Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

dzięki Blasku! :) staram się nie schizować, chyba powinnam dostać receptę na odcięcie internetu. A w ogóle to mam niezłe wzdęcie, czyżby to też objaw ciąży? a raczej jej następstwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje prosze pomozcie,napiszcie co jest dobre na mdlosci.Piszcie wszystko co znacie,bo ja oszaleje :( Mamusie mam,ale jak narazie wziela ja do siebie z siostrzencem do konca wakacji.Pozniej sie zobaczy ;) odwiezie siostrzenca i moze jeszcze ze mna posiedzi lub przyjedzie dopiero na świeta Bozego Narodzenia.Takze poki co korzystam z jej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) O Flagles wiem co czujesz ;/ Niestety na mdłości trochę mi gazowane napoje pomagają ale piję je w małych ilościach.A tak na prawdę jem mało i wtedy jest lepiej. Dziewczyny od wczoraj zauważyłam u siebie coś niepokojącego. Nie jest to krwawienie ale po oddaniu moczu i wycieraniu się mam czasami czerwono-brunatna maź. Ogólnie bielizna jest czysta. Nie wiem czy to coś poważnego czy może to chodzi o to, że niedługo miałabym okres? (za jakieś 5 -7 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny i mnie dopadlo, umieram dzisiaj caly czas jest mi niedobrze :( caly dzien spedzilam w lozku. Nic mi sie nie chce a jeszcze do tego mam okropny bol glowy :( a jak tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl ja tez dzis caly dzien w lozku.Do tego te mdłości :( Mąż własnie kupił mi zapas krakersów,płatków ryżowych,płatki kukurydziane i takie tam suche prowianty do tego herbate z imbirem i napój gazowany,bo tez pomaga mi choc odrobine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaraz znowu do lozeczka zmykam i tak sama siedze bo mezus do pracy na nocke poszedl. Caly czas mi niedobrze oj szkoda gadac, mam nadzieje ze szybko nam przejdzie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wieczorowo:) kas1ek no wlasnie powiem Ci ze u mnie sie od wczoraj tez pojawiły lekko brązowe plamki, tak mało, ale na majtkach widac. nie wiem co o tym myslec. naprawde malo, takie lekkie żółto- brązowe. czy ktos moze mi cos poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam nic nie doradze :( a boli was brzuch? Pobolewa was tak ogólnie wszystkich pytam,czy pobolewa was brzuch? Mnie pobolewa czasami,ale nic zadnych plamien nie mam. elakl co do mdłosci to zmartwie ciebie wlasnie czytalam ze moga trwac do 15 tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez czytalam, ale mam nadzieje ze nam szybciej przejda :) wlasnie sie dowiedzialam ze w przyszlym tygodniu bede pracowac 7 dni a normalnie pracuje tylko 2 bo dziewczyna ktora pracuje w pozostale 5 ma urlop, takze nie wiem jak to przezyje haha. Dziewczyny moze dla pewnosci skontaktujcie sie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie zadzwon po co sie zamartwiac, zobaczysz wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem Isabella dzwoń do lekarza to cię uspokoi figleaves mam ostatnio niezły patent na zwracanko: 1. banan serio pomaga 2. mąż kupił mi tabletki z imbirem dla dzieci na podróż i też pomagają jutro napiszę jak się nazywają witam nowe koleżanki ja dzisiaj byłam u gina, wszystko ok serduszko pracuje, dzidzia rośnie oto nasza kruszynka: http://i25.tinypic.com/ejwvu0.jpg spokojnej nocy i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolajna ale fajnie ze juz widzialas swoje malenstwo :) figleaves i ja musimy jeszcze troche poczekac :( ja tez zmykam do lozia. Zycze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karalajna jak masz dobrze,widziałaś serduszko :) zazdroszcze elakl my musimy poczekac niestety :( Jedziemy na tym samym wózku. Ten sam termin praktycznie,objawy te same,mieszkamy daleko ;) Ja tez uciekam spac {śpioch] dobranoc marcóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja wczoraj byłam u lekarza - czekałam dwie godziny bo tyle wczoraj miała ludzi, byłam zapisana na 19.40 