oliwką się balsamuję haha. Udanego wesela a dla reszty dziewczyn miłegoo weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam jeszcze powiedzieć że mam okropnego stresa przed powiedzeniem w pracy o ciąży a niebawem trzeba będzie...U nas jest ciągle niezły młyn a teraz stało się tak, że kilka dziewczyn naraz zapragnęło mieć dziecka!!! Ciąże się posypały, nie ma kto kogo zastąpić a każda boi się o prace...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kurcze dziewczyny co do plci to u nas tu gdzie chce rodzic(mam bliziutko) nie chca mowic plci(ze wzgledu na to ze bylo duzo pomylek i byly sprawy w sadzie , niezle ) a nie chce na wizyty co i tak beda co 4 -6tyg. dojezdzac pol godziny do innego szpitala ,aby wiedziec co bede miec) myslimy z mezem ze bedzie niespodzianka a co do wyprawki, kupi sie co najpotrzebniejsze na pierwszy miesiac, cos neutralnego(zreszta kolezanka juz sie zapowiedziala ze mi paczke szykuje ehh) a potem po porodzie bede lazic i kupowac co trzeba, nie chce jechac do polskiego ginekologa i placic tyle kasy(i jeszcze nie daj boze sie pomyli) juz wole ta kase na mala kruszyne wydac....no na razie takie sa plany:) a i nie ukrywam ze chcielibysmy dziewczynke ale u mnie same jajcorze w rodzinie to i chyba mi tez to pisane .. byle zdrowe bylo:) Minea tak czasem jest ze wszyscy w jednym momecie,,zreszta jak sie widzi kolezanki w ciazy to i w koncu innym instynkt sie otwiera hihi, mam nadzieje ze jakos ci sie ulozy... i super ze te przeziernosci wychodza bardzo dobrze, nie ma to jak czytam same dobre wiadomosci:) a jak czytam ktoras co jest w tym samym tyg. to wyobrazam sobie moja kruszyne ze tez tak wywija chodz jej nie czuje ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam VICHY był dość drogi, ale trzy tubki wystarczyły, mimo, iż miałam sporo miejsc do smarowania :P No i fajnie pachniał. Ale myślę, że dotychczas wynaleziono dużo innych kremików. Niektóre mają wyraźnie napisane, że stosuje się je w ciąży, a inne są "przeciw rozstępom". Tylko sprawdźcie na ulotce czy nie ma przeciwwskazań do stosowania w ciąży. A ponoć i tak najlepsza jest zwykła oliwka. I bądź tu mądry człowieku. Nie wiadomo ile w tym wszystkim prawdy a ile marketingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Boze ja pobijam rekordy w spaniu, dzisiaj wstalam przed 1 popoludniu. Znowu wczoraj mialam kiepski wieczor i bliskie spotkania z toaleta :( Super dziewczyny ze Wasze maluchy dobrze sie maja w brzuszkach i sa zdrowiutkie :) Narazie do smarowania brzuszka uzywam zwyklej oliwki, moze po 4 miesiacu wlacze jeszcze jakis krem :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Bylam dziś na USG na przezierność - wszystko ok, maleństwo ma 6,5 cm, lekarz powiedział mi, ze narazie stawia na CHŁOPCA, ale mam się jeszcze nie nastawiać. Też przesunoł mi termin z 12 marca na 07 marca hm no i teraz nie wiem którą datą się bardziej kierowac ... ja to bym wolała urodzić jak najszybciej ;) Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek29 mmmm wesele ale fajnie :-) zawsze uwielbiałam takie imprezy, a jak w rodzinie to w ogóle przemiły czas z najbliższymi. Minea777 w pracy to zawsze jest stres z takimi wiadomościami, u mnie też nie byłam jedyną osobą w ciąży. Czekałam z nowiną aż do czwartego miesiąca, oczywiście na rozmowie była kulturka, ale potem odczuwałam jakby nerwowość, odreagowywali sobie. Ale też ja nagle przestałam się przejmowac pracą, przestałam biegać, zaczęłam spokojnie i powolutku sobie coś tam robić, dopytywałam się o wszystkie moje prawa, oj nie byli tym zachwyceni ;-) Na przykład dziewczyny mamy