Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Badka dzięki za namiary na hurtownie...ja cos czuję ze większe zakupy to i tak przez net zrobię bo nie mam juz ochoty na łażenie po sklepach...juz wszystko widziałam;-) Goyek ja tez mam jakoś tak z seksem, w sumie się chce ale jak mam się do tego zabrać to już mniej -tym bardziej że to ja musze inicjować. A ja licze każda godzinkę snu na wagę złota... No niestety jak to kiedyś Wazka pisała dużo się tu zmienia jak juz jest dziecko. A moja ginka też nie zawsze mnie badała na fotelu, w sumie bardziej żeby sprawdzić czy mam infekcję...A ja wolę jak zrobi dokładne badanie aparatem i wiem dokładnie ile mm ma szyjka. Ona sama mówi że stara się nie męczyć ciężarnych-ale tym razem idę za tydzień to juz ją zmusze do zbadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z okolic Włocławka, Lipna Saskina zapał mam:-) od kilku lat chodzę na siłownię trzy razy w tygodniu, tylko teraz w ciązy sobie odpusciłam, poza tym i tak codziennie wychodziłam z psem:-), teraz poprostu będę brała kijki i w dalszą podróż:-) przy okazji piesio będzie bardziej zadowolony:-) Tina mój M też ma taką wymówkę, aż się nie raz wkurzam na niego, tym bardziej że nie ma zadnych przeciwwskazań. Ci faceci są czasem nie do wytrzymania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ja dla dzidziusia jeszcze nic nie mam, a ostatnio mezus mowil ze chcekupic zielony wozek hehe chociaz bedzie dziewczynka ale on mowi to co?i zielony mu sie podoba i tak;) poza tym mowi ze jeszcze tyje i wierze mu bo objadam sie smakolykami, wiecie jak ktos mnie odwiedza kazdy cos przyniesie:) co do seksu to zapomnialam co to jest:) mezus sie bal ze cos mi uszkodzi, ja tez sie troche balam w duchu i okazalo sieze dobrze robilismy, bo kto wie.. haha polozna powiedziala ze zastrzyk ze sterydami na plucka Luizy dostane dzis!! bardzo mnie tocieszy saskiana i natka super sport zazdroszcze a szczegolnie las... cos pieknego aha oczywiscie dziekuje wam za cieple slowa az sie weselej robi na duszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell trzymam kciuki :) pisz nam wszystko co się dzieje u ciebie, jak się czujesz itp :) będzie wszystko dobrze ja najedzona, dziś kurczak na słodko - kwaśno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) Aktualizuje stopke z waga:) Mam pytanie, czy kojarzycie badanie szyjki przez wziernik jako bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh troszke zaniedbuje kafee...jak tylko moge to zawsze cos napisze w duzej ilosci rzecz jasna ;) Izabell tos trafila na kompetentnych lekarzy nie ma co , ale grunt ze juz jestes pod stala opieka i ze juz dzis Liuza dostanie te sterydy..wszystko jest na dobrej drodze takz emusi byc dobrze i bedzie🌼 i jedz kochana na zdrowie dla ciebie jak i malenstwa;) ja wlasnie czatuje na spodnie ciazowe na ebay uzywane, chce cos po chalupce miec i nawet fajna parka sie znalazla...:classic_cool: teraz tylko trzeba wygrac ta aukcje za rozsadna cene;) siedzialam tez na ebay z mysla aby malemu kupic cos uzywanego po chalupce cieplejszego, sweterek , pluza polarek(ma bluzeczki itp. ale cieniastwo i juz wogole sa zniszczone) no i zamowilam glownie z nexta bo ladne zazwyczaj i zadbane mi sie trafiaja, pewnie jak cos to i na wyjscia sie bedzie nadawac hehe zobaczymy jak bedzie wygladac na zywo jak dojdzie a teraz pozostaje czekanie na towar;) wogole to ja tak robie wiecie, kupuje malemu cos porzadnego ze 3 pary spodni na gumce ktore ma dokad