Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witam Dziewczynki w ten piękny słoneczny dzień :) U nas po staremu , mdłości są , nawet mam alergie na chleb , na pastę do zębów i na zapach mojego M :P , a tak reszta dobrze , brzuch też mnie ciągnie , dobrze że chociaż wielkość na razie nie uległa zmianie , z tego bardzo się ciesze i mam nadzieję że do października tak pozostanie , idę na weselę i było by fajnie nie iść w ciążówce . Młody oswaja się z myślą o rodzeństwie , powiedziałam mu że dzidzia u Pana Boga jego wybrała sobie na brata i nic nie można było zrobić , jakoś to przyjął chyba nawet poczuł się wyróżniony . Życzę miłego dzionka bez mdłości i blee , bez bólów brzucha , samych radosnych chwil , a ja powracam do pracy to narazinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
no moglabym isc ale za wizyte tu biora od 100 w zwyz :( a wiecie pierwsze miesiace na swoim sa ciezkie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blas wszytko ok , tylko spokój ratuję , jak się denerwujesz pobudzasz mięśnie macicy , spokojnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się ale ciężko mi to przychodzi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ,ja wiem że to łatwo tylko mówic \"nie przejmujmy się \",ale wiecie że nasze fasolki czuja wszystkie zmiany nastroju i stres??? Wiec dla ich zdrowia musimy byc spokojne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Aneta i olcia, Mamula ja też ciągle chodze i patrze czy aby nie poroniłam a to wszystko przez małe plamienia w poniedziałek i wtorek. Do lekarza ide w przyszły wtorek dopiero a usg mówił, że wykona dopiero na koniec sierpnia (do tej pory go nie miałam). Odnośnie cen to ja za wizytę zapłaciłam 100 zl- badanie + cytologia. Szkoda, że nie miałam usg ;/ ale gin wychodzi z założenia, że za wcześnie. Nawet nie wiem który to dokładnie tydzień. W każdym razie plamienia ustały juz wczroaj popołudniu... A jak przeczytałam o lily to już wogóle się załamałam... Współczuję Ci bardzo ;( Odnośnie mdłości to mam jak wyczuje jakiś niepożądany zapach ;/ Dzisiaj na jajko :) Mi pomagają banany i ogólnie owoce ;) Pozdrawiam :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLASK też miałam tak raz że przestały mnie boleć piersi i się strasznie przestraszyłam ale wieczorem już ból wrócił, a mój mąż mówi że niegdy nie myślał że będzie się cieszył że ból piersi wrócił, ale tak naprawde było. Do tego np. dziś cz\\uję się fatalnie a 2 dni temu jakbym wogóle w ciąży nie była nie czułam niczego żadnych mdłości. Chyba zależy od dnia, więc głowa do góry. Ja też dziś schizuję, i idę do lekarza, ale chyba tylko żeby mnie pocieszył bo dostaje wariacji po dzisiejszej nocy i bólach brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy mnie pamietacie? Miałam zepsuty internet, więc się nie odzywałam, ale wciąż należę do Marcówek. Czuję sie świetnie i gdyby nie dowód na USG, nie wiedziałabym, ze jestemw ciąży. Wyniki wszystkie ok. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane widze ze bóle brzucha mamy w większosci, wiec moze nie trzeba sie nimi martiwc? DUPHASTON- ja biore 1 tabletke 2 razy dzinnie, a zazywam ze względu na to ze boli mnie brzuch i krzyz WIZYTA U LEKARZA- ja płacę ok 120-130 zl za wizytę reazem z usg TA POGODA mnie strasznie meczy tylko bym spała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś za duzo z was zle sie dzis czuje,moze to przez pogode co? Nie straszcie dziewczyny :( Nie myslmy o najgorszym. Ja mecze sie z mdlosciami-masakra No to mam kolejne pytanie ;) Zamecze was dzisiaj :D Jak u was z sexem? Bo mnie w ogóle nie ciągnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves, mnie dotąd też nie, ale dziś miałam tak erotyczne sny, ze szok :) mnie brzuch nie boli i nie mam mdłości. Hmmm. i wogóle nic złego mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis sny mialam nie z tej ziemi i dziwie sie skad to sie bierze jak mnie w ogole nie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowałam tabelke,bo nam ucieknie zbyt daleko :) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H aha Figleaves tez miąłm zadac to pytanie :). No własnie jak z sexem? Bo u mnie zastój przez mojego eMa .On się boi ze zaszkodzimy dziecku ,nawet jak mnie głaszcze czy dotyka to pyta czy nie za mocno ,jakby mnie wszystko bolało.Wybieramy sie teraz na weekend i musze go oswoic z sytuacja tym bardziej że nie przeszkód co bysmy sie nie mogli kochac .A mi tez tego brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknie piękne a tyle ich ,że ja chyba bym nie potrafiła wybrać tej jednej :) co do sex-u ehh baby libido mi spadiło i zto znacznie..d Ostatnio gdy się kochaliśmy ,to nie było to .....czegoś mi brakowało ect... oczywiście nie mówiłam mężowi bo by zaraz mówił ,że to jego wina! Więc on sądzi ,że było suuperr:classic_cool: Czego to się nie robi dla swojej połówki :D:D:D Ale podobno to normalne w pierwszym trymestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez jakos tak przeszlo. A M wrocil strach ze cos mozemy zaszkodzic i poki co jestesmy zgodni, ale sen tez dzis mialam niezly, az sie obudzilam:-) Nikamo nie wiem jak sprawdzic te numery sukienek, moze wrzuc link ale z juz wybrana kiecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ale mi niedobrze oj szkoda gadac :( u mnie z sexem to nieciekawie wcale nie mam ochoty, az mi szkoda mojego mezulka. Ale jak tu miec ochote jak brzuszek pobolewa i caly czas jest mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny przepraszam
że nie na temat, ale może któras z Was mysli o kupnie wózka?mam dobrej firmy, mój maluch juz wyrasta z niego byl wozek malo uzywany...zreszta zobaczcie same:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694547370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uważam ,że zbyt wcześnie na kupowanie czegokolwiek a wózek tym bardziej :) Musisz poszukać koleżanko gdzie indziej. Ja zajadam się marchewką surową i chyba pomaga na mdlosci :) albo sobie wmawiam. No i ogórka kiszonego na przemian. Co do sukienki to wszystkie piekne,trudny wybór. To widze,ze kazdej spadlo libido :) myslalam,ze ze mna cos nie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie boli glowa, az mi sie nic nie chce robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl współczuje,moze wyjdz na swieze powietrze? Dziewczyny pewnie pomyslicie,ze zwariowałam,ze teraz zjadam swiezego ogorka z lodówki mniam mdlosci ciut mniejsze :) Ja ciagle buzia ruszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam do 15 sierpnia i ide na urlop...Nareszcie.jeszcze nic nie mówiłam w pracy o ciazy... ciekawe jaka bedzie reakcja gdyz nie pracuje jeszcze roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Figleaves a ja mleko ,mleko juz koncze litr ,no i w przerwie zjadłam orzeszki w karmelu... ale wiecej jesc nie bede bo gorąco i sie nie chce.Jak cos to zapraszam jeszcze na arbuza:) Ale mi sie nic nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko tez probowałam i tez troche pomaga :) U mnie pogoda zakrecona raz slonce raz deszcz. Córka z nudów szaleje a to dopiero poczatek wakacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×