Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość JOHNSONS
to firma która niestety najczęściej uczula,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Weszlam przywitac sie i uciekam bo nie bardzo sie czuje, mam wrazenie ze mi cos w gardle stoi, nie wiem czy to zgaga czy co, jakbym kluche polknela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZKO nie wiesz o co chodziło małej brzuchatce , my wiemy i to jest najważniejsze, mała brzuchatka tylko nie denerwuj się pomarańczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam na poczatku ciazy dla siebie do smarowania oliwke w zelu Johnson's baby no i niestety bardzo dlugi czas meczylam sie, bo mnie uczulila a ja nie mam problemow ze skora. Ale przezylam koszmar..tak mnie bolalo,i bol opasal caly pas pod piersiami i w plecach i sie po jakims czasie opkazalo, ze to zarucie pokarmowe. Najgorzej ze ciezko mi bylo oddychac i slabo mi sie robilo a jestem sama w domu. Wszystkiemu winny byl jeden filet sledziowy.. ale juz jest dobrze. Ostatnio musze bardzo uwazac na to, co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was marcowki! Sama mialam termin na märzec i nawet pisalam pare razy na tym topiku. Los jednak zdecydowal inaczej i moj synek urodzil sie w Wigilie, w 29 tygodniu ciazy. Wpadlam pozdrowic nike34 - dziekuje ci za Twoj wpis na wrzesniowkach 2008 i trzymanie kciukow za mojego Krzysia ! Krzys ma sie dobrze , wazy juz 1750 g (waga ur 1555) ale jest oczywiscie nadal w szpitalu Reszte marcowek tez pozdrawiam i zycze rozwiazania w terminie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro, trzymajcie sie dzielnie z Krzysiem, najważniejsze, że ciągle przybiera na wadze i wszystko idzie w dobrym kierunku:))) Dużo zdrówka dla Was!!!!!! Ale sie dzis obłowilam:))) Przez allegro oczywiście. Nie wytzymałam i zaopatrzyłam się w parę rzeczy. udało mi sie kupic zestaw startowy butelek tommee tippie w rewelacyjnej cenie, oprócz tego przewijak z pokrowcem, pieluszki tetrowe i kolorowe flanelowe, cążki dla bobasa, pościel do wózka, jeszcze jedno przescieradło do łóżeczka, ceratke, podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne itd megan, dzieki za linka do tego sprzedawcy, faktycznie sie oplaca, wiekszość z tych rzeczy wlasnie u niego kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki! Natka dzięki za linka :) ja raczej chciałabym chustę tkaną, podobno na dłużej starcza niż elastyczna. W Toruniu wiązałam tkaną i elastyczną i bardziej podeszła mi tkana i jej sposób wiązania. Może Tobie przypasi elasyczna :) Mała brzuchatka witaj! Tęskniłyśmy za Tobą! Ja oliwkę mam jonson i jestem zadowolona (taka oliwka żel). Dziś byłam na 2 gim spotkaniu w Szkole Rodzenia. Było o karmieniu :) Powiem wam że przed zajęciami jakby przyszło mi nakarmić swego maluszka, to bym nie była pewna czy wszystko dobrze robię...a teraz jakby mi go dali to bez żadnych "ale" bym go spokojnie nakarmiła :) a póki co to nakarmiliśmy na zajęciach bobaska (takie dzieciątka lalki do ćwiczeń). Trochę też poćwiczyliśmy, było sporo śmiechu. Plan jest taki, że będziemy ćwiczyć codziennie...co z tego wyjdzie nie wiem, ale było by miło, tak powygłupiać się i pośmiać się z moim M :) . Witaj Karro. Buziaczki dla Twojego synka. Trzymaj się kochana! Myślami będę z Tobą i Krzysiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujacaaaaa
karro tzrzymam kciuki i będę się modlić by KRZYSIU SOBIE DZIELNIE RADZIŁ, ale skoro przyszedł na świat w wigilię to na pewno będzie dzielny i silny :) olena - - o co tobie dziecko chodzi???????? nie wie dziewczyna jak zus/na jakiej zasadzie oblicza chorobowe,to ktos jej wytłumaczyl,wiec po co sie odzywasz nieproszona? i chcesz cos powiedziec, ale sama nie wiesz za bardzo co, to ze ktos ma nick na pomarańczowo, nie oznacza, ze nie zna sie na niczym, albo przynajmniej gorzej od ciebie dziecinko, a z twoich wypowiedzi niestety wynika,ze polotem inteligencji to ty nie jestes i nie błyszczysz, tak jak byś to chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koja a u kogo kupowałaś? Ja też muszę trochę pobuszować zakupowo. Dziś patrzyłam na poduszki do karmienia. Położna zachwalała! Jak na razie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki koja! Pooglądam sobie. Jakoś nie chce mi się spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki! Karro kurcze to się Krzyś pośpieszył! Najważniejsze, że wszystko z Wami w porządku Trzymamy mocno kciuki aby maluszek dalej przybierał na wadze i szybciutko wracał z mamusią do domku Trzymajcie się cieplutko U nas coraz gorzej ze snem, strasznie ciężko znależć odpowiednią pozycję:( pózniej cały dzień chodzę jakaś nie do życia... Mieliśmy dziś wizytę w szpitalu Trochę żelazo spadło ale od soboty już uzupełniam tabletkami Z łobuziakiem wszystko ok, nadal ułożona główką w dół bombarduje mamusi żebra;) tak śmiesznie wypycha stópki...słodki widok:) Wyspałam się w południe i teraz nie wiem jak zasnę, pobuszuję po necie może mnie sen zmorzy Słodkich snów brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuszki :) karro trzymam kciuki za ciebie i za synka :) jak będziesz miała czas napisz nam coś więcej, co słychać u was u ciebie i synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi chyba post wcięcło :) A więc witam z rana brzuszki :) Karro trzymam kciuki za ciebie, jestem pewna, że wszystko będzie w porządku :) jak będziesz miała czas pisz do nas czasami co słychać u ciebie i synka :) My wczoraj też szukaliśmy jakiegoś fajnego sklepu na allegro ale stwierdziliśmy, że te pierdołki dla małego to kupimy już u siebie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro dobrze, że synek rozwija się i przybiera na wadze. To jest najważniejsze. Trzymaj się ❤️ Koja ja czekam właśnie na 3 paczki z neta :) I na prawdę dziewczyny tych wszystkich pierdółek jest ogromnie dużo. A ja jeszcze wszystkich nie mam. Tina ja mam taki "plan", że jak kiedyś tam :) będzie dziewczynka to nazwe ją Liliana :) Na razie jest Leoś :) Olena wiem, że nikt nie poleca jonshona bo właśnie najczęściej uczulają. I to nie tylko te kosmetyki dla dzieci. Goyek ja też byłam wczoraj w szkole r. i było o porodzie. Bardziej dla męża niż dla mnie. Człowiek dopiero tam dowiaduje sie ile wie już na dany temat. Mnie najbardziej interesowało co jest potrzebne dla mamy i dziecka do szpitala. Za dwa tygodnie "zwiedzamy" oddział :D Mam nadzieję, że dotrwam z porodem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to fakt tych pierdołek dla maluszka jest najwięcej :) dzięki za opinie co do kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki karro dużo dużo sił Ci życzę a synkowi dużo dużo dużo zdrówka niech rośnie zdrowy i silny chłopaczek :) 🌼 olena ja też słyszałam ze Johnson najbardziej uczula dzieciaki :( eh wszystko zależy jaką dziecko ma skórkę u mojej siostry to