Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Ja ogladam Dextera, fajny serial;) A co do tej godziny, to ja nie wiem, nigdy nie probowalismy, ale jak przez pol godziny i nic?! Kiedys sie spytalam jak dlugo chcialby zeby byl orgazm, to mi odpowiedzial, ze tak z godzinke..... Ja nie wiem, moze po protstu jest dlugodystansowcem;) ja juz nie mam na niego sposobu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Patryska no powinnaś go trochę przetrzymać,ale Kate ma rację szkoda marnować czasu i się boczyć bo nie wiemy co nam los szykuje i teraz jak mam nerwy to powiem o co chodzi pożalę się Ł.ale staram się nie marnować na złość czasu...i pamietaj za jakiś czas mimo,że nadl będziesz go kochała tak samo albo i bardziej to akurat w tej kwestii Twoje zachowanie się zmieni...ja sama wiem po sobie kiedyś też chciałam mieć chłopaka przy sobie teraz też chcę ale rozumiem i nie mam problemu gdy się nie odezwie czy gdzieś pójdzie bo i ja sama często gdzieś wychodzę i mnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
No ja tez chcialabym juz z nim zamieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Dexter ja też oglądam...:DCo do chłopaka Gummka to dziwne jest może on faktycznie jest nie skupiony i dlatego tak długo może no nie wiem sama bo u nas to jest raczej krócej niż dłużej...:)Ale może pogadaj z nim że Tobie zależy żeby doprowadzić go do orgazmu itd...no nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Patyska a co do waszej sytuacji to właśnie chłopak zadzwonił wieczorem i rano i takiego esemesa napisał,ja myslę że już tak nie zrobi bo widzi jaka teraz jest sytuacja itd.wiesz czasem faceci nie widzą problemu ani nie widzą że źle robią coś...za to my widzimy to świetnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Nie oglądałam jeszcze tego filmu... Jak bede w ciąży i bede miała duzo czasu to wtedy posciagam sobie rozne seriale i będę katowac :) Narazie na bieząco oglądam: Gotowe na wszystko Brzydula Betty Greys anatomy Nne tree hill Smalville LOST Prison Break (ogladalam juz nie bedzie nowej serii) Heroes Kiedys sobie sciagne i obejrze: Dr. Hause Dexter Prywatna Parktyka i pewnie jeszcze sie cos znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no ja tez nie chce4 marnowac czasu na kłótnie ale naprawde mnie to wkurze jak tak sie zachowuje. ja z nim pogadam i on powie ze juz tak nie bedzie i co koniec rozmowy na ten temat mam byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Wiem ze krzykiem niczeko nie zalatwie . owszem zadzwonil do mnie wieczorem ale nie byl dla mnie mily jak zawsze. z rana zadzwonil bo zawsze dzwoni i udawal z rana jakby nic sie nie stalo. Ale wieczorem powtarzam ze nie byl mily. On twierdzi ze nic takiego sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
o tak koniec ma być rozmowy bo co wam da rozmowa najwazniejsze zachowanie jeżeli to już się nie powtórzy to to jest najważniejsze a rozmowa krótka Ty m owisz swoje żal a on prawidłowo powinien powiedzieć że to już się nie powtórzy jeżeli się powtórzy to wtedy rozmowa będzie musiała być poważniejsza itd a jak się nie powtórzy to wtedy luz...po co na zapas gadać robić wymówki każde może się zachować jakoś nie tak... kate ja też oglądam gotowe na wszystko od 19 maja byc nowe odcinki i jeszcze to grey anatomy czy chirirdzy ale nie wiem kiedy ich puszczaja widzialam jakos 62 lub 63 odcinek w sobotę i nie wiem czy w soboty puszczaja czy w tygodniu tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja oglądam Brzudula Pierwsza milosc barwy szczęścia M jak milosc samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Patryska bo faceci są inni wierz mi podejrzewam że dla niego nie ma problemu i nie widzi nawet do końca swojej winy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja wszystko ściągam. Greys Anatomy niby ma byc pierwszy odcinek nowej serii 24 września :)Takze 25 wrzesnia bedzie juz do sciagniecia :) A Ty ogladasz na FOX LIVE? czy na polsacie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Patryska - no dokładnie szkoda czasu. Albo poprostu jak się nie odzywa - sama pierwsza napisz smsa i wszystko będziesz wiedzieć. Waidomo, ze jak sie razem mieskz to jest całkiem inaczje - bo jak facet gdzieś wychodzi z domu - to siła rzeczy musi powiedzieć gdzie idzie i kiedy wróci - normalne :-) Fajnie macie, ze możeci oglądac seriale w pracy - ja niestty nie siedze sama w biurze więc nie dam rady - jedyne co mi zostaje to kafeteria, NK , onet , pudelek i inne perdołki. Seriale oglądam w domci ale w sumie nie duzo bo tylko : - Pierwszą Miłość - Brzydulę i w sumie tylko tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
