Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość karolcia18000000000
hej dziewczyny, mnie dziś trochę mdli ale z tego co czuję chyba powolutku wymioty przechodzą, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasować nie lubię :P Dziewczyny a kiedy będziecie zaczynały szykować wyprawk%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Moj termin porodu 31.03.2010r. Czy można się do Was dołączyć? Prawde mowiac moj gin powiedzial, ze termin wypada na 01.04, ale w karcie ciazy wpisal na 31 bo jakos tak dziwnie w prima aprilis:) Mam 28 lat, jestem z wojewodztwa malopolskiego, to moje drugie dzieciatko. Mam juz 3,5 letnia coreczke Oliwie(ur. 19.04.2006). Mam więć ciąże zblizona terminami do siebie. Witam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmaula28
Blask - zapraszam do siebie :) u mnie sajgon totalny, ja leże, mąż po pracy czyli poipołudniu codziennie kończy tapetowanie i ogólnie remont - więc można sobie wyobrazić co tu się dzieje hehe dobrze,że mam duże łóżko i nic więcej mnie nie interesuje haha gorzej jakby akurat ktoś się w odwidziny wybrał haha bo nie ma konta czystego- ale mąż obiecał,że do końca tygodnia będzie koniec i wszystko będzie lśniło :) co do wyprawki - to mam prawie wszystko po synku, wiadomo ciuszki się dokupi bo może bedzie dziewczynka :) ale najwazniejsze wydatki m.innymi wózek mam z głowy - nasz jeszcze jest na gwarancji i jak nowy, tak samo fotelik, łózeczko jest - więc portfel tymrazem nie odczuje tak bardzo :) w poprzedniej ciąży miałam wszystko gotowe już w 6 miesiącu i to był trafny wybór- bo potem od 8 miesiąca leżałam w szpitalu i nic bym sama nie mogła wybrać..... Jak Wasze samopoczucie dziś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kingap :) jasne,że możesz się dołączyć - wpisz się do tabelki i rozgość na naszym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK..........OM......TERMIN..... .....SKĄD Blask................24............19.05..........27.02. ........śląskie Qanchita...........26............24.05..........27/28.02 . ......... Majek123...........24............21.05..........28.02. ....Zakopane karolajna...........29............21.05..........28.02. ...ok Wrocł Nikamo74...........35............26.05..........01.03. ....Rzeszów. Mała Ewa...........33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23......23............21.05..........01.03. .............. lulu2008.............31............25.05..........01.03. ...Warszawa savanna89..........20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys..............21...............??............03.03 . ..Irlandia-Maldor anecia i olcia ......27............30.05..........04.03. ....Kraków kamila2404.........27............29.05..........05.03. .....łódzkie SZCZĘŚLIWA.......28.............30.05.........06.03. ..Szczecinek ja-mala-ja..........38.............31.05.........06.03. ............. koja2121...........24.............27.05.........06.03. ....Cieszyn aaaaat..............26.............28.05.........06.03. ...ok.Zamościa joanna84...........25.............31.05.........07.03. .....Wrocław Kas1ek..............26.............27.05.........07.03. ....Szczecin rundelduda.........30.............01.06.........08.03. ...Irlandia Fiołeczka...........20.............01.06.........08.03. ....ok. Malborka dorotka.............29.............01.06.........08.03. ......Gdańsk karro................31............-----............09.0 3. ......Szwecja Wazka85...........24.............03.06.........09.03. ....Irlandia Pln. engine30............30............25.05..........10.03. .......zach-pom michalka25.........25.............01.06.........11.03. ....Midleton badka...............28.............04.06.........11.03. ....Piaseczno mysikrólik..........34.............02.06.........10.03. .............. natka23............23.............30.05.........10.03. ...Włocławek motylek_85........23.............06.06.........12.03. .......K-ce/M-ce ewcia30............30.............08.06.........13.03. ....Białystok Krismam............34.............06.06.........14.03. ............ eluśka...............24............07.06..........14.03. .....Szczecin Qassandra.........29.............08.06.........15.03. .....małopolskie LATTE MACCHIATO..26..........08.06 ........ 16.03. ...... ok.Wawy kamila 220579.....30............07.06..........16.03. .....Niemcy figleaves............30............10.06..........17.03. .........Anglia Mamulka28.........28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia.............38............09.06..........17.03. .....Szczecin **tina**..............34............28.05..........17.03 . ......Niemcy Barbra77...........32..............???............17.03. ....wielkopolskie elakl.................27............11.06..........18.03 . ...Birmingham Izabell1982.........26............11.06..........18.03. .......Londyn madzikowo.........25............