Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

widze ze mieszkasz obecie w irlandii :) wazka :) moja siostra tez tam mieszka :) byłam u niej w te wakacje :) jest tam bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam ja to samo stwierdziłam że jak co to ide zrobic cycolki i zawsze beda ładne .Teraz mam tez balony i mój M jest najbardziej zadowolony z tego powodu i juz mówi ze szkoda mu sie bedzie nimi z maluszkiem dzielic ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaddd powiem ci ze teraz jak dla mnie to pasuje ta pogoda nizli upaly, bylam w polsce jak bylam w 6 tyg. ciazy i uuuu slaboooooooo jak tu wrocilam w 8tyg. to od razu lepiej.....dlatego starnia byly terax co by przez wakacje z brzuchem nie chodzic bo juz raz to przezywalam, te napuchniete dlonie nogi ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo :) widze ze niedługo wychodzisz za maz :) moje gratulacje :) jak mam taki sam suwaczek jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek nie przejmuj się bo naprawdę nie warto, a dziewczyny mają rację że później i tak nikt nie doceni Twoich wysiłków. Kubeczek o ile lekarz pozwoli Ci na wykonywanie ćwiczeń to możesz spróbować ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej, znajdziesz różne propozycje w necie:-) Witam nowe mamuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ja to własnie sobie tak myslałam ze jak bede w ciazy to chociaz w ostatnich miesiacach ciazy nie chodzic w te upały !! bo to masakra współczuje tym kobietkom które musza chodzic !! jest im pewnie ciezko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atko przyznam sie bez bicia, wlasnie siedze n allegro i ogladam wozki, a glownie bEXA B3 , KURCZE FAJNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadddd - ja chodze do Biedryckiego ze Storczykowej. Niestety On w żadnym szpitalu nie pracuje :( A Ty, do kogo pomykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kilka pisąao, że im po 2 kilo wskoczyło. ja wstawałam na wagę u bratówki to ważę tyle samo co i miesiąc temu. chociaż tych węższych spodni co nosiłam to nie nakładam, bo mi tak jakoś cisną w brzuch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam do pani Marii Gacut jest fajna kobietka :) ona mi pomogła w pewnym stopniu zajsc w ciaze :) a teraz chodze do kliniki na Parkowej do doktora Sobolewskiego fajny gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam krajanki:) chodze do dr Kluczyk do Eskulapa ale dzis mnie mdli cały dzień, już nie wiem, co przełknąć, żeby przeszło, a jeszcze duże zakupy mnie dziś czekają, na szczęście ja będe tylko czytać listę, a M będzie prowadzał wózek z zakupami i nosił:) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem ze waze 70 , 71 kg. mam 175 i na poczatku ciazy schudłam 67 kg bo wymiotowałam a teraz mam 70 kg jak miałam wiec mam to liczyc ze przytyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny robiłyscie juz badania czyli morfologie badanie moczu glukoze czy inne badania i gdzie ??? i czy sie płaci za to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a gin nie zlecił Ci badań? Jesli jestes ubezpieczona i chodzisz do lekarza na NFZ to badania masz za darmo chyba że to wizyty prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze prywatnie zlecił ale myslałam ze dziewczyny z mojej okolicy mi powiedza gdzie robiły albo beda robic co polecaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie badania robię w eskulapie, mam tam ubezpieczenie, kartę pacjenta i na tej zasadzie badania mam za darmo, wię co lekarz zleci, to idę i robię, to duża wygoda, bo samo USG kosztuje 130-200 zł w zależności od lekarza:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe marcóweczki :D co do badań to ja robię prywatnie za pierwsze zapłaciłam 85.00 w tym buły toxo 2x + kiła , a za prenatalne zapłaciłam 130,00 -czekam za wynikiem Spadam dziewczynki do domku , życze miłego dzioneczka , to do juterka papapppapapapapap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) wróciłam z urlopiku wyskoczyliśmy tylko na kilka dni nad nasze morze bo gin zabronił mi lecieć no ale trafiliśmy na super pogodę ;) i nawet raz się pluskałam :) Widzę że brzuszki się super rozwijają dziewczyny tyją eh ja przytyłam ponad 4 kg ;) ale obiecałam sobie że już stopuję z tym jedzeniem ponad potrzeby dzieciątka ;) Nikamo wychodzisz za mąż w moje urodzinki :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte bede pamietac teraz o Twoich urodzinach:) Widze ze jedziemy na tym samym wózku jesli chodzi o wage:) ale powiem Ci szczerze że ja naprawde nie jem niewiadomo ile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu nie było mnie dzień a tutaj nagle ruszyło forum z