Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Myślałyście już nad imionami? my dla dziewczynki mamy kilka do wyboru ale dla chłopca nic nam nie przychodzi do głowy Mi podoba sie bardzo Max ale mój szef nazwał tak psa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves a Tobie kiedy minely mdlosci? U mnie utrzymuja sie caly czas chociaz ostatnio troche juz slabiej i mam nadzieje ze lada dzien odejda na zawsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka ja miałam mdłości od równego 5tc do 9tc ale gdy nagle przychodzi głód to jak nie zjem to bardzo zle się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves mam tak samo Do tego jest kilka potrwa których nie mogę jeść bo jest blee , a tak poza tym jest oki tylko zapachy męczą ale na szczęście już nie tak mocno Często boli mnie niestety głowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam dobre przeczucie i sie sprawdziło w obu przypadkach.Tym razem nie mam żadnego przeczucia. Mąż się śmieje blizniaki :D ale w naszych rodzinach nie było zadncyh przypadkow blizniąt,chyba ze my bedziemy pierwsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy problem bo chcemy żeby się tak samo wymawiało po polsku i angielsku i nie możemy nic fajnego znależć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anglicy maja problem z Ł ukasz,Natalia to Natalia a synek u nich jest Lukas. Dlatego Olivia standardowo by było łatwo dla nich i dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski poratujcie właśnie się dowiedziałam ,że moja firma z dniem 30.09 zamyka nasz oddział ..... ja poinformowała kierownika ale pisamo o ciązy jeszcze do kadrowej niedotarło :(:(::(:(:( moje pytanie mogą mnie zwolnić???bo to jakby likwidacja miejsca pracy błagam bazo się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask :( nie pomogę.Nie znam sie na polskim prawie ... może poszperaj w necie. Ale myslę,że kobiet w ciąży nie wolno zwolnić,powinni zmienic ci stanowisko pracy.Co innego gdyby cała firma ogłosiła bankructwo. Nie wiem,nie chce wprowadzac cie w błą ale poszperaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas na Rafała mówią Raf :) Ja mam strasznie długie nazwisko i trudne do wypowiedzenia przez cudzoziemców :D mam ubaw gdy próbują mnie wywołać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask, od 3 miesiąca już Cię prawo chroni, nizależnie od tego, czy szef wiedział, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz miała umowe do dnia porodu a pozniej macierzynski wyplaca ZUS ,ale dowiedz się,bo ja nie jestem pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak wy szalejecie Blask teoretycznie powinni cię przenieść na inne stanowisko ale z 2 strony to likwidacja, zawsze możesz zadzwonić do PIP-u i się dopytać anonimowo, a co do zaświadczenia to teraz nie można zwolnić pracownika w ciąży i jeśli szef wie to kadrowa nie musi być informowana osobno, ale jeszcze poczytam w kodeksie i dam ci znać. co do imion to ja mam dla córeczki Lena a dla syna mąż wymyślił Tymoteusza, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×