ja na razie na polsacie te o krórych pisałam...będę musiała ściągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-800 no może masz racje kurde ale nadal jestem zla. no musze z nim pogadac. ciekawe po co poszedl na te piwo z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
pozatym - tak jak napisała Emo - faceci sa dziwni, inny i czasami trzeba poprostu przymknąc oko na nektórte ich występki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Widze ze Patryska oglada same polskie seriale :) Z tego co leci w TV to ogladam KLAN, BrzydUle i Na wspolnej. Jeszcze 39 i pół i czasami ogladam Teraz albo nigdy :) Nic wiecej. Kiedys chcialam ogladac :TANCERZE" ale godzina emisji mi nie odpowiadała :) A w sobote zaczyna sie nowa edycja MAM TALENT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
ja w pracy nie mam głosu w kompie ani nawet głośników także z oglądania nici raczej bazuje na TV:)czasami coś ściągam albo liczę że kuzyn lub Ł ściągnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Justtyśka ale ja nie moge ciagle pisac do niego 1 smsy on tez musi wyjsc pierwszy z inicjatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ogólnie to jestem maniaczka telewizyjna no ale na wakacjach nie brakowalo mi TV wiec nie jest tak zle. A moj mąż sie ze mnie śmieje, ze w ciagu calego naszego bycia razem obejrzal wiecej telewizji niz przez cale zycie ;) No ale wciagnelam go w niektore filmy i On da sienamowic na KLAN, Brzydule, Na wspolnej i 39 i pol sam chce ogladac :) Wiec dosyc duzo ogladamy razem :) Szczerze mowiac to On nie ma wyjscia, bo chcemy byc razem wiec sila rzeczy kiedy czas spedzamy razem TV jest wlaczony :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
A dam jeszce jedne przyklad z mojego zycia - jak chodziałm z moim obecnym męzem - to jak przyjeżdzrał do mnie i o coś sie pokłucilismy to zawsze wtedy mowił, ze jedzie do domu - no i ja , głupia idiotka :-) zawsze go przepraszaąłm i się z nim godziłam żeby nie jechał - i on to wykorzystywał. A potem - juz się nauczyłam i zeczełam to olewać i one sie zmienił, bo wiedział , ze nie moze mnie czyms takim szantażowć :-) Także morał z tego tak - ze czasami może lepiej jest olać faceta a sam będzie za nami gonił , niz kontrolować na każdym ktoku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
na FOX LIVE lubie ogladac TOP MODELKI. Takie reality show gdzie wygrywa jedna dziewczyna i podpisuje kontrakt na koniec z agencja :) Czasem jak slysze co One maja za problemy to naprawde ciesze sie ze swojego zycia :) a na AXN lubie Survivor. Teraz leci 14 edycja na FIGI :) Juz pewnie nie bedziecie ze mna gadac ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Ale literówke narobiłam - mam nadzieję , ze wiecie o co mi chodzi i da sie odczytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
A Top Modelki - dalej prowadzi Tyra Benks ?? Ja znowu libie ogladać reality na telewizji E! - typu rodzina Kardaschianów, dziewczyny pleyboya lub Kendre - wiem obciach jak się patrzy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
TOP MODELKI prowadzi TYRA :) To juz jest chyba 5 edycja, ale to jest pierwsza edycja ktora ogladam :) A te reszte co pisalas to na MTV chyba leca to omijam szerokim łukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśka, z tym szantażem to ja tak robilam:P Kłocilam sie z nim, mowilam ze wychodze a on mnie zatrzymywal, bywalo nieraz tak ze juz nie probowal mnie zatrzymywac i wychodzilam, szlam do domu, zdziwiona:P ee? co sie dzieje:P Teraz bardzo rzadko tak robie, ale sa nieraz dni, ze mnie do szalu doprowadza to musze wyjsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No to ja jeszcze oglądam barwy szczęścia i na Klan zerkam... Kurcze okazuje się,że dużo oglądam:) Patryska poszedł no bo ma prawo każdy tego potrzebuje...ile razy ja wyjdę sama spotkać się z koleżanką i powiem o tym po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
To jest plus - jak sie nie mieszka razem - można wyjść i iść do domu :-), a jak się juz mieszka to co - wyjśc moge , tylko gdzie pojdę .. .:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyśka
Ja znowu nie moge patrzyc na seriale typu klan czy m-jak miłosć , ciągnie się to już tyle lat, ze masakry - nudy, nudy i fabuła jak dla mnie wymyślan na siłę. Pierwsza Miłosć - co oglądam już sie własnie taka robi - boże jaki oni tam głupoty wymyslają - normalnie porażka. Dobrze, ze Brzydula ma tak mało odcinków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska, On poszedl na piwo z kolegami z tego samwgo powodu co Ty chodzisz na piwo z kolezankami :) No chyba ze Ty nie masz kolezanek ;) hehe Ja tam mojego puszczam do klubu GO-GO. Moj brat mi wyciaga męża, wiec niech idzie, bo nigdy nie był. Ciekawe jak to przezyje :) Oczywiscie ja tez pojde na balety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×