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86.............23............13.06..........18.03. .......Gdańsk szczęśliwa Gosia..22............12.06..........19.03. ........Łódź Ola_26..............26............10.06..........20.03. .......śląskie mala_31.............31............13.06..........20.03. .....wielopolskie Minea777...........35............14.06..........21.03. .......śląskie Gosiaaa .............29 ...........14.06 .........24.03. .....podkarpackie rok.sana............23............17.06..........24.03. .......podlaskie H.anna ..............30 ...........10.06 .........24.03. ....wielkopolskie Karolcia.............24............19.06..........26.03. ....pomorskie asiulek29...........29............20.06..........28.03. ......Białystok andzia-26...........26............22.06..........29.03. ...Starogard Almeria35...........35............24.06..........30.03. ..świętokrzyskie Klempa..............26............24.06..........31.03. .....Śląsk kingap..............28............22.06...........31.03.......małopolskie kubeczek80........29............25.06..........02.04. ....wielkopolskie Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia18000000000
zapeszyłam :0 jednak kibelek mnie nie ominął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelruda juz to kiedys czytalam i zapomnialam gdzie bo tez chcialam wkleic a co do wyprawek, juz sie doczekac nie mozecie? hihi nie no ja poczekam do 7 miesiaca przynajmniej chodz juz tyle ladnych rzeczy widzialam ale one zawsze beda... u mnie dzsiaj lalo i wlasnie ptaszki po deszczu wyjadaja sobie robaczki, kompa mam w pomieszczeniu 'jadalnia' z widokiem i wyjsciem na ogrodek wiec tak spogladam to na malego w salonie badz na ogrodek hehe a tak wogole to ja juz po sniadanku, kakao i buleczka z dzemikiem malinowym ...mniam no i tak jak to bylo za pierwszym razem teraz tez juz mi brzuszek wywalilo(wzdec nie mam to wiem na bank hehe)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myslałam o szykowaniu wyprawki pod koniec 6 m-ca, bo kto wie jakiego figla życie wywinie. Zresztą pamiętam że bratowa z drugim dzieciątkiem leżała od 6 m-ca bo miała rozwarcie i skurcze a ostatnia ciąża z bliźniaczkami zakończyła się 2 m-ce wcześniej - ale małe są zdrowe i śliczniutkie:) Ja mam inne pytanie do tych, które są już mamusiami... jaką oliwkę kupić (sobie) żeby nie miała intensywnego zapachu??? Zainwestowałam w specjalistyczne kosmetyki dla kobiet w ciazy Palmers ale ich zapach mnie zabije! Używam teraz oliwki Bambino po kąpieli żeby zapobiec rozstępom ale ma dość intensywny zapach - taki typowo niemowlęcy. Czy są jakieś bezzapachowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanchita - ja w sumie nigdy nie smarowałam synka oliwką tylko balsamem dla dzieci nivea - ale na sobie wypróbowałam oliwkę w żelu johnson rumiankową- miała delikatny zapach i super nawilżała.. ale i tak musisz w sklepie powąchać bo akurat ten zapach może Cię w ciązy odrzucać :) a bambino to ma chyba najbardziej intensywny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki :-) Byłam wczoraj u gina - wszystko ok, a dzidzia ma 27mm :-) Mój mąż (przy Waszych wspaniałych to aż obraza tak mojego nazywać...) był ze mną. Aż się wzruszył... Po powrocie do domu pomógł mi nawet przy robieniu papryczki i ogórków z chili (mmmm- cudne!!) Ech, ja nie wierzę w tą nagłą przemianę. Już nieraz tak było, a potem normalna gehenna. Poobserwuję go na razie i zobaczymy. Na razie i tak jestem zbyt rozwalona, żeby cokolwiek z tym zrobić. Spać, spać, spać - tylko o tym myślę. Nie mam też specjalnie dziwnych zachcianek, chociaż wczoraj zaraz po wizycie u gina wszamiłam mega hamburgera - mmm. pyszniusi był. Najmilszym widokiem byłby dla mnie szwedzki stół, z którego może bym coś skubnęła, a jak sama szykuję, to sama nie wiem co bym zjadła i tak kombinuję. Wrr... Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbra najwazniejsze ze z dzidzia wszystko ok. Ja dzis pospalam troche dluzej niz zwykle:-) do 10.40 ale to pewnie dlatego ze w nocy byla burza i nie moglam pozniej zasnac. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie o niebo lepiej czuje niz wczoraj :) wiec ide sie zabrac za prace magisterska :( jak juz sie obronie to normalnie chyba sie napije (soku..):D Oby jutro rano bylo dobrze, bo na czczo trzeba isc na morfologie Zastanawiam sie czy gin bedzie mogl mi zdjecie z usg zrobic... Wiecie moze czy w kazdym takim sprzecie jest taka mozliwosc? Chyba powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj pospałam sobie długo:) po śniadanku o 6:30 pospałam jeszcze do 9:30 i nic mi się nie chce ... nawet leżeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się nic nie chce. Totalna załamka ze mną. Już sama ze sobą nie wytrzymuję. W domu totalny syf i rozpieprz, a ja mam to tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Normalnie to ciągle latam i każdy kurz ścieram. A teraz wali mi wszystko, jak nigdy. Już się nie mogę doczekać kiedy odzyskam jakieś chęci, bo tak się na dłuższą metę nie da. Na szczęście dziś się lepiej czuję. Nie wymiotuję, to chociaż tyle dobrze. I nawet nie mdli mnie tak bardzo. :) Co do oliwki to fajna jest w żelu z Johnsona. Nie wali aż tak bardzo i fajnie się rozprowadza. Oliwkę dobrze jest też dodawać sobie do wanny do kąpieli. :) Ja się tak zastanawiam czy uniknę rozstępów. U mnie w rodzinie żadna kobieta nie miała, a czytałam, że często są to predyspozycje rodzinne. Bardzo bym chciała ich uniknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uzywam tej z Johnsona o zapachu kwiatowym i rzeczywiscie jest dobra ale zobaczymy czy przyniesie jakies efekty za pół roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eluśka85 - każdy sprzęt nawet te stare w szpitalu robią zdjęcia :) na wizycie lekarz zawsze też sobie robi wydruk- bo przecież musi miec porównanie :) na następna wizytę - więc na pewno Ci jedno da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny no i nowa mamusię :) te co narzekają na senność i znudzenie ja też to miałam i to na maxa ale już trochę przeszło jest dużo lepiej więc się pocieszam że może za jakiś czas minie całkiem :) dziewczyny ja strasznie wariuję bo tych ostatnich silnych bólach podbrzusza dostałam kota tak tragicznie się boję o ciąże :( usg mam dopiero na początek września i nie wiem czy dzwonić i zapisać się na już czy czekać :( nie mam żadnych plamień ani nic trochę kuję "jajnik" ale żaden to ból ! zwariuję normalnie już mam dosyć płakania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zdjęcia z usg .....ja spotkałam się z tym ,że nie każdy aparat robi tzn.......nie mił podłączonej takiej małej skrzyneczki w kształcie prostokąta - czytaj drukarka :D:D:D ale teraz w dobie XXI każde usg powinno mieć taką możliwość :P Latte ja widzę ,że Ty świeżo upieczona żonka jesteś :P:P:P ale mam zapłon co nie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte, to może skontaktuj się ze swoim ginem ... i może wcześniej się umówisz na wizytę i sprawdzi co tam u Ciebie słychać? ja mam bóle podbrzusza, ale już nie takie jak wcześniej ... i podejrzewam, że u mnie teraz są one bardziej powodem wzdęć i chęci zrobienia kupki, niż tego że dzieje się tam coś złego, bo trochę inaczej mnie boli ... no i ja cały czas jadę na no-spie, taki prikaz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte spokojnie i bez obaw tylko strachu się najesz i nerwy pozdzierasz a po co..... Wszystko jest dobrze , po prostu macica rośnie i bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski dziś robię ogórkową ...narobiłyście mi smaczka ostatnio :D I sam się sobie dziwie , o tej porze trudno zdobyć kiszone ogórasy , więc kupiłam takie kwaszone yhhhh pyszotka w słoiku :D:D I co Blasku zrobił wypiłam całą wodę z tego słoja :D:D:D ale pyszna ....a ja nigdy tak nie robiłam :P:P:P:P:P smaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do swojego gina jak miałam te bóle ale wzięłam nospę i powiedział że jak nie przejdzie po nospie to przyjechać do szpitala a jak przejdzie to spokojnie !!! ale wiecie jak to jest z tą paniką :( mąż na mnie krzyczy że dziecko stresuję ;) :D i jest smutne przeze mnie poczytam o tej porodówce :) ja też myślałam że na myślenie o miejscu gdzie rodzić to mam czas a tu proszę wszędzie się mnie pytają czy już podjęłam decyzję :D jakbym jutro miała rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, wczoraj kupilam pierogi z kapusta i grzybami. Dzisiaj je przygrzałam i normalnie szok.. sa takie dobre, normalnie jakby mojej babci czy mamy:-o mmm ale dobre,kto chce pieroga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jestem juz w domku. Dwa dni w szpitalu zupelnie mi wystarcza :/ Wczoraj mialam zabieg :( Ogolnie czuje sie dobrze, brzuszek troche boli, ale da sie zniesc, duzo gorzej bylo przed zabiegiem :/ Jestem po rozmowach z lekarzem i pielegniarkami i jeste dbrej mysli. Za 3 miesiace mozemy wznowic dzialania i napewno tak bedzie. Wierze, ze nam sie uda :) Jeszcze raz dziekuje Wam za wsparcie i pozdrawiam cieplutko :*:) Idę wypoczywac. Izabell1982 dziekuje Ci kochana :):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×