dzieciaki miały uczulenie na polskie proszki dla dzieci dopiero tych niemieckich mogła używać porażka była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuszk:) Karo gratuluje synka i zycze zdrowka dla Was obojga!!!!!! Wiem że Johnson nie jest najlepszy dla noworodków,ale jakie kosmetyki wybrać? Macie swoje typy? Boże ja jeszcze nic nie kupuje i chyba czas najwyzszy zabrać się za zakupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo no ty kochana to już musisz bez 2 zdań :) 1 marzec tuż tuż, a zawsze możesz urodzić ciut wcześniej :) i wtedy mężuś by musiał biegać i kupować, a wiadomo zawsze lepiej razem. :) ja też skłaniam się ku nivea, moja bratowa używa i bardzo chwali. kasiek dzięki za stronkę. ja wam powiem szczerze ja głupieję czasami :) zachodzę w głowę co to będzie, jak sobie poradzę, czasami przerażają mnie najnormalniejsze czynności wykonywane przy maluszku, bo niewiem czy dobrze to zrobię, z jednej strony mam blisko teściową nie daleko mieszka ale ja chcę robić wszystko sama albo z mężem przy maluszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja osobiście miałam doświadczenie z kosmetykami oilatum siostra mieszka w domu obok więc często gęsto bywałam i kąpałam maluchy i stosowaliśmy do kąpieli specjalny płyn wlewało się do wody i nic więcej jedynie na pupcie sudocrem o ile była taka potrzeba z wiekiem pojawiały się inne rzeczy z tej serii więc ja zostaje przy tej firmie ;) zresztą maleństwo kilku dniowe czy kilku tygodniowe nie brudzi się na tyle ani nie poci aby go szorować mydłami itp ale poprawcie mnie o ile się mylę a co do oliwek pudrów itp to nie wiem czemu ale zauważyłam że coraz mniej ludzi praktykuje Nikamo szalona :) masz coraz mniej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki u nas dziś ślicznie świeci słońce, jest biało i bajecznie... Olena, ja też czasami martwięc się, czy sobie sami ze wszystskim poradzimy...mam cichą nadzieję, że tak. Położna ze szkoły rodzenia przyjdzie do nas po porodzie, pomoże wykąpać maluszka, powie, co i jak, pomoże przystawić do piersi, jeśli będą z tym problemy i zawsze będziemy mogli do niej zadzwonić w razie "awarii" - to mnie troszkę pociesza co prawda moja mama bardzo chętnie przyjedzie, żeby nam pomóc, ale mi się wydaje, że jeśli na samym początku poradzimy sobie sami, to tylko dla nas lepiej, potem będą mogli nas odwiedzać członkowie rodziny i przyjaciele i "podziwiać efekty naszej pracy" - dosłownie i w przenośni:) Maciek kupił mi piłkę do ćwiczeń (średnica 65cm), bo nasz dobry duch ze szkoły rodzenia - położna - powiedziała, że właśnie siedzenie na tej piłce i wykonywanie okrężnych ruchów miednicą "pomaga" maluszkowi przyjąć odpowiednią pozycję do porodu i dobrze działa na kręgosłup, więc oglądajć tv będę siadywać na piłce a nie na kanapie:) dziś dostałam zdjęcia od koleżanki, która urodziła córeczkę w Wigilię - sama słodycz - aż sie sama nie mogę doczekać tego szczęścia:) Karro - gratuluję maluszka i trzymam kciuki, żeby Krzyś rósł zdrowy i silny:) buziaki w brzuszki p.s. widzę, że pomarańczki nie śpią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też mi się wydaje, że na początku to chyba bardziej jest takie przemywanie niż kąpanie w wanience, tym bardziej, że pępuś :) musi się zagoić i odpaść, ale oczywiście poprawcie mnie jeśli się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asiulek-co do pilki.Sa fajne zestawy cwiczen