Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

ja lubie robić jeszcze jedną, bez żadnego przepisu, bo sama ją wymyśliłam i wszystko daje na oko. Gotuję pierś kurczaka, później kroję w kostkę. Gotuję torebkę ryżu - jak wystygnie wsypuje do kurczaka dodaje pokrojonego pora , paprykę (czerwona i żółta) i kukurydzę. Na koniec majonez. Zawsze używam do sałatek majonezu kieleckiego, bo wtedy nie muszę doprawiać sałatek. Majonez jest lekko pikantny - polecam. Dobra za bardzo sobie pofolgowałam na kafe. Na razie uciekam. Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka:)no to jestesmy dwie:)nordic walking,to fajna sprawa-szczegolnie dla ciezarowek-kijki odciazaja,choc w niewielkim stopniu,plecy:) ja potem zamierzam z malenstwem chodzic jak sie urodzi.Ogladam juz te nosidelka na plecy,lub brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskina ja tylko musze sie jeszcze nauczyc które końcówki na jakie podłoże, bo mam ich całą masę a nie wiem które wziąc na spacer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest az takie istotne-ja mam takie zakonczenia metalowe-na miekka powierzchnie i gumowe na twarda. a gdzie zamierzasz chodzic?w lesie czy po betonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskina a mam pytanie, na jaką długość ustawione masz te kijki i przy jakim wzrości? Ja mam 164cm i się zastanawiam:-) a tak dla pewności do chodzenia po piaszczystych drogach są talerzyki:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na mniej wiecej 115 ustawione przy wzroscie 165. z tym ze to tez zalezy od butow...tak jak dla nas to 110 powinno byc ustawione. te talerzyki to tez tak mysle,ze do piaszczystych powierzchni...ale po takich paskach chyba nie bedziesz chodzic,co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie że po piaskach:-) od swojego domku do lasu mam 300m drogą żużlową a później już leśną po piachu:-) to ustawie na 110cm:-) ubieram się i wyruszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Izabell trzymaj się dzielnie i wypoczywaj dużo, a na pewno będzie ok! Dziewczyny rzucacie przepisami że ho ho, ja to pracuję i nie mam za wiele czasu, zresztą kuchnią u mnie zarządza mój M i ja praktycznie jestyem wyłączona :) Dostaję do pracy porcję żywieniową i tak się żywię he he, jedynie kolację, czy śniadanko czasem przygotuję. Mam dobrze nie? :) A mnie się przyplątała mała infekcja, sezon na grzyby minął ale nie u mnie heh, dostałam lek, ale lekarz powiedział,że to nic takiego i że mogę nawet na basen chodzić, no ale ja się podleczę i znowu zacznę. Swoje ćwiczenia (dla ciężarnych) zamienię na wszelki wypadek na aquaaerobik, ze względu na szyjkę, niby jest ok, ale wolę chuchać na zimne. Nikamo Twój chłopak jest wielki, nie dziwię się że kopie Cię jak oszalały :) No ale różnica mniędzy nami ponad miesiąc, bo Tobie termin jakoś na luty się przesunął? :) Moje maleństwo chyba będzie spokojniutkie, bo czasem się odezwie, kopniaki są przytłumione i spokojne, ale może się rozkręci :) ja w sobote jadę obejrzeć jakieś wózki, dziewczyny z wawy, gdzie można je obejrzeć, bo się nigdy tym nie interesowałam, ostatnio zauważyłam reklamę i wybierę się tam, ale chętnie obejrzałabym xlandera pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda- w wawie są ceny b.duże.Spróbuj w okolicach w hurtowniach dziecięcych. W Grójcu są dwie. W Starych Babicach jedna Chyba coś jeszcze w Legionowie jest.Ja kupiłam w Kajtusiu w Piasecznie. Kiedyś byłam w Świecie Dziecka na Targówku to się załamałam. Ceny ponad 2 tyś, 3 tyś, 4 tyś. Po prostu masakra. My za swój daliśmy 1600 zł Jedo Line Fyn 3 in 1. Mamy zamówiony jeszcze śpiworek do spacerówki 100zł. Suma będzie 1700 zł. Wózek sprawdzony, bo koleżanka ma taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak interesuje Cię konkretna firma to czasami na stronie producenta są listy sklepów w całej Polsce gdzie można je nabyć. Warto znaleźć gdzie bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Izabell trzymaj się dzielnie:) dziewczyna_bonda na puławskiej masz sklep duży dziecięcy na grochowskiej masz 3 sklepy z wózkami i też konkretnych rozmiarów te sklepy:) zależy jaki region wawy cię interesuje:) Badka a powiedz warto jechać do Grójca do tych sklepów ?? słyszałam od znajomych że niby że są spore ale jeszcze nie byliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte - Byłam w Grójcu w jednej hurt. Ceny jak na allegro. Nie była ona zbyt duża. Podobno ta druga jest większa. Kupiłam tam trochę rzecy: rożek, kocyk, ręczniki troche ciuszków. Wadą jest płatność tylko gotówką. Znajomi zaopatrywali się w Starych Babicach i nie mogą sie nachwalić. Sklep duży, rzeczy tanie ( pewnie ceny standardowe jak we wszystkich hurt. - nie mogą zejść niżej)Kobietki bardzo pomocne. W grudniu wybieram się do Babic po resztę rzeczy, żeby hurtem wszystko już kupić. Nie wiem czy tam można płacić kartą, ale pewnie nie. Dla porównania ceny w Piasecznie w Kajtusiu kosmos. Sprzedawca sam mówił, że na dużych i drogich rzeczach mogą schodzić z ceny, a na małych muszą nadrabiać - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzięki ! Wiecie nawet jeśli w stacjonarnym nie kupię, to zawsze mogę przez allegro, ale