Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

czesc dziewczyny! ja dziś raniutko zrobiłam 2 test i wyszła druga kreska co prawda blada ale bardziej widoczna ale i tak narazie niewierzę i poczekam do wizyty w przyszłym tygodniu u lekarza, choc moje samopoczucie jest nie za bardzo, niedobrze mi... Bardzo mi przykro lilly ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to ja wkleje swój suwaczek :) http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r9jcgp358ndrv.png Choć wczoraj byłam u gina i nie mogę do końca wierzyć temu suwaczkowi bo wg. niego moja fasolka ma 8 tygodni i 1 dzień a wg. lekarza 7 tyg i 2 dni i mierzy 11mm :) do tego zrobił mi coś takiego jakby mini ekg, pokazał mi w jakim rytmie bije serduszko i..... najsłodsze co mnie zaskoczyło usłyszałam bicie tego serduszka :) To było cudowne! :) No i oczywiscie zdjątko do rodzinnego albumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubeczek: Ja mialam taki test który ta drugą kreseczkę pokazywał w jaśniejszym odcieniu niż tą pierwszą. Ale to ponoć nie ma znaczenia, a na niektórych testach pisze na ulotce że może coś takiego się zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) jakos dziś nie mogę sie obudzić..hehe jestem taka zmeczona. Widzę,że z tym brzuszkiem to nie tylko ja - wię csię cieszę, bo już myślałam,że tylko mi tak go wywaliło... Nareszcie mam umówioną wizytę - piątek wieczorem, mam nadzieję,że zobacze serduszko swojej kruszynki, Na szczęście mdłości mi przeszły, czasem coś tam mnie odrzuci- ale ogólnie poza schizami czuje się OK ile płacicie za wizyte u gina? ja jestem w szoku, bo w ostatniej ciazy płaciłam 60zł i to razem z badaniem usg - a teraz dzwoniłam do kilku i biorą 100 za wejście + 50 za usg....przeciez to obłęd- mo,ale cóż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dybry:) Witam upalnie bo u nas taki gorac że mi sie jeziorko od rana marzy ,materacyk i drink z parasolką(bezalkoholowy oczywiscie:)). Boze ,ja tez mam taki mały brzuszek ,to znaczy jeszcze przed ciaża mi troszke urósł:) ale kurcze tak bym chciała żeby troszke poczekał ....Po 12 wrzesnia niech rosnie jak szalony ! Mnie dalej mdli no i od dwóch dni bym tylko mleko piła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj laski ale mam pecha miałam iść ale doktorek jeszcze na urlopie :) jemu też się należy :):):):) Więc jutro idę bo już ma być :) za wizytę nie płacę nic - bo chodzę do przychodni ....sama sobie doktorka wybrałam i jestem z niego jak na razie bardzo zadowolona :) za usg płacę 60 zł - robiony w jego prywatnym gabinecie :) ja sobie cenię swojego doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza wizyta kosztowala mnie 80 zł (samo usg) a wczoraj płaciliśmy 160 (usg + wizyta - czyli głupie badanie na fotelu...) Jestem ciekawa ile zapłace za trzecią wizytę :P Ale jestem bardzo zadowolona z mojego gina, z warunków jakie tam są. No i z tego aparatu do usg! Jest extra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja maialam dzisiaj steraszna noc, bolał mnie brzuch i nei moglam zasnac, a jak juz zasnelam to snilo mi sie ze poronilam.... to bylo straszne, widzialam krew i palakalaam, BOze jak dobrze ze sie obudzilam, ale mimo to mam dzis straszny niepokój, lęk a kiedy bokli mnie brzuch to latam do kibelka sprawdzicz czy papier nie zbarwia sie na czerwono po siusianiu to jest schiza normlaniE!!!! a mowia ze w dgugiej ciazy jest łatwiej - nieprawda!! OLA 26- ja kochanie w 1 ciąży nie mialam zadnych objawów oprocz bolacych piersi, nie bylo m i nieobrze ani raz!!!! czulam sie swietnie, zgaga pojawila sie odpiero na koncu ciazy, takze pierwsze