z nich nie wyrosnie;) , fajny jeans a to wytarte a to ciemne w miejscach , jakies porzadne bluzy czy kurtka... (czyt. z 5 miechow temu bylam na wyprzedazy wszytskiego carbootsy i kupilam kurtke taka wiatrowke za 2 f dla malego normalnie noweczka a nastepengo dnia ide z kolezanka do nexta popatrzec co w modzie jes teraz;) i ta kurtka na wieszaku wisi, nowa kolekcja haha za 25f to sie usmialismy ile zaoszczedzilam;)) z reszta ona kiedys kupila jakas torebke za 2 f i luknela ze to jakis mniej znany projektant w PL za to tutaj bardziej ale wystawila na allegro i za 325zl poszla;)z reszta ona tez robila te paczki do PL dla nowrodkow , na targu ciuszkiz metkami mozna kupic wiec jej sie oplacalo a za komplet 1f badz 2 f dala;)) ...ktore tylko na wysjcia sa , posluza sie to kupuje znow ze 3 jakies bluzy itp. zalezy od pory roku;) takze malo a solidnie;) i jak nie potrzeba to nie biore, no chyba ze jakas przecena jest i np, na wieksze dzicko to zaraz licze jak bedzie mial 4 lata to bedzie taki miesiac ahaa to biore hehe nawet na zas:O a po chalupce to spodnie dresowe ze sliskiego materialu ktore sie nie mechaca i po kazdym praniu wygladaja jak nowe;) bluza i jazdaaaa mozna plamic bo mamusia zmieni badz sam sie przebierze hehe;) matko jak ja cos zaczne to paranoja:O:O wybaczciee.... a i ostatnio na owoce mam chcice , dzisiaj wozek uginal sie od owocow az M sie smial ze ludzie pomysla ze my nic tylko banany kiwi jablka gruszki winogrona mandarynki jagody mmmmmmmm i , a ja wole te owoce jak slodycze ktorych kupilismy o wiele mniej hehe ale za to skladniki na ciasto juz mam;) aa i jeszcze wcinam te probiotyczne jogurty i activia bo nawet ci to dobre jest i juz jakos serek danio wydaje mi sie strasznie slodki:O:O o maly znow daje czadu, calyy bozy dzien z przerwamii:) a i jeszcze cos , synbek juz kladzie raczke na brzuchu sam chce is ie cieszy bo widzi jak sie malec rusza .... a co do badania szyjki, hmm w Pl w pierwszej ciazy to tez nie mialam tego co wizyta, bralam luteine na plamienia itp. no ale to od lekarza zalezy a i ja wtedy na takim forum np. jak to to nie siedzialam wiec moze dlatego sie niczego od ginki nie domagalam bo po prostu uwazalam ze ona wie lepiej ale widzicie jak jest raz wiedza lepiej a raz pozal sie bozee... teraz to nawet raz nie mialam badanej, no raz w pl jak bylam w 6tyg. ale to sie chyba nie liczy hehe no coz nie bede sie zamartwiac bo mi nic to nie da.... to was zameczylam....czy ktos wogole to przeczyta:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:))) Ja czytam:))) Co do badania szyjki to ja ma co wizyte i USG też... Ale bardziej tu mnie interesuje temat seksu... Bo mnie sie chce baaardzo i wogóle tak jakoś mi fajniej tylko doprosic sie nie moge bo mąż mówi że tak mu troche głupio z tą świadomością że tam dzidziuś a dziś powiedział że "A co by było jak by akurat ziewał" GŁUPEK!!! ale sie uśmialiśmy... No nic, a jak już sie doprosze to on taki delikatny i powoli i mam wrażenie że nie myśli o niczym tylko o tym żeby sie nic nie stało:))) Więc ja mu powtarzam żeby kożystał dopuki może bo póżniej to już chyba nie zabardzo... Ahhh ci faceci jak dzieci... Buziaki w brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka ja przeczytałam:-) reszta dziewczyn pewnie jutro przeczyta:-) Ja też dużo rzeczy kupiłam na allegro po bardzo korzystnych cenach, body i śpiochy to różnych firm ale bluzy i spodnie też głównie nexta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa no nic będą żałować później:-) ja do mojego M też mówie ostatnio żeby korzystał bo podobno w III trymestrze znów libido spada i brzusio wielki później połóg więc będzie miał sporo postu ale jakoś go to nie rusza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka tak juz mam ze tylko okazji wyszukuje hehe co do seksu moze i checi sa, moze i cos mi sie sni tyle ze w roli M jest zawsze ktos inny hmmm ae to nie moja wina i wtedy sie naprawde nakrecam bo juz tak rzadko jest to zblizenie ze byle dotyk i gotowe:O ale jakos przez to ze mi jest niewygodnie, ze wiecej mi przeszkadza to i wszystko takie nijakie sie staje wiec rezygnuje ale tylko na pewien okres;););) wogole jestem sfrustrowana..byla aukcja zajebioza bluzeczka, extra kolorki z takim pieskiem z jakis bajki nie pamietam za funta szla (2f przesylka) i juz zalicytowala i inetrnet mi sie zacial... a ja 1,5 dnia na ta aukcje czekalam :O:O:O:O:O: i jeszcze za tego 1f poszla:O dobra buzka dla was oddaje kompa M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje. :) Dziękuję, cieszę się, że to moje łóżeczko się podoba. Michałko, już je odebraliśmy i nawet Mąż je już wczoraj poskręcał. Tak z czystej ciekawości. A ja powkładałam pościel, materacyk, zarzuciłam baldachim. Oczywiście wszystko jest w wersji roboczej, jeszcze będzie prane, 1000 razy przekładane. Tak tylko chciałam się nacieszyć. :) Ale muszę przyznać, że łóżeczko jest naprawdę dobrej jakości i super się prezentuje. Wszystkim się podoba przez to, że jest takie inne. :) Izabell, powodzenia Ci życzę. Bardzo dobrze, że sobie leżysz. Będzie wszystko dobrze, głowa do góry. :) A co do wózka to chciałam Jumpera, ale ostatnio jak byliśmy w sklepie to wpadł mi w oko Espiro gtx. Kurcze, też fajny jest, więc się teraz zastanawiam i mam problem. :) Ale to się jeszcze zobaczy, jeszcze trochę czasu pozostało. :) W ogóle polecam Allegro. Można kupić super rzeczy dużo taniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej brzuszki :) ważka ja też czytam :) zawsze jak widzę ważka wiem, że wypowiedź będzie dłuższa :-) Dziś w nocy pierwszy raz złapał mnie skurcz łydki oj bolało, tak się zastanawiam w jakiej dawce bierzecie asmag ? ja raz dziennie ? może to zbyt mało skoro skurcz mnie złapał ? napiszcie brzuszki :) mój M wczoraj wylicytował super polarkowy kombinezon taki misiek, kaptur z uszkami boski :) człowiek aż doczekać się marca nie może :-) no ja stwierdziałam, że ze słodyczy rezygnuje, tak się nie da jeśli nie chcę wyglądać jak słoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo, olena - ja biorę magnefar (mg + b6) 3 razy dziennie :( Tylko,że u mnie są skurcze macicy i dlatego w takiej większej dawce. Co do sexu - to powiem, że wam fajnie. Ja niestety od samego początku nie mogę niego korzystać, chodź mam taką ochotę, że szok. Najgorsze jest to, że co drugi dzień śni mi się no i czasami przez sen nawet mam orgazm :) wiem, że to troche dziwne, bo faceci się tylko "moczą" przez sen :) Czasami wolę, żeby M mi "dogodził" chociaz troszkę, bo później w snach mam spokój. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! A ja wreszcie-ostatni dzwonek wybrałam się na to okropne badanie glukozy-fuj i dwie godziny siedzenia. Ale się udało, bez perturbacji. Wniosek taki żeby się nie ruszac za bardzo, wkleiłam się w fotel to i zawroty były mniejsze. Ale do tej pory mnie mdli, fuj fuj A wypiłam to duszkiem, tyle że czemu te piguly rozrabiają to ciepłą woda?!? Ble No a synek ma katarek, kaszle nawet ale żadnej gorączki. Chyba na razie nie idę z nim do lekarza. Poczekam do poniedziałku. Zresztą do tego przebijają się zeby i nosi go strasznie. Ale ze spaceru to chyba nici:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jestem rozpoznawalna po dlugich wypowiedziach....ehh czasem nie moge sie oprzec i powiem wam ze na zywo jestem tak samo gadatliwa az za bardzi czasami..moge czlowieka na smierc zagadac jak mi sie jakas pierdola przypomni:O:O:O i jak sie czasem nie odzywam to sie inni dziwnie czuja czemu ja cicho siedze i czy sie obrazilam haha(ostatnio tak bylo na imprezce ale ja po prostu senna juz bylam:P) ostatnio poszlam spac o 1 w nocy i na drugi dzien glowa mnie bolala i czulam sie jakbym cala noc nie spala::O:O:O cos okropnego a dzisiaj rano lux , wypoczeta jestem... Nika co do malego, jesli kaszle i mu sie odrywa to co rano i wieczor oklepuj mu plecki(reka zlozona w lodke , pewnie wiesz;)) plus jakies witaminki, jakis syropek przeciwkaszlowy jesli mu sie nic nie odrywa bo jesli odrywa to cos wykrztusnego, badz nawet syropek z cebuli...i duzoo pic to tez pomaga...organizm powinien sobie sam poradzic z tym wirusem ale jesli zauwazysz ze nastepuje goraczka czy wogogle maly gorzej funkcjonuje to lepiej aby lekarz w razie woo malego osluchal...ale zabki robia swoje...;) co do magnezu jak tylko beda mnie kosci bolec, bo raz bola w nocy a czesciej nie:O(nie wiem czy na to tez magnez pomaga?) czy lydki beda mi dokuczac to bede brac ten magnez, jak wy mozecie to chyba ja tez;) we wcesniejszej ciazy pod koniec 7 miesiaca co noc prsaktycznie mnie skurcze lydek lapaly ale nic na to nie bralam:O:O i sie meczylam hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jestem rozpoznawalna po dlugich wypowiedziach....ehh czasem nie moge sie oprzec i powiem wam ze na zywo jestem tak samo gadatliwa az za bardzi czasami..moge czlowieka na smierc zagadac jak mi sie jakas pierdola przypomni:O:O:O i jak sie czasem nie odzywam to sie inni dziwnie czuja czemu ja cicho siedze i czy sie obrazilam haha(ostatnio tak bylo na imprezce ale ja po prostu senna juz bylam:P) ostatnio poszlam spac o 1 w nocy i na drugi dzien glowa mnie bolala i czulam sie jakbym cala noc nie spala::O:O:O cos okropnego a dzisiaj rano lux , wypoczeta jestem... Nika co do malego, jesli kaszle i mu sie odrywa to co rano i wieczor oklepuj mu plecki(reka zlozona w lodke , pewnie wiesz;)) plus jakies witaminki, jakis syropek przeciwkaszlowy jesli mu sie nic nie odrywa bo jesli odrywa to cos wykrztusnego, badz nawet syropek z cebuli...i duzoo pic to tez pomaga...organizm powinien sobie sam poradzic z tym wirusem ale jesli zauwazysz ze nastepuje goraczka czy wogogle maly gorzej funkcjonuje to lepiej aby lekarz w razie woo malego osluchal...ale zabki robia swoje...;) co do magnezu jak tylko beda mnie kosci bolec, bo raz bola w nocy a czesciej nie:O(nie wiem czy na to tez magnez pomaga?) czy lydki beda mi dokuczac to bede brac ten magnez, jak wy mozecie to chyba ja tez;) we wcesniejszej ciazy pod koniec 7 miesiaca co noc prsaktycznie mnie skurcze lydek lapaly ale nic na to nie bralam:O:O i sie meczylam hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko, tej jestem taka gaduła pierdoła. :D I potem jak się przez chwilę nie odzywam to zaraz mnie ludzie pytają czy źle się czuję, czy się obraziłam albo czy coś się stało. :) Najgorsze chwile w życiu przeżyłam kiedyś u kosmetyczki. Zakleiła mi ryj jakąś maseczką i przez CAŁE 30 minut nie