chciałabym pojeżdzić, porównać, pomacać :) a do tych Starych Babic mnie nakręciłaś :) robię sobie listę i hurtem kupię, resztę co słodsze to pojedyńczo może czasem się skuszę, albo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki dziś mi mąż taki piekny sen popsuł. Facet (we snie to nigdy ich nie widać) zaczyna caować mnie po pleckach i pomału przekręca, zaczyna się super ... a tu mąż wraza z nocnej zmiany i daje mi buziaka. ZZZZzzzzzzz. A mogło by byc tak miło ... Co do wózków to nie mam zielonego pojęcia jak wybrać, chcemy z wpinamym siedzonkiem samochodowym do stelaża wózka, zastanawiają mnie też te małe zwrotne kółeczka. Kuzynka taki ma i przeklina jak ma jechać po nie asfaltowej drodze, słyszałam jednak, że w niektórych można je zablokowac i się nie ruszają. olena119 jak to poprosisz gina o ręczne badanie szyjki, nie robi Ci takiego co miesiąc, bo mój to zawsze paluchem sprawdza. Wczoraj mi się bąbelek rozciągał w brzuszku, po raz pierwszy. Do tej pory czułam tylko ruchy. A tu czytam ksiązkę, patrzę a mój śliczny okrągły brzusio tak wgnieciony z jednego boku a drugi wypycha jakby chciało się przez skórę wydostać. A Wy niedobre znowu robicie smaka na jedzoko. Ja sierotka dziś robię mojemu M. kotleciki mielone z fetą na drogę bo jutro raano wybiera się ze swoimi rodzicami do Polski na 3-4 dni i zostanę sama. Też chciałam jechać ale mam na 1 XII termin na cukier i nie idzie go przełożyć a chętnie zobaczyłabym się z moją rodzinką. Moja siostra nakupowała ciuchów dla naszego bąbelka (będzie chrzestną i już rozpuszcza nam dziecko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina trzeba było męża wtajemniczyć i pociągną scenariusz snu dalej, o ile możesz oczywiście:-) Właśnie wróciłam ze spacerku:-) Saskina było super, zrobiłam 4km, żeby nie przesadzić za pierwszym razem, rzeczywiście zupełnie inaczej się idzie, na początku było trochę dziwnie ale później już super-) no i cukier od razu lepszy po takim wysiłku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak czytam o tej szyjce, wiecie, że ja oprócz początkowego badania to nie miałam żadnego takiego na fotelu. Badał mnie tylko na pierwszej wizycie, co jeszcze nie było dokładnie wiadomo czy jestem w ciąży i jakiś czas krótko po tym jak zrobił mi cytologie. A od tego czasu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek nie wiem czy to normalne, z tego co wiem to badanie na fotelu do podstawa poza tymi trzema obowiązkowymi usg. Ja mam takie badanie za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ten mój gin łapie coraz więcej minusów :( trochę się wkurzam wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to możliwe, że mam się dowiadywać z internetu (tu myślę o moich wskazaniach do badań prenatalnych), z forum (tu myślę o tym badaniu szyjki), tego co powinien mi powiedzieć mój prowadzący gin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jzabell trzymaj się na pewno wytrwasz i urodzisz zdrowego dzidziusia. Jeśli chodzi o badanie szyjki to ja też mam zawsze na każdej wizycie. Idę w środę zobaczymy co mi powie. Ale czuję się świetnie, teraz chyba najlepiej od początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goyek ja też nie mam co wizytę badania na fotelu ręcznego, ostatnio miałam w 9 tc, ale na usg połówkowym jak miałam lekarz coś wspomniał, że szyjka wysoko itp. i widocznie wie lepiej, choć dla swojej pewności teraz go poprosze, ja z mojego ginekologa jestem bardzo zadowolona, widocznie każdy lekarz inaczej, goyek nie martw się na zapas, ja się nie martwię, wizytę mam za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka23 - niestety mój M. nie dał się naciągnąc na kontynuację snu. Mimo, że nie ma przeciwwskazań do sexu on uważa, że za często to nie dobrze bo może coś się bąbelkowi zrobić. Oj Ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka-to super,ze ci sie podobalo:) teraz tylko pilnuj,zeby ci sie nie odechcialo za jakis czas:) tina ha ha-super sen,szkoda tylko,ze tak sie skonczyl...ech ci niedobzi mezowie,zawsze ich nie ma kiedy potrzebni,a kiedy akurat potrzebni nie sa to sie zjawiaja:) goyek-ja tez mam co miesiac badana szyjke. natka i goyek-widze,ze wy z kuj-pom.Ja tez mam tam korzenie-skad dokladnie jestescie? ja z nakla pochodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina,serio?ooo jak ja bym chciala,zeby moj tak uwazal-ze za czesto moze zaszkodzic-a tak mnie meczy i meczy,ze mu za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi narobiłyście ochoty na spacerek ,ze wlasnie wróciłam z psiakiem :) Goyek oj cos ten Twój gin nie hallo! Wydaje mi sie że powinien co wizyte badac Cie na fotelu (juz nie mówie o USG ) bo bez badania to po co wizyta.... Ja nie wyobrazam Sobie zebym miała bez badan wizytę ,nawet dlatego żeby byc spokojną że wszystko ok z dzidzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do seksu, to mi też mało...ale mój m ma ostatnio nawał pracy wrrrr. Wiecie co czasami czuję że więcej seksu mam w głowie niż w ciele :) to znaczy w myślach jestem pełna ochoty i chęci, ale ciało czasami tego wcale nie czuje i nie chce się temu poddać...dziwne to trochę uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×