a weszłam o 21.30 ale co tam... dostałam skierowanie na USG - jak dam rade to dziś zrobie, oraz na badania krwi ... matko ja za każdym razem mdleje więc pojde za tydzień jak mój B. będzie miał nocki heh niech mi potowarzyszy ;) Poza tym przepisała mi na mdłości: PRENATAL - w aptece bez recepty można go kupic, podobno działa ja go zaraz idę wykupić. Heh no i powiedziała mi, że pod żadnym pozorem mam nie jesć za dwoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny to jescze raz ja :) Do tabelki dopisze sie jutro wieczorem bo ide do gina iw koncu sie dowiem ktory tydzien ! Juz nie moge sie doczekac ! Bardzo wspolczuje kobitkom ktore maja mdlosci :( Niestety nic nie doradze bo na razie (tfu tfu) nie mam a w ciazy z synkiem nie mialam w ogole .. ale za to jestem ekspertem od ciazowej zgagi wiec polecam sie na przyszlosc ;) Figleaves mnie tez brzuch pobolewa, czasem tak ciagnie jak na okres a czasem tak jakby kluly jajniki, ale to tylko macica sie rozciaga wiec nie ma sie czym martwic jesli nie ma plamien. Ja w pierwszej ciazy strasznie sie wszystkim martwilam bo mam wade macicy (mam dwie macice) i wczesniej poronilam dwa razy .. ale wszystko dobrze sie skonczylo w ciazy z synkiem wiec tym razem staram sie byc dobrej mysli, mam nadzieje ze i tym razem sie uda .. Pozdrowienia laski mam nadzieje ze nie spedzicie dzis zbyt duzo czasu nad Wielkim Uchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek80
Czesc dziewczyny od pewnego czasu śledzę wasz topil i mam nadzieję że mnie się tęż udało robiłam test w niedziele ale ta druga kreska wyszła blada i szczerze to już sama nie wiem czy sie udało to był 2 cylk starań i baaardzo bym chciała. dzis kupiłam 2 test i jutro rano go zrobię bo jutro powinnam dostać okres .... czasami sie zastanawiam czy sobie nie wmówiłam ale czuje się nie za bardzo mdli mnie i boli mnie w dole brzucha. co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Moje mdłości cały czas daja znac o sobie ja juz wszystko wypróbowałam i pomada ale na chwilę... A jeszcze mam bóle głowy ,niech juz miną te 3 miesiące (mam nadzieje że dłuzej mnie męczyc nie bedą). Powiedzcie mi jeszcze Kochane czy jak chodze do gina prywatnie to może mi wystawiac zwolnienia z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczku nawet blada kreska wskazuje ciążę ,ale dla pewności zrób jeszcze jeden:)) Trzymam kciuki ,mam nadzieje że do Nas dołączysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry 🌻 Ja dzis zanim wstałam zrobiłam sobie rytuał czyli przed wstaniem miałam juz przygotowane suchary ;) wiec zjadłam kilka popiłam wodą poleżałam jeszcze troche w łóżku i jak narazie (tfu tfu) jest ok.Zrobiłam sobie herbate z imbirem i posiedze przez chwilke przed kompem,poki moi jeszcze śpią :) czekam na kolejną mamusie marcowa daj znac czy drugi test wyszedl tak samo :)trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo z palcem w nosie myśle,ze wystawi ci zwolnienie.Ja w poprzedniej ciazy tez chodzilam prywatnie i zwolnienie za kazdym razem dostawalam.(oczywiscie w Polsce) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie stare i nowe mamusie. Figleaves mi na mdłości pomagają, landrynki miętowe i lodowe, gumy miętowe, tosty i coca cola. Ja juz prawie nie spie w dzien ale wstaje dopiero okolo 10 a u Was jak sennosc? Kto ma jakies fajne pomysly na spedzanie wolnego czasu w domu bo ja powoli juz mam dosyc lezenia bezczynnie... Milego dnia i zero mdlosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie Ja jestem ostatnio strasznym śpiochem..chodzę spać kolo 21 szok dla mnie!!!Zawsze byłam przyzwyczajona ,że idę koło 1 a nie 21 :D Czuję się nawet choć martwią mnie pewne rzeczy..:( Ale jutro idę do doktorka:D więc rozwieje moje obawy :) A ktoś pisała o mdłościach mogą trwać do 14 tyg a nawet do końca ciąży ale ja nie chce was straszyć - przyjmujemy tę bardziej optymistyczną wersję :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×