Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Powiem wam szczerze,że boję się jeszcze myśleć o wyprawce Zawsze myślałam,że jak zajdę w ciążę o będę biegać po dziecięcych sklepach a tu zupełnie na odwrót:( nawet nie chcę na nie patrzeć Może jak mi brzucho urośnie to przestanę się bać;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiednie nastawienie to 99% sukcesu :) A rozwijanie tematu poronień jest nie na miejscu. Zmieńmy temat, bo smutno się zrobiło ;/ A nie chce się martwić na zapas ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałka może jak będzie 2- gi trymestr to będziemy mieć siłę i chęć na chodzenie po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila jesteś dorosła tak ???? to zachowuj się jak dorosła kobieta i zmień temat ... po co to ciągniesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego ,ze mam już dwójke dzieci.Kazda ciaza jest wazna i tak samo martwie sie o nia jak przy pierwszej ciaży.czy to oznacza,ze nie moge miec wiecej dzieci bo juz dwójke mam? Jak masz ciaze zagrozona to sama sie gubie bo raz piszesz,ze wszystko wporzadku a za chwile piszesz ze jest ok. To czy darze cie sympatią czy nie nie ma znaczenia pisze co zauwazam co sie dzieje na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas chyba dzięki pozytywnemu myśleniu ciąża przetwała:) po prostu nie dopuszczaliśmy innej myśli i na ostatnim usg nasze bobo tak fajnie machało do nas rączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech kamilko kamilko
Dziewczyny z tamtego topiku mialy racje ,kamila ty jestes jednak na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
czesc mam pytanie,jestem w 7 tyg ciazy czy usg wykarze juz cos?czy moze sie wstrzymac ale do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech kamilko kamilko
kamilko i nie graj wariata,bo modera widzi kto miesza i wyzywa,dlatego masz zablokowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny,ale musiałam bo każda sie martwi o swoją ciąże ja tu próbuje zarazić pozytywna energia,bo to naprawde pomaga. ostatnio kolezanka patrzac na mnie mowi,po co sie doluje i czytam o tym i owym mam zajac sie czyms w domu,obejrzec dobry film,myslec pozytywnie,przestac myslec o najgorszym i to dziala.Dlatego mówię wam byście myśleli o przyjemnosciach.Relaksujcie sie nawet przy kapieli duzo to daje. Co do wyprawki ja jeszcze nic nie kupuje,mam mase rzeczy w PL ale nie moge sie doczekac kiedy zaczne chodzic po sklepach :) narazie ogladam fury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneska nie przejmuj sie tym, strata malenstwa to naprawde cos strasznego i uwazam ze mozesz sie z nami dzielic tymi smutnymi chwilami, wszystkie tu jestesmy dorosle i kazda z nas indywidualnie podchodzi do sprawy a nie sadze zeby mialo to na nas negatywny wplyw. Figleaves pewnie nie miala nic zlego na mysli, takze glowa do gory i zagladaj czesto:-) na pocieszenie moge napisac Ci ze po 10tyg od poronienia podczas pierwszych prob o dzidzie od razu udalo mi sie zafasolkowac i wierze ze u ciebie bedzie podobnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałka to super, że twoje dzieciątko żywo reagowało :) Ja czekam do 28 :) Dzień po Tobie figle :) I wyjdzie czy będą bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka - samochód czy wózek dla dziecka :D:D:D???? a ja ide podgrzać ogórkową ............chyba jednak dokończę garnek , ale ze mnie słonica będzie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michałak ja tez nie moge sie doczekać widoku machania raczek i nóżek :) ale w przyszły czwartek zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask fura dla bobasa :) Która miała usg w 11t i 1d lub przyblizony wiek ciąży.Jaki duży jest mniej więcej płodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figle ja miałam 13.08 wg OM to był 12t 2d ale według usg był to 11t 5d i mój maluszek maiłą 5 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves to już niedługo:) ja mam wizytę w szpitalu na 31 sierpnia ale za dużo nie oczekuje bo tu w Irlandii inaczej do tego podchodzą Figleaves mój w 10t i 4d miał 3,11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask 5 cm wow :) michałka musze niestety płacić jesli chce zdjęcie tak napisali w liscie,który dostalam ze spzitala z data wizyty na scan.No chyba,ze nie chciałabym fotki,ale jak tu nie chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kilogram na minusie przez te stresy ale brzusio już pomału widać:) Zdjecia też raczej nie dodałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech kamilko kamilko
kamila na tamtym forum dziewczyny straszylas ,ze upublicznisz ich dane ,straszylas i szantazowalas??A teraz wyskakujesz z takim pomyslem? Potem bedziesz straszyc tu wszystkich,ze napiszesz adresy imiona i ,ktore fotki do ktorych adresow i imion:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×