mogłam nic powiedzieć. Masakra. :D Ależ się umęczyłam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa cieszę się bardzo, że łóżeczko się podoba MY zaraz po świętach zaopatrzymy się w to cudo Wczoraj zdobyliśmy przewijak na kółkach, super sprawa;) pomalutku, pomalutku pokój się wypełnia;) mama już wpadła w szał zakupów, siostra też, przyjadą na święta to mnie zawalą ubrankami:) już nie mogę się doczekać:) Jakie plany na noc andrzejkową u brzuchatek? My zostajemy w domku , brat z narzeczoną mają wpaść Muszę coś upichcić, myślę o serniku wiedeńskim i sałatce gyros i coś jeszcze by się przydało, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też nawał ciuchów i zabawek się szykuje. :) Już jednak powiedziałam ludziom, żeby przypadkiem tych najmniejszych nie kupowali, bo wszystko już mam. :) U nas też pokoik pomału się zapełnia. :) Już się nie mogę doczekać dzidziusia i tego wszystkiego. :) Właśnie mi się ten mały gamoń rzuca po brzuchu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Klempa lozeczko faktycznie sliczne!Ja na szczescie mam lozeczko po 1 synusiu. Chociaz troche zal mi sie zrobilo bo te mi sie bardzo podoba ;) Mam pytanie czy ktoras planuje zakupic zamiast wanienki wiaderko do kapania? Moze ktoras juz ma jakies doswiadczenie i moze polecic lub odradzic ten pomysl/Bo ja chce je kupic. Druga sparawa jesli chodzi o zakupy to czy macie jakies doswiadczenie z chustami? Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Jak tam u Was- wybieracie się gdzieś na adndrzejki? my mieliśmy iśc do siostry, ale będzie tam dużo ludzi i jakoś tak mi sie nie chce siedzieć na sztywno i nie idziemy.. wlaśnie robimy ciacho 3bita i gyrosa i spokojnie sobie posiedzimy w domciu.... co do łóżeczka - to już wiem,że na 100% kupimy na początek kołyskę, koleżanka ma taką i mówi,że to jest poprostu cudo przy małym szkarbiku wanienke mamy nakładaną na wanne - bardzo dobra sprawa, tymbardziej jak się nie ma duzo miejsca miłego weekendu brzszki :) aaa. co do badań- to co wizyte mam na fotelu i usg, gdyby mnie nie badała, to nawet bym nie chodziła na wizyte- bo jaki jest sens, jak człowiek po takiej wizycie nic by nie wiedział co z szyjką i co z dzieckiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa no to mialas przerabane u tej kosmetyczki hehe u mnie jest tak ze ja gadula a M raczej nie;) pamietam jak jezdzilismy po jego rodzinie z zaproszeniami na wesele i on biedny siedzial praktycznie milczac, od czasu do czasu cos szepnal bo nie mial tematow za to ja nie znajac ludzi:O nawijalam haha i zawsze mowi gdyby nie ja to straszne sa takie niezreczne ciche sytuacje haha kiedys zaprosilam na kawke kolezanke ktora poznalam przez gg wiec wpadli, M z jej mezem czasem cos kwekna a my non stop japkami cwierkalismy ;) a M po ich wyjsciu sie pyta, ty napewno sie z nia wczesniej nie spotykalas? a z reszta baby to baby;) Michalka co do chusty, patrzylam uzywane wiec jak cos to sobie zakupie i jak sie nie przyda w razie woo to mi nie bedzie szkoda kasy;)..wogole pare razy widzialam babeczki i facetow z ta chusta, slodko to wygladalo;) co do rodziny i ciuszkow ..ja to z dala od calej rodziny , nikt nie przyleci wiec malo co sie dostanie hihi no mamuska w marcu z tatkiem przyleci to pewnie cos przywiezie ale ciuszkow to juz jej zapowiedzialam zeby nie brala bo sie pytala za to miecha itp. bedzie pelno haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula jak to nie ma sensu..a zwolnienie?;) hehe Inova cos