prawo iśc na badania w czasie pracy, tzn. jesli nie mozna inaczej a przecież większość badań jest na czczo więc i z samego rana. A pamiętam krzywą cukrową, masakra, mam tak niski poziom cukru że mało nie zemdlałam tyle czasu o kubeczku z glukozą;-) Potem w pracy jadłam do południa zanim przestałam się trząść.... No a smarowanie, niestety rozstępy to podobno też kwestia gentyczna, na pewno mam tendencję bo mam ich sporo po okresie dojrzewania. Ale w ciązy nabawiłam się ledwie kilku kresek po bokach. Niestety powiem Wam że na ktg naoglądałam się zmasakrowanych brzuszków mam-wręcz całe siatki rozstępów. Sama smarowałam się Mustelą,( Mustela 9 Miesięcy Podwójnie działający krem przeciw rozstępom) głównie dlatego że miałam pewność że nie szkodzi w ciązy, jest przebadany klinicznie. Niestety kosztuje ok. stówki-oczywiście w necie taniej. Teraz też zamierzam to kupić, ale mnie ciarki przechodzą bo to będzie spory wydatek, potem będzie co smarować i kilka tubek zejdzie. Próbowałam stosowac oliwkę, ale w moim przypadku nie widziałam aby to coś dawało, oliwka ma tylko właściwości zatrzymujące wilgoć w skórze, nie dostarcza jej więc najlepiej używać jej po kąpieli. Jeśli macie jakieś fajne preparaty to piszcie, może coś innego znajdziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek29 udanej zabawy:) Hmmm ja jeszcze nic na rozstępy nie używam ale chyba czas zacząć tym bardziej,że brzuchol rośnie;) Byłam dziś na wizycie u mojego gp raczej cała ciąża na zwolnieniu Łożysko jest zbyt nisko, ciąża cały czas jest zagrożona a w pracy nie mają lżejszego stanowiska dla ciężarnej Więc chociaż jeden stres z głowy Kurczę zawsze myślałam, że w ciąży będę tryskać energią, chodzić na spacery, dbać o siebie... a tymczasem pozostaje mi łóżko:( smutne to ale w końcu dziecko na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam do sprzedania fajny nowy kombinezonik dla chlopczyka 0-3 m-cy http://szafka.pl/c14574-granatowy-kombinezon-dla-chopczyka-0-do-3-mcy.html i sztruksowa kremowa ocieplana grubym polarkiem kurteczke Cherokee 0-3 m-ce stan idelany http://szafka.pl/c14579-ocieplana-sztruksowa-kurteczka-cherokee-0-do-3-mcy.html napewno sie przyda na jesienne i zimowe dni zainteresowanych prosze o kontakt na szafka.pl albo maila taka_jakas_see@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka zrobiłam dziś tę zapiekankę. Dzieło sztuki! Cała blacha zjedzona!!! Elakl nie dziwię się Tobie z tym spaniem. Jakbym wstała tak wcześnie do pracy, to chyba odsypiałabym trzy dni. Michalka, nie wiem gdzie dokładnie masz łożysko, ale ja też miałam nisko w drugiej ciąży (co prawda nie plamiłam), ale jakoś w 4,5 mcu podniosło się wraz ze wzrostem macicy. Poki co trzymaj się dzielnie poduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda przy samej szyjce:( niestety dlatego ciągle krwawię od 5tyg W irl szpitalu już w ogóle mnie skreślili ale dzięki Bogu mam tu dobrego ginekologa, zawsze podniesie mnie na duchu i da nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zla tabelke macie
sporo dziewczyn juz nie pisze a sa w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję się jak na razie tylko oliwką. W poprzedniej ciąży moje ciało było przyzwyczajone do balsamów bo po każdej kąpieli się smarowałam i w ciąży tylko te stosowałam , nie zrobił mi się ani jeden rozstęp, ale mam kilka z okresu dojrzewania. Ale wtedy byłam mloda i brzuszek był nieduży. Mąż powiedział że z rozstępami też mnie będzie kochał więc jak się zrobią to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki :) Mam takie pytanie. Czy wasi M gadają już do brzuszka? :D Mój, to