Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

och te kg :( Co do szkoły rodzenia to chodziłam w Polsce bo wtedy tam mieszkałam.Tu jak jest,nie wiem,ale są tylko nie wiem od którego tygodnia.W Polsce od 30tc było jak teraz jest nie wiem,bo jak pisałam to było 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosciki juz sie robia:-) To moze niech to bedzie kazdego ostatniego dnia miesiaca:-) oczywiscie niech sie wpisuja wszystkie panie ktore tylko maja na to ochote:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki natka 🌻 najadłam się,teraz wszyscy się obudzili a mnie senność bierze.Ide sie polozyc :) do pózniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, natka23 natka23 jak ja wogóle nie wiem ile ważę, narazie mieszczę się we wszystkie ciuchy więc nie narzekam, nawet nie mam wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina ja wage kupilam jak bylam poprzednio w ciazy:-) a teraz sie przydala bo wiem co sie dzieje z moim organizmem, i nie chcialabym przesadnie przytyc w ciazy, alae jak pisalam o wadze niech pisza tylko te osoby ktore maja taka ochote:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy biegać z wózkami, to zgubimy sadełko na parkowych alejkach :D Poki co zostawmy sobie co nieco na kryzys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Ja dopiero wstalam, male sniadanko i do poloznej. Oj mnie od samego rana zoladek w gardle stoi a fuuuj. Z ta waga to dobry pomysl, tylko najpierw musze ja kupic hahaha. Figleaves uwierz mi bedziemy razem tyly, bo ja tez caly czas jem, takze tez bede orka hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie ja tez jak narazie nic, ale najprawdopodobniej wszystko przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny to się cieszcie .... Nikomu nie zycze objawów ciazowych ,choc jak się położe wieczorkiem i dotykam brzuszka to wszystko wybaczam temu sprawcy moich dolegliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! wiecie ja myślę że jesnak mi się też udało okresu brak więc mogę sie dopisałać do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.03....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves jak zrobiłaś że na dole masz wpisane "córka" i potem "synek" możesz mi pomóc chcę synka dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wczoraj sny erotyczne, a dziś miałam koszmar, ze poroniłąm-coś strasznego-brrr! Dołączam sie do tych bezobjawowych, choć pod koniec dnia juz piersi ciężkie są a brzuszek twardnieje, ale czuję się świetnie-wczoraj troszkę mnie mdliło, ale to takie wielkie nic. Ja miałam badania już półtora tygodnia temu-wszystkie wyszły dobrze, ale nie przechodziłam toksoplazmozy, więc surowe mleko, mięso-odpadają. dzięki badaniom okazało się, ze miałam jakąś bakterię, którą zwalczył organizm przez ciążą, a podobno w ciąży jest strasznie niebezpieczna-pracuję z dziećmi i właśnie dzieci mnie zaraziły. No i dowiedziałam się, ze mam taką samą grupę krwi, jak mój mąż :D Pozdrawiam wszystkie, a jest już nas dużo i życzę miłego, choc upalnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do seksu-tak pwoiedziała mi moja ginekolog: 1-3 miesiace seks dozwolony bez umiaru ale płytki, bez dogłębnej penetracji (jeśli ciąża jest zagrożona lub bliźniacza-zakaz seksu), 4-6-seks tylko w prezerwatywie,bo sperma zawiera jakieś niebezpeiczne związki dla dziecka, 7-9-seks normalny, a w 9 miesiącu penetrujący do końca. Takie mam zalecenia lekarza, choć jakoś sie jeszcze nie odważyłam. Wiecie, po tylu latach starań, potwornie boję sie, że mogłabym stracić to dziecko, więc pewnie przesadnie dmucham i chucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie wchodzisz na preferencje i wpisujesz co chcesz :) Ja jak zwykle jem :( pobolewa mnie brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laseczki coś mało kapujac dziś jestem? a jak zróbić np. kwiatka... przepraszam że tak was męcze ale ta pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu wczoraj rozmawialysmy na temat tego skladnika w nasieniu i podobno dopiero dziala w 38tyg. ale kazdy lekarz ma swoja wersje:-) Mi sie snilo ze urodzilam synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schizujcie dziewczyny.Sperma dziala po 38tc jesli ciaza rozwija sie prawidlowo nie ma przeciwskazan do normalnego sexu. Korzystajcie z przyjemnosci :P jesli boli brzuch lub boicie sie wiadomo nie kochajcie sie,ale nie popadajmy w paranoje. Kazda niech sama podejmuje decyzje,kazda z nas wie jak sie czuje zawsze mozna przestac/zakonczyc sex jesli poczuje sie ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka,moze to synek.Chociaz z drugiej strony słyszałam ,że sny tłumaczy sie na odwót to może dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc synek, moze być córcia:-) byle szybko minęło i zdrowe było:-) znów jakis dzien do bani, dobrze sie czuje tylko jak jem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko tu coś piszę , ale tym się muszę podzielić , byliśmy wczoraj na usg, dzidziuś ma już cały centymetr i bije serduszko, ciąża mimo określona jako bardzo wysokiego ryzyka rozwija się dobrze więc i mam nadzieję że tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mala ja, nie pozostaje nic innego jak bardzo sie cieszyc i oszczedzac zeby dalej wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wizycie u poloznej. W sumie to jaja se robia no ale coz. Dzisiaj wypelnila tylko karte i zebrala wszystkie wiadomosci na temat chorob moich i moich bliskich. Nawet krwi mi nie pobrali, badania krwi beda mi robili jak bede miala pierwsze usg, czyli pomiedzy 12-14 tygodniem ciazy. Zostalo mi tylko sie modlic zeby wszystko bylo ok, bo przeciez to jeszcze jakies 6 tygodni czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl nie martw sie na pewno bedzie dobrze, ale rzeczywiscie dziwnie do tego podchodza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×