myslalam o tych wiuaderkach ale jednak pozostane przy tradycyjnej wanience bo chyba wiecej miejsca tam jest hehe bylo tez cos takiego rozkladanego wkladane do umywalki, robi sie z tego skladajac taki stgozek i wklada w to dziecko ale jak widzialam jak ono tam jest wciesniete to raczej nie hcce tego, bo jak przemyc faldki ? jak dziecko nie jest rozlozone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i do tego gyrosa jak podala Badka dodaje jeszcze czerwonej kapusty ze sloiczka :) ja ostatnio wcinalam salatke z ryzzem i tunczykiem.. 1 puszka tunczyka w oleju 1 torebeczka ryzu(jaki kto woli;)) cala badz pol puszki kurkurydzy z 5 ogurasow konserwowych zalezy jakiej sa wielkosci ale to tez od gustu zalezy;) 4 jajka z polowe czerwonej fasolki z puszki (bez niej da sie obejsc;)) i jedna swieza papryka puszka groszku plus ze 3 lyzki majonezu(wedlug uznania) piperz sol czubata lyzeczka zwyklej musztardy moja znajoma robila taka slatake ale z makaronem swiderki tez byla dobra;) no a teraz przez was ta salatka gyros za mna chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala wyprawka na poczatek;););) Ubranka: 4 - 5 koszulek bawełnianych (w tym 1 - 2 batystowa, lepiej bez kołnierzyka............... (mi nie potrzebne) ok. 5 bawełnianych kaftaników (lepiej bez kołnierzyka) ...................(mi nie potrzebne) ok. 5 - 6 bawełnianych śpioszków....................... (najlepiej na zatrzaski) (mi nie potrzebne) 2 - 3 skarpetki bawełniane lub buciki bawełniane .....................(tak potrzebne;)) 2 sweterki + spodenki.......... (mam tyle ze nie sweterki) 2 czapeczki lekkie............. (mam) 1 - 2 czapeczki bawełniane (mi nie potrzebne, bedzie w razie co kaptur) rękawiczki........ (mi nie potrzebne) kombinezon zimowy jednoczęściowy (nieco póˇniej) ......(mam takilekki i sie zastanawiam czy aby nie kupic takiego zajefajnego koca to fotelika) pajacyki i body (głównie przy Pampersach i majtkach z ceraty) ...........(pajacyki mam i body tez i na tym sie skupiam) Pościel i pieluchy: 2 lżejsze kocyki ..... (tak mam) kołderka ...... (na razie zbedne) poszewki na kołderki ....... (zbedne) prześcieradło do łóżeczka, ok. 3 szt.......... (mam koszyk na poczatke wiec zbedne) 1 ciepły koc do łóżeczka na wierzch .........(mam) 2 - 3 duże ceraty do łóżeczka i ceratki do wózka.... (dla mnie zbedne) ok. 40 - 50 pieluch z tetry....... (bez przesady:O:O 5 mi wystarczy) ok. 5 pieluch z flaneli...... (2 max wystarcza) pieluchy jednorazowe 2 dziecięce ręczniki frotte....... (musze kupic) 2 ręczniki kąpielowe z kapturem......... (jeden wystarczy;)) Kosmetyki: mydło natłuszczające, delikatne, bezzapachowe....... (musze kupic) oliwka dla niemowląt (np. Bambino) lub przegotowana spożywcza oliwa z oliwek............. (musze kupic) kremy na pupę (np. Bepanthen, Sudokrem)........... (mam) wazelina (do natłuszczania termometru)............. (nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest :O) wata bawełniana.......... (chyba w kazdym domu jest;)) waciki bawełniane......... (tez mam) sterylne gaziki...... (tez mam, dobrze wyposazona apteczka;)) spirytus 70 % (wystarczy kupić 100 ml spirytusu rektyfikowanego, rozcieńcza się go przegotowaną wodą w stosunku 2:1)....... (mam) sól fizjologiczna (mam) proszek do prania bez fosforanów (np. Jelp) ........(trzeba kupic) płatki mydlane (na początek, do zamaczania zmoczonych pieluch lub przy uczuleniu na inne detergenty)..........(nie mam) Akcesoria: myjka......... (kupic) nożyczki dla niemowląt do obcinania paznokci..........