bardzo rzadko gadał, chyba jak mu przypomniałam. Wydaje mi się że jego instynkt ojcowski obudził się w pełni dopiero gdy wziął małą na ręce :) Jutro wielki dzień Zosi - pierwszy dzień w szkole :) Dzisiaj więc jest dzień przygotowań. Przez kilka dni mnie tu nie będzie, bo jutro idę do szpitala (mam nadzieję, że ostatni raz) Ale będę miała do czytania jak wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Wpadłam do Mamy by do Was coś napisać bo u mnie nie ma naetu od wczoraj. Wrrrr Do tego nie moge się dodzwonić do tych kolesi - coś olewają ten swój interes. We wtorejk tam pojde i i ch opier.... ;) wczorajszy wieczór spędziłam sama w domu + pies bo mąż poszedł nma kawalerskie. co chwila do mnie wydzwaniał czy wszystko OK hehe No i odkryłam po czym mam mdłości - po żółtym serze ! a tak go uwielbiam... no cóż poświęce się... Biała masz tu zostać koniec kropka :) jutro wizyta. Mama nadzieje, że pojedziemy samochodem i nie bede się musiła tłuc pociągiem ! ciekawe na kiedy ja będe mieć termin... a za tydzień idziemy na weselicho. już nie moge się doczekać tych pysznych dań. Oczywiście teściowa stwierdziła, że nie powinnam nigdzie iść tylko siedzieć w domu. Do tego wybrała mi już położną !!! powariowała ! zaczynam mieć jej dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny ! co mi tu źle wyskoczyło i nie w ten topik się wpisałam ;) ale pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Moluś :) Hehe szkoda tego żółtego sera, ale napewno znajdziesz dużo innych smakołyków. A z tym serem spróbuj znów za jakiś czas, może się przyjmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda ciesze sie ze smakowala!! dzisiaj na obiad zrobie piersi kurczaka pokrojone na drobne kawalki i smazone w ciescie do tego sos tzatziki z ogorkiem i ziemniaczki...wczoraj byla u nas znajoma z dwojka dzieci 5 i 3 latka, kurcze ale moj maly sie wyszalal a zabawki jak nigdy byly wszedzie ehh tego bylo mu trzeba... i juz cos zimnica sie robi, ida chlodne dni ...ale to dobrze niech czas leci:) michalka masz duzo sily i pozytywnej energi, tak trzymaj a musi byc dobrze:) ja to was zanudze tym ze nic na szczescie mi nie dolega, jedynie piersi cmia i wieksze sa:) mdlosci dawno minely i brzuszek wiekszy(zakupilam sobie spodnie juz) takze tego wam zycze dziewczynki...aby te mdlosci szybko minely i nadszedl czas nadmiernej energi:) Molus ja ser zolty uwielbiam hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka85 brzmi pysznie smakowało pewnie jeszcze lepiej:) U mnie dziwnie bardzo jest jeden dzień jem normalnie, mam jakieś małe zachcianki a następny już wszystko jest bleee i muszę wmuszać w siebie choć chleb żeby mnie nie mdliło! zwariować można Też tak macie?? U nas jesień trwa w najlepsze, ciągle leje ale z drugiej strony się cieszę bo nie szkoda mi leżeć;) Mój m jeszcze nie może oswoić się z myślą,że będzie tatą;) co prawda staraliśmy się od dawna ale to nasze pierwsze dziecko no i stresik mały ma...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki :) Ja na szczescie juz po pracy :) wlasnie jem obiadek, dzisiaj ryz z kurczakiem i warzywami mniam. A na kolacje do tesciowej hahaha. Moj do brzuszka nie gada, ale pewnie zacznie ja bedzie brzusio wiekszy haha bo i dzidzia bedzie wieksza :) Ide sie na chwilke polozyc bo troche mnie nogi bola. Zajrze wieczorem. Milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalka po woli i zacznie sie do tego przyzwyczajac, takze w miare twojego rosnacego brzuszka:) co do jedzenia nie mam juz zadnych atrakcji...uff elakl ryz tez uwielbiam, szczegolnie kupuje takie warzywa do chinskich dan mrozone