dla ciezarnych-mozesz sobie w necie zobaczyc. samo siedzenie i krecenie biodrami tez wiele pomaga,ale jak sobie do tego lekkie cwiczonka dolozysz to zadziala to tylko na twoja korzysc. zeby byl efekt jakikolwiek l-co do kregoslupa-to polecam siedzac na pilce,zaczac od albo najnizszej partii-czyli ledzwiowej,poprzesz srodkowa do szyi. po prostu krecisz-raz w lewo raz w prawo-biodrami,potem klatka piersiowa a na koncu szyja. polecam kazdemu ta pilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte machiato co do malenstwa masz racje;) powiem wam ze ja kosmetyki typu plyn do kapieli wprowadzilam po 4 miesiacu i bylo to jonson(nie wiedzialam ze tak uczulaja) ale do tej pory uzywam i jest ok, synek nie mial problemow ale to tez wiadomo od dziecka zalezy.na szczescie, takze specjalne mydelko mi wystarczylo;) tym razem to kupie pozniej jakis inny plyn do kapieli hehe Michalka napIsz ,mi jak jest u ciebie z tym badanieM na paciorkowca GBS a wiecie nie mialam cos szcescie ostatnio do aukcji , ciagle prszegrywalam albo sprzed nisa mi cos ucikalo, pozaznazalam sobie aukcje z wanienka lezaczkiem i M wygral obie haha TAKZE JESTEM ZADOWOLONA szlafrok i te grubsze sprawy dla siebie mam , ale jeszcze te podklady, wkladki laktacyjne itp. higieniczne sprawy uffff i bede miec spokojna glowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena masz racje, ae jak sie pepek zamoczy to sie swiat nie zawali, trzebaosuszyc rzemyc spirytusikiem i po sprawie;) my malego od samego poczatku kapalismy w duzej ilosci wody, bez zadnych specjalnych lezaczkow gdzie tylko sie obmywa woda dziecko... ale to mowie na poczatku nam moja mamuska pomogla bo ja sie baklam ze M malego z rak wypousci haha ale pozniej juz M kapal po tym tyg pobytu w domu(tydzien w szpitalu) no a teraz trzeba bedzie sobie samemu poradzic..takze nie martwicie sie, bedziecie sie czuly ze wlasnie wszystko robicie na opak ale z czasem bedzie wam wszystko latwiej szlo i lepiej wlasnie robcie przy malcu jak najwiecej wtedy czlowiek uczy sie szybxiej radzic sobie samemu, znajduje taki rytm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, karo -trzymam kciuki i wierze, że wszystko będzie dobrze :) Słyszałam pozytywne opinie o firmie Oilatum, niestety nie należy do zbyt tanich. Ja kupiłam 2 fazowy płyn do kąpieli niemowląt z firmy Bubchen, bo poradziła mi Pani ze sklepu, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam. Zastanawiam się mimo wszystko nas Oilatum, bo moje koleżanki go stosowały i były bardzo zadowolone. Wczoraj byłam u gin. Wszystko jest dobrze. Niestety o 0,5cm skróciła mi się szyjka do 3 cm, ale jeszcze troche zostało do skrócenia.A zaczynałam od ładnej szyjki prawie 4,8 cm. Dzieciaczka nie ważył, tylko sprawdził ogólnie. Zauważyl nawet włoski na główce:) nie wiem jakim cudem. Dostałam skierowanie do okulisty o które sama poprosiłam. No i stos badań na żółtaczkę i wątrobowych, Hbs, Hcv, Kiła, Wr itp. które powinno się zrobić przed porodem. Za tydz. mam ostatnie szczegółowe badanie pod kątem wód, wagi dziecka i wykształconych narządów. A dzisiaj jeszcze endokrynolog :( Co do zakupów to u nas już prawie wszystko kupione. Część w hurtowniach dziecięcych część na allegro.Zostały tylko drobiazgi z apteki. Ubranka raz przeprane. Na początku lutego wezmę się za nie drugi raz i już wszystko poprasuje. Miłego dnia brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×