Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Dlaczego nie odpowiadacie na moje posty, tylko ciągniecie te farmazony? Wygląda na to, iż to najciekawszy wątek tego forum! Dla mnie ważniejsze jest moje dzieciątko i o nim będę tu pisać. Powtórzę więc mój ostatni post (np.), gwoli przypomnienia. W mojej firmie likwidowali mój dział (drukarnię). Umowę przedłużono mi automatycznie do dnia porodu. Poszłam na chorobowe - pierwsze 30 dni płacił pracodawca, dalej ZUS. Macierzyński też płacił ZUS, . Niestety dalej nie miałam już prawa do wychowawczego. I tak leci mi piąty rok nieskładkowy . A gdyby szef przedłużył umowę dalej, wtedy musiałby płacić mi macierzyński i miałabym prawo do wychowawczego. Ale, Ty masz umowę, więc pewnie jesteś w lepszej sytuacji Blasku. Daj znać czego się dowiedziałaś. Pozdrawiam. Na marginesie dodam, że miałam w domu kontrolę mimo iż mogłam chodzić. Pewnie chcieli sprawdzić, czy mam brzuszek:) A po sześciu mies zwolnienia musiałam napisać oświadczenie, że nie będę ubiegać się o rentę :D . Ponoć to standartowa procedura przy dłuotrwałych zwolnieniach, ale się uśmiałam. NA RENTĘ Z POWODU CIĄŻY tego jeszcze nie było :)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo one dopiero
teraz rundelduda maja pole do popisu i pokazuja kim tak naprawde sa ,ich nie interesujesz ty i twoje malenstwo teraz maja wazniejsze na glowie znowu kogos pojechac i zwyzywac przecierz to takie proste Jedna zaczela to wszystkie za nia a ta co sie wypowiedziala ma gleboko Wy do przedszkola idzcie a nie o ciazach myslcie zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie wspaniala
figleaves rowniez bardzo dziekujemy bo bagno piszesz i dziewczyna przykrosci robisz zalosna jestes zamiast je wspierac bo maja nie tak rozowo jak ty to je wyganiasz i zabraniasz pisac bo chcesz tylko rozowy swiatek miec wynocha prowokatorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny BLASKU I MAMULA 28 FIGLEAVES I RESZTA KTÓRA ODESZŁA LUB MA ZAMIAR ODEJŚĆ --- WRACAĆ I TO JUŻ !!!!!!!!!!! NATYCHMIAST !!!!!!!!!!!!!!!!!!! RAZ DWA ;) ;) NIE SZKODA WAM 100 STRON :) :) ;) ;) :) ;) :) DZIEWCZYNY AAAAAAAA WRACAĆ :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H.anna ja za dwa dni zaczne 9tydzien:) rudelduda, ja mam nadzieje, ze nie bede tyle na l4 ... 4tydzien mi leci i mam juz dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ciagne
rundelduda tylko wypowiadam swoje zdanie bo czytam i nie wieze a forum jest publiczne i kazdy moze czy jak ?kolezanka nie mogla bo nie wyrobila i kamile za sny pojechala to jest normalne czy jak ?Jakby sie troche oczytala to by wiedziala ze sny to normalka a skoro ona pisze ze teraz jest dobrze a za chwile zle to jest tez zrozumiale bo w tej chwili moze byc wszystko ok a za godzine mozna dostac krwotoku i juz nie jest rozowo ,w jakim swiecie wy zyjeciie i jakim prawem kogos ponizacie i jedziecie za to ze szczerze o obawach i przezyciach pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginekologa
Kas1ek26 - masz racje ! W kazdej plotce jest ziarenko prawdy .... Rundelduda - z tym oswiadczeniem co do renty to normalka, moj maz tez tego nie rozumie bo przeciez na zwolnieniach lekarskich stoi jak byk co pacjentowi jest-na co choruje, jest podany numer statystyc zny choroby, wiec te biurwy w ZUSie widza na pierwszy rzut oka o co biega, a mimo wszystko dostaje sie bedac w ciazy taka korespondencje. Jezeli chodzi o wychowawczy to bylam swiecie przekonana, ze mimo tego czy sie pracuje czy nie to liczy sie nam to do lat pracy. No bo jak to inaczej rozumiec ? Kobieta jest na bezrobotnym bez prawa do zasilku urodzi jedno dziecko potem wychowawczy, potem drugie+wychowawyczy no powiedzmy ze trzecie tez sie przydazy to wynika z tego, ze o emeryture ubiegac sie moze dopiero w wieku 76 lat ??? ( normalnie moze w wieku 65 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa-- mi kończy się 13 tc :) Chciałabym popracować do końca roku ale czasami też mam juz dosyć i zastanawiam się czy warto narażać się i dzieciątko i przemęczać... nigdy nie wiadomo czym odpłaci Ci firma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mamula 28
juz nie wroci bo do czego ,jej ciaza nie jest taka piekna jak wasza jej swiat nie jest taki rozowy jak prowokarorce tego topiku ,pognala dziewczyne jedna i druga a jeszcze inna pojechala za sny chory przypadek jest masa innych normalnych forum i dojrzalych kobiet a nie smarkuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H.anna ja byłam tak długo, bo i tak nie mogłam wrócić do pracy w szkodliwych warunkach (ultrafiolet szkodzi) Ale za to cały czas upajałam się stanem błogosławionym. Wszystko mi było wolno i nic nie musiałam robić. Piękny czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda kochana napisz jaki ultrafiolet szkodzi ????? napisz jaką miałaś prace chodzi mi i jaki ten ultrafiolet szkodzi chodzi mi o nasilenie o moc hmm nie potrafię dokładnie sprecyzować ?? :( ale napisz co wiesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona ginekologa No, pokręcone to trochę. Czyli powinnam znaleźć sobie nową pracę, zaraz po macierzyńskim. Ale my chcieliśmy mieć zaraz drugie dziecko (po roku przerwy) No i wyjechaliśmy do Irlandii, więc tu jeszcze nie mam prawa do niczego. Właśnie chciałam się zatrudnić przed trzecą ciążą, Ale nie zdążyłam ;) Na szczęście mój mąż to dobry człowiek i chyba będzie mnie utrzymywał do końca życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATTE MACHIATO mieliśmy taką lampę do utwardzania sitodruku, ale nie wiem jaka była mocna, dość mocna i gorąca. Ma jakiś wpływ na DNA. Ale na szczęście córcia zdrowa! Ja dzisiaj z doskoku bo ma tu troje dzieci dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda ja też mieszkam w Iirlandii:) Gosia dobrze Cie rozumiem u mnie już 7-my tydzień na zwolnieniu W poniedziałek wracam do pracy ale strasznie się boję, jeszcze nie wszystko jest w porządku:( mam nadzieje,że bedzie dobrze bo powiem szczerze, że nie chciałabym do końca ciąży, leżeć to jest straszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{🖐️ Wiecie co dziewczyny pogubiłam sie co za rzeczy tu są wypisywane???? Nic juz nie rozumiem.... ja sie czuje troche lepiej mdłości jakby mniej się odzywają... a co do bruszka u mnie 8 tydzień i tez już jest lekk ozaokrąglony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracajcie, chyba nie ma o co sie obrazac. Mamula wiem ze moglo zrobic Ci sie przykro ale Figleaves wytlumaczyla o co chodzilo i ze nie dotyczylo to nikogo poza kamila. Takze wracajcie wszystkie z powrotem. Blask i wiesz juz co i jak z Twoja praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda ;) a to pewnie duże urządzenie :) a ja to pomyślałam o takiej lampie uv co się sztuczne paznokcie żelowe utwardza takie małe zdzierstwo ;) ;) ja właśnie gadałam z moim ginem i w piątek idę na przyspieszone usg miałam mieć dopiero 11 września ale nie wytrzymam po tych silnych bólach nie dam rady dłużej czekać :( muszę sprawdzić czy wszystko ok z dzidzią !! wiem jedno do września to bym oszalała ze stresu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte pewnie ze lepiej isc wczesniej niz sie denerwowac. Zjadalam sniadanie i znow sie zaczyna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Pisałyscie o brzuszkach. Ja koncze 10 tc no i waga taka sama tylko brzuszek taki wiekszy sie zrobil. W starych spodniach, co były przyduze, w udach - jak bylo, czyli luz a w na brzuszku to nic nie spada wiec brzuszek urosl :). A Wy widzicie juz roznice? Od 2och dni ciagle mi sie pic chce i tu jest problem, bo po wodzie mnie mdli, po herbacie tez. Ostatnio toleruje soczki typu pysio itp wiec tylko to pije. DZis rano na morfologii bylam, myslalam ze tak nie dojde... ale juz po i wizyta u gina umowiona na piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eluśka ja tam wszedzie widze roznice, przytyłam 3kg ale moj M mowi ze przesadzam i wcale nie widac, moze dlatego ze duzo poszlo mi w piersi, tak ze zaden stary stanik juz mi nie pasuje a miseczka z C zmienila sie w duze D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do picia mozesz sprobowac wode z cytryna, mi swego czasu nawet pomagala na mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalka :) u Ciebie też pada? Powiedz mi czy jesteś zorientowana w tutejszych procedurach? Właśnie dostałam krwawienia jak przy@ i nie wiem czy mam z tym iść do GP tu w Newcastle West czy od razu do szpitala w Limerick. Dopiero co byłam u GP, ale zignorował moje wcześniejsze plamienia i to że nie słyszał serduszka... Mam umówioną wizytę w szpitalu dopiero na 01 września, ale wolę nie czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka23 w sumie co do cytryny to musi cos w tym byc. Jak robi mi sie niedobrze, to zaczynam myslec wlasnie o cytrynie i jakby mi sie lepiej robilo :) Thx za rade;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wadze 2kg zjechalam ... wydaje mi sie ze brzuszek mi sie uwypukla, ale nie wiem 100%, bo przed ciaza mialam troszke brzuszka. a co do ciazy zagrozonej, to moja tez jest zagrozona ale nie mam zamiaru nigdzie sie stad ruszac, chyba ze dziewczyny otwarcie mi powiedza, ze nie zycza sobie zebym tu byla, to znikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda wydaje mi sie ze w przypadku krwawienia to od razu trzeba sie zglosic do szpitala, przynajmniej tak jest w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudelduda, ja bym do gina albo szpitala poszla ... moj mi tak kazal robic, ale ja w pl jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rondelduda jak to dostalas wlasnie krwawienia??? to szuru buru do szpitala! nie wiem jak w irlandii pewnie podobnie, u mnie w londku to jechalam od razu do mojego szpitala, tam jest ginekologiczny emergency unit i przychodzi sie bez rejestracji mowi w recepcji co sie dzieje i cie zaraz przyjmują. och co tu sie dzieje na tym forum ale postaram sie skupic na temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×