kopyta! :-) witam nowe przyszłe mamy i ich brzuszki :-) fajnie że ciągle się tutaj ktoś dopisuje :-) rundelduda pytałaś czy tatusiowe mówią do brzuszków...mojemu m ani się śn i;-) w poprzedniej ciąży też nie chciał gadać, nie chciał nic czytać o ciąży, sama mu czytałam aby o trochę zainteresować. Ale chyba to nie jest konieczne bo teraz wygrałby zawody na najlepszego tatę w gminie ;-) Od początku nie bal się i zajmował się dzidziusiem, do dziś dnia go kąpie, ostatnio kiedy się da to synka karmi (szczególnie owcami) bo ja nie mogę wytrzymać tych zapachów zupek dla dzieci-fuj! W efekcie synek wpatrzony w niego jak obrazek. Hm co do wagi, na pewno mam ze 2 kg do przodu :-( a jutro zaczynam 4 m-c! podobnie mi szło w poprzedniej ciązy, w sumie przytyłam 16 kg i to było sporo bo ciąża się okazało ważyła tylko 8!!! mało nie spadłam z wagi jak to zobaczyłam ;-) ale karmnienie załatwiło swoje, więc teraz się w ogóle tym nie martwię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, Latte chyba taki nasz urok bo ja tez duzo nie jem, na pewno nie wiecej niz zawsze a 3 na plusie jest. Duzo na pewno robi zmiana trybu zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubeczek80, asiulek29 rozumiem co czujecie w związku z pracą. Dla kobiety w stanie błogosławionym przestawiają się priorytety, a ludzie dookoła dalej są zakręceni, myślą że ciąża to tylko wykorzystywanie firmy ;-) Nie można podchodzić do ciąży w ten sposób traktująć ją jak urlop, ale z drugiej strony jeśli w pracy nie ma się zapewnionego spokoju, to nie można ryzykować zdrowia dzidzi. Stres ma bardzo negatywny wpływ. Niestety ja też obserwowałam czym się kończyło poświęcanie kobiet w ciąży. Praca po godzinach, w steresie, upale, niestety każdy chętnie to przyjmie, ale i tak uważa że firma jest tu poszkodowana. Tak jakby się robiło na złość decydując na dziecko. Na pewno nie wszędzie tak jest ale u mnie kobietki z małymi dziećmi albo pozwalniali, albo przenieśli na mniej ciekawe stanowiska. A przecież jest sporo młodyh dziewczyn i wszystkie nie zrezygnują z macierzyństwa, po kolei się będą na to decydować prędzej czy później. Izabel1982 jak miło słyszeć że odczułas ulgę, to juz baaardzo dobry znak, teraz już będzie tak w katkę aż całkiem zapomnisz o przykrościach I trymestru :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badan lekarskich-niestety nie pomogę bo też mam ubezpieczenie prywatne. Tyle z tego dobrego że w ramach pakietu lekarz robi wszelkie badania a ja się nie martwię czy z usg będzie drożej czy nie. A jeśli chodzi o pierwsze ruchy:-) ja wazka85 podobnie pierwszy raz poczułam w 16stym tygodniu....ale to było raz, potem znów po tygodniu raz. A dopiero od 18stego tygodnia zaczęło się to dziać często. Teraz już się nie mogę doczekać, najlepszy moment to ten przed snem, mama już wyciszona a mały bąbelek akurat zaczyna harce :-) Podobno ma na to wpływ też tusza mamy, no i doświadczenie czy już wie czego nasłuchiwać :-) Ale fajnie, później to daje w kość ale teraz to będzie bardzo wzruszajaće :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny. Ja jutro do pracy po wakacjach wracam, ciekawe jak to będzie mam nadzieję,że jakoś to przezyję. Jeśli chodzi o wagę to mam 1 kg dodatkowo. W poprzedniej ciąży do 10 tygodnia schudłam już 2 kilo. Co ciąża to inaczej. A cycki to może odziedziczę po mojej mamie 3 dzieci wykarmiła i ma cycki super pełne i nie zwisające.Jak do tej pory to były fajne moje ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę na NFZ, na mojej pierwszej wizycie lekarz zlecił morfologie, glukozę i mocz, Robiłam badania na Berlinga (tam byłam skierowana) Wygodne, bo nie musze ich odbierać, zostaną przesłane do mojego lekarza. Dowiem się co i jak dopiero na wizycie którą mam 8.09. Kazał mi zrobić toksmoplazmozę, ale tylko jeden współczynnik za który zapłaciłam 30 zł. LATTE MACCHIATO - mam nadzieję, że mój mi lecieć nie zabroni!! wizyta 8.09, a 9 planowany wylot ;) Na pierwszej wizycie nie widział przeciwskazań co do wyjazdu, aczkolwiek szczegółowo mnie nie pytał co planuję :O Nie wiem....mam się dobrze i mam nadzieję, że żadnych przeciwskazań w dalszym ciągu nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny przytyłam bo faktycznie przestałam zwracać uwagę na wagę ;) ale i ciągle spałam zero ruchu ;( i to na pewno miało wpływ na kg;) Biało-czarna no mi zabronił bo to były jeszcze te pierwsze 3 miesiące ale powiedział że gdybyśmy mieli już opłacone bilety to tak zrobi aby było dobrze - pewnie musiała bym brać końskie dawki tabletek na podtrzymanie ciąży aby w trakcie lotu nic się nie stało ale że to były tylko plany na urlop to odpuściliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×