(kupic) szczotka do włosów......... (kupic) termometr do wody ........(za pierwszym razem gucio sie przydal;)) gruszka gumowa do usuwania wydzieliny z nosa........ (trzeba kupic i mysle na frida z taka rurka moze bedzie lepsza jak te zwykle gruszki:O) zakraplacz, łyżeczka z miarką........ (mam) mała latarka (podobna do długopisu)......... (a po co:O) pojemnik na wodę (do przemywania pupy) .......(mam miske i miseczki hehe) pojemniki na czyste brudne waciki........ (zbedne) termometr do pomiaru temperatury ciała....... (mam i chyba tez kupie ten do ucha) butelka do karmienia (jako rezerwa) ..........(trzeba kupic , jak cos to sie pozniej przyda do soczkow;)) wiaderko na brudne pieluchy (do zamaczania).......... (zbedne) szlafrok, kapcie,majtki poporodowe ze 2 pary max wystarcza, wklady poporodowe na odchody(to jest ta krew;)) ze 3max odpinane pod szyja koszule.............(trzeba kupic) wkładki laktacyjne (lepsze są przezroczyste) ...........(trzeba kupic, super sprawa) i ze 2 staniki do karmienia te wygodniejsze na poczatek bez usztywniania dopoki sie pokarm nie unormuje........ (mam taki sportowy;)) odciągacz (lub adres wypożyczalni).......... (wczesniej mialam i zbedny byl ale to zalezy i warto kupowac takie cos po porodzie;)) wanienka do kąpieli ..............(trzeba kupic) łóżeczko (+materacyk)......... (mam koszyk na poczatke pozniej sie zobaczy;)) blat do przewijania............ (dla mnie zwykla ceratka wystarczy, na gorze mam wielgachne loze a pokoiku swojego na razie brzdac nie bedzie mial)z reszta w pl mialam do przewijania i mi sie wogole nie przydalo to zalezy;) nawilżacz powietrza (zwłaszcza zimą)............ (w Pl potrzebny za to tutaj jednak nie) fotelik samochodowy...... (mam) wózek...... (mam) ee da sie radeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala wyprawka;););) Ubranka: 4 - 5 koszulek bawełnianych (w tym 1 - 2 batystowa, lepiej bez kołnierzyka............... (mi nie potrzebne) ok. 5 bawełnianych kaftaników (lepiej bez kołnierzyka) ...................(mi nie potrzebne) ok. 5 - 6 bawełnianych śpioszków....................... (najlepiej na zatrzaski) (mi nie potrzebne) 2 - 3 skarpetki bawełniane lub buciki bawełniane .....................(tak potrzebne;)) 2 sweterki + spodenki.......... (mam tyle ze nie sweterki) 2 czapeczki lekkie............. (mam) 1 - 2 czapeczki bawełniane (mi nie potrzebne, bedzie w razie co kaptur) rękawiczki........ (mi nie potrzebne) kombinezon zimowy jednoczęściowy (nieco póˇniej) ......(mam takilekki i sie zastanawiam czy aby nie kupic takiego zajefajnego koca to fotelika) pajacyki i body (głównie przy Pampersach i majtkach z ceraty) ...........(pajacyki mam i body tez i na tym sie skupiam) Pościel i pieluchy: 2 lżejsze kocyki ..... (tak mam) kołderka ...... (na razie zbedne) poszewki na kołderki ....... (zbedne) prześcieradło do łóżeczka, ok. 3 szt.......... (mam koszyk na poczatke wiec zbedne) 1 ciepły koc do łóżeczka na wierzch .........