ktore dodaje rowniez do ryzu , plus sos sojowy, jak rowniez do sosu, pychaa... napisze jeszcze ze laza za mna kopytka z sosikiem z mieskiem i pieczarkami ehh, ostatnio ciagle cos innego bym jadla, a najlepiej takie mamine potrawy mi sie marza wiec musze sama cos kombinowac... a tak wogole co taka cisza dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka ja mam tak samo:) mamusine obiady najlepiej teraz smakują pierożki, kopytka, pyzy, kluseczki.......mniammmmm i surówki warzywne pychota! za to nie mogę duszonych ani smażonych warzyw bo jest blee hmmm dziwne Mieliśmy dziś gości, padam z nóg, czuję jak łóżko mnie wciąga Do jutra brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) hej dziewczyny.Mi sie chyba mdlosci zaczynaja:(choc dzis jest ok,ale przez ostatnie 3 dni mdlilo mnie totalnie.przez cale 12 tygodni nic a teraz? a mam pytanko?jak u was z przybieraniem na wadze? u mnie stoi-ani nie drgnie,mimo ze brzuch mi rosnie. lece na tee z miodem.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i jak po weekendziku? my w sobotę byliśmy z teściami na festynie, tak się wybawiłam, śpiewałam i w ogóle, że teściowa stwierdziła, że gdyby nie to, że wie, ze nie pije bo jestem w ciąży to by myślała, że nieżle się narabałam heh ;) poza tym mdłości z porannych przeniosły mi się na popołudniowe ;( ;( ;( a jak u was z mdłościami - przechodzą już? buziaki - miłego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saskiana co do wagi to moja tez taka sama jak zawsze chodz brzusio juz sie uwypuklil i wszytskie mozliwe spodnie uwieraja wiec nie ma czym sie martwic, zawsze zdazysz przytyc nie boj zaby hihi a co do mdlosci to tak tez moze byc, sa kobiety co maja cala ciaze(wspolczucie) ale nie martw sie , pewnie za tydz albo wczesniej znikna, albo w kratke bedziesz je czuc... Motylek no to fajnie, tryskasz energia pamietam jak bylam w pierwszej ciazy w 6 czy prawie 7 miesiacu na golec orkiestra w Konstancinie to byla zabawa dla mego szkraba wtedy w brzuchu bo tez skikalam, spiewalam:) a co do mdlosci , jak masz je popludniami to moze bierz witaminke rano, jesli cos ona moze zlagodzic mdlosci, chyba pisze na ulotce czy ma takie wlasciwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Moj M juz gada do brzuszka, głaszcze a nawet stara się coś usłyszeć:-) Waga rośnie ale gin mówił że wszystko w normie. Pierwszy trymestr skończył się z 3kg na plusie. U mnie mdłosci nie mijaja i ciagle jestem spiaca. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wesele było bardzo udane, choć lało całą sobotę, ale ludzie, dj, jedzenie sprawili, że zabawa była przednia:) co do jedzenia, to już dawno tyle nie jadłam, tak mi smakowało, wszystko było "swojskie" łącznie z wędlinami, pychota, ale że było na północnowschodnim krańcu Polski, to regionalengo jedzonka tez nie zabrakło(kartacze, kiszka, soczewiaki) długo będę wspominać za to w domu już takiego apetytu nie mam i samopoczucie też gorsze:( buziaki i miłego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateto
czesc dziewczyny, ja tez sie dopisuje, Mam termin na 22 marca ( byloby fantastycznie- bo to dzien moich urodzin )jestem w 11 tygodniu jakos, ciaza ma byc skomplikowana, ale narazie wszystko w porzadku ( przynajmniej tak mi sie wydaje - wizyta 7.09 ) Nie mam nudnosci ani nie jestem senna, poza bolem piersi i dwoma pryszczami w zasadzie nic sie nie zmienilo. Co dziwne - nie mam tez zachcianek a raczej mnie odpycha od niektorych rzeczy ( np od ryb :( a normalnie je uwielbiam )) Pozdrawiam Komitywe i obiecuje czytac pilnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×