mieisace przyezylam cudowownie, a teraz w drugiej ciazy jest zupelnie na odwrót, takze nie marwt sie kochanie, wszytsko jest ok i prawidłowo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Mi tez brzuszek sie pokazuje mimo ze wczesniej bylam szczupla a brzuszek byl plaski. Za pierwsza wizyte z badaniem, cytologia i usg 150zl za druga 100zl ale bez badania na fotelu. Ja prawie caly czas zle sie czuje a najgorsze sa mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam środowo ;) Ja o 3 nad ranem juz spac nie moglam.Wkoncu zasnelam i dopiero sie obudzilam.Zaraz ide robic śniadanko. Mam pytanie do dziewczyn,ktore biora duphaston w jakich dawkach bierzecie? tzn ile razy dziennie i jak się czujecie,czy macie mdlosci? Dlaczego wam lekarz przepisał ten lek czy tylko pobolewał was brzuch czy plamiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves ja duphastn biore dwa razy dziennie po jednej tabletce, moj gin przepisal mi go bo poprzednia ciaze poronilam i stwierdzil ze lepiej dmuchac na zimne zreszta gdyby mi nie dal sam to bym poprosila o recepte. Ja mam mdlosci, na poczatku byly tylko popoludniu a teraz tak roznie, dzis np mecza od samego rana. Dawke ustalil mi na podstawie badania progesteronu, jesli tam u siebie masz mozliwosc wykonania tego badania to zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie mam mozliwości zrobienia tego badania i tez biore 2tabl dziennie i tak sie zastanawiam czy nie za duzo czy nie powinnam 1 tabl dziennie. Ja tez mam mdlosci,sennosc a to jest napisane w skutkach ubocznych duphastonu i teraz na dwoje babka wrozyla albo skutki uboczne mam takie objawy albo przez ciaze. Zreszta z drugiej strony na ulotce tez jest napisane ,ze na podtrzymanie ciazy 2 tabl dziennie. Ja pierwsza ciaze poronilam,druga bylam na podtrzymaniu ,trzecia na duphastonie (ale nie pamietam jak bralam) i teraz zapobiegawczo biore.Bo tu nie podtrzymuja ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyspałam się, coś mi się fasolka w środku nieźle mościła bo brzuch mnie bolał i budziłam się non stop. Jutro jadę na drugie USG, maluszek napewno nieźle podrósł, w ubiegłym tygodniu miał aż 1,6 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze dwie to dobra dawka, moj gin jak nie znal wynikow to na poczatek dal mi dwie a ze progesteron byl w normie to nie zmienial dawkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki natka uspokoiłaś mnie. A czy no spe bierzecie? Ja dziś 100 pytań do ... bo nie mam mozliwosci pojscia do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biore bo nie mam az takich boli. Pytaj smialo ile wiem tyle pomoge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-spe mam i teraz bede brac jak bedzie mnie bolał brzuch. Ja musze sie dopytac was wszystkiego bo tu to masakra. Nie narzekam na słózbe zdrowia ale fakt,ze nie ratuja ciazy do 12 tyg mnie rozwalilo na lopatki. Dlatego kombinuje o duphaston z PL narazie mam zapas. Boże jak ja już bym chciała byc w tym 12 tc i przede wszystkim zobaczyc mojego ,,duszka,, i usłyszeć,że wszystko wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co jestes na półmetku:-) ale mam nadzieje ze szybko Ci minie. Ja niby tydzien temu mialam usg ale tez sie troche denerwuje a wizyta 10 sierpnia, takze domyslam sie co mozesz przezywac. Ciezko mi z tymi mdlosciami dzisiaj, musialabym bez przerwy cos jesc zeby ich nie odczuwac, a Ty jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zanim wstane to zjadam 2 suchary,popijam woda i poleze chwilke.Pozniej robie szybkie sniadanie czyli jak narazie moge przelknac tost z samym pomidorem.Mam sporo suchego prowiantu,ale