(mam) 2 - 3 duże ceraty do łóżeczka i ceratki do wózka.... (dla mnie zbedne) ok. 40 - 50 pieluch z tetry....... (bez przesady:O:O 5 mi wystarczy) ok. 5 pieluch z flaneli...... (2 max wystarcza) pieluchy jednorazowe 2 dziecięce ręczniki frotte....... (musze kupic) 2 ręczniki kąpielowe z kapturem......... (jeden wystarczy;)) Kosmetyki: mydło natłuszczające, delikatne, bezzapachowe....... (musze kupic) oliwka dla niemowląt (np. Bambino) lub przegotowana spożywcza oliwa z oliwek............. (musze kupic) kremy na pupę (np. Bepanthen, Sudokrem)........... (mam) wazelina (do natłuszczania termometru)............. (nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest :O) wata bawełniana.......... (chyba w kazdym domu jest;)) waciki bawełniane......... (tez mam) sterylne gaziki...... (tez mam, dobrze wyposazona apteczka;)) spirytus 70 % (wystarczy kupić 100 ml spirytusu rektyfikowanego, rozcieńcza się go przegotowaną wodą w stosunku 2:1)....... (mam) sól fizjologiczna (mam) proszek do prania bez fosforanów (np. Jelp) ........(trzeba kupic) płatki mydlane (na początek, do zamaczania zmoczonych pieluch lub przy uczuleniu na inne detergenty)..........(nie mam) Akcesoria: myjka......... (kupic) nożyczki dla niemowląt do obcinania paznokci..........(kupic) szczotka do włosów......... (kupic) termometr do wody ........(za pierwszym razem gucio sie przydal;)) gruszka gumowa do usuwania wydzieliny z nosa........ (trzeba kupic i mysle na frida z taka rurka moze bedzie lepsza jak te zwykle gruszki:O) zakraplacz, łyżeczka z miarką........ (mam) mała latarka (podobna do długopisu)......... (a po co:O) pojemnik na wodę (do przemywania pupy) .......(mam miske i miseczki hehe) pojemniki na czyste brudne waciki........ (zbedne) termometr do pomiaru temperatury ciała....... (mam i chyba tez kupie ten do ucha) butelka do karmienia (jako rezerwa) ..........(trzeba kupic , jak cos to sie pozniej przyda do soczkow;)) wiaderko na brudne pieluchy (do zamaczania).......... (zbedne) szlafrok, kapcie,majtki poporodowe ze 2 pary max wystarcza, wklady poporodowe na odchody(to jest ta krew;)) ze 3max odpinane pod szyja koszule.............(trzeba kupic) wkładki laktacyjne (lepsze są przezroczyste) ...........(trzeba kupic, super sprawa) i ze 2 staniki do karmienia te wygodniejsze na poczatek bez usztywniania dopoki sie pokarm nie unormuje........ (mam taki sportowy;)) odciągacz (lub adres wypożyczalni).......... (wczesniej mialam i zbedny byl ale to zalezy i warto kupowac takie cos po porodzie;)) wanienka do kąpieli ..............(trzeba kupic) łóżeczko (+materacyk)......... (mam koszyk na poczatke pozniej sie zobaczy;)) blat do przewijania............ (dla mnie zwykla ceratka wystarczy, na gorze mam wielgachne loze a pokoiku swojego na razie brzdac nie bedzie mial)z reszta w pl mialam do przewijania i mi sie wogole nie przydalo to zalezy;) nawilżacz powietrza (zwłaszcza zimą)............ (w Pl potrzebny za to tutaj jednak nie) fotelik samochodowy...... (mam) wózek...... (mam) ee da sie radeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
witam, dziewczyny może coś poradzicie... wizytę u lekarza mam dopiero za 5 dni, a zaczyna doskwierać mi jakaś infekcja, wszystkie globulki dopochwowe są na receptę a mój gin jest nieosiągalny. Co mogę robić aby sobie ulżyć? Czy lacibios femina to dobre rozwiązanie? Chociaż probiotyk, może w jakimś stopniu zatrzyma rozwój bakterii. Czekam na porady plizzz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
engine30 doraźnie moze pomóc nasiadowka z tantum rosa. Mi przynosiło dużą ulgę ale niestety nie wyleczy mocnej infekcji. Możesz kupić bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Engine np. vagical nie jest na recepte! i nie powinien zaszkodzic... postaraj sie takze wiecej pic, dziewczynki pisaly ze to pomaga;) a moze masz clotrimazol masc chociaz z wieszchu mozesz posmarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×