szczerze owiac nic tak dobrze nie pomaga.Pije nawet herbate z imbirem i lipa.Chyba najbradziej to dziala na moje mdlosci świeze powietrze czyli spacery bo przynajmije nie mysle o swoich dolegliwosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pomagaja Ci podobne rzeczy co mi ale to tylko niestety na chwilke, nic na dluzej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi co jest dziwne pomada zimne mleko,pije od trzech dni jak tylko zaczyna mnie mdlic i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Widzę że dużo z nas miało ciężką ostatnia noc. Mnie tez bolał pierwszy raz w sumie brzuch i to były takie dziwne kłucia, teraz też momentami kłuje. |Tak mnie to niepokoiło że zadzwoniłam do swojego gina i kazał mi przyjść o 17 więc zobaczę co się dzieje. Ciąża to naprawdę wielka nerwówka, trudno się zrelaksować, bo albo mdłości albo jakieś bóle i przeraźliwy strach. Jeżeli chodzi o Duphaston to też biore 2 razy dziennie po jednej tabletce. Przepisł mi lekarz bo od 1,5 roku staraliśmy się o dzidziusia i do tego miałam samostne poronienie poprzednio, więc też powiedział że dla pewności lepiej brać. Pozdrowienia w tym ciężkim dniu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
hej dziewczyny... gratuluje wszystkim :) ja dowiedziałam się bardzo szybko o tym ze jestem w ciąży... zdziwiłam się bo niektóre z nas dowiadują się w 2, 3 miesiącu... pierwszy raz byłam u ginekologa po paru dniach od zapłodnienia... tak kontrolnie to powiedział mi ze "ma nadzieje ze z tego nie będzie ciąży" :/ zaskoczył mnie i nic nie odpowiedziałam ale głupio się poczułam... 2raz byłam po jakiś 3 tygodniach to lekarz powiedzial mi ze wszystko jest tak jak powinno byc wszystko w normie ale ze bąbelka jeszcze nie widac :( teraz nie mam jak isc bo od jakiegos miesiaca mieszkam w szczecinie jakies 400 km od rodzinnej miejscowosci, ksiazeczki ubezpieczeniowej w pracy jeszcze mi nie wyrobili i nie mam jak sie zapisac w przychodni :( zazdroszczę wam ze już tyle wiecie o swoich maleństwach a ja nawet nie miałam możliwości zobaczyć maleńkiej kropeczki na monitorze wskazującej ze coś się tam tworzy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha to idz gdzies prywatnie, troche skasuje ale bedziesz wiedziala co i jak:-) Naprawde ciezki ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmaula28
aneta i olcia - ja też mam takie schizy,że co chwile latam do ubikacji i sprawdzam papier... co do duphastonu, to brałam w poprzedniej ciąży, lekarz zapisał mi profilaktycznie przez to,że wcześniej miałam obumarłą ciążę. Nie robił mi nawet padań hormonalnych - tylko zapisał 2 tabletki dziennie.. nospe birę jak mnie brzuch boli, wolę żeby wtedy macica za mocno się nie skurczała... ja siedze właśnie i pilnuje swojej aukcji, bo zaraz sie kończy. Wystawiłam spacerówkę mojego synka, bo muszę kupić jakąś inną ze stelarzem na gondole odrazu... U Was też taki upał? można oszaleć, nie ma czym oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczyny nawet nie wiecie jak się martwię ..... przestały mnie boleć cycuchy i to mnie martwi nie są nawet ciężkie..... wiem schizuję .......ale się martwię :( Jutro pogadam sobie z doktorkiem....może on mnie uspokoi Mam przynajmniej taką nadzieję . Powtarzam sobie każda ciąża jest inna...ale jak się długo starasz o maleństwo i wreszcie nadchodzi ten dzień.....widzisz cudowne 2 kreseczki , później słyszysz serduszko maleństwa.... Jesteś szczęśliwa ect... I czytasz ,że dziewczyny tak i tak się czują i takie mają objawy... a tobie to nagle przechodzi